14
Mexicóba utazás
  • Vlala #14
    :-DDD
    Az benne a pláne, hogy egyből sikerélménnyel indítanak: "Gratulálok, ön bent van az utolsó fordulóban!" Igaz, hogy csak egy forduló van, de ez az apróbetűs rész :-)
    Mindenesetre profi módszer.
  • Dzsini
    #13
    ismerősöm egyszer diákmunkaként az RD-éknek csomagolta ezeket a borítékokat... hihetetlen mennyiséget küldenek szét :) mi is mindig kapunk, és néha már majdnem el is hiszem hogy pont én nyerhetem a legnagyobb kocsit/legtöbb pénzt :D
  • Vlala #12
    :-)
    Igen ez a ReadersDigestes "Gratulálunk, Önt kisorsoltuk, ez azt jelenti, hogy már csak egy forduló van a FANTASZTIKUS főnyereményig! Gyorsan rendelje meg a sorozatot!" féle rátukmálási hadművelet internetes klónja. Benne vagyok a döntőben, ez azt jelenti, hogy ha most küldök 10000 Ft-ot a cégnek, akkor nyerhetek egy millát. Persze, a cégnél már előre le van gyártva a "Sajnálattal közöljük" kezdetű levél az én nevemmel :-)
  • Dzsini
    #11
    amíg nem működött a popup blockerem addig voltak weboldalak amiket ahányszor csak meglátogattam mindig én voltam az 1 milliomodik látogató... legalábbis a popup azt mondta :)
  • Tetsuo
    #10
    Nyugi tesó, nem maradtál le semmirő! Délután vannak TVben a telefonos játékok. Azokkal nyerhecc több 100e ftot, sőt akár többször is!
    :))
  • tomsolo
    #9
    pfff
  • DanielT
    #8
    Gáddemit! Most látom csak! 14 hozzászólással már 4 topikot nyitottál? Kicsit vegyél le a tempóból...
  • DanielT
    #7
    Azért ne nagyon törd magad a kereséssel :PP
  • vezeték
    #6
    nemtudom vége van e vagy nincs, én is keresem ezt a honlapot vagy mit......
  • DanielT
    #5
    És csak most szólsz??? Uramisten! Kihagytam életem lehetőségét!!! Áááááá! Soha többé nem lesz ilyen akció! Neeee.... könyörgöm mondja valaki, hogy csak álmodom! Ugye még nem késtem le???
  • vezeték
    #4
    egy honlappal lehet nyerni, vagyis csak lehetett...
    az illetőnek kellet lennie a 100.000. látógatónak lennie
  • ghost cb
    #3
    egyértelmű
  • Lacc
    #2
    Umm ez ugye csak vicc?
  • vezeték
    #1
    Hi!
    Halottam olyan hírt, hogy egy külföldi honlappal utazást lehet nyerni. Nem tud valaki valamit erről? Keresőt használom, de sok zagyvaságot lell, de hátha tud valaki valamit.
    bocs, a tudományért