27
Broken Sword 2
  • Botond #27
    Na 1996ban a white label kiadású BS1et letoltam pcn, tegnap pedig a második részt is végigvittem iphoneon. Hát ha 96ban vki azt mondja, hogy a második részt érintőképernyős telefonon fogom nyomni, akkor azért erősen a szemébe röhögtem volna. :)
  • Kalyber
    #26
    pls valaki segítsen, elakadtam!!!Ott tartok hogy a Zombi szigeten vagyok és a mérnöktől szerzett prizmát feltettem egy szikla tetejére de ezután nemtudom hogyan tovább.Minden végigjátszás azt írta hogy a sziget legmagasabb pontját kell megkeresni ha tényleg ezt kell akkor hogyan??
    előre is kösz a segítséget
  • evil 007
    #25
    honnan lehet letölteni a játékot????
    nagyon kéne
  • jointeer
    #24
    pedig jó játék ez:|
  • Lacc
    #23
    Thnx, tényleg az újságot kellett lecsekkolni.
  • Lacc
    #22
    Öööö....hogyne
  • Since
    #21
    Eredeti a játékod?
  • maxius
    #20
    Vizsgáld meg az újságot....ha jól emléxem..
  • Lacc
    #19
    Aki már végigtolta az segithetne egy kicsit. Ott vagyok még az elején, a galériában, a kritikust más megdöntöttem az abszinttal, megvan a cetli is hátulról, a ládákról. Viszont innen nem tudok továbbmenni a dokkokhoz, nincs olyan lehetőség.
    Átolvastam már pár végigjátszást, és minden megcsináltam elvileg, amit azok irnak, és mindegyik azt irta, hogy miután a cetli megvan, már tudok menni a dokkokhoz. Azonban ez valamiért nem igy van, pedig már restartoltam is, de ugyanigy jártam, zsákutca. Bug lehet vagy mi?
  • fercsy
    #18
    Ha nem lenne meg, nem akadtam volna el benne!
    Írtam mailt.
  • littleNorbi
    #17
    Még nem játszottam vele, neked megvan ?
  • fercsy
    #16
    Bocs! Összetévesztettelek Hyper Snake-kel.
  • fercsy
    #15
    Norbi!
    Ha már játszottál vele, inkább nekem segíts!
  • Solid Snake GH
    #14
    Nem érdemes letölteni, minden boltban olcsó pénzért meg lehet venni.
  • Aquli
    #13
    honnan lehetne a gamet letölteni?
  • fercsy
    #12
    Tegnapelőtt már írtam neki, de eddig még nem válaszolt.
  • Taranov
    #11
    Szerintem semmi, csak a topikcím volt BS2.
  • Mike
    #10
    fel nem foghatom, mi baj van ezzel a topikkal
  • blackgamer
    #9
    sorry ha a lelkedbe gázoltam, de gólyaként még nem lehetsz tisztában az itteni topicnyitási szokásokkal

    viszont találtam egy illetőt aki pont ott akadt el ahol te link esetleg irj neki egy mail-t hogy hogyan jutott túl
  • fercsy
    #8
    Az okés hogy lerövidítettem, de ennél normálisabban is hozzá lehetne állni! Köszönöm neki hogy próbált segíteni, de kevésbé kritikusan is megoldható szerintem.
  • Hmuda
    #7
    Szerintem nem viccnek szánta hanem tanácsnak, hogy próbálj normálisabb topiccímeket adni.
  • fercsy
    #6
    Majdnem elfelejtettem!
    "azt hittem már Budapest Sport Aréna"
    Ez valami hihetetlenül vicces!
  • fercsy
    #5
    Nem írnék ide, ha nem néztem volna meg az összes fellelhető fórumot és(magyar nyelvű) végigjátszást!
  • fercsy
    #4
    "Megkéri Nico-t foglalja le a kapitányt, majd szép szavakkal ráveszi az őrmestert vigye el az egyik amerikai turistát városnézésre"
    Ennyi van róla!
  • Atomreaktor
    #3
    jogos! www.google.co.hu: "Broken sword 2 walkthrough" Ennyi!:)
  • blackgamer
    #2
    talpraesettebben kéne használni a netet!

    Broken Sword 2 végigjátszás
    Broken Sword 2 végigjátszás

    és próbálj valami beszédesebb topic címet kitalálni!
    (azt hittem már Budapest Sport Aréna)
  • fercsy
    #1
    Nem mai game,de most kezdtem el játszani vele, és már meg is akadtam. Quaramonte-ben végigjártam mindent, beszéltem mindenkivel, de sehogy sem jutottam előrébb. Állítólag Nico-t kell megkérni hogy foglalja le a kapitányt, de nem sikerül. Ha valakinek rémlik hogy mit kell csinálni,az segítsen már!!!
    Előre is köszi!