6516
10571093361148553957.jpg
  • LasDen #6153
    én meg arra se emlékszem milyen klipek voltak idén....pedig biztos voltak jók....(x_x)
  • Danka88
    #6152
    Igy készült a DSP klip, avagy sminkelt uccagyerekek. :) Egyébként számomra az év klipje.
    [URL=http://studio-x.hu/klippek/read/497]DSP "Igy készült"[/URL]
  • hunbasser
    #6151
    dogma: szövegek jók,steve hozza magát,sőt új arcát is megmutatja néhol,az alapok tényleg nem annyira jók.de ettől még ez egy steve album számomra és eléggé odabasz így is szerintem,nagyon jók a szövegek,elég hangsúlyosak.
  • Bulykin
    #6150
    ahha, én két napja csak azt hallgatom xD
  • fixon
    #6149
    amugy, csak nekem nem jön be annyira a Dogma?
  • Blacksheep333
    #6148
    Szerintem is kurva egyhangú lett.
  • zdlr
    #6147
    az a bajom ezzel a magyar hiphop dologgal, hogy van nekünk csomó jó mc-nk, meg ezek akik már nem tudnak semmi újjat hozni, ez az antal flow és hang egy az egyben steve-re hajaz. a bítek nagyrészt egész jók alatta, még tehetsége is van, de a flow, stílus, szöveg meg minden az a hallottuk már, elégszer..
  • kikeeeSan
    #6146
    sírok ezen az antal gyereken! :DDDDD
  • Danka88
    #6145
    itt is van
  • Danka88
    #6144
    dec 19-23.-a között kapják meg az előrendelők az albumot. 1 promomix már ugye kintvan, szerintem ma nemsokára kijön a 2. is. DDAY-re pedig ingyenesen valszeg 19-23.-a körül teszik fel.
  • fook
    #6143
    Day-Antal cuccról nincs valami infó ? Nekem bejött az antal gyerek zenéje.
  • reaper4
    #6142
    ahha. na akkor most én nem voltam képben :)
  • fixon
    #6141
    Neem. van még egy különálló személy is, akinek a neve csak annyi, hogy ANTAL. Akivel Day is közösködött. na vele keverei Neon. :)
  • reaper4
    #6140
    egyről beszélünk. steve antal aka kórboncnok pisti aka steve
  • fixon
    #6139
    Antalra értette Neon. De Steve szerintem nem is featel Antallal. Én úgy vagyok vele, hogy ez a teljes neve, hogy STEVE ANTAL.
  • reaper4
    #6138
    Steve, Kórboncnok Pisti. nem mond semmit? anno a Fhészek? semmi?
  • Neoncsoves
    #6137
    mostanában nem követtem ezt az egészet, ki ez az Antal gyerek? csak látom hogy mostanában mindenki vele nyomat featet meg hasonlók... Day Antal, most meg Steve Antal...


    szerintem ratyi a zenéje amúgy :D
  • Danka88
    #6136
    nekem egyáltalán nem jött ez most be.. egy másik honlapra már irtam egy kissebb kritikát, akit érdekel beirom ide is.

    "Egyszeri végighallgatás után azt tudom mondani, amit már a promómixnél is éreztem, sőt már akkor amikor először megtudtam, hogy Hiányzó Láncszem alap lesz az egész album alatt, hogy ez elég gyenge. A Hiányzó Láncszem "Élő Zaj" c. remix albumot kb egyszer hallgattam végig. Pedig nagyon jó ötletnem tartottam, hogy élő zenés hip-hop remixeket csinálnak, a koncepció jó volt, a megvalósítás volt elég sovány. Fel sem ismerném, ha nem tudnám, hogy élő hangszerekkel dolgoztak, ilyeneket kb FL Studióban csinálok. De reméltem, hogy fejlödtek az első próbálkozás óta, és itt stílusosabb, karakteresebb zenék lesznek, de sajnos nemigazán jött ez be. Az első album, a "1st" közelébe nem ér szerintem. Mennyivel hangulatosabb volt Bobakrome, Saiid, Aza, Day, Mil, DJ Zomblaze, Sonnykraft stb... (ők ugrottak be most) alapokon.
    Linkelek pár hazai rap zenét, ahol az élő hangszer -számomra- sokat adott az élményhez:
    Anonim MC - Büdös Vagyok
    BeerSeeWalk - Stégre Teszlek
    Hősök - Ikon
    Sub Bass Monster - Köszönet
    Suhancos - Békét

    A szöveg sem ütött meg, egyáltalán. Ahhoz képest, hogy nemegyszer emlití, hogy szétvisz... Semmi újat nem adott.
    Szóval számomra elég halott, unalmas volt igy elsőre a lemez, de legalább nem voltak nagy elvárásaim. Majd a másik Antal lemez, az lesz szerintem nagy, az eddigiek alapján."
  • Bulykin
    #6135
    odavág rendesen az album!!
  • Neoncsoves
    #6134
  • fixon
    #6133
  • TheUjoNCBeats
    #6132
  • Danka88
    #6131
  • kifli
    #6130
    privát videó :(
  • Tmac
    #6129
    Steve Antal - Dogma
  • fixon
    #6128
    HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! PROFI
  • kat10 #6127
    50 cent get down na ez az az alap zene ami érdekelne ki is ez tud ebben segíteni valaki?
  • kat10 #6126
    [URL=http://http://www.youtube.com/watch?v=CSI9L3WsSa8]50 cent get down[/URL
  • kikeeeSan
    #6125
  • reaper4
    #6124
  • tutituti
    #6123
    Azért a family guyban akkezdet szöveg odakúr.(lehe vótmá)
  • LasDen #6122
  • cucma
    #6121
    Szegedi reppecske. Jó hallgatást!

  • YakooZa
    #6120

    Respect a Délvidékről:)
  • fixon
    #6119
    pedig olyan jó a flow
  • kat10 #6118
    nem tudja valaki hogy mi az a zene ami a 50 cent - Get down alatt megy? előre is köszönöm
  • LasDen #6117
    bírom Stevet...bár néha olyan monoton, de a videóba 1 percre se hallgattam bele...mondom, nem érdekel a dolog így nem hallgattam bele...az albumot meg majd egyszer meghallgatom ha kedvem lesz hozzá
    igen az Antal kicsit bezavart de így már tiszta

    én leszarom mit nem illik milyen körökben...:DD
  • zdlr
    #6116
    ugyan már, ha steve nevét nem is láttad, amit kétlek, csak szerintem bezavart az antal, akkor is ott volt még koolkasko, aki már önmagában is garancia arra, hogy nem amatőr cuccról van szó, ha ismernéd.
    szerintem belehallgattál, nem tetszett, aztán mikor kiderült ki az, és őt nem illik leszólni ríl ugé körökben, úgy teszel, mint ha csak átsiklottál volna fölötte.
    nem szégyen az ha nem jön be, főleg ha van saját véleményed, írd le nyugodtan.
  • LasDen #6115
    én nem mondtam, hogy szar...csak nem érdekelt....Stevet meg tudom ki....az új magyar arcok már nem érdekelnek, a többit meg meghallgatom...
  • zdlr
    #6114
    szóval, ha nem ismered, szar, de ha a haverok azt mondják jó, akkor már jó?