93
milyet?
  • HITMorpheus
    #81
    Hát, ha az írásodat jól értelmezem, akkor a válasz: igen.
    A lemezmeghajtó kezelés és az internetkapcsolat oprendszerfüggő, maximum lassú lessz a géped. tehát ha felmegy rá mondjuk a win98, akkor minden működni fog.
  • blackgamer
    #82
    internet nem oprendszer függő
    akár Dos alatt is futtathatsz parancssoros progikat (pl eMule)
    vagy Linux alatt DC-t
    P1-es gépnél a kezelt winyó méret Bios függő
  • HITMorpheus
    #83
    Persze, ez igaz, csak a dos nem kezel 80-as winyót.
    szerintem.
  • mochee
    #84
    szevasztok! most a mai nap találkoztam egy idegesítő jelenséggel a gépemen. Win XP van fenn, ha ez valamit jelent, és az a gond, hogy egy idő után befagy a DC (a program nem válaszol) és ha explorerben akarok megnyitni valami akkor nem jön be. ADSL 1024/128k van. Ujraindulás után franko minden, de idegesítő, mert ha ezt éjjel csinálja, akkor leáll a letöltés.
  • HITMorpheus
    #85
    Használj letőltésvezérlőt. Val'szleg a netbeállításoddal lehet a gond. Ad-aware-al próbálkoztál?

    Ha nem boldogulsz egy Windoz reinstall megold mindent.
  • zozo2001hu
    #86
    Üdv mindenkinek!

    Skacok találtam még a mac-mini -nél is vagányabb pc-s megoldást!!! A neve Asus Pundir-R! Csekkoljátok, pedig már nem új dolog:)

    http://www.asus.com/products/desktop/pundit-r/overview.htm

    és a magyar teszt:

    http://www.prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=400&p=1
  • Laalee
    #87
    mi köze egy letöltésvezérlőnek a dc hez?

    a dc szar bugos, sajnos ez van, néha lefagy
  • HITMorpheus
    #88
    Ja, DC? valamiért a letöltés maradt meg bennem, ehez írtam a kommentet...
  • zero_cool51
    #89
    egyben biztos nem. 40 giga felett már csak az NTFS képes kezelni vinyót egyben, FAT-al ne is reménykedj 80 gigás particióban.
  • dikki*yysw
    #90
    Öcsém most hax0lta át egy (eddig bazi hangos) Pentium 200 MMX gépünk tápventijét. Olyan lett, hogy be akartam kapcsolni megnézni az eredményt, de kiderült hogy már megy.

    Gép ingyér van - kell bele egy vinyó, akár 250 gigás - rá linux/BSD és kész.

    Persze nem cserélem le a Celeronom, mert azért mégiscsak P2 vs. P1 :) az kicsit hangosabb, de nem vészes.
  • dikki*yysw
    #91
    Kapcsoljatok be egy 8 centis ventillátort, amennyi hangja annak van, kb. olyan hangos. Szal 1 méterről már igencsak fülelni kell - és ezt majd még leszabályzom kicsit. Sztem ez bármire elég..
  • Robin Hood
    #92
    Most guberáltam egy pentium overdrive procit. :)
  • blackgamer
    #93
    fogyasztás kinél mennyi? mert nekem nagy valami miatt a számla