36
Juszt juszt is utánajár
  • gulyasandras
    #36
    Én sem Pesten lakom, de sűrűn fel kell járnom, így láttam jónéhány köztéren és sajtóipari termékekben megjelent hirdetést.

    Egyébként még azt tartom nagy problémának, hogy a bemutatott esetek többsége egy kis odafigyeléssel, az adott helyzet végiggondolásával elkerülhető lett volna.
  • M@TriX
    #35
    én nem vagyok BPi :) meg ATV-t sem néztem, szóval utolsó infóim azok voltak, hogy hirtelen megszűnt, gondoltam ha valakit még érdekel rajtam kívül, ennyit megér ;)
  • gulyasandras
    #34
    "Véletlenül tudtam meg"

    Pedig rengeteg pénzt nyomtak a reklámozásába: óriásplakát, újság- és rádióhirdetés, igaz ez főképp Bp. és Bp. környezetére értendő.

    Az atv.hu-n lévő videókban könnyebb tekerni :), hiszen az utóbbi időben műsoronként kb. egy riport volt értékelhető. (Azokra is max. hármas alá járna.)

    Vagy csinálják rendesen és menjenek utána a dolgoknak, vagy hagyják abba, lásd a legutóbbi adást (sciennet vagy micsoda), hiszen még egy fórum + blog párosban is jobban megtudták a vállalkozást szorítani, mint az egyórás műsorban. Fel kellene készülniük.

    Azt továbbra sem tudom, hogy miért kellenek az állandóan tapsoló emberek.

  • M@TriX
    #33
    ha valakit érdekel rajtam kívül az ATV-n helyet kapott és a tapsolós nézőket leszámítva akikről lerí, hogy az ATV-n vagyunk, hozza a színvonalat ;)

    Véletlenül tudtam meg, akit érdekel itt az eddigi műsorokat megnézheti
  • M@TriX
    #32
    basszus! pont ezt sikerült megszüntetni, remél Juszt juszt nem hagyja.

    ha engem kérdeztek volna lett volna 5tletem honnan vonjanak el pénzt.

    franc essen beléjük.
  • ilipapa
    #31
    Sziasztok! 200Mb-t az sok vagy kevés? VODAFONE mobil internetről van szó.
  • desigo
    #30
    up
  • Pet-R
    #29
    chat lesz a műsor ideje alatt:
    cikk
  • Jagi
    #28
    Köszke, már meg van. szét kéne nézni, mielőtt beirok, SRY!
  • Jagi
    #27
    Hali, nem tudja valaki a műsor levélcímét?
    HLP PLZ!!!
  • PetruZ
    #26
    Ma volt megint vmi netes dolog. Látta vki? Mi volt benne?
  • Ramore
    #25
    Így van, tehát nemcsak a Fanta hazudik, téveszti meg a vevőket, hanem a Hohes-c és a Happy Day üdítőgyártó is.
  • Mighty
    #24
    Egyetlen dobozos gyümölcslében sincs 100% frissen facsart gyümölcs, mert pár nap után lehetne kihajítani az ablakon. Ja, és mindegyikben van hozzáadott cukor...
  • criminal law
    #23
    Nem mondtam én, hogy nem igaz, teljesen igazatok van, csak ez az egész nem illett a műsor színvonalához. Persze ez csak az én véleményem.
  • Tetsuo
    #22
    A fogyasztóvédelem is a Te személyes jogaidat védi.
    A CocaCola Hungary pedig éppen azt sértette meg.
  • Ramore
    #21
    Szerintem a vevők megtévesztése miatt, márha a F@nta ügyre gonolsz. Köztudott, hogy egy fikarcnyi gyümölcs nincsen benne, én még a Hohes-c-nek sem hiszem el, hogy ugyanolyan az íze, mintha kicsavarnék fél kiló narancsot és azt innám meg. Pofátlanul átverik az embereket, teljesen hülyének nézve őket.
  • criminal law
    #20
    Nekem az a bajom, hogy a cím, meg maga a műsor is olyan képet fest a jogról, mintha az egyébbel nem is foglalkozna, mint az ilyen apró-cseprő ügyek elsimítása. Pedig ez távolról sincs így. Pl a kettővel ezelőtti adásban volt egy riport az egyik üdítőmárkáról, illetve annak rost-tartalmáról. Az miért kellett ide...nonszensz.
  • Ramore
    #19
    igazad van, a cím nem éppen helyes, de maga a műsor célja annál inkább
  • criminal law
    #18
    Hasznosnak hasznos, ez tény, a címválasztással van a baj.
  • Ramore
    #17
    Szerintem igen hasznos műsor, viszont azt sajnálom, hogy nem mindíg mondják be egyes termékek, illetve cégek nevét, amellyek csúnyán átverték az embereket ilyen, vagy olyan formában.
  • criminal law
    #16
    Az egész műsornak semmi köze a joghoz, a jog világához, amiről a cím tanúsága szerint szólnia kellene. Ez kihat gyakorlatilag az egész adásra, nekem nagyon nem tetszik.
  • Tetsuo
    #15
    Én csak azt mondtam, hogy a sok buta embernek (mert marha sok van) legalább vki beleordítja a képébe h TE IDIÓTA, HA LAKÁST VESZEL NÉZD MÁR MEG AZ INGATLANNYILVÁNTARTÁSBAN!!!!!!!!
    Meg a nyugdíjas öregasszony ne engedjen be a lakásába egy cigánybandát üzletűni! stb..
    Azt persze tudom hogy a nagyarcú Juszt ezért kb 2millát kap adómentesen..
  • ZsirosKenyer
    #14
    ő csak nézettséget akar magának. Ezt úgy tudja elérni hogy bebizonyítja az átlag buta nézőnek hogy a mi oldalunkra áll, akár érti miről van szó akár nem..
  • akyyy
    #13
    ???????
  • Serpa
    #12
    "Nyitott száj" sokkal, de sokkal jobb volt.
  • najó
    #11
    használni kell Ad-awaret azt kész
    amugy most tuljátszotta kicsit magát a Juszt,mindenképp a Matávra akarta kenni
    ebből látszik hogy nemsokmindenhez ért,megérteni se tudta miről van szó,csak akik mogotte keszitik a musort,azok járnak a sztorik utan, o max egy szócső
  • RelakS
    #10
    Nekem augusztusban volt olyanom, hogy telepítettem az sp1-es xp-t, és én hülye nem húztam ki a netből a dugót, mert eddig nem kellett. kettő, azaz kettő (zwei, two, dva) óra használat után felpattant az addig elindításra sem méltatott ie, hogy ugyanmár nézzem meg ezt meg ezt az ajánlatot. A feladatkezelőben volt egy sassser.exe (igen, három darab s a nevében), meg valami dialer.exe...
  • RelakS
    #9
    Ja, csak még ki tudja mennyi dologban nincs teljesen igaza. Ettől függetlenül ha nem felejteném el, nézném gyakran :)
  • Tetsuo
    #8
    Hát, néha láttam, de ott elég okosakat mondott.
    S ha nem is profiszinten nyomja, azért jó h vki a (milliónyi) lámának kinyitja a szemét!
  • PetruZ
    #7
    Nem, nem az általánydíjas netet, hanem az általánydíjas telefonos csomagokat mondta, direkt úgy, hogy át kell menni másik telefonos szolgáltatóhoz. Ezen buktam ki én is. A két fickónak (akiknek a neveit ráadásul következetesen összecserélték a feliratozásnál), meg a Mat*-vos nőnek ebből a szempontból igaza volt: bárhová megy az ügyfél, telefonos internet esetén ugyanezzel a veszéllyel kell számolnia.

    Egyébként meg:
    1. Jó fél éve jókora balhé is volt belőle, tele volt a net meg az újságok, tévé ezzel, nem igaz, hogy a gyerek, meg az apja egy betűt sem hallott róla. Azóta egyfolytában súlykolják a két weboldalt, meg a Mat*/Axelero oldalán is kint vannak a figyelmeztető hírek/linkek.
    2. A dialer programok (általában) nem felbukkanó ablakokra való kattintással települnek. Alapesetben bármilyen engedélyezett aláíratlan ActiveX futtatási jog elég nekik. Ez még az alap, default IE beállításokban is ki van kapcsolva, vagy minimum rákérdezésre van állítva.
    3. Nekem ott büdös a dolog, hogy ha egy dialer települt, akkor az települt. Tehát nincs olyan, hogy feltelepül, működik egy kicsit, majd lelövi magát és pár hónap múlva újra dolgozik egy estényit... Én legalábbis nem hallottam ilyenről.
    4. Mekkora lol már, hogy Juszt egyszerűen kikéri magának, hogy a Mat* nem néz utána a számnak, hogy az valójában hová irányul. Pampog, hogy ő, mint egyszerű ember, kiderítette, hogy a szám vszleg kubai. Valószínűleg. Azaz nem derített ki semmit. Mondhatta volna azt is, hogy antarktiszi, de hát gondolom, az kevésbé hihető...
  • RelakSfromhome
    #6
    De milyen hülyeségeket mondhat ott, ahova mi sem értünk, csak okosan bólogatunk? :D
  • ZsirosKenyer
    #5
    ááááá
    akkora buták voltak abban a műsorban!
    Ki is akadtam rendesen. A matávra fogták hogy a dialer progi megszivatott vkit.. Nemtom mit pattog a juszt ha nem ért semmit a dologhoz.
  • RelakSfromhome
    #4
    pont a telefonos netről volt szó ;)
  • Balo
    #3
    Végülis igaza van, a telefonos/modemes net nem igazán kifizetődő főleg hogy ilyen veszélyei is vannak, még lassú is. Szomorú volt nézni, ahogy a sok hozzá nem értő beszélt a levegőbe, ennek a tetőpontja volt, hogy: "Én az igazságot képviselem".
    Mellesleg nagyon teszett nekem ahogy a témát lezárta, szóval: "Hagyjuk ott a Matávot" ;)
  • Taranov
    #2
    Biztos nem telefonos/modemes netre gondolt.
  • RelakSfromhome
    #1
    Most nézem a műsort, de kezdek benne elbizonytalanodni.

    A téma az volt, hogy a manus bevezettette a netet a matávtól, erre havonta elkezdett valami a gépéről hívogatni egy osztráknak álcázott mobilt. Namost a stúdióban megindult a beszélgetés, és Juszt azt a következtetést vonta le, hogy általánydíjas netre kell előfizetni. De mit ér ez az ellen, ha egy betárcsázó program elkezd külföldi számot hívni?