21
Az \"agy\" vitamina...
  • Lou83
    #21
    Nekem pozitív tapasztalataim vannak! :) Lassan 3 éve minden vizsgaidőszak előtt elkezdem szedni és határozottan jobban tudok koncentrálni és memorizálásban is segít. Csak ajánlani tudom!

    Üdv,

    Lou
  • beatweek
    #20
    Poénkodóbetegségben szenvedők ellen sem ártana valami tablette,ami kiszűrné a szar poénokat. (és akkor szinte üres lenne ez az oldalacska)
  • Vlala #19
    sőt, olyan tabletta már régen van, amitől repülni tudsz, és gyorsabb vagy, mint Superman... (ja, meg pörögsz mint a búgócsiga)
  • Vlala #18
    jövőre kiadják a hekkertablettát is, attól nejó leszel...
  • Tetsuo
    #17
    Én pont ezt használom és tökéletesen megvok elégedve vele. A memóriám naon jó, az eszem mint a borotva! Én pont ezt használom és tökéletesen megvok elégedve vele. A memóriám naon jó, az eszem mint a borotva!
    Vagy ezt már mondtam?
  • Dzsini
    #16
    a manager tabletta ugyanerről szólt kb 8-10 éve.
  • Vlala #15
    igaz, eddig gyümölcsöt, ásványvizet, zöldséget ettünk, most dobjunk inkább néhány bogyót, mert az a divat a diszkóban is...
  • CSOCSO
    #14
    ugyis kihugyozod az egeszet... ;)
  • I.C.ram
    #13
    Képzelem, ahogy a sok érettségizó tonnaszám zabálja ezt, aztán egy generáció elhal agysorvadásban.
  • Shadow_THH
    #12
    igen tudom... meg MEMOLIFE is :D
  • Kolbasz
    #11
    A szőlőcukor azért jó az agynak, mivel a szervezet számára ez a legegyszerűbb szénhidrát, amit már nem kell tovább bontani, így gyorsan felhasználható. Az agy működéséhez pedig szénhidrát (is) kell.
  • PResident Evil
    #10
    :DDDDDD
  • Shadow_THH
    #9
    szerintem parasztvakítás szvsz, van olyan vitamin ami jó az agynak meg ugye a szőlőcukor is jót tesz neki ha hajtod magad de csak azért mert egy nap megeszel belőle egy kilónyit (azaz a kapszulába tömkölt jótékony anyagoknak megfelelő mennyiséget) még nem leszel Einstein. Ha ilyen egyszerü lenne akkor ilyet kapnánk a menzán a kovászos uborka mellé...
  • Shadow_THH
    #8
    az biztos mert sajnos még nem volt olyan hogy elfelejtettem volna fizetni
  • Dynamic
    #7
    Honnan tudod, hogy többet ér vele, ha nem próbáltad?Egyébként van egy jópár növény és vitamin ami pozitív hatással van a memóriára.Gondolom ezek valamelyike van a kapszulában is.Pl.a B5 vitamin, a ginzeng sőt még állítólag az alkohol is javítja a memóriát.
  • Vlala #6
    Ki mondott ilyet? Egy szavát se hidd!
  • tomsolo
    #5
    :D
  • vezeték
    #4
    Azt halottam hogy neked nem szabad hinni ugyhogy megyek és veszek is :)
  • Vlala #3
    szvsz többet érsz, ha naponta tornáztatod az agyad, pl olvasol, számolgatsz (nem géppel!), és keveset mérgezed (tévé, alkohol, számítógép, VLala hülyeségeinek az olvasása, satöbbi)
  • vezeték
    #2
    Hi!

    Valaki vett már ilyet?
    Érdemes kúraszerűen használni? Érdemes hozzáfűzni reményeket?

    Várok véleményeket tapasztalatokat.
  • vezeték
    #1
    .