638
  • Hencman
    #638
    Egyetlen baja az, hogy vannak olyan részei ami néha nagyon felidegesíti az embert, mert lövöldözöl össze vissza és amikor meghalt a gray vagy a főellenség akkor halsz meg.
  • Kazuma92
    #637
    Szerintem jó kis játék ez:)
    Csak kevés benne a fegyver meg az ellenfélből sincs sokféle
  • Qwerty4
    #636
    A következő rész viszont még ennél is rosszabb. xD
  • Optimus Prime
    #635
    Én többek között ezért nem is tudtam végig venni, pedig egy éve meg van. Nem hiába lett ingyenes a játék. :D
    A grafika is szörnyű, de ez azért van, mert konzol port. Semmi finombeállítás vagy tuning. Az egész nem olyan rossz, de...
  • Qwerty4
    #634
    Elég szar dolgai vannak, tényleg :(
  • Anteris
    #633
    nem tudom, van valami rohadt idegesítő ebben a gémben. Utálom amikor erőszakkal nyom előre a játék, nincs öt perc lélegzetvételnyi időd, mert örökké nyakni kell valakiket, meg aztán ebben ott a fő utálati tárgyam, a pályavégi boss, amit amióta az eszem tudom gyűlöltem. Meg a lövöldőzés is gáz, annyira ráz a fegyver, hogy gyakorlatilag vaktában lövőldöz az ember, semmi jó kis levadászós élmény nincs, örülsz ha túljutsz a balhés helyeken. Mentés nincs, ha kinyírnak - amin sűrűn előfordul, mert idiótán van belőve az egyensúly - akkor mehetsz vissza a picsába bevezető múvit nézni, mert elnyomni azt nem lehet. Én kb. 10-15 perceket szoktam csak játszani, mert rendre felbasz agyilag.
  • lali58
    #632
    hali van itt valaki vagy kihalt a forum?
  • lali58
    #631
    hali A játéknál hogy kell beírni ezt a cheat kódot:debug options.sav elöre is köszi a ha valaki tudja
  • kelly7
    #630
    Helló

    A játéknál hogy kell beírni ezt a cheat kódot:debug options.sav
  • Optimus Prime
    #629
    Nem tudtam megállapítani ez a PC-s topic-e, de ez az egyetlen, ami aktív. A játék megvan, eredeti, ugyanis pár napja ingyen letölthető a Midday jóvoltából. Azt hiszem a 3. fejezetnél vagyok és nem tudok tovább menni. Nem szörny, nem megfejthetetlen mission, szimplán nem tudok átugrani. képet majd készítek hol is.
    Multiba se lehet regisztrálni, mert valami über oknál fogva nem tudom beírni a @ jelet.
  • paci600
    #628
    valaki tud cheat-et a játékhoz
  • roLLand91
    #627
    sziasztok! megvan a játék nekm. nagyon szép első benyomásra,de van egy kis bajom és segítséget kérek. a gém azt csínálja h mikor betöltöm az első pályát akkor van egy ien kis vidi/intrószerűség az elején és az megy 1-2 mp-et és utánna újrainditja a gépet(többször is). mit csínáljak??
  • Bokafix2
    #626
    Thanks for support. Útálom a Starforce-t
  • Qwerty4
    #625
    Itt az sg-n nem is szoktuk titkolni.
    De gamecopyworldon.com-on keress rá "area 51"-re.Biztos találsz valamit ami elrendezi azt a nyavalyás starforce-t.
  • Bokafix2
    #624
    Starforce védelmet hogy lehet kiiktatni? Töredelmesen bevallom, hogy nem eredeti a játék...
  • Ryleh
    #623
    szia..akár priviben is...tudnál szerot mondani?..thx..(no original):))
  • ghost 2
    #622
    nem de már sikerült csak kevés szerverem van egy kettö server van sajna
  • Qwerty4
    #621
    eredeti gamed van?
  • ghost 2
    #620
    hello pls mond meg hogy lehet multiba játszani mert nem tok regizni elöre is köszi
  • ghost 2
    #619
    hogy lehet interneten játszani velek pls mondja meg vaki
  • Qwerty4
    #618
    Amúgy 8. pálya csak.. :)
  • Qwerty4
    #617
    Hát még nem, a végigjáccás megmondta a választ. :)
  • Qwerty4
    #616
    A Life or Death (9.) pálya után kb. mennyi van még hátra? :D
    Járok legalább a felénél?
  • DarkSector
    #615
    THX neked is....
  • wedge31
    #614
    Ne keveredj közéjük, van pc-és topicja is itt.
  • DarkSector
    #613
    Nem gáz..fő hogy szóltál legalább..
    Más még ennyire sem képes...
  • bulba
    #612
    Uhh vazz most látom tényleg
    bocsi afigyelmetlenségért. :(
  • DarkSector
    #611
    Bakker ezt tudom má melyik!
    Ez a konzolosok topicja.
  • DarkSector
    #610
    THX
    Na én ezt kerestem, de se blacksite-ra, se area 51-re nem adta ki a kereső ezt a topic-ot....
    Na mindegy...
    Cső...
  • bulba
    #609
    Ez nem az az area 51 amire itt sokan gondolnak.
    A legújabbnak (ami hamarosan jelenik meg) itt van a topicja
  • DarkSector
    #608
    Jó lenne nevet változtatni a topicnak..
    Amúgy meg PC-s demo nem lesz?
  • Menő
    #607
    A gépigényéről már tudni valamit?
  • Hydroceph
    #606
    jöjjön máááááááááááááááááááááááááár!!!!!!!!!444
  • yesss
    #605
    hello ki jáccikneten??? jó lenne végre magyarokkal is jáccani...:)
  • Zsolt01
    #604
    TRAINER -> itt
  • Ticsy
    #603
    Ha valaki tud cheatet az area 51 hez akkor írjon előre is köszönöm. Ugyanis az áram generátornál kampec
  • grebber
    #602
    A Blacksite: Area 51 október 26-án (Európa) és november 5-én (Amerika) érkezik.

    Akkor mégse szeptember!
  • grebber
    #601
    BlackSite Area 51 - 14 perces demó interjú
  • grebber
    #600
    BlackSite Area 51 - E3 Trailer
  • grebber
    #599
    "A Midway megerősítette, hogy szeptember 14-én jelenik meg a Blacksite: Area 51. "

    Info: Hardwired