netes gép 24h használatra
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate
DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate
A dobozban csövezik a géped?
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Szerintem a 26xx sorozatért sok a 21 rongy, elég gagyi, a 36xx már fényévekkel kulturáltabban néz ki (egy kicsit nagyobb usb-s cd méretû).
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate
Következõ beruházásom egy UPS lesz, mert megúntam.
:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!™ ::
Amúgy nagyon jó kis proci ez a VIA C3 😊 Én is lehet beruházok egy ilyenbe valamikor, rakok bele egy TV-OUTos videókártyát, linux+mplayer kombóval pedig DVD lejátszóvá, CD/HIFI stb. állomássá varázsolható. Úgyis 24 órában megy. Mint a mostani gépem, ami netet oszt, seedel bittorrentre, vnc fut rajt stb., és nemsokára meglesz bele a tvoutos vidkari is. Csak ez egy Celeron, nem fogyaszt sokat de kell rá hûtés.
:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!™ ::
DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate
Még ez a mobil procis barebone is felkeltette érdeklõdésemet, még utánajárok melyik mennyibõl jönne ki, és mennyit fogyaszt, aztán gyõztest hirdetek. 😊
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
A ház viszonylag picike ime :
DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate
:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!™ ::
Már csak vmi olcsó S754-es barebone ház kéne hozzá, meg vinyó, és kész.
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Aki másnak vermet ás, ne nézd a fogát!
Az mi?
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Amúgy itthon a már behozott teljesen új cucc (2400+ mobil barton) 20K marossnál...gari viszont nincs...
Aki másnak vermet ás, ne nézd a fogát!
kis méret
ennyi.
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Letöltögetésre tervezett gép? 😄 LOL
A kacattal jobban jársz 😊
Egy 300W-os gép havi 3.000 Ft-nál többet nem fogyaszt.
te kemény gyerek lehetsz trabant!
Narancs: utólag láttam, hogy te is linkeltél, legalább van itt olyan is aki gondolkodik
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
1. Az a topic fél éva halott.
2. Nem ócska kacatot keresek, hanem kifejezetten erre a célra készített kisfogyasztású, kicsi "célgépet".
Fogtad?
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Aki másnak vermet ás, ne nézd a fogát!
asszem ez itt closetolható!
Engem kifejezetten ilyen célra tervezett gép érdekel, elsõ a minimális fogyasztás.
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
napi 1 reset azért nem árt
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
nagy ram viszont kell, hogy ne kelljen swapelnie.
és normál nethasználatra egy kisebb linux is elég graf felülettel.
*hihi ** *
Amúgy van 1 hasonló topig,
itten...
Aki másnak vermet ás, ne nézd a fogát!
Mint pl az enyém...
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp
Veszel egy P4 2400 Mhz-es procit, egy Asus alaplapot mondjuuk, aztán 1024 MB RAM-ot...már ha letöltésre kell, ha nem, akkor attól függ mire kell 😊
Mi a legjobb megoldás? Van vmi alacsony fogyasztású barebone gép ilyen célokra (lehetõleg ne tokióban hanem nálunk)?
Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp