12
  • pemga
    #12
    A "minőségi" európai dolgokhoz... Autóknál a japánok vezetik a megbízhatósági statisztikákat. Még Németországban is :).
  • pemga
    #11
    Mondjuk önmagában ez a kép még készülhetett a németeknél :). Ugyanis most épp attól paráznak, hogy kisebbségbe kerülnek az országukban. Nemrég volt valami felmérésük, hogy a ~80M emberből (lakosság) ~10M nem német (a számokra nem emlékszem pontosan, de valami ilyesmi arány volt). Ami miatt szenvedtek az az, hogy sokan nem is akarnak megtanulni németül közülük :). Ennek az irányzatnak előretörése pl. hogy Brandenburgban bekerültek a szélsőségesek is a helyi választásokon...
  • Cat #10
    ezt miből gondolod? akkor ez a mobilt összerakó nő átoperáltatta a szemét? :)
  • Atyus
    #9
    Még ha egy kicsit drágább is, de minőségi európai dolgot vásárolok, mint tajvanit !
    A Siemens talán az egyetlen cég, akik itt Európában rakják össze, s gyártják a telefonjaikat !
  • AS
    #8
    Ez rossz hir...
  •  DeathMatch
    #7
    Minek annyit foglalkozni ezzel a kispályás siemenssel??? Biztos így akarják feltornászni az eladásokat... LOL
  • Athlon64
    #6
    Egyetértek! Én dacból vettem Nokia helyett Ericsson, Sagem, Simens telókat és ebből az Ericsson és a Simens be is vált!
    Sőt most a C62-esemmel vagyok a leginkább megelégedve...
    Szóse róla tudom, hogy a Nokia a legtutibb de épp ezért inkább megnézem, hogy mit is tud nyújtani a többi gyártó!
  • Shadow_THH
    #5
    'Hans möchtesd du siemens, wurstchen und bier?' há döncsék már el :D
  • Jimmyke
    #4
    Miben, hogy holnap jön egy hír, hogy meggondolták magukat?
  • Sauron
    #3
    Még jó, hogy tegnap az volt a hír, hogy eladják a telefonrészleget az Lg-nek lehet! Mekkor LoL!
  • dduma
    #2
    És ne is váljanak meg a mobil részlegtől. Siemens mobil fan vagyok...
  • pemga
    #1
    Úgy tűnik nagyon meg akarják tartani. :). Akár veszteségesen is, de német embernek német mobilt :).