11
Nem lehet beolvasni a mappát!
  • ffxi
    #11
    Megtört a jég!!!! Szívesen, csak abban tévedtem el, h "újreg" :)
  • Gaboros
    #10
    Valóban segítettél valakin ffxi :) Nekem egy 10 GBos mappával akadt a problémám h nem volt hozzáférési jogom. A csökkentett modba megprobáltam, a mappát ugyan nem, de a belét ki tudtam törölni :D THX ffxi
  • ffxi
    #9
    Már mióta indítottam a témát? Jan. 23. óta? Még tapasztalatlan újreg-ként és az óta sem találtam megoldás erre próblémára. De az Úr segített, ha Ti nem. Szal bele is vágok, mert remélem tudnék segíteni vkinek ebben, mondjuk egy újreg-nek, aki kereső helyett témátnyitna. Mindig nem nyitja azt a mappá(ka)t vagy fájl(oka)t, amelyik más gépnél lett létre hozva vagy a gépemen lett létrehozva és más gép nem olvassa be. Nos, ha ez írja ki "Hozzáférési jog megtagadva" és nem nyitja ki, akkor semmi para. Csak újra kell indítani az XP-t csökkentett módban, megkeresni azt a mappát: jobb egér klikk-tulajdonságok-biztonság,megosztás Na itt meg kell adni a hozzáférési jogokat vhol a speciális fülnél. Add meg a jogot "MINDENKI" címen és voálá! Köszönöm szépen a figyelmüket!
  • Tetsuo
    #8
    De csak a nagyfeszültségű vezeték előtt! :)
  • vezeték
    #7
    megnyitottad vagy mi?:D
  • Tetsuo
    #6
    Nna akkor zárok!!
  • ZsirosKenyer
    #5
    itt voltam zárás előtt.
  • PetruZ
    #4
    A "Segítséget kérek"-ben válaszoltam, ez itt zárható/törölhető.
  • burkusdió
    #3
    újreg odabasz!!!!
    van kereső része is a fórumnak ember!
    van millióegy winyós dolgokkal foglalkozó topik, nem beszélve a winfosos topikokról és a különféle segítségkérő topikokról...
  • ffxi
    #1
    Sziasztok!
    Ezt a titkot nem tudom megfejteni, ezért hozzátok fordulok. A köv.-ről van szó: újmappát hozoklétre a vinyómon és elviszem a vinyót egy másik géphez és az már nem tudja megnyitni, de látja azt a újmappát, amit én létrehoztam. Kiírja azt, hogy: hozzáférés megtagadva, és törölni sem lehetett. Sajnos fordítva is igaz, azaz a vinyómon másik gépen lértehozott újmappát azt a sajátgépemen szintén nem tudom megnyitni, ugyanaz a bibi! Ha tudtok vmit segítsetek, előre is kösziszépen