21
Nokia 9300 infók?
  • ZilogR
    #21
    akinek van ilyen szerkentyűje, legyen szíves megnézni nekem, h a beépített táblázatkezelő támogat-e XY (scatter v. pont) grafikon típust?!
    tudom, hülyén hangzik, de épp olyan hordozható eszközre vadászok, ami éppen ezt tudja! (nagyon egyszerű az ok: kimész az erőműbe mérni, a porba és mocsokba és kell valami ócskaság, ami kirajzolja a grafikont is... erre azért nem veszek még egy eeepc-t sem ;) ezt tudja a Nokia is... :P )

    van vkinek leharcolt, de működő eladó? ha igen, dobjon egy privátot!
  • Ger0121
    #20
    Sziasztok!
    Találtam 2 töltőt, szerintem egy gyorstöltő, és egy talán, nem annyira állat...
    leírom az adataikat:
    a kisebbik:50-60Hz\80mA
    Out: DC:5.3V\500mA
    a nagyobb:50-60Hz\180mA
    out: DC:5.7V\800mA
    Előfordulhat, hogy a nagyobb töltő, miatt melegszik enyire a készülék?
    (nem külméretre nagyobb, csak teljesítményre\egyébként külsőleg a két töltő teljesen egyforma)
    Várom válaszaitokat!
    Köszi!
    Hy!
  • Ger0121
    #19
    hy!
    Lenne egy nagy kérdésem!
    Van egy Nokia 9300-m, és töltés közben iszonyatosan melegszik, az egész hátoldala.
    Ez rendellenes, az biztos(olyan forró a fedél alatti fém, hogy égési sérülést eredményez!)
    Viszont leszedem a töltőről, és simán kihül, és 2-3 napig/napi 4-7 óra telefonálással bírja!
    Tudna valaki segíteni?
    lehet probléme, ha nem eredeti töltőt használok, hozzá(nem sajátja, de nokia)
    Köszi!
    Hy!
  • misterkrisz
    #18
    várjuk a kérdéseidet. itt:) bye!
  • Simaji
    #17
    Cewa mindenki!

    Sajnos ahogy látom a topik elég régen nem volt látogatva.
    De azért írok most ide mert hátha mégis valaki elolvassa. :D
    Szóval. Vettem egy ilyen mobilt most másod kézből és lenne gy pár kérdésem róla.

    Bye!
  • Supergamer_real
    #16
    Fontos!

    Van itt valaki akinek van Nokia 9300-a? Kérdezni/kérni szeretnék valamit. Akinek van kérem, h vagy privátot küldjön, vagy ide írjon be.

    Előre is köszönöm.
  • Verseghy
    #15
    A 9500essel még nem találkoztam hibával, tényleg egy jól müködö telefon, csak az a baj hogy apám nem ért hozzá és amit tud, aztokat nem használja ki..:(
  • Supergamer_real
    #14
    A 9300ban nincsen kamera és a hangszóró is csak mono. A billentyuzete is más egy kicsit, de méretre is kisebb. A 9300 NEM TÁMOGAT WLAN-t!.

    Ezek a főbb különbségek. A 9500 ellenben egy elég jól eltalált telefon... szerintem megéri az árát. Ha olcsóbban tudod megszerezni akkor főleg. A 9300 ban a WLAN hiánya elég égető probléma.
  • Verseghy
    #13
    kitöl?:DD
  • Taranov
    #12
    Hát kérdezd meg :)))
  • Verseghy
    #11
    Köszi, mostmár csak az érdekel, amit nem találtam sehol, hogy a 9500ás az magyar softwer-el adják-e ha megrendelem a PPcomról?
  • Taranov
    #10
    A szolgáltatók még nem, de a jobb GSM boltok igen.
    Mondom, ppcom.hu
  • Verseghy
    #9
    Fater 2 hete vadássza, de nem talált. T-Mobile sem forgalmazza..
  • Taranov
    #8
    Rögtön az első különbség: a 9300 sokkal kisebb.
    A 9500-nak nagyobb az akku kapacitása, még a 9210i-nél is nagyobb.
    A 9500-csak fogadni tud képüzenetet, a 9300 fogadni, szerkeszteni és továbbítani.
    A 9500-ban van kamera, a 9300-ban nincs.
    A 9500-nál cserélhető az előlap (lol), a 9300-nál szerencsére nem.

    Ezután döntsd el, hogy ki vagy, melyik kell, és mi a nagy különbség :D
  • Taranov
    #7
    Összehasonlítás
  • Taranov
    #6
    Van már Magyarországon.
    pl. ppcom.hu
    De nem értem mit beszélsz erről a nagy különbségről.
    Hát ember! Ott van a telefon bemutatójánál a specifikációja, megnézheted benne, hogy mit tud, mit nem tud.
    Összehasonlítod a kettőt, és máris látod a különbséget.
    Az egy más dolog, hogy a Nokia számításai szerint ki a célközönség, lehet, hogy a 9500 esetében a rendszergazdákra számítanak, mint vásárlókra, de ettől függetlenül te is megveheted, akkor is, ha nem vagy az. És el tudod dönteni, hogy mi a különbség.
  • Verseghy
    #5
    Biztos van valami nagy külömbség a kettő között, mert annak nincs sok értelme, hogy kiadnak 2 mobilt majdnem egyszerre, és az egyik sokkal jobb mint a másik. Igaza van Tufának.:)
    Amugy még egyik sincs magyarországon sajnos, de ha lesz akkor sem hiném hogy egyböl magyar softwer-el, mert a 9210esel is igy volt anno.
  • Taranov
    #4
    Szerintem ez hülyeség, látod a specifikációját, a tulajdonságait, csak el tudod dönteni, hogy kell-e neked, illetve melyik kell.
    Én a 9500-t nagyobb tudásúnak találom, inkább azt venném, mert az árkülönbség ugye elhanyagolható.
  • Tufa16
    #3
    de csak kb! Annyi a külöNBség a két teló közöt, hogy a 9500nát az ilyen szervergizdáknak, vagy gépparküzemeltetőknek találták ki(elég sok alkalmazás miatt), viszont a 9300 az multimédiás telefon.
    Ezt nekem egy Nokiás alkalmazott mondta. Nekem az egészben az a legfurcsább, hogyha a 9300 multimédiás teló, miért nincs benne kamera? És ha a 9500 szervergazdáknak és hasonlóknak van kitalálva, miért raktak bele kamerát? :)
  • Taranov
    #2
    Már kiadták.
    Annyiba kerül kb., mint a 9500, szóval szerintem nem egy top vétel, de majd lesz valahogy.
  • Verseghy
    #1
    Üdv mindenkinek, tudtok-e valamit a Nokia 9300asról, sok magazinba láttam már, de nemtudom, hogy mikor adják ki.