6516
10571093361148553957.jpg
  • Stockbauer33 #6476
  • Mcbreak
    #6475
    :) Na végre egy rajongó:) Még a végén Blacksheep segit nekem, hogy Sg.hu-n elismert legyek. Ez számomra nagyon megtisztelő !:) és köszönöm!
  • Stockbauer33 #6474
  • Mcbreak
    #6473
    Blacksheep. Már miért csinálnának filmet pont az én életemről ?. Talán ismersz engem ?.Mert én úgy emlékszem hogy nem ismerlek téged , és még sohasem beszéltünk. Egyébként hogyha tudni szeretnéd , valóban irom a saját önéletrajzi könyvemet ,amiből talán egyszer lesz film.
  • Blacksheep333
    #6472
    Mit szóltok hozzá, hogy Mcbreak életéről filmet készítenek?
  • Mcbreak
    #6471
    Sziasztok! Mindenkinek kelllemmes Vasárnap délutánt kivánok. Látom semmi reakció nem érkezett az irásomra.Gondoltam ,akkor talán ez a téma majd reakciókat fog kiváltani. Mit szóltók ahhoz hogy Mr.Busta életéről film készűlhet ?. Szerintetek mennyire lehetne jó filmet csinálni magyarországon hiphop témákból?
  • Mcbreak
    #6470
    Sziasztok !Mivel láttam hogy sokan osztottatok meg jó kis zenéket, igy gondoltam felvetek egy érdekes Témát. Ti mit gondoltok arról őszintén, hogy Tupac Amaru Shakur (2pac ) életéről mozfilmet fognak késziteni ?.Szerintetek pozitiv dolog vagy negativ ?
  • kifli
    #6469
    Rég hallgattam már ilyesmit, de ez egész jó

  • Blacksheep333
    #6468
    Bankos - B-Oldal albumának a "Ki" című intrójában, honnan van a monológ?
  • Rev Hard
    #6467
  • kifli
    #6466
    még nagyon régen talán pont ebben a topikban volt feltéve a kérdés, akkor még a választ is tudtam rá talán, de mostanra elfelejtettem.
    Szóval egy magyar számot keresek, emlékeim szerint steve-től van, és egy szöveg részlet benne az, hogy jézus az alap. Az előadó nem biztos, de így rémlik.
  • Coral Springs
    #6465
  • Rapp
    #6464
    aki szereti a magyar rapp-zenét az hangolodjon a következö bit-re https://www.youtube.com/watch?v=e0LrwFbw6g4&feature=youtu.be
  • Maneg1
    #6463
    Sziasztok!
    Egy hazai hip hop, rap oldalt szeretnék nektek ajánlani, ahol kezdő, feltörekvő előadók anyagait is szívesen látjuk, ha elkülditek. De emellett megtaláljátok a hazai élvonal nagyjainak legfrissebb klipjeiket, albumaikat interjúikat.
    kozertes.hu
  • BenShee
    #6462
    Sziasztok!
    Friss magyar underground duo, K90 néven a Stíluspakk 5-ön

    Ajánlom mindenkinek ! :

  • fook
    #6461

  • Narusco
    #6460
    üdv
    tudnátok nekem orosz előadókat mondani? feduk - okolofutbola nagyon megtetszett, és hallgatnék hasonlókat :)
  • Zotya97
    #6459
    Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, milyen szám megy ebben a videóban?



    Egy Cirque Éloize-koncert alatt hallottam (egy előadás a cirkusz, a hip-hop és az utcai tánc keverékéből), még tavaly Brüsszelben, azóta nem tudtam kiverni a fejemből, most úgy megörültem, hogy berakták az egyik videójukba :D Amúgy idén itthon is fellépnek, április végén a Papp László Sportarénában, csak ajánlani tudom, hatalmas élmény!
  • Zotya97
    #6458
    Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, milyen szám megy ebben a videóban?



    Egy Cirque Éloize-koncert alatt hallottam (egy előadás a cirkusz, a hip-hop és az utcai tánc keverékéből), még tavaly Brüsszelben, azóta nem tudtam kiverni a fejemből, most úgy megörültem, hogy berakták az egyik videójukba :D Amúgy idén itthon is fellépnek, április végén a Papp László Sportarénában, csak ajánlani tudom, hatalmas élmény!
  • Bulykin
    #6457
    Elkövetők a házban, új klipp, egyenesben a csapat!
    Aki eddig nem hallotta még őket, azoknak ajánlom :) Hamarosan BMB feat is lesz, illetve Denizzel is közreműködnek majd.

  • mazsola89
    #6456
    Sziasztok! egy zenét keresek amit egy Hip hop buliban hallottam. Sajnos mire elővettem a telefonomat és bepötyögtem 1 sort addigra a másodikat meg elfelejtettem :/ tehát ami megmaradt az ennyi nagyjából: "minden változik csak az nem ami kéne" Előadóra pedig Majmok Bolygója ill nagy valószínűséggel Süti reppelte. Valaki esetleg ennyiből rájön? Előre is köszönöm a segítséget!
  • Bandee28
    #6455
    Én úgy hallottam hogy kicsit/nagyon nincs szinkronban az ének meg a zene.
  • RAD9
    #6454
    Csináltam egy rap mixet (2pac,Nas,Eminem)

    http://www.youtube.com/watch?v=2ESfPtAGh1Y
  • Bandee28
    #6453
    Dope D.O.D. - Bloodbath:

    http://www.youtube.com/watch?v=LDjdxQBgvVo
  • Bandee28
    #6452
    Pusha T - Numbers On The Boards (Explicit):

    http://www.youtube.com/watch?v=DawrlSwHUiM&list=RDyfP7qK0khuQ
  • Bandee28
    #6451
    Egy olyan 10-15 éve ez jó lett volna, de most szétuntam magam rajta. Sajna ez van. Ez csak az én véleményem.
  • RandomArtz
    #6450
    Csekkoljátok a RandomArtz új klipjét!
    RandomArtz: Nem Akarok Nyerni


    A RandomArtz valahol a Beastie Boys zenei-szövegi dolgait szeretné kis hazánkban folytatni: azaz vicces, cinikus dumák, némi társadalomkritika, minimál alapok - és persze "én-vagyok-a-gettó-császára" típusú műgengszterkedéstől való mentesség.

    A Nem Akarok Nyerni klipje egyébként RandomArtz egyéves születésnapi ajándéka is --- nem csak magának...
  • Bandee28
    #6449
  • Coral Springs
    #6448
  • kifli
    #6447
    kis trap shit



  • LasDen #6446
  • mazsola89
    #6445
    Sziasztok! Valakinek esetleg tudna adni egy linket ahonnan le tudnám tölteni Furakor új lemezét? Tudom nem illik meg meg kell venni hogy támogassam őket de akár mennyire is hihetetlen nem engedhetem meg magamnak :/ szóval előre is köszi
  • Vaxi
    #6444
    asszem az egész szám alatt ez a zene megy, illetve a nyikorgás nem része a számnak :)
  • Vaxi
    #6443
    hali :)

    http://www.youtube.com/watch?v=FumfxDDXlLQ

    ezen a videón szól egy zene, sajnos pont a végét sikerült csak elkapnom..
    tudja valaki esetleg, hogy mi lehet ez? :D
    próbálkoztam a shazammal, de nem talált semmit.

    köszi :D
  • Blacksheep333
    #6442
    Keresek egy magyar ug rap számot. Ez az intrója (Blöffből):
    "Tudjátok, mi az, hogy nemezis? Az érintett erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én."

    Ilyen sorok is vannak benne: :D
    "Megfelelni akarásnak nyögés a vége"
    "Mindig is ugyan az voltam és maradtam, magamat másnak soha meg nem adtam, Soha!" (Mondjuk ez biztos nem kevés dalszövegben megtalálható :D)

    Ismeri valaki?
  • Neoncsoves
    #6441
  • Bat2
    #6440
  • kifli
    #6439


  • Wizül
    #6438
    Good Instrumental
  • Coral Springs
    #6437