6516
10571093361148553957.jpg
  • Ottto
    #644
    Nem. Tegnap éreTTségiztem belőle :P
  • Maco13
    #643
    fogadjunk hogy meghúztak nyelvtanból :)
  • Ottto
    #642
    Éretségi...
  • Maco13
    #641
    csak egy elektronika vizsga 12-én...
  • Csesza
    #640
    És most már erre muszály lesz eljönnötök, már nem szólhat közbe semmi!
  • Csesza
    #639


    BELÉPŐK:
    délelötti programokra: INGYENES
    esti party: 1500HUF
  • _Atti_
    #638
    van egy dj ztrip&radar albumom ami elég oldskúl, bár nem feltétlen breakes...ha stylewarst ismered onnan ismerős lesz néhány szám..ha gondolod msned add meg privben azt elküldöm
  • _Atti_
    #637
    http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=51743721

    microtone kitchen..mostanában hallottam őket először de nagyon durván lökik a turntablismet..esetleg valakinek van tőlük még ezeken a számokon kívül?
  • Ottto
    #636
    Hi. Szal. Breakes számok kellenének nekem (Aki annyit nyög hogy DC++ megfolytom!) Biztos hallottátok már videók alatt ezeket a régebbi számokat. Jöhetnek újak is (kell a változatosság) de ezek a régiek jók lennének.....Ha valakinek winyón van, talán megoldjuk a feltötltést is.....
  • Csesza
    #635
    nagyon jó party volt!

    jobbulást Artosnak és a Minimal-nak mivel hazafelemenet lecsúsztak az utról és kórházba kerűlt (nem annyira súlyos bár néhány forrás szerint örűlhetnek hogy túlélték)

    még1x köszönjük nekik és mielőbbi gyógyulást és májkot a kézbe
  • sideris
    #634
    SZIASZTOK MINDENKINEK! AKIT ÉRDEKEL, FEBRUÁR 24-ÉN PÉNTEKEN LIVING-ROOMBAN (ASTORIÁNÁL, KOSSUTH U. 17) HIP-HOP ÉS RnB BULI LESZ, ZENÉL SAID (AKKEZDETPHIA) ÉS DOBEE! FELTÉTLENÜL GYERTEK! SZERETETTEL VÁRUNK MINDENKIT!
  • bld
    #633
    hát az meg a másik:)
  • Ottto
    #632
    Figyelj ez pénz kérdése. Nekem oda nem egy ezres az út....
  • Maco13
    #631
    np
  • asfa
    #630
    nem vágtam megkérdem ott is kösz!
  • asfa
    #629
    oks megnézem kösz!
  • Maco13
    #628
    nyugie van ne pattogj, ráadásul rossz topikban
  • Maco13
    #627
    A Váci úton van egy bolt a Mountex ház mellett a dózsa györgy út felé, nemtom mi a neve de 10 rongy körül egész jó cuccok voltak.

    térkép
  • asfa
    #626
    valaki please!
  • asfa
    #625
    hy!nemtom hol kérdezzem meg!de nem tud valaki Bp-n egy boltot ahol max 9ezer forintig lehet jo rapper gatyát kapni!a lényeg hogy jo bő legyen!akár farmer akár nem!inkább nem!akár egy linket tudna adni ahol vannak ilyenek!
    itt nem annyira látszik de kb-ra!ilyen kellene ilyesmi bő!
  • Maco13
    #624
    ők voltak a fő fellépő
  • Maco13
    #623
    amíg volt rádió extrem Jones kurva jó zenéket pakolt, nagy kár érte :(
  • Csesza
    #622
  • partydj
    #621
  • Csesza
    #620
    értem megértem, amugy kik voltak még? csak hősök? mer ha csak ők voltak és tényleg elkúrták az egészet akkor at tényleg gáz!
  • Maco13
    #619
    nemtom nekem nem adja ha egy beugrós buli pont a fellépő miatt szar, aki miatt fizettél...
  • Csesza
    #618
    :DDDD ez előfordul, nálunk ebből olyan nagy probléma nem volt eddig 1szer volt amikor Deego már az uccsó számánál nem barta elnyomni a sját részét mert mondta hogyy nem bírja mer annyire készen...

    ők is csak emberek... megértelek, de ne erről ítéld meg őket
  • Maco13
    #617
    bázz mondom h mindig rosszkor vannak ezek a partyk :(
    most is jön hozzám csomó ember bebaszni, ilyen régen leszervezett party lesz, nem lemondós...amúgy a debreceni hősök koncert annyira szar volt hogy a srácok nem vágták a saját szövegüket néha, vagyis nem bírták nyomni olyan készen voltak. szégyen. van pár jó számuk, de ezzel leírták magukat előttem
  • Csesza
    #616
    énis voltám má messzibe hiphop partyn de te tudod
  • Ottto
    #615
    Szekszárd? Nekem az az ország másik felén van....!
  • Csesza
    #614
    BLD, Maco, Otto, Atti, gyertek partyba 25.én kéne taláxani...

    mostmár ugysincs vizsgaidőszak :P
  • Csesza
    #613
    közeleg a köv. MP



    Microphon próba 7, Szekszárd
    D.D.H.H.P.SZ. Microphon Proba 7 - CAUTION

    Hely: Szekszárd, Café Rolling Rock (Kiskorzó tér)

    Idő: 2006.02.25. - Be: 21:00

    Fellépők:

    Mentha - Hősök
    Minimal Project
    Hospital

    Dj-k:

    Vinyl Warriors

    Pénzösszeg: 900HUForint
  • _Atti_
    #612
    Winampba media libraryban van hogy "shoutcast radio" nah ott beirod filterbe hogy 'hip' azt már ott is vannak:) beatbasement.com radion általában jók mennek.
  • bld
    #611
    höhöhöhö pápádák lol na az ilyen ember minek hallgat hiphop-ot.
  • Maco13
    #610
    hát az szopás, akkor jobbulást! Én azt hittem hogy keddenvégzek, de belött még egy analízis szigorlat a képbe 10-én :( Nem örültem...

    Nah hogy ne csak offoljak, meg valami újdonsáh is legyen, kerestem online hiphop rádiókat, és találtam : Shoutcast

    innen ismerem a Hitz Radio-t, ami nem rossz csak gyakran ismétlődnek a zenék, és a Hot 108 Jamz-t, mai egész korrekt csak itt meg kicsit sok a pofázás a zenék között

  • Csesza
    #609
    bmeg iszonyat nagy party volt. főleg a Copy szóló - de egyszerűen kegyetlen jó volt, Copy meg Sövi naggyon közvetlen volt rengeteget dumátltunk velük...

    a dynasztija meg nem a szinpadon koncertezett hanem odajöttek hozzánk le a közönséghez és onnan nyomták... csak az volt a gáz vele hogy 1 kicsit rövid volt...
  • madi 9k
    #608
    sziasztok!

    Valakinek megvan a BOSS - Volume 2 ? már régóta keresem és nem találom sehol, pls segítsetek.

    Köszi, madi
  • Ottto
    #607
    Betegszabin vagyok, szar heteim vannak, qrva msnbe meg folyton elfelejtkezek bejelentkezni :P
    Kb ennyi. Vizsgáid még mindig mennek?
  • Maco13
    #606
    Cső Otto mi a pálya? rég láttalak...
  • Ottto
    #605
    "igazi kemény nigger rapp"
    Pfff....