93
milyet?
  • mikike
    #53
    (a linken azt írják, hangos a ventije)
  • mikike
    #52
    miért mi a különbség?
    itthon hol lehet ilyen EPIA gépeket kapni?
    vidéken?
  • zozo2001hu
    #51
    Hi trabant, akárhogyan nézem, eleinte énnekem sem tetszett a dolog, de azt kell hogy mondjam MAC-MINI, most már eszméletlenül tetszik ennyiből (110+áfa) nem hozol össze egy super mini-itx-es pc-t szoftverekkel együtt. Tavasszal, de lehet hogy a nyáron tutira veszek egy ilyen kütyüt. Se vírus, se féreg csak nyugodt netezés és multimédia:)

    És egy-két link, nézd meg:

    http://www.macbolt.hu/macmini/

    http://www.macbolt.hu/macminisupport/
  • trabant
    #50
    65mm(H) x 210mm(W) x 258mm(D)
  • trabant
    #49
    Igen.


  • Gabesz amd64
    #48
    ennél kisebbre?
  • trabant
    #47
    Fajin. Az ára viszont - főleg mire ideér - már nem annyira. De maga a cucc az jó.
  • Laalee
    #46
    http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=11298
  • Laalee
    #45
    nem ez egy passziv hütésü linux router
  • trabant
    #44
    Kicsit kisebbre gondoltam, max barebone méret, de inkább az APIA-nál bemutatott cd méret.
  • Borg
    #43
    #12
  • Gabesz amd64
    #42
    Trabi az én gépem hogy tetszik? #26-os
  • Gabesz amd64
    #41
    Hát jah nálunk sajna van!
  • trabant
    #40
    :)

    A dobozban csövezik a géped?
  • trabant
    #39
    Tudja vki ez az EPIA mennyit fogyaszt pontosan?
  • Laalee
    #38
    az alsó gép csak roncs (lusta kidobni)
  • Laalee
    #37


    szerintem ez tök szép :D
  • Laalee
    #36
    elég sok epia alaplapon van tvout
  • trabant
    #35
    Itt egy VIA EPIA bemutató, 41 rongy az egybe integrált proci + alap + vga + hang. Ház (Morex 2677 - 21 rongy), vinyó az még külön kell hozzá - ez így 62 + vinyó.

    Szerintem a 26xx sorozatért sok a 21 rongy, elég gagyi, a 36xx már fényévekkel kulturáltabban néz ki (egy kicsit nagyobb usb-s cd méretű).
  • Weasel
    #34
    Már ahol van.
  • Gabesz amd64
    #33
    24 óránként van kapcsolatbontás
  • Weasel
    #32
    Még 40 nap is kevés, ha úgy vesszük, hogy egy "igazi szervernél" mondjuk nincs évekig leállás.
  • Weasel
    #31
    Csak arra nem gondolsz, hogyha egy drága gépet veszel, hiába fogyaszt keveset :)))
  • dikki*yysw
    #30
    Napi 1 reset? Nekem Debian Sid (nem éppen a legstabilabb distro) 40 napig biztos bírja. Azért csak eddig, mert még soha nem volt 40 napnál hosszabb időszak áramszünet nélkül a lakásunkban :)
    Következő beruházásom egy UPS lesz, mert megúntam.
  • dikki*yysw
    #29
    Egy ilyen EPIA 35-40 AFAIK, de már régen nem hallottam árat, azóta lehet olcsóbb/drágább. Vinyót gondolom nem adnak ebbe.
    Amúgy nagyon jó kis proci ez a VIA C3 :) Én is lehet beruházok egy ilyenbe valamikor, rakok bele egy TV-OUTos videókártyát, linux+mplayer kombóval pedig DVD lejátszóvá, CD/HIFI stb. állomássá varázsolható. Úgyis 24 órában megy. Mint a mostani gépem, ami netet oszt, seedel bittorrentre, vnc fut rajt stb., és nemsokára meglesz bele a tvoutos vidkari is. Csak ez egy Celeron, nem fogyaszt sokat de kell rá hűtés.
  • Gabesz amd64
    #28
    Arra kiváncsi leszek!
  • trabant
    #27
    Pont ilyenre gondoltam, köszi! (Weasel: most lolozz!)

    Még ez a mobil procis barebone is felkeltette érdeklődésemet, még utánajárok melyik mennyiből jönne ki, és mennyit fogyaszt, aztán győztest hirdetek. :)
  • Gabesz amd64
    #26
    Nekem is van egy netes gépem!csendes mint állat,csak a winyo hangos benne.Más nem zörög benn mert csak egy venti van az pedig a cpucooler az meg Supercsendes! nem tom mennyi a fogyasztása!

    A ház viszonylag picike ime :


  • dikki*yysw
    #25
    Vegyél egy VIA EPIA gépet. Passzív hűtéssel megy, iszonyat keveset fogyaszt, és bőven gyors minden netes alkalmazáshoz. Ha célhardver kell, ez az.
  • trabant
    #24
    Ok, thx. Ez a baj a netes cuccal, mire meglesz a pénz, már tuti elfogy. Na mindegy, erről nem te tehetsz.

    Már csak vmi olcsó S754-es barebone ház kéne hozzá, meg vinyó, és kész.
  • Narancs
    #23
    Marossnál...

    De már csak 2db 2600+ mobilja van neki...
  • trabant
    #22
    marossnál
    Az mi?
  • Narancs
    #21
    Németországból lehet hozni, és hozzák is sokan.
    Amúgy itthon a már behozott teljesen új cucc (2400+ mobil barton) 20K marossnál...gari viszont nincs...
  • trabant
    #20
    kis fogyasztás
    kis méret
    ennyi.
  • trabant
    #19
    Van de az nem te vagy. Ha csak kötekedni jöttél ide, el is húzhatsz a gumiba, neked az való!
  • Weasel
    #18
    :)))
    Letöltögetésre tervezett gép? :D LOL
    A kacattal jobban jársz :)
    Egy 300W-os gép havi 3.000 Ft-nál többet nem fogyaszt.
  • blackgamer
    #17
    asztalaviszta
    te kemény gyerek lehetsz trabant!

    Narancs: utólag láttam, hogy te is linkeltél, legalább van itt olyan is aki gondolkodik
  • trabant
    #16
    Jól hangzik, hol kapható ilyen? (Lehetőleg nem neten kínált lopott / használt cuccban, ami pikpak elhalálozik, aztán viszlát pénz).
  • trabant
    #15
    ÉS???
    1. Az a topic fél éva halott.
    2. Nem ócska kacatot keresek, hanem kifejezetten erre a célra készített kisfogyasztású, kicsi "célgépet".

    Fogtad?
  • Narancs
    #14
    Ja, már linkeltem is #7 -ben...