Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gvarga12
#573
slippel semmi új
kéne a pontos neve és email címe
a nélül nem csinálnak semmit
10 napos screenshotokat már nem fogadnak el 😞

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#572
most beenged biztos túl sok gamer volt fent

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#571
When reporting no-manner, please take a look the bellows and send an E-mail (including contents and screenshots).

1.1 GM into KalOnline only admit screenshots and by checking inside the game directly.

1.2 GM dose not admit evidences that are difficult text, word and fixed screenshot.

1.3 GM dose not admit screenshots that are over 10 days from the reporting date (if the reporting date is multiple last screenshot will be the standard).

1.4 Account may get blocked permanently with a false report.

* INix Soft Co., Ltd. is not responsible for any problem that is occurred by unawareness of player.
* Screenshot of vanished character name or without the talking content won’t be admitted as evidence (including a modified screenshot)
* Screenshot must be taken by the reporter other’s screenshot won’t be accepted.

E-Mail : [email protected]

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#570
és én nem kaphatom meg az id-t meg a jelszavdat? 😄

riszpekt\'

#569
most próbálj meg bejonni
a többiek most jöttek akiket ledobott

riszpekt\'

gvarga12
#568
nem az én ID jelszavam meg az autentikáló kódom kell hozzá

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#567
valahogy én megtudom nézni hogy válaszoltak-e mert nekem mûködik

riszpekt\'

gvarga12
#566
na tessék
nekem még mindig nem megy nem értem

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#565
mondjuk nem éri meg benézni guild chatbe mert mindenki nagyon depis volt úgyhogy rám is rámragadt most meg arról beszélnek hogy kinek mi a kedvenc horrorja azt mondják el a sztorikat(párat mostanában szedek dc-rõl szal fasza hogy lelöviki a sztorit)

riszpekt\'

#564
hja a gép elõtt nagy fiúk azt a valóságban meg összeszarnák magukat,mondjuk én szenecsés vagok még semmilyen veszteségem nem volt,csak annyi hogy a kalban nemrég ellopták a cuccaimat ennyi

riszpekt\'

gvarga12
#563
nem megy nemértem
három helyrõl is megpingettem de nem jött vissza semmi ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#562
igen mert ide tudok irni LOL 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#561
biztos jól szerelted be azokat a hûtõket?

riszpekt\'

gvarga12
#560
na igen én is ezen a véleményen vagyok

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#559
azt se tudom megnézni nem megy a kalonline.com se

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#558
Félre ne érts eszem ágába sincs ilyesmihez nyúlni, nekem a gyomrom kifordúl az ilyen gerinctelen férgektõl. Fõleg hogy az általam említett játékban egy klántársam már esett áldozatul account lopásnak.
Szal rohadtúl ellene vagyok az egésznek.
Aki meg nem védi a gépét valami tûzfallal (nem winfos termékkel) hát az készülhet cifrább dolgokra is.

#557
ja és van vmi slip accjával?

riszpekt\'

gvarga12
#556
doma ne aggódj cheat nincs a játékhoz azok az oldalak amiket ott reklámoznak többnyire .tk azok csak keyloggereket tartalamznak szal el a kezekkel tõlük
akit kipakoltak azt valószínûleg úgy csinálták hogy szervert törtek na ez már aggasztóbb lenne
vagy a gépére törtek be az emberkének ez szintén aggasztónak tûnik
most próbáljuk meg kideríteni mit lehet csinálni

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#555
nekem megy

riszpekt\'

#554
nem akartalak kioktatni bocs, de abban igazad van hogy egyre több accot nyomnak fel

riszpekt\'

#553
Bocsásd meg a hozzánemértésem, de az én paranoid eszem nem erre gondolt, fõleg azt szemelõtt tartva hogy egyre több acc-ot loptak el.

gvarga12
#552
a fene nem megy a game azt mondja service hours 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#551
az hogy clean az azt jelenti hogy nincs benne semmilyen tuning (blow,tali,stb.)

riszpekt\'

#550
most hallom mandosband-ot is kipakolták 😞

riszpekt\'

#549
1. A sok kezdõ simán elkezd csíteket letölteni mert élvezni akarják hogy õk az úristenek...
2. Ha nem írja oda sztem nem feltételezi senki hogy csalt cucc.

Szerintem hetek kérdése és az Assasinok száma duplájára nõ...

#548
az hogy a hekker siteot reklámozza az miért izgat?
az hogy clean az miért baj?

riszpekt\'

#547
Rossz sejtésem van a játékkal kapcsolatban...
Mivel ingyenes el fogják árasztani a csicska gerinctelen csalók mint pl az Americas Armyt is.
Gyerek épp az imént hirdetett valami hekker siteot<#mf3>. Másik fortban árulja a pipec pöpec kardot. Zárójelben beleírva hogy CLEAN. Szal nem tudom...
Lehet hogy ennyi volt számomra ez a móka...

#546
nem fortban odamész a kovácshoz ott körülötte lehet venni stone of revisiont(ez ad asszem nagyob esélyt a sikerre) odaállni a kovácshoz azt kész.
vagy nem is kell a kovácshoz menni? (mondja hogy nem csinálta még)

riszpekt\'

#545
Nem elég simán áthúzni inventoryban a talizmánt a tárgyra??
Mert én eccer csináltam kiváncsiságból de nem sült el túl jól <#szomoru1> Kard kopott talizmán ugrott..

#544
ma se lesz party már látom 😞(

riszpekt\'

#543
dehogy is. veszel egy stone of revisiont(18K darabja kb.)odamész a kovácshoz a fortban elolvasod amit ír arról hogy mit hogyan miért megcsinálod aztán vagy sikerül vagy nem

riszpekt\'

#542
Csak egy pajzsról van szó! Szal pénz van rá ha esetleg nem megy.
Csak arra gondoltam hogy magasabb lvl számít a sikerességhez... <#nemtudom>

#541
az hogy sikerül-e az teljesen szerencsefaktor csak az számít hogy a talinál milyen százalékot ír ki. ja és van annyi pénzed hogy ha nem sikerül akkor vehess belõle új páncélt? (nem csináltam még ilyet)

riszpekt\'

#540
Hali srácok!

Valaki megpróbálna nekem egy G40es pajzsba egy talizmánt beültetni! Mondjuk olyan aki esetleg már csinált ilyet és sikerrel járt!

#539
itt mondja guild chatben ches hogy ma megszabadít a pénzedtõl mindenképpen

riszpekt\'

#538
van 310K-d? láttam egy elég jó kardot G40+3 104~158(+30) 4-es blow-val sztem elég korrekt ennyiért 😛

riszpekt\'

#537
van fire-em csak kérd és megy de rohadt keveset sebez 😛
megjegyzem ennek a helynek a nevét 😊

riszpekt\'

#536
sok mindent hallottam arról a helyrõl és nagyon durva képeket láttttam de attól még lehet jó hely

riszpekt\'

#535
szerintem "csak" G37-et dobhatnak de sztem érdemes lenne inkább speareseket ölni

riszpekt\'

gvarga12
#534
jó szórakozást plas
majd keresünk egy firemageot és gyujtunk neked egy szörnyet 😊
vagy 26-ot inkább LOL
nekem már meg volt névnapom Bp. B7-ben voltunk csak ajánlani tudom nagyon jók a táncosnõk 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

plas
#533
Köszi Slapecz 😊)
Este valszínûleg nem leszek, mert megyünk szülinapot ünnepelni Szegedre SingSingbe...
lvl26os vagyok (mármint évben)

😊))

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

gvarga12
#532
azt senki nem tudja csak tippelünk 😊
szerintem valami G40 fegyver vagy G42 páncél lehet 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#531
remélem lesz judee is és akkor lehet nyomni csak azt nem tudom hogy mit dobnak ezek a swordosok

riszpekt\'

gvarga12
#530
bakker tényleg

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#529
nézz ki fórum fõoldalra 😛

riszpekt\'

gvarga12
#528
na ti ismeritek egymást

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#527
Boldog születésnapot plasnak ha benéz

riszpekt\'

gvarga12
#526
remelem nem lesz semmi gond a szerelesnel 😊

ne már brutal nem nyomattál az int-re ? vagy mi ?
mas valasztasod nincs irts alacsonyabb szintü szörnyeket penzert, vegyel erösebb fegyvert 😊
ezért nyomom én csak 15-16 ra fel ott elkezdem a tojást költeni
aztán ha lesz valami dropp a lovagnál azt lepasszolom neki 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#525
mid van lighting vagy ice?

riszpekt\'

Brutal
#524
Ugy ütnek ki a gatyámból,hogy a 21+-os questek szörnyei körülvesznek és off...
Hulla vagyok másodpercek alatt.
Ha lovag kísérettel vagyok akkor meg nincs quest tárgy...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.