6516
10571093361148553957.jpg
  • tigeroo
    #4337
  • fixon
    #4336
    Nem pártolok, egyikhez sem, mert mind a 2 gyökérség. Biztos van valami nézeteltérésük, de ezt nem pont így kéne elrendezni... Mert hogy kimegyek a térre, és csak azt hallom, hogy pár srác szidja egymást, mert az egyik csoport a bustát, a másik meg a fankát preperálja, bár nem hinném, hogy bármi közük lenne, vagy bármit is tudnának arról mi miatt utálta meg egymást a 2 "mc".
    ui.: találjatok kettőjük mellé egy harmadikat, hogy a "Mónika" szerepét hozza.
  • bwooy
    #4335
    így van..többek közt
  • Danka88
    #4334
    ezekkel magát járatta le miszter baszta
  • Gerypapa 95
    #4333
  • zdlr
    #4332
    a nevedből arra következtetek te szereted a dancehallt, igaz?
  • kikeeeSan
    #4331
    ja az egész artos csé alapokon fekszik!
  • bwooy
    #4330
    és szerinted a felsoroltak közül hányan böngésznek fórumokat eladó() alapok után kutatva?
    fankadelit pedig egy mondatban emlegetni 2Pac,Method Man és hasonlókkal....az kb a műfaj meggyalázása.
  • Danka88
    #4329
    tényleg öt kihagytam, wherdee mellett ö is csinált neki. Ha jól tudom a Repp LP az teljes egészében az ö müve. (talán)
  • kikeeeSan
    #4328
    fanka egy pöcs,ennyit tudok hozzá fűzni!
    artos csé is csinált neki zenéket még jórégen!
  • jax
    #4327
    Fanka csak maszterel, és úgy tudom, hogy a 2. Suhancos lemezen ő csinálta a groove-okat, ezen kívül nem ír alapokat, de ez már csak szőrszálhasogatás.
  • Danka88
    #4326
    *de az albumokon
  • Danka88
    #4325
    Cheppy elött Gizmo csinálta 1-2 albumon (Rendezöi Változat-2008, Utóirat-2008 meg nemtudom még min ezeket biztos), azelőtt Wherdee (Szerintem olyan 2004-től kezdhettek együtt dolgozni rendszeresen. Még ez előtt volt az Éjszaka maxi amin volt Wherdee remix is, de az ambumokon szerintem még nem ö volt az állandó producer) . Hogy előtte ki csinálta, azt már én sem tudom, talán valaki meg tudja mondani, lehetséges hogy Fanka, de szerintem nem.
  • LasDen #4324
    de régen ő csinálta nem??? én úgy tuttam legalábbis....
  • Danka88
    #4323
    fankának éppenséggel Cheppy csinálja a zenéket (jelenleg), a stúdióban csak a felvételek készülnek.
  • LasDen #4322
    fanka éppenséggel magának csinálja a zenéit....NC studió :D
    Újonc is azér nem csinál zenét, mer Said csinájja őket :D methodnak meg ottvan RZA :D
    de amúgy igen...sokan csak szövegelnek és úgy kapják az alapot hozzá :D
  • jax
    #4321
    mert szerinted minden mc magának csinálja az alapot?
    ne röhögtess
    nem csinál alapot sem a busta rhymes, method man, redman, eminem, 2pac, biggie, újonc peti, steve, tirpa, fankadeli, és még sorolhatnám.
    persze vannak akik mind szövegben, mind zenében otthon vannak, de nem elvárás h az mc magának csináljon alapot. szerintem.
  • bwooy
    #4320
    hidd el,nem keverem.
    úgy értettem,hogy egy ilyen rhya vagy akárkiféle felajánlásra nyilván önjelölt emszík jelentkeznek,akik képtelenek arra hogy SAJÁT(tökmindegy h sampleres vagy írott)alapokat gyártsanak,és arra rappeljenek.
    tehát SAJÁT :D
    nem pedig pénzért vásárolt.
  • tigeroo
    #4319
    he? sztem te kevered a sampleres instrut az írott instruval. attól még mind a kettő instru
  • bwooy
    #4318
    szerintem ha valaki zenét akar "kiadni"(a kezéből),akkor vegye a fáradtságot,és tanuljon meg SAJÁT alapokat készíteni.
    eladó instrumentál...ez nagyon gáz.
    alapból nem értem hogy kik az instrumentálárusok(röhej) vevői?!


    kíp it ríl
  • fixon
    #4317
    mennyi????????
    nem egy ismerősöm va akik szintúgy ilyen szintű intrut csinálnak és nem ennyiért...
  • tigeroo
    #4316
    A Hungary Underground Hip Hop ELADÓ INSTRUMENTAL!!!!!! Rhya követte el!!!!!!!!(Y)
    http://soundcloud.com/adam-palankai/nerv-ending
    10 000 HUF az ára!!!! Érdeklődni: [email protected]



    szerintetek milyen? csak azért mert sztem ilyet énis összehozok :D
  • naftamayloo
    #4315
    Lehet továbbadni na meg persze véleményezni!
  • Bulykin
    #4314
  • fixon
    #4313
    ááááá...
  • dav1d
    #4312
    nem szeretem SP-t de sztem ugyanezt elmondhatja magáról Siska meg úgy az egész hazai rap is :)
  • tigeroo
    #4311
    dopeman pedig jó rapper
  • fixon
    #4310
    Nekem a Pesti mese legyen meg és boldog leszek. De még az sincs meg, hogy mikor, mi, merre... :/
  • LasDen #4309
    pff...
  • Neoncsoves
    #4308
    néha megszólal de nem hiszem hogy komolyabb featek is lennének... tehát introba meg ilyenekben lesz benne, talán 1 vagy 2 szám lesz amiben rendes feat van... jó lenne tudni egy tracklistet.

    Dope és Tirpa együtt elég jó csapatot alkotnak, mivel eddig minőségi alapok vannak és Tirpa hozza a szintet. jó lesz, várós, valszeg első origi zene cd-m lesz :D
  • LasDen #4307
    képzelem milyen szenzációsan nívós klip lesz :D amúgy dope is megszólal az albumon vagy csak a készítésben közreműködik...??? :D
  • Neoncsoves
    #4306
    vótmá?
  • LasDen #4305
    én azt az albumot már meg se hallgattam...ilyen névvel nálam elásta magát....Fluorid jó volt...Fluor Filigran szar....
  • tigeroo
    #4304
    hát ja :( kár érte.

    érdekes hogy most kb. azokon a rajongókon át akar felfele törni akiket a gecigránátban leoltott...
  • LasDen #4303
    úúú...fluort de utálom....manapság már nincs egy normális száma....régen jók voltak pedig....
  • tigeroo
    #4302
    nekem a "parfümös" időkben még tetszett. erre pont hogy őis elvitte fluort ebbe a geci popnyálszutyok vonalon...
  • fixon
    #4301
    nekem totál bejön sp rapje...
  • LasDen #4300
    engem már az elején se tudott érdekelni a srác....asse tom hogy lett ilyen felkapott "sztár"....
  • Neoncsoves
    #4299
    ja de SP új "énjét" fikázza. amikor SamPon még rappelt akkor aránylag elviselhető volt.
  • LasDen #4298
    jah...