6516
10571093361148553957.jpg
  • zdlr
    #2895
    szerintem az a 2arc is kaki, pont mint az anonim emszí gyerek, nem is értem mitől ekkora sztárok..
  • zdlr
    #2894
    na jó, nekem sem ma kezdődött már ez, csak egyre kiábrándítóbb a helyzet.
    bloose sem jön be, vannak ott ügyes gyerekek, de valahogy mégsem. siska featjei jók, de a szólói nem ütnek akkorát, deegot is bírom, de a lemezei engem nem nagyon ragadtak magukkal. (viszont jó partykat csinál)
    connectionsnek volt egy-két jó pillanata. tibbah sem olyan már mint régen. kb ennyi.
    régebben jobb volt a bloose, most már az sem ugyan az a színvonal.
  • LasDen #2893
    punnany,2arc,akph,raptorz,deego - engem csak ezen emberkék zenéje érdekel....a többi le van szarva....
  • kikeeeSan
    #2892
    hozza csapva nehany bloose broavaz kiadvanyt,de ugyanezt gondolom en is
    csak mar evekkel ezelott ra ebredtem
  • zdlr
    #2891
    egyet értek, ezektől a zongorás alapoktól (főleg ha gyenge flowval párosul) a falra mászok.
    nameg ezektől a tipikus magyar (ug?) depresszív vágd fel az ereidet hangulatú "hiphop"-tól.

    komolyan, egyre jobban arra ébredek rá, hogy magyar vonalon, csak a kriminal, wacuum, scarcity vonal amit képes vagyok meghallgatni.
  • tigeroo
    #2890
    érdekes
  • hunbasser
    #2889
    *múltkor volt children of distance a városban.

    nem miattuk mentem ki,hanem ganxstára voltam kiváncsi,de elhúzódott a dolog,ganxsta meg félplaybacket nyomott,vicc.
  • hunbasser
    #2888
    egyébként lehet hogy bennem van a hiba mert én mindig is jazzes,funkys voltam,inkább funkys és nekem nagyon számít az alap is. tehát ha nem valami jazzes funkys alap van,akkor legyen valami kurva ütős (mint pl aza alapjai) de én meghallgatok mindent,de nekem a látóhatár után (nem tudom mennyire ismeritek) már eléggé elegem lett a zongorás alapokból :D ja meg múltkor volt children of distance,attól meg hányhatnékom van,azoknak is szinte az összes alapjuk ilyen zongorás,nekem túl lágy.

    és én meg olyan vagyok,hogy ha az alap nem tetszik,akkor nálam az egész track el van cseszve. ha csak nem olyan flowt dob az mc amitől lehidalok,de ebben az esetben nem ez van.

    amúgy én néhány héttel ezelőttig nem is tudtam hogy a szószólók ennyire felkapott lett,én mindig is egy egyszerű gyöngyösi hip hop teamnek ismertem őket,kb egy szinten tartottam őket a látóhatárral.
  • hunbasser
    #2887
    az egy dolog,hogy trendi,de nekem valahogy túl lájtos :D mondjuk egy 2pac - u don't have 2 worryben elég más,ott durván van megcsinálva a zongorás alap :D
  • kikeeeSan
    #2886
    atyaeg:D
    eleg allat,refren allat,adi meg kicsit durva szovegeket rak.
    de kibaszott hulyen neznek ki:D:D:D
  • LasDen #2885
    pedig a zongora most nagyon trendi.....
  • Bulykin
    #2884
    nekem is bejön, most lestem meg
  • Csesza
    #2883
    hát szerintem az egyik legjobb szám amit mostanában hallottam, iszonyat jó szövege is van
  • Bulykin
    #2882
    Twista nagy kedvenc
  • hunbasser
    #2881
    a klip jó,de a zene nem adja... ezek a zongorás alapok eléggé unalmasak :\
  • Csesza
    #2880
    SzóSzólók km. Pető Krisztián - Szárnyak Helyett - Official Music Video



  • REPS0L
    #2879
    kurvajó
  • kikeeeSan
    #2878
    nem nagyon jarok hiphop bulikba,szoval nem vagom mennyire szar a helyzet,ahol legutobb voltam tavasszal,egesz turheto volt:)
    de en is eggyet ertek ezzel az azuros temaval:)
  • Rockynhooo
    #2877
    IGazad van. Rossz példát hoztam fel pont , de a lényeget úgyis értitek :)
  • hunbasser
    #2876
    jó ez igaz,viszont nks albumon is featel azur,norba albumon is és még sorolhatnánk tovább,szóval azért ő még ismert mc
  • Rockynhooo
    #2875
    Legutobbi koncert ahol voltam ott a társaság 70%a 14-15 éves gyerekekből állt , nem hiszem h vmit tudnának a Firmarol , Időurairól.

    Lehet csak én látom így de anno 3 éve teljesen más volt egy hiphop buli mint ma.
  • hunbasser
    #2874
    már hogyne tudnák,hogy ki az az Azur... :) azért még featelget ő rendesen.
  • LasDen #2873
    akkor már keverjük a betont :D
  • tigeroo
    #2872
    beszállok énis
  • tigeroo
    #2871
    ez a klipp a refrénben a táncikával kicsit gay :DDDd
  • Rockynhooo
    #2870
    na még1 aztán befejeztem :D
  • Rockynhooo
    #2869
    1997 :D

    Manapság szerintem azt se tudják a bulikban h ki az az Azur :D
  • Rockynhooo
    #2868
    nosztalgia délutánt tartok :D
  • reaper4
    #2867
    akkor csak lesz :)
  • Csesza
    #2866
    hát killakikitt partyn mondták :)
  • reaper4
    #2865
    nah. lesz tirpa szóló?
  • LasDen #2864
    TM, Deego és a DSP akiket én meghallgatok a Bloose-ból.....TM, Deego nagyszerű....a DSP meg elmegy :D
    egy kislemez meg minimum, hogy ingyenes legyen má....nem fizetek 4-5 számé 1500-t.....
  • Csesza
    #2863
    + Tirpa szóló
  • cucma
    #2862
    Akkezdet2, Steve2, Bigmek2, DSP mixtape...ha ezek jönnének ki sorba tényleg elég jól elleszünk látva a nyárra.
  • asfa
    #2861
    Siska-ból elég már nagyon, de jah, a többit csekkelném én is, bár én kezdet albumot várom már, ütős lesz-e vagy sem, de összevissza húzzák egy ideje:S
  • hunbasser
    #2860
    nekem se igazán,de siska azért mindig nagyot tol szerintem,dsp is várós,deego - street ep-re is kiváncsi lennék nagyon,főleg hogy az ingyenes is lesz.
  • asfa
    #2859
    hát nem is vártam mást én tőlük, alapjáraton nem szeretem őket, bár a bigmek albumon egy két szám nem rossz, pl Rossz társaság, de sztem annyira nem is nagy baj h nem dobálják havonta ki.. :D bár kinek mi,nekem nem ők a szivem csücske
  • hunbasser
    #2858
    *bigmek
  • hunbasser
    #2857
    nagyon nulla a bloose broavaz... tibbah olyan nyilatkozott még év elején az ap tv-ben hogy minden hónapban dobálják majd kifelé az albumokat,nagyon sokat ki fognak adni. most meg június vége van és idén egy finuccsi mixtape-et adtak ki :D:D szerintem idén jön egy bigmeg album még,jön a dsp mixtape(mixtape mixtape hátán...) meg a TM album,esetleg még a siska új albuma és szerintem ennyi :D
  • Matt07
    #2856
    most nézem nem szúrta be :|