6
Lecci vki segitsen...
  • _Vegeta_
    #6
    Valaki plzz, okoskodjon mar egy picit.. :)
  • _Vegeta_
    #5
    Olyat nem teszek fel, ami mégjobban szétkurja a rendszert. :|
  • blackgamer
    #4
    akkor szenvedj!
  • _Vegeta_
    #3
    SP2tol az isten ovjon meg. A windowsos tuzfal meg vicc.
  • blackgamer
    #2
    minek tűzfal? SP2-ben is van, annyi elég
  • _Vegeta_
    #1
    Leccci nehogy bezarjatok, mert direkte nyitottam uj topikot, mert mar 2napja szivok ezzel a kiba szarsaggal es 5letem sincs mi lehet a problema!
    Itt probaltam mar seggitseget kerni, de nem nagyon jutottunk semmire sajnos.

    Idezet:

    "Szoval ADSL-es GEP "A" (szerver)
    GEP "B" (Kliens)

    crosslink kabelen halokartyaval osszekotve "A" es "B". Az istennek nem akart menni se a halo se a net "B"-n. "A" se latta "B" megosztott mappait, de pingelni mind2 tudta a masikat. (általaban)
    Tuzfal kikapcs, minden mukodik. Tuzfal bekapcs, semmise mukodik. Tuzfal: legfrissebb KERIO.
    (itt jegyeznem meg h a kerio eddig nagyon faszasan mukodott, problema nem volt vele csak h belassitja a gepet)
    Szoval Kerio le a geprol. Sygate fel. (szerverre csak)
    Vhogy engedelyeztem h "B" lassa "A" internetkapcsolatat es a halozatot is. Mukodott is szepen, aztan "B"-t kikapcsoltuk es hirtelen megszakadt az ADSL kapcsolat.

    Tehat a gond az h ha "B"vel megszakad a kapcsolat, akkor "A"n szetkapcsol a net. diohejban ennyi lenne.
    Plussz még egy kerio problema, ujabban ha
    talca-keriojobbklikk-tuzfal beallitasai, akkor a kerio cpu hasznaltsaga felmegy 100%ra es jopar percig ugy marad, essem jo igy. Ez miert van ?

    Tulajdonsagok.

    "A" XP prof. angol, halokari, ADSLnet, d-link modem
    "B" XP home magyar, halikari
    Alap halobeallitasok oké (ip, dns, atjaro oké, nem ilyen láma kerdes azert nekem is van egy kis alap halozati tudasom)