6516
10571093361148553957.jpg
  • Neoncsoves
    #5953
    luxus autó bérlését olcsón meg lehet oldani, pláne ha vannak ismerőseid, a hoteles cucc volt talán a legdrágább az egészből
  • Bulykin
    #5952
    DSP - Láncok klipp pedig éjfél körül lesz elérhető :D
  • LasDen #5951
    ennyi lé van a kriminalnál vagy mi....luxus autó, hotelban forgatás.....vagy caramel kicsit közbenjárt??? :D
    norba ilovehiphop pulcsija viszont kéne...az tetszett...:D
  • Neoncsoves
    #5950
    végre egy jó klip! nem az agyoneffektelt szar, hanem látszik hogy sok meló volt a forgatáson (a fények többek közt és egyéb utómunkák).
  • Danka88
    #5949
  • LasDen #5948
    a zene az tetszik és a szöveggel sincs baj, de az egésznek a ritmikája az elég szar......hallottam már jobb Deniz számot....
  • REPS0L
    #5947
  • fixon
    #5946
    BAKANCSLISTA. Ma már fent kéne lennie a neten! Wá!
  • Danka88
    #5945
    3. poszt. remélem nem gáz. :)
  • Danka88
    #5944
  • Danka88
    #5943
    Most 2 napon belül el leszünk ám látva klipekkel. :) DSP - Láncok, Norba ft Caramel - Bakancslista (ez a 2 szerintem holnap lesz tuben), ma délután pedig Deniz - Ha fájni kell fájjon.
    Igazából mind a hármat nagyon vártam már. Remélem jók lesznek. :)

    #5942: ez a klip elég beteg. :D
  • hunbasser
    #5942
    áhh,nem tudom beágyazni,szóval itt a link: Vato Gonzalez ft. Foreign Beggars - Badman Riddim
  • hunbasser
    #5941
    angliában most ez pörög nagyon a zenei csatornákon. otthon nem nyomják még?

  • hunbasser
    #5940
    hősök,igen,pont beszélgettünk múltkor tigerooval erről,hogy a hősök,ha akart volna,be tudott volna futni,mindenki ismeri őket,ha eladták volna magukat (már pedig eladhatóak nagyon is...) akkor már a viván menne a zenéjük mindig,ők meg inkább megmaradtak a mainstream és az ug közt,mert végülis aki nem követi az ug hip hopot,az is ismeri őket de mégis meg tudták csinálni azt,hogy nem kurvultak el és én nem kamázom őket annyira,max ecküt csípem,de attól még sokra becsülöm őket,mert elértek valami olyasmit,ami szerintem tiszteletreméltó. aztán ki tudja,lehet hogy beadják a derekukat egyszer és ők lesznek az új hip hop boyz.
  • REPS0L
    #5939
    remélem meg is maradnak az úgymond saját szintjükön, mert elég sokan elkurvultak már a szakmában, és alig találni normális trekket manapság, szinte leszokásra késztet a magyar underground hiphopról, mostanság ha valamit érő rappet akarok hallgatni, muszáj vagyok egy régi lemezt elővenni... Az előbbi kitörésért meg bocs, csak bejött az élet mostanság, és ennyi szenny után ebben a topikban kitört belőlem a beugathatnék, lsd. #5933, vagy ez a pixafos.

    Természetesen vannak igényesebb zenék is manapság ezekben a körökben, pl The Show - Uzsidoboz (amit említettél Te is), vagy a Stílusjegyek, de szinte szvsz. alig kapunk hasonló minőséget, mint anno kaptunk szinte hétről hétre.
  • tigeroo
    #5938
    dehogyis:) már régen-rég befuthattak volna, ha akartak volna. így is respektet érdemelnek, tényleg káromkodás nélkül maradtak úgy ug, hogy szitne mindenki ismeri már őket.

    nekem bejön ez a hibrid cucc, foreign beggars szint kb. (bigmekék az uszidobozban is valami ilyesmit csináltak)

    amúgy meg csak egy pixa remix, gondolom hogy a nobody moves bulikon tudják tolni max., nemhiszem hogy ez lenne az új irányuk...
  • REPS0L
    #5937
    nagy dubstep rajongó vagyok, de ez szörnyű. ne keverjük már a "hiphopot" (bár a faszom tudja ezek már micsinálnak, ők is ugyanazt tolnák mint a Fluor, csak ők nem futottak be a "celebvilágba".

  • razopapa
    #5936
  • Gerypapa 95
    #5935
    ez miez ? nekem kúrvára de nem adja
    #5934 : elég komoly lett
  • Danka88
    #5934
    ez dúrva
  • fixon
    #5933
    sssssszz! :D
  • tigeroo
    #5932
    busa durvát tol benne
  • tigeroo
    #5931
  • Trionin
    #5930
    Hamarosan cuccos
  • TheUjoNCBeats
    #5929
    az övékét nem én csináltam, de ezt a zongora kompozíciót én is feldolgoztam :) itt van pár alap tőlem :)
  • fixon
    #5928
    Akkor a skacoknak is tőled van a instru? : )
  • TheUjoNCBeats
    #5927
    innen:



    ez saját Remake
  • fook
    #5926
    ez nagyon jóóóó
  • fixon
    #5925

    Az alap honnan lehet?
  • fixon
    #5924
    Oa. Így már minden érthető köszönöm.
    Ja amúgy meg szombaton lesz a Bakancslista és Láncok klippremier pesten az U26-ban. Ingyenes belépővel és az első 300 kap Bakancslista dvd-t. :)))))))
  • Danka88
    #5923
    jaja
  • LasDen #5922
    a halott finuccsi szám is Checknek szól nem???
  • Danka88
    #5921
    ha érdekel valakit, egy régi (Siska még NC-s volt) salátarádió adásban beszél róla, a kezdetekről, a Feenoocchiz-ról, NC-ről meg hogy miért kaptak össze Check (El Magico)-val stb... elég érdekes adás. ha érdekel valakit szóljon és feltöltöm, salátamagazin.hu már nincs, fankadeli.hu-n pedig nincs, szóval elvileg már sehonnan nemlehet leszedni.
  • tigeroo
    #5920
    ja, úgytudom valami nő miatt kaptak össze
  • Danka88
    #5919
    El Magico = Check = Feenoocchiz-ban volt a csapattársa. Ha igy érthetőbb. :)
  • fixon
    #5918
    Vissza térve a Nincs Visszához. El Magico és Siska között van valami nézeteltérés? Csak mert a klip alatt a kommentekbe ilyet láttam:
    "Nem hittem volna hogy el magico-t és siskát látom még egy klippben"
  • Trionin
    #5917
  • Trionin
    #5916
  • skate00
    #5915
    Lehet elfogyott, és újra kellet gyártatni
    Am bagolyköpet lemezem lehet nekem is lesz majd(új, bontatlan)
    méghozzá Ingyér
  • razopapa
    #5914