32
Jétákokat keresek(cím nélkül), ehhez pedig topicot! Ha tud vki ilyenről, nyomja be és utána zárhat!
  • Coltkotkot19
    #32
    Sziasztok.

    Én 1 olyan játékot keresek ami FPS jellegű és igazából hasonlít a WoW-ra. Ugyan úgy van benne Prof skill külső nézetes lövöldözős és (Talán) csak interneten játszható. Fajok nincsenek benne a fegyvereket lehetett fejleszteni benne. Nem fontos tényező de hátha szűkíti a kört ha PL más ruhát vettél fel az a kinézeten is meglátszott. Te is csinálhattál magadnak ruhát benne vagy fegyvert esetleg tuningot (a profokkal). Fejlővés nem ölt meg benne azonnal és volt benne valami féle gyengébb talent szerűség is. smile.gif Nem annyira régi játék.
    Nem emlékszek a nevére 1szerűen nem jut eszembe. 2 tagból áll a neve ugy emlékszek és talán a második az out! volt :S De nem tuti ne erre alapozzatok hanem a többire. smile.gif Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
  • Hell144
    #31
    Hali.

    Találtam régi Dos-os játékokat.

    Ime a link:

    http://pirateisland.ws/thread-dosboxprotrable-games-1
  • jackoneill90
    #30
    Egy nagyon durva játék az amit keresek. eszement száguldozás, éjszakai pályák, a kocsik a szembeforgalommal való ütközésekkor kartondobozokká formálódtak össze. Ezzel a játékkal 2004 be játszottam még,de lehet a játék mégrégebbi.
    írjatok pm-et szerintetek melyik játék lehet az.
  • friton
    #29
    Sziaasztok
    keresnék hupikék törpikékes játékot, pontos cimét nem tudom csak annyit, hogy 1995-ös
    képek rola:
    http://www.videogamecollectors.com/gallery2/main.php?g2_itemId=271993
    elöre is köszi a segitséget ha valaki tudna irni nekem vmit a játékrol v a nevéröl [email protected]!
  • Lacker
    #28
    Sziasztok.

    Egy játékot keresek. A nevét nem tudom, és azt sem hogy melyik oldalon játszottam vele, mert nagyon régen volt de nagyon jó játék. A játék maga felülnézetes, lövöldözős, és meg lehet venni különféle dolgokat ami erősíti a páncélzatot, sisak mellény és lehet a fegyvert is újítani. Egy bázisról indulunk kb 2 emberrel és el kell érni az ellenség (gép) bázisát. Azt hiszem le kell rombolni vagy valami ilyesmi. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. Ha esetleg van információtok akkor írjatok ide. Előre is köszönöm.
  • miche
    #27
    Tronic? Nem egy üvegszerű akármicsodával kell lesiklíni egy pályán?

    Amit én keresek: Egy régi autós játék. Mindenféle űrszerű pályán lehet versenyezni fura kocsikkal. Elég sötét és nyomasztó hangulata van, de nekem nagyon tetszett. :)

  • hunter03
    #26
    Hello!
    Én egy nagyon régi Dosos játékot keresek,a neve Tronic.
    Emlékszik valaki rá?Esetleg tudja valaki hogy honnan lehet letölteni?
  • ibrik
    #25
    Ha valaki a régebbi játékokra bukik, itt egy hasznos link:
    Old-Games.RU
    Ez valójában egy orosz oldal, de én az angol nyelvű változatát linkeltem be.
    Ha a letöltés "referrer" hiba miatt nem megy, annak némelyik tűzfal ill. tűzfal-beállítás az oka.
  • kitt2000
    #24
    Szia. Én épitögép szimulátort keresek tudtok ilyen játék oldal mondani nekem? köszi
  • Mihail
    #23
    wow megtaláltam, battle realms..
  • Mihail
    #22
    Keresek egy rts-t, elfelejtettem a címét, asszem 2002-es game kb., japán fantasy világban játszódikm kicsit warcraft 3-ra hasonlít, az érdekessége az egységkiképzés volt, és ugye hogy középkori japán egységek voltak benne (szamurájok, ninják, stb), tudna vki segíteni?
  • blackgamer
    #21
    jojatek.hu-n van egy game Cserebere (gépre is tölthető) a neve
    ilyen klón-okat keresek (csak időt ne számolja), nem tudom mi az angol megfelelője

    B-Bird: jónak tűnik, és Das boot-al játszottam sokat, most Silnet Hunter 3-at várom
  • flashX
    #20
    Örök hála!!!!!!
  • BBird
    #19
    GATO! Az volt a jó tengeralattjáró szimulátor. :-)
  • skristof
    #18
    tudom melyik az de nem tudom a címét!!! :(
    de holnapra megmondom!!
    haverrral mennyit nyomtunk, édes Istenem :D
  • blackgamer
    #17
    hasonló lehet a Hopkins FBI


    én valami jó tengeralattjáróst keresek!
  • flashX
    #16
    Nagyon kezdetleges grafika, kis 2d-s játék, de iszonyúan élveztem(mindig jéghegyet építettem:P)), meg háromszög alakúak voltak a gépek, egyik piros, másik kék
  • BBird
    #15
    Milyen volt? Shoot'em up? Vagy Szimulátor?...
  • flashX
    #14
    Nem ismneri senki azt a játékot, ami egyszer régen Gamestaros cd-n volt rajta, ilyen kis űrhajókkal kellett menni, lehetett többjátékost játszani, és az űrhajóknak lehetett ilyen jeges bombát berakni? Az ilyen jeget lövvelt ki.
  • Sephi
    #13
    Vahy lehetett volna ennek a cime hogy :

    Jatekereso topikot keresek topikrol keresem topikot.
  • BBird
    #12
    Én pl olyan játékot keresek, mint a Killing Cloud, csak mai kivitelben. Nincs? Tudtam! :-( ;-))
  • Taranov
    #11
    Szerintem kérj meg egy moderátort, hogy nevezze át.
  • bazza
    #10
    csak vicc volt...
  • Cat #9
    azzal biztos belopod magad a modik szivébe
  • bazza
    #8
    Nemtom, én rögrön pesszimista módon úgy voltam vele, hogy ilyen topic úgyis van, szóval nem törődtem a címével, de ha valahogy átlehet nevezni, akkor plz! :D (vagy nyissak másikat?)
  • Cat #7
    Kalandjátékok
  • bazza
    #6
    Pontosan!
  • BBird
    #5
    Hol a láma ikon, hol van? Ide vele... ;-)
    Amúgy az ötlet maga nem rossz azoknak, akik nem vágják az összes kijött játékot, kezdve a PONG!-tól. :-))
    Csak akkor a topic címe: Játékkeresők topicja lehetne, vagy Játékkeresés. etc. :-)

    De ha már ennyire szeretnéd, tessék: ;-))
  • Taranov
    #4
    Tényleg láma vagy :)
    Azt akarja bazza, hogy beírja a topicba, hogy detektíves, nyomozós játék-e van, és mondják neki, hogy igen, ennek a címe xyz.
  • akyyy
    #3
    én nem értem(én)
  • bazza
    #2
    Én pl detektíves, nyomozós, valamilyen Broken Sword-hoz hasonló kalandjátékot keresek!
  • bazza
    #1
    Létezik Ilyen az SG-n? plz ne lámázzatok, csak azért nyitottam, mert nemtaláltam ilyen topicot, de úgy gondoltam mások biztos találnak! :))
    köcce:PPP