103
Nirvana, az isten!
  • tigeroo
    #103
  • bcrics
    #102
    Hell,ez videoban nincs meg vkinek?
  • tigeroo
    #101


    most linkelték a humorosban :P
  • zuzmoo
    #100
    ezt énis szeretem ^^ de nekem sajna nincs meg :/
  • ElectricalTech
    #99
    http://www.youtube.com/watch?v=5BE1KRj5iiM
    Tök jó, hogy nem lehet szerkeszteni.
  • ElectricalTech
    #98

    Így szerettem volna :/
  • ElectricalTech
    #97
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5BE1KRj5iiM[/youtube]

    Akkor az egyik kedvenc Nirvana számom[igazából nehéz ilyet mondani, ha az ember last.fm szerint több, mint 7000 nirvanat halgatott 4-5 hónap alatt, huh.
    Igazából a dalszövege fogott meg nagyon meg a hasonlóság a back in blackhez.
  • zuzmoo
    #96
    klasszikus ugyebár

  • dunga
    #95
    Just like heaven...

  • zuzmoo
    #94
    háhá :D de ez... tökjó :D elég könnyen észrevehető, igen
  • tigeroo
    #93
    1. Love Buzz
    2. Moist Vagina (Marijuana)
    3. The man who sold the world (Unplugged verzió)
    4. Heart-shaped box
    5. Scoff
  • zuzmoo
    #92
    nekem:
    1. Heart-shaped box
    2. Rape me
    3. Turnaround
    4. Mr. Moustache
    5. Negative creep
    6. Territorial pissing /ez a csengőhangom most :]/
    :D

    felkéne rázni kicsit tényleg a topicot :/
  • zuzmoo
    #91
    jaigen, erről énis hallottam :)
  • dunga
    #90
    Szerintem, aki egyszer is hallotta a Smells like teen spirit-et, az simán észrevette. Régen barátnőm nézette velem a filmet, ott pörögtem... Főleg, hogy előtte kicsivel az Absinthe-os rész van
  • ZilogR
    #89
    Nocsak, nocsak - biztos nem túl sokan vették ezt észre (mert ki a Nirvanat szereti, nem biztos, h bukik efféle filmekre) Részlet a Moulin Rouge filmből (1:55-től a topikot érintő dolog :P ;) )

    Én a sziltan példákat csak üvöltő Nirvana mellett tudom megoldani. Egyszerűen kell. Meglepő, h két akkorddal milyen jó zenét lehet írni... :P ;)
  • Auric
    #88
    87: Lett is belőle valami?

    Hülyén érzem magam hogy kábé 1 évvel ezelőtti üzenetekre válaszolgatok... mindegy. mér döglődik meg a topik háromnegyedévente? ...
  • cobain 1980
    #87
    Sziasztok...Szeretnék egy igazi nirvana kurt fan találkozot budapesti egyik sörözöjében...Akik ugyanugy szeretik a mestert és szinte csak azt hallgatnak...Inkább legyünk kevesebben de az tényleg egy jó csapat legyen...divatok,akik nem tudják eldönteni mit szeretnek és mit hallgatnak azok kerüljenek!!!!!!Akit érdekel a dolog az keressen meg e-mail ben:[email protected] cimen...És csak ez a fanklub társaság kizárolag nirvanarol és kurt rol szoljon...Remélem akadnak ilyen nagy fanatikus megszállott rajongok akiknek a nirvana és kurt zenéje az első...Én már 17 éve nagy megszállott gyüjtő vagyok...Minden albumom megvan ami kijött magyarországon eredetiben...És rengeteg koncert mp3 ban amit nm nagyon lehett megszerezni...És a kiadatlan számok nagyon sok...
    minden jot...
    És kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok az összes nirvana kurt fanoknak!!

    Üdvözlettel:
    Cobain 1980
  • Benny95
    #86
    hi. szerintem Courtney Love ölte meg vagy ölette meg Kurt-ot :/ nem is értem hogy titulálhatták öngyilkosságnak, mikor annyi heroint vett be ami egy lónak is sok, és az 20mp alatt hat, az izmai megmerevedtek, esélye se lett volna fejbe lőnie magát... amúgy meg csak Courtney és egy barátnője tudta hogy Kurt a házban tartózkodik, ja és a heroint sem ő vette be, hanem adták be neki, mert nem találták rajta Kurt újlenyomatát, na de akkor kiadhatta be neki? valaki olyan aki tudta hogy a házban van... Courtney volt. nagyon jól jött ki a dologból az a szemét... -.-
  • Divergencia
    #85
    köszi, megtaláltam párat youtubeon is
  • levente1989
    #84
    Szevasztok!
    Gyertek erre az oldalra is, índitsuk be a fórumot rajta, mert egy elég jó oldal, csak a fórumban nincs semmi téma!!
    Szóval gyertek!!
    http://www.nirvana-music.extra.hu
  • dunga
    #83
    Na ez jól sikerült
  • dunga
    #82
  • dunga
    #81
    wikipediáról:

    Music

    Last Days also features two original compositions by lead actor Michael Pitt, an acoustic song entitled "Death to Birth", an electric jam called "That Day", as well as another piece, "Untitled", by fellow actor Lukas Haas. The character of Scott listens to "Venus in Furs" by the Velvet Underground in the living room scene. Pitt's character is shown writing with his left hand but playing guitar right-handed, in contrast to Cobain's left-handed guitar playing.

  • dunga
    #80
  • Divergencia
    #79
    És filmbenlévő számcímet tudsz?
  • dunga
    #78
    A With The Lights out boxsetre gondolsz? Azon csak bootlegek meg klipek vannak. Film nincs.
  • forza milan
    #77
    Azthisze,bár 1 az "aranykorról" is szólhatna:P:)Ebként nemrég adtak ki vmi 3 lemezes kiadatlan számokból álló anyagot asszem...azon keresd:)lehet azonvan:):)
  • Divergencia
    #76
    viszont volt benne egy szám, amit nem hallottam előtte, csak a címét sem tudom.. pedig az érdekelne belőle.
    a mostani is az élete végéről fog szólni, ugye?
  • forza milan
    #75
    Na igen...hát nemlett eltalálva...mondjuk szó se róla,nem igazán csillogok még az angoltudásban,magyar felirat meg nincs,szóval azis közrejátszhatott a dologban:)
  • Divergencia
    #74
    az nem jó előjel.
    a last days nem jött be annyira, mint ahogy vártam.
  • forza milan
    #73
    Állítólag ugyanaz a rendezője lesz,mint a Last Daysnak...és készül...ennyit hallottam
  • britani
    #72
    Kösz. Működik, töltődik. És sokkalta jobb mint a dc.
  • Divergencia
    #71
    Az új filmről tudtok valamit ?
  • dunga
    #70
    torrent oldalt keress
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl torrentz.com
  • britani
    #69
    Valaki tudna egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni a Last Days-t? Már próbálkoztam a dc-vel, de nagyon lassú
  • forza milan
    #68
    Letöltöd,vagypedig megrendeled:)
  • Kurt97
    #67
    Azt hallottam, hogy a Nirvana DVD-k 80%-a nem kapható Magyarországon.
  • tigeroo
    #66
    wow, egy évre rá születtem kereken:)))
  • frank barella
    #65
    hello...en nagy nirvana es kurt fan rajongo megszallott gyujto vagyok...szeretnek majd talalkozokat szervezni...magyarorszagi nirvana fanklub...aki nagy nirvana es kurt fan az keressen meg [email protected] 90%-ban nirvanat hallgatok..foleg azok keressenek meg akik nagy nirvana fan megszallott rajongok..es szinte csak azt hallgatnak...minden jot...mindorokke kurt es a nirvana egyuttes...
  • vikuci
    #64
    szerintem azért nem foglalkoznak az ügyével, mert így tovább marad fenn a kultusza (ahogy megfogalmaztátok) s így továbbra is sokakat foglalkoztat, h mégis mi történt, s gyarapodnak így 13 év elteltével is a rajongók.