19
Nem Kerekes József szinkronizálta eredetileg?
  • Bandew
    #19
    Nem, mert a film képregényadaptáció.
    Amúgy ilyen "néger-bakit" pedig 1000x láthattunk már.
  • Vlala #18
    Láttunk már ilyet, sajna. Nem is egyszer.

    Egyébként nekem megvan a második rész... tényleg nem nagy durranás. Maszk-témában eddig a rajzfilm-sorozat tetszett a legjobban.
  • Jano
    #17
    Képregény. A rajzfilm a film után jött.
  • akyyy
    #16
    de mégis a film egy rajzfilm adaptáció? akkor már azt is megcsinálhatják hogy hitman akészülő filmben néger lesz?

    és úgy állítják be hogy a játék tünjön marhaságnak? tulajdonképpen te ezt montad:)
  • Bandew
    #15
    A rajzfilmekben annyi marhaság van!
  • akyyy
    #14
    most van az rtlen, sztem beszerzem a második részt, kivi vagoyk menynire kurták el, dew az első rész se naon fasza, mert mi az h csak éjszaka müxik a mask????? rajzfilmbe nem igy vót
  • Seth
    #13
    Nézzétek meg a honlapját.Szerintem nagyon profi. Kb 2 órámba telt mire mindent végignéztem rajta, nagyon jól meg van csinálva.ittenvane
    Ja és szerintem jó film lesz..
  • Loál János #12
    Angliában élő barátom már látta, azt mondta jó.
  • Waterhorse
    #11
    Viszont nézzétek meg a Lemony Snicets című filmet, magyar címe most nem jut eszembe.
    Ez is valamikor márciusban lesz, és Jim-et úgy kimaszkirozták, hogy rá sem lehet ismerni.
    A történet egyébkén ilyen Pán Péter-Harry Potter szerű lehet, és valami hasonló világban játszódik. Azt hallottam még róla, hogy akárcsak a Harry Potter, ez is valami könyvnek az adaptációja. Az előzetes szórakoztató, a jelmezek jók, szóval reméljük ez a könyv is több kötetes.
  • Waterhorse
    #10
    Magyarországi mozipremier: március 24.
    Eredeti cím: The Son Of The Mask

    Sajnos én is attól tartok, hogy irtó gagyi lesz, az említett előzetest én is láttam, és nem keltett bennem egetrengető érzést.
  • Seth
    #9
    Az hogy ultragagyi az enyhe kifejezés. A címe az lesz hogy A Maszk fia(gondolom mert englisül valam ilyesmi címe van)és láttam belőle előzetest is. Huh bakker aszittem megvakulok...egy zöldfejű csecsemő(pelenkában) ugrált benne össze vissza és nagyon de nagyon vicceseket csinált(megszakadtam a röhögéstől olyan igénytelen volt). Persze tiszta animáció a kölök és nagyon látszik...szóval gagyi.
    Szerintem ez nálunk csak DVD-n/VHS-en fog megjelenni(álá Dumb és Dumber 2)
  • Johnyy
    #8
    2. rész?? és nem jim?? akor mienk megcsináállni??
  • Sephi
    #7
    Alitolag a masodik resz ultragagyi lesz :(
    Mar alapbol az mert nem Jim jaccik benne bar alitolag az elso reszhez semmi koze nem lesz...
  • Johnyy
    #6
    miszter ipkisz
    !!!!!!!

    maszk
  • Loál János #5
    Számomra is szokatlan volt, de tényleg nem Kerekes József volt a hangja.
    Arra már nem emlékszem, hogy A Földi Lányok Csábítók-ban ki szinkronizálta, de szerintem az összes egyéb filmjében Kerekes József.
  • robotnyk
    #4
    eredetileg is így volt
  • gazgoblin
    #3
  • Maksi
    #2
    A nálam lévő változatban Rátóti Zoltán kapta a megtisztelő szerepet...
    Ez ismét valami kókány újraszinkron lenne, vagy eredetileg is így volt, csak már nem emlékszem rá?
  • Maksi
    #1
    Az érdekelne, hogy A maszk-ban ki szinkronizálta Jim Carreyt?
    Meg tudá nézni valaki, ha megvan, mert ami nekem van, azon nem a megszokott Kerekes József hangot hallom...