22
  • soulhunter
    #22
    volt már 1 UFO-s FPS (amiben mindenféle ufokra kellett vadászni 4 fős csapatban,és körökre osztott volt - vagy vmi ilyesmi)
    X-COM - Alliance vagy mi a fene volt a neve,szal a lényeg,h nem az UFO - interceptor volt,hanem ami utána jött ki...

    a világon sehol nem találhato a játék,csak a neten lehet összefutni itt-ott a demojával :) full verziorol nem is álmodok :D nagyon ősrégen (kb. 98-99 környékén) még vmelyik játékujságba is bekerült 1 cikk idejére...

    na most az az 1 érdekelne,h valaki talált már hozzá olyan cikket (magyarul),amiben leirják,h sima közönséges FPS lesz-e (csak megyek,aztán lövök mindent,ami mocorog),vagy lesz-e vmi taktikai része is (szövetkezni,vallatni,stb stb) ???
  • RpPRO
    #21
    Megneztem a honlapjan a trailert. Eleg sok bort lehuztak mar az alapsztorirol (titkos katonai kutatasok, stb). Mar majdnem unalmas.

    Nincs meg a hangulata a jateknak, sivarok a palyak. Biztos vagyok benne, h nem hagy mely nyomokat a gamerekben ez a jatek. Ez az EN velemenyem.
  • lele
    #20
    mér a halo nem ufos game?
    egyébként konzolon sztem könyeb az fpstudom van pc és konzolom
  • SirLord
    #19
    szerintem ezért kapni fogsz egy figyelmeztetést..."fasnak"
    ...szerintem
  • JohnnySmith
    #18
    Ps2-es Mortal Deception DVD-n rajta van a játszható demoja az extrák között. Megnéztem nem rosz. Csak hát az irányítás :)))) nem is értem mi a fasznak konzolra fps game.
  • Tiby
    #17
    Pontius - Ja ezeket a játékokat amiket felsoroltál ismerem ,de nem játszottam velük.Meg kellene valahonnan szerezni
  • Herkulles
    #16
    Végre valami újdonság, még fel nem dolgozott téma, ez kassza siker
  • Dinosaur
    #15
    Sztem neki mindegy mert szerinte Marylin Manson a király...
    Egy olyan ember akinek ha megnézek egy klippjét felfordúl a gyomrom. Nem is beszélve arról hogy egy csomó aberált alteros követi őt mert azt hiszi hogy ezzel király lesz. Mindegy majd kinövik...
  • Tetsuo
    #14
    Azt tudtad h a csávó kioperálta(tta) a bordáit hogy lepippantsa magát? :D
  • Bulamer
    #13
    kár hogy az én kártyám nem birná
  • NEOreg3
    #12
    egy bukást megelőlegzek neki:P
  • Pontius #11
    Redneck Rampage
    Redneck Rampage Rides Again
    UFO-s FPS klasszikus, Kötelező darab! :P
  • Tiby
    #10
    Jónak tűnik a game.Még nem találkoztam UFO-s FPS-el , csak stratégiába
  • Dinosaur
    #9
    Az a genny?
  • Antychrist
    #8
    De a legfontosabb, hogy Marilyn Manson (a király) lesz benn az egyik szinkron... Nekem már ezér is kell!!
  • SZEG007
    #7
    FPS játék, ami lehet hogy nem jön PC-re?
    Ez a konzol mánia egyre elkeseritöbb....
  • akyyy
    #6
    mulder a főhős hangja?
  • Rip
    #5
    Nemtom, én a hivatalos honlapon nem látom a pc-s logót. vagy csak vak vagyok?
  • sweech
    #4
    én már most érzem hogy ez nekem tecceni fog
  • memphis23
    #3
    hát a graf jol nézki igy elsö látásra....majkiderül.
  • Csatti
    #2
    Vagy nem.
  • AS
    #1
    Biztos jo lessz.