12
  • Mike
    #12
    VodafonEEEEEEEEEEEEEEEE suxxx
  • FTeR
    #11
    a palmtop jellegű és karakteres (régi tipusú) OSeket nem cserélik
  • droland
    #10
    A simbian telefont is átteszik vodásra? Én ugy tudom, hogy nem...
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    énis énis!! :D
  • p00h
    #7
    ezért nemszeressük a vodát :)
  • FTeR
    #6
    pontosan, ezt utálom a legjobban
    az én telefonomon 3db közvetlen különálló gomb van ami a wapra megy (jobb oldalt, a joystikos rész balra iránya és még egy a vissza gomb alatt)
    plusz ha ez nem lenne elég minden menüpontban minden második almenü oda akar menni sőt a főmenüben külön van rá 2 menüpont egyik konkrétan a wap menüje a másik meg a Live!, mivel a wapra alapértelmezetten a Live! oldala van beállítva mind a kettő ugyan azt hozza be.
  • Devla
    #5
    Legyél te a 150000100. előfizető! (c) Gumi
  • Tetsuo
    #4
    A Live-os telefonba egy címke is bele van építve nem?
  • Cat #3
    volt nálam pár hétig egy sharp gx20as még régen, és kurvajó telefonnak tartom ugyan, de ha akármiért félreütöttem, ÁLLANDÓAN kapcsolodni akart netre, szinte minden szolgáltatását onnan akarta frissiteni, uj játékot, uj háttérképet, uj csengőhangot nézni stb. ROPPANT idegesítő és persze drága dolog.
  • FtranX
    #2
    Éppen most gondolkozom új telefon vásárlásán. Vodás vagyok, de egy dolog kizárt: az, hogy Live!-os telefont vegyek. Kell a fenének az a gusztustalan, megváltoztathatatlan színvilág! Ha bár szoftverfrissítéssel ki lehet belőlük ütni, de akkor meg ugrik a garancia...
  • FTeR
    #1
    eh, nekem egyetlen bajom van a vodafoneos telefonommal, mégpedig az, h Live!-os
    lassan leírtom róla, csak nincs szervíz kábelem :(