12892
  • gvarga12
    #281
    ja az ablakban a baloldali gomb az oké :)
  • slapecz
    #282
    nekem megy
  • gvarga12
    #283
    mostmár nekem is :)
  • plas
    #284
    18as szinten vagyok...
    A KalHUN-on található 18as szintnek megfeleő küldit megcsináltam. Az XPnem elegendő hogy szintet lépjek, viszont nincs küldetés amivel lehetne XPt növelni. Ilyen helyzetben mit kell tenni? Szörnyeket kell vagdalni? Ahhoz egy picit sokat kellene lehentelni, hogy átlépjek lvl19be... ?
  • gvarga12
    #285
    hehe nézd meg hogy magasabb szinten mennyi XP kell majd a szintlépéshez
    igen hentelj szörnyeket
  • slapecz
    #286
    igen eltaláltad...nálam pl. a küldi csak a 10 csíkból 1-et(!) tölt fel a többit "vagdalkozással" kell feltölteni(legalább sok cuccot találok)
  • slapecz
    #287
    na érdemes beszélni VeresPengevel azt mondta hogy nincs limitálva hogy ki léphet be csak aktív játékos legyen és ne nagyon kezdő szal kérdezzetek rá nála nyugodtan
  • gvarga12
    #288
    na igen de most be vannak telve Pengével meg eddig még nem tudtam beszélni szumma 1* láttam gameban de akkor még kicsi csíra voltam :)
  • slapecz
    #289
    privátot bárhol van megkapja
  • gvarga12
    #290
    na már bent is vagyok a guildban LOL :)
  • plas
    #291
    Ennek a Gulidozásnak nagyvonalakban mi a lényege? Ez olyan mint egy klán? kik ellen harcolnak?
    Hallod Slapecz, hány szörnyet kell akkor levagdalni, hogyha a küldid egy csíkot megy fel a tízből? 20as szint körül vághatod őket vagy két hétig mire 21 leszel...nem? :))Vagy keresni kell olyan tápos szörnyet amit ha levágsz akkor ad közel egy csíkot?
    Két másik kérdés: van egy madár tojásom? hogyan kell használni? és mire jó, ha átváltozok?
    Assassin? az mire jó? Azt tudom hogy vmi maszkot kell venni hozzá, de mire jó ha mondjuk assassin leszek? vagy mit érek el, ha levágok egyet? Felkerülök vmi táblára és..?

  • Brutal
    #292
    Guildozásnak nagyvonalakban semmi lényege
    Nem hinném hogy találsz a saját szinteden olyan szörnyikét ami egy teljes csykot tol fel neked,ha leölöd...
    A tojást majd addig kell nevelgetned (berakva az inventoryba a megfelelő helyre) amig a tojak szintje el nem éri a lvl11-et,utánna át tudsz majd változni..Az átváltozáskor a tojás tulajdonságai hozzáadódnak a te tulajdonságaidhoz,gyorsabb leszel stb.
    Assassin: olyan karakter,aki kihívás nélkül le bír gyilkolni bárhol és bármikor ehhe
    Az a jó ha assassin leszel,hogy én is utálni foglak
    Ha levágsz egyet,akkor már táposnak számítasz...
    Felkerülsz egy táblára oszt kész.
  • gvarga12
    #293
    a guildra vonatkozóan én vitatkoznék alacsony szinten nincs még sok értelme 3. 4. szinten azért már elég mókás főleg 4. szinten Guild Wars rulez ha elfoglalsz 4. szinten egy várost akkor dől a lé az adóból LOL 3. szinten meg már lehet harcolni másik guildojk ellen az is elég mókás lehet meg kaphatsz saját zászlót is LOL
  • plas
    #294
    Tehát akkor ennek az assassinkodásnak semmi értelme nincs... :)
    Azé hogy keménykedjek a faluban, és mutassam ki a jani ezen kívül természetesen. :)
    Viszont jó lenne ha lennének olyan küldik, amkiet esetleg többedmagaddal tudnál megcsinálni. Mindenki futkározik egyedül, köztül én is. Sokkal jobb lenne csapatban mászkálni, assassinkodni ;)
  • gvarga12
    #295
    ja igen plas ajánlom figyelmedbe a weboldalamon a hasznos-ban a szintek áttanulmányozását akár ki is számolhatod hány szörnyet kell még leölnöd LOL egyébként 24-es szint kb. 2-3 nap itt nincs küldi se ha jól csalódom 55K XP kell hozzá, napi 4 órával számolva és nem csak hentelek hanem társalgok is :)
  • gvarga12
    #296
    magas szinten vannak olyan brutal szörnyek amiket csak party tud leölni
  • gvarga12
    #297
    pl: Gigantic Species Murderer Level 70~72
  • STREEX
    #298
    Légyszi mondjátok meg hogy hogy lehet a skilleket fejleszteni?Látom hogy van 12 skill pontom de nem tudom hogy kell növelni a varázslatok szintjét.
  • plas
    #299
    NaroTooth-ban van a tóparton egy fából épített stég. Ott keresd meg a karidnak megfelelő NPCt és ő majd fog segíteni a skillpontok elosztásában..
    -kicsit ott vagyok már-

    :D :D :D :D
  • STREEX
    #300
    Köszönöm.De gondolom nem csak ott van ilyen.
  • gvarga12
    #301
    a fortban is lehet találni ilyet sőt ott van egyszintel nagyobb is
  • Brutal
    #302
    Jah meg jó pénzért nálam is lehet tanulni.
    Gvarga: találtál már nekem stone of chances-t?
  • Brutal
    #303
    Adózás nem rossz dolog végtére is de honnan folyik be az adó?
    A magadfajtákból,akik alacsony szinten vannak?
    Vagy a magas szintű arcoktól,akiknek már ugyis mind1 mennyit költenek?
    Mert nem mind1 szerintem...
    A zászló fasza dolog és sok haszna is van ....
  • gvarga12
    #304
    Az adó az NPC-kel történő kereskedelemből folyik be
    nem is hinnéd 1 hét alatt mennyi kereskedelem zajlik egy faluban LOL
    de ez a 4. szint 3. szinten csak a Guildok tudnak harcoli egymás ellen asszem, ott nem vágom miből jön a zseton ha jön egyáltalán
  • gvarga12
    #305
    stone of chances-t nem is tudtam keresni (XP gyüjtés) vissza se mentem a Fortba majd ha meghalok LOL
  • slapecz
    #306
    sokat használod a lol-t
    egyébként neked mi is a neved a játékban?
  • gvarga12
    #307
    igen mert tetszik :)
    NaPoLeOnTheHUN a nevem tegnap felvett Penge a Guildba kicsit meg is zavarodott a nevemtől a guild névlistája hehe
  • gvarga12
    #308
    Muitaly-val nyomod még most hányas szinten vagy ?
  • slapecz
    #309
    most 27 lvl-es mage-em van és tényleg Muitaly néven nyomom (tegnap este én is bekerültem azért szóltam hogy ha vki akar még jönni azt szívesen látják)
  • Brutal
    #310
    Okay majd ha számomra lesz értelme akkor megyek,addig szakadár muszlim terrorista magus leszek
  • slapecz
    #311
    a legkisebb most a 20-as a guildba szal nyugodtan jöhetsz csak kérdezz rá VeresPenge-nél
  • gvarga12
    #312
    én meg már azt hittem az LVL 24-el én vagyok a leggyengébb
    próbálok este menni de csak késöbb leszek ha leszek
    kell még 1-2 newbi haveromat tutujgatni mert nagyon nem megy nekik
  • plas
    #313
    khhmmmm...
  • gvarga12
    #314
    ????
  • plas
    #315
    just kiding... :)
  • gvarga12
    #316
    azt hittem már hogy nem vagy tisztában a szó jelentésével
    egyébként nem nagyon sikerült rábeszélnem skacokat a Kal-ra elég türelmetlenek
  • plas
    #317
    tegnap elmentem vmi világváge helyre. Gyalogoltam 42357245km-t, majd találkoztam vmi red skeleton warriors-al. Körülöttem a népek csapatban gyakták ezeket, mondom vagyok már 20as szintű nekiurog, beírom azért a consolba, hogy help me plz, hátha erre kerülne a sor. Nemondjam, hogy időm nem volt rákattintani, hogy bedobjam a szöveget a közösbe... :))) egy ütés voltam.
  • gvarga12
    #318
    Bátor vagy hallod :-)
    a skeletton soldierek mind 50-es szint felett vannak
    nézd a jó oldalát nem kellett visszagyalogolnod LOL
    20-as szinten inkább Daemon Shock Troopereket kéne öldökölnöd nem ?
    emberek magasabb 30. szint felett is megmarad hogy 3-4 óránkánt kb.1-2 dropp jön a szörnyekből ??
  • plas
    #319
    skill pontokat csak szintlépéskor lehet szerezni? vagy van esetleg más módja is?
    Madárrá meg akkor tudok változni, ha a tojás eléri a 100Xpt?
  • gvarga12
    #320
    a küldik is adnak nézd meg az oldalamon a küldik leírását
    minek csináltam ha még mindig ilyen alap kérdéseket tesznek fel az emberek ph
    átváltozni akkor fogsz tudni ha a tojás kikelt LVL 11 után a tojás 11-es szintje után addig hordozod magaddal :)