7
  • DW
    #7
    Nekem ma akadt a kezembe egy ŰIntel 850-es lap, és vagy 3 db 820-as Intel lap, amelyik mind-mind rambus-t használ. Sőt, még 2 rambus modul is van hozzá. Asszem össze fogok tenni egyet:D
    Ja és van rambus-sd átalakítóm:D
  • formatuq
    #6
    nekem is van meg 1gb rambus ram az egyik gepemben. nem adnam el soha. eszmeletlen gyors.
    az hogy az intel megszivatta a rambust, szarba hagyta, es ugy vedekezik egy kis ceg ahogy tud, beperli azokat akik loptak tole, vagy jogtalanul hasznaltak bizonyos termekuket, teljesen megertem.
    nagyot csinaltak, jo volt a termeg, igaz draga (masik fele ram arat meg mestersegesen tartottak magasan) go rambus!
  • tehen_m
    #5
    késleltetésben :D
  • Csudri #4
    Mondjuk esetleg sebességben? Amikor anno megvettem a PC800-as Rambus-os gépemet akkor mindent legyilkolt.
  • TeszteloPontHu
    #3
    Miben voltak bikák? Fogyasztásban v. árban? :)
  • Csudri #2
    Valamit tudhattak anno a Rambus-os csávók, mert bikák voltak azok a ramok! Én is csak egy hónapja cseréltem le a Rambus-t DDR-re, de csak azért mert drága lett volna a bővítés, amúgy sosem cseréltem volna, de hiába az idő és a pénz nagy úr!
  • aaaaa
    #1
    Nem jött be az aranyáron kínált RDRAM ,sebaj majd a pereskedésből bejön egy kis lé, és még gyártani vagy fejleszteni sem kell semmit...