6516
10571093361148553957.jpg
  • LasDen #1812
    maga a szöveg nagyon szar :D
    De az alap viszont rohatt jó :D Csak azt nem értem Koós és Szőke mit keresnek a klipben...... :D
  • Rockynhooo
    #1811
    rohatt szarul áll a magyaroknak ez a madafaka gengszter style :\ xD
  • Csesza
    #1810
    #1807
  • cucmalajmc
    #1809
    ez szánalmasabb, mint dopeman -eredeti gengszter klippje...

    nem áll jól nekünk a westside koppincs meg egyebek.

    maradjunk underground
  • mabbak
    #1808
    tedd már be még pár tápigba _|_ (O.-) _|_
    <3 :DSAD
  • Kanál
    #1807
    agree :\
  • báttyó02
    #1806
    nem is kapsz -
  • Morphin
    #1805
    ,,olyan mintha hiphop szólna, na gyere tegyél rá..."
    nemtudom ki írta a szöveget...de sztem bújjon el jó mélyre...(az alapról ne is beszéljünk) a klip meg pffff snoop-klón feeling. Sztem egy rakás szar és erőltetett, de ez csak az én személyes véleményem. nem kérek kommentet :PP
  • kuci06
    #1804
    jóak
  • báttyó02
    #1803
    VSOP IZ BEKK

  • LasDen #1802
    Testament Rec - Nincs megállás
    nagyon jó és igényes klip lett....érdemes csekkolni :D
  • reaper4
    #1801
    dobgyá megsasolom
  • kilahbwoy
    #1800
    ha Punnany bejön,szólj,dobok linket az albumra
  • reaper4
    #1799
    thc :)
  • kilahbwoy
    #1798
    Busa - Money
    Punnany Massif - Csicsimán /remix/
    Busa & Polskie
    Busa &Phreek - Vág a kard
    tess

    pész
  • reaper4
    #1797
    tetszik :) van még?
  • kilahbwoy
    #1796
    Modul - Ez nem csata
    Modul - Jelenlegi sztárok
    Modul - Katana

    ha nem tetszik,jöhet a fika,nem fogok megsértődni
    de ha bejön........akkor semmi.hallgassátok

    písz
  • bld
    #1795
    énis utálom fankát és sztem is hiteltelen:)
    csak ennyit akartam mondani
  • Rockynhooo
    #1794
  • LasDen #1793
    te menjé vissza a topikodba :D
    nincs meg senkinek a zenéd :D
  • Rockynhooo
    #1792
    inkább a zenémet szerezze meg vki :D az nyáron vendégem egy sörre :D
  • Csesza
    #1791
    jolvan sztem be lehet fejezni, sztem itt senkit nem érdekel, hogy ti mit veszekedtek, privátban meglehet beszélni, de nem itt!
  • kilahbwoy
    #1790
    nyugtassátok meg morFin-t hogy nem lett közutálat tárgya
  • Morphin
    #1789
    "lebunkóz,leostobáz ismeretlenül" - te bezzeg szidhatod a Ferit LOL...(akkor most ki itt a hülye?? wtf!? )
    jogos...csak azért mert igazam van közútálat tárgya lettem. grat
    amúgy a nevemet nem F-el írom...
  • Rockynhooo
    #1788
    Kool Kasko mixtape vkinek megvan ? ez kéne róla: 04. BO-BA-KRO-ME (Bolhás Barlangi Kromanyoni Menyét)
  • Kittccyy
    #1787
    "nemis jövök ide egy hétig az tuti" MIHAHAHA...ehh...Azér még maradnak itt páran rajtad kívül, ne aggódj!!!
  • kilahbwoy
    #1786
    de jó.akkor most egy hétig mindenki leírhatja azt amit gondol
    de utána nagyon vigyázzatok!!
    Mindenható Morfin visszatér,és rendet tesz
    lebunkóz,leostobáz ismeretlenül.
    te kis erkölcs-csőszmind1.azért köszi morfin,jót szórakoztam rajtad.hiányozni fogsz ez alatt az egy hét alatt
    siess vissza....
  • bahni1990
    #1785
    krome balkán! az 1jo zene
  • Morphin
    #1784
    nem akadtam ki...csak egyszerűen már nem bírom nézni h mit csinálnak az ostoba emberek. különben nem irogatnék ide
    nemis jövök ide egy hétig az tuti
  • reaper4
    #1783
    értem én. csak szvsz nem kellett volna így kiakadni kilahbwoy hsz-én. bár néha én is ezt teszem :P
  • Morphin
    #1782
    de te legalább nem hirdeted ezt...ez így van rendjén...én sem szeretem siskát meg még sorolhatnám...és akkor mivan? nem szeretem,nem hallgatom ergo nem foglalkozom vele.hagyjuk
  • reaper4
    #1781
    én is rühellem a ferit :). na és?
  • LasDen #1780
    én kérdeztem mi baja vele.... :D bár előbb monta el mint én kérdeztem :D
  • Morphin
    #1779
    Hmm Hmm...szólásszabadság...és? Ki kérdezte h neked mi a véleményed a Feriről??? Szerintem SENKI!!!!!!! Ellehet menni ha vmi nem tetszik szvsz.Te nemcsak beírtad h itt egy jó szám és "pörgesse aki akarja" , hanem elkezdesz szidni egy embert amihez (szólásszabadság mellett) semmi jogod nincs.Ezt emberileg tessék értelmezni, a magyart ptk elég szar ebből a szempontból...na mind1 nem kell itt harcolni csak azért mert vki alapjáraton bunkó. cs
  • kilahbwoy
    #1778
    "mire fel?"??? próbáld meg értelmezni a SZÓLÁSSZABADSÁG jelentését
    nah arra fel...
    de szerintem inkább hagyjuk is ezt.délelőtt annyi volt az alapgondolat,hogy egy számot,ami NEKEM tetszik,megosztok VELETEK,hogy ha esetleg bejön,akkor pörgesse aki akarja,erre itt felháborodtatok,hogy hogy merészelek én leszólni valakit....hát könyörgöm!!hadd mondjam már el a véleményemet ott/akkor/úgy ahol/amikor/ahogy akarom.vagy nem!?ez nem így működik szerinted?
    mind1.
    részemről lezárva.
    písz out
  • Morphin
    #1777
    Akkor adjál neki egy pofont...
  • Kittccyy
    #1776
    Hi all! Kilahbwoyt nem fikázni mert a bátyám!:D jha am az előzökhöz szólva...nem értek vele egyet!:DxD
  • Morphin
    #1775
    Az a baj h Fanka vitte vmire...próbál megélni abból amihez ért.Eladta magát?? LOL...ennyi erővel 50 Cent,Snoop, h mondjak is nevet Nas...ők is eladták magukat és szar emberek?? Sztem csak kihasználják a lehetőségeket ahogy csak tudják...Fanka igenis minőséget csinál akinek meg nem tetszik annak jut más. Nem az a bajunk h te itt hirdeted ezt a "nemzetközileg is elismer" crew-t, hanem h egyből elkezdesz szidni egy olyan embert akihez közöd nincs...mire fel??? Na mind1...további szép napot...
  • kilahbwoy
    #1774
    csakhogy tisztázzuk.
    egy szóval sem mondtam,hogy valaki attól lesz jó,mert régen csinálja.
    itt jön képbe a médiashit.azért én úgy gondolom,hogy ha ennyi ideig ténykedik valaki(ahogy mondtad mindegy milyen porondon)és egy csomó ember van ,aki még a nevét sem hallotta,akkor az egyértelműen a média hibája.(és persze nem a netre gondlok,ott minden fellelhető)
    miközben konkrétan Mango és a Gimmeshot crew nemzetközi szinten is elismertek évek óta.ez lenne az teljeskörű tájékoztatás??
    és mégegyszer hangsúlyozom,SEM A 15ÉV,SEM A KÜLFÖLDI FELLÉPÉSEK NEM JELENTIK AZT,hogy valami jó!(legalábbis mindenki számára semiképp sem.)
    de hogy döntse el valaki,hogy valami tetszik e neki,vagy sem,ha nem "szólnak" neki,hogy -Hey,figyelj már,ilyen is van,meg olyan is,és nem csak az a 3-4-5-6-7 ... akiket láthatsz a viván(vagy akárhol..)
    arról meg hogy mi a bajom fuckadelivel!?nemtom.egyszerűen nekem hiteltelen,és kamu.ennyi.attól még tetszhet,és tetszik is sokmindenkinek.
    csak hát tudod,szólásszabadság,meg iesmik...
    peace a fankaklubbnak,meg mindenki másnak
  • LasDen #1773
    attól mert vki 15 éve v x éve van a pályán (bármilyen szakma) még nem jelenti, hogy jól is csinálja.....
    és kire/kikre gondolsz az alatt, hogy "hajlandóak kompromisszumokra az eladhatóság érdekében."
    meg ezt a mediashitet sem értem.....
    meg azt sem, hogy mibajod Fankaval???