12892
  • Brutal
    #361
    Nah asszem maradok a fagy sebzéses témánál már elég korrekt módon kifejlesztettem...
    Nem éri meg ennyit elkurni erre a dologra...
    Imperialista disznók,ennyi pénz a világon nincs (egyenlőre)...
    Tegnap nyomattam kicsit a dolgot,sajna csak a küldiket,mert tesó Gábor napot ünnepelt és nem volt éppen a helyzet magaslatán...
  • gvarga12
    #362
    aha ismerős a probléma (Varga Gábor)
    kiváncsi leszek a fagyi magasabb szinten ad e majd olyat hogy lefagyaszt vagy valami :)
    láttam már kardot 1.5 milláért is LOL de az aztán tudott egy két dolgot :)
  • Stotoo
    #363
    épp most reklámoztak egy íjat 3.33 milláért, az se lehet rossz :)
  • gvarga12
    #364
    az igen csak durva én meg a suttyó kis G40 kardomra még nem raktam semmit
  • plas
    #365
    miért, kardra mit lehet tenni pluszként, hogy jobb legyen?
    és mit jelent ha monjuk egy kard G39+2 es???
  • gvarga12
    #366
    Exlosive Blow robbanás a csapáskor elég jól sebez 200 körül csak ritkán fordul elő
    asszem azt hogy 2* lett fejlesztve pl. talizmánnal ez még nekem se teljesen tiszta hogy hogyan lehet fejleszteni a fegyvert de eddig az derült ki hogy tehetsz rá talizmánt ez adja a +okat meg lehet a fortban a kovácstól kérni exlosive blow ot
    előre vetítem hogy G40 alatt nem érdemes a fegyvereket fejleszeni mert ugye ráteszel egy 40K fegyverre 30K talizmánt aztán próbáld emg eladni
  • plas
    #367
    Egyszer úgyis levágok egy ASSASSINt... :)))))
  • Redeemer
    #368
    Veletek már fordult elő olyan, hogy játszottok, és egyszercsak odajön egy Assassin és legyak a társaddal együtt? Épp egy szlovén sráccal játszottam, leültünk pihenni, jön az Assassin oszt 4 csapásból legyakott minket
    Kezdem érteni miért utálják egynémely Assassint.
  • Redeemer
    #369
    Ui: Plas ha segítség kell Assassin irtásban, csak szólj nyugodtan
  • gvarga12
    #370
    igen volt már ilyen szerintem mindenkivel aki régóta játszik
    a gond csak az hogy magasszintü kari kell az assain irtáshoz
    viszont kifizetődő lehet mert 1/20 az esélye hogy a balek eldob valamit ez pedig magasabb mint a szörnyeknél csak nemtom mit dob mert ha egy small medicineot akkor nincs sok értelme
    a janies outpost már kezdeményezte egy rendőrségi erő létrehozását
  • plas
    #371
    Ha levág egy ASSA,akkor vmit elvehet tőlem vagy mi értelme van? Növeli XPjét?
    Ki volt tegnap az assassin üldözésben? Nagyon állat volt kergettük vagy 5en magyarok az assát:))) de hiába ütöttem-ük meg sem kottyant neki.Azért kellene többen ütni.
  • gvarga12
    #372
    nem kap semmit se droppot se xpt semmit
    általában azért veszik az emberek hogy a KS-előket lehentelhessék
    aztán van aki szórahozásból newbikat öldököl
    figyu plas szerintem célszerübb lenne szerezni valakit aki le tudja fagysztani valmi magas szintü varázslót aztán nem kéne kergetni
    meg azért nem ártana magasabb szintü karikkal 30+ az assokat irtani
    milyen pajzs volt az ürgén ?
  • Stotoo
    #373
    daemon throwing soldiersek hol talalhatok?
  • gvarga12
    #374

    pirossal jelölve
  • Stotoo
    #375
    thx
  • Stotoo
    #376
    na mi eza pangas
  • Stotoo
    #377
    Vki nem akar partyzni? Mert igy egyedul eleg uncsi gyakni. 20as íjásszal rohangalok.
  • plas
    #378
    nah lvl25ös vagyok már. Kérdésem: hogy Narotooth-on kívül hol lehet skilleket taníttatni? És mire érdemes skillpontot adni?
    Mire jó a talisman? fegyvert lehet vele upgradelni? Ja és knight vagyok:)
  • Redeemer
    #379
    A talismanokkal tudod upgradelni pl. a fegyveredet, de ezt csak g40 feletti cuccal érdemes kipróbálni. De vigyázni kell az ilyen upgradekkel, mert ha nem sikerül lőttek a talismannak, meg talán rosszabb esetben a fegyverednek is (ebben a fegyverben nem vagyok biztos, de mintha talismanozásnál semmisülhetne meg).
    Skilleket pedig még a Temporary Fort of Geum Oh Mine-ban lehet tanulni. De oda talán lvl 30+ szükséges, mert ezek már fejletteb sillek, nem ugyanazok mint Narotooth-ban.
  • gvarga12
    #380
    hali emberek
    beneztem koreai hivatalos oldalra G54-es kard a legdurvabb 400 feletti min sebzessel 76-os OTP es kegyetlen durvan nez ki
  • plas
    #381
    tudom tegnap beruháztam egy olyanra... :D
    ha kell kölcsönadhatom kipróbálhatod :D:D:D:D:D
  • gvarga12
    #382
    :)
    a szerveren a G50 a max, van mar aki arulja 10Milla feletti áron
    ja es a LVL 50 felett lehet csak hasznalni
    kivancsi lennek milyen szorny dobhatja gondolom a G60-70 oriasok :)
  • plas
    #383
    Akkor meg fogjunk már össze páran magyarok beszéljünk meg egy időpontot,helyet, legyünk minél többen és menjünk kaszaboljunk le vmi G60-70est:D amit kidob azon osztozunk. 10milla jópénz barátok közt is...
  • Stotoo
    #384
    Sokan kellenenk ahhoz sztem mert az eleg durva lehet már. 1 utes 1 ember kb :D
  • plas
    #385
    Néz én egyszer vmi Red skeleton warriorokkal "harcoltam" hát az olyan volt... egy csapás, rá sem tudtam verni egyet sem :))
    De mondom ha többen mennénk, vagy tizen mindenki kb lvl 20 felett, akkor szerintem lenne esélyünk. Vagy nem így látjátok? :D
    Egy próbát megérne...
  • gvarga12
    #386
    szerinted a guildban a skacok mit csinalnak LVL 35 től 40-ig vannak és az elátkozott erdőbe mennek hentelni egy nap egy G46+ os cucc
    az nincs már messze a G50-től már csak pár szint és megyek én is :)
    kéne valaki akinek szimetrikus a netje pl:256/256 már jó és van szervere raknánk ventrinot es nyomathatnánk a dumát partyban vagy esetleg tud valaki ingyenesen szobat ?
  • plas
    #387
    skype! nálam 2MB/2MB
    csinálhatnék szervert, ill konferenciát..
  • gvarga12
    #388
    meg se kérdezem honan van ilyen neted
    és mindig megy a géped ?
  • plas
    #389
    nem megy mindig... napkozben dolgozom. Most öcsém otthon van húz DCről közben horgásztatja az emberem :D
  • gvarga12
    #390
    ezert jobb a ventrilo egy linuxos szerveren allandoan megy es barki rajelentkezhet
    csinalnam is szerverem az van de 512/128-on nem sok ertelme 2-3 embert meg elbir de nem sokkal többet egy partit nem tuti hogy kibirna nem is beszélve a guildrol na mind 1 majd körül nézek még
  • gvarga12
    #391
    ti tudtátok hogy a Kal magyarul kardot jelent ?
  • slapecz
    #392
    elbír az többet is de én TS párti vagyok mert jobb a hangmindősége
  • gvarga12
    #393
    azt használunk amihez van ingyenes magyar szerver nem ?
    ha valaki tud ilyet ne tartsa magában :)
    felőlem akár saját fejlesztés is lehet
  • Stotoo
    #394
    Guild nagyon messze van a szintlepestol?
  • slapecz
    #395
  • Stotoo
    #396
    mennyi xpnel lep szintet?
  • slapecz
    #397
    ez itt a kérdés....
  • gvarga12
    #398
    3. szint 7.8 milla
    4. szint 16 milla
    de beszeljetek VeresPenge-vel lehet hogy fel tud venni
    ha visszaolvasnátok láthatnátok az oldalam címét ott ez is le van írva
    éppen keresek valami moderatort aki betenné a linket a fórum nevébe
  • Doma #399
    Ts a legjobb megoldás.
    Utóbbi időben sokat csináltunk konferenciát haverokkal skypon, hát veszett rossz volt. Alapból a skype lezabál 10-15 megát a memóriából, amikor pl én voltam a házigazdája a konferenciának nálam 25 megát evett le. Ezzel szemben a ts istencsászár max 3-4 mega, bár a hangminőség nem egy skype, de sok sok multiplayer játékos használja és rengeteg olyan magyar szerver van hozzá ahova fel lehet "pofátlankodni".
    Ha nincs guid és nem állandó szoba kell csak pár órára akkor tuti nem para, de van olyan szerver is ahol nagyon szívesen regelnek egy szobát és nonstop lehet fentlenni.

    Hungarian Game TS Server asszem 150 fő a max létszám. Eddig még nem láttam olyat hogy 100 fölött lettek volna rajta...
  • gvarga12
    #400
    kicsit közelebbi infók kellenének a szerverről ip port ilyenek
    meg kapcsolat aki létrehoz szobát
    én már írtam minden félének TS VENT de még sehonnan nem jött visszajelzés
    azzal hogyha valaki hosztolja csak az a gond hogy ha nincs akkor nincs duma :(