34
  • Kenoby
    #34
    Vitatkozzatok csak nyugodtan hogy melyik mit tud, de kiváncsi lennék hogy azonkivül hogy hivtok valakit vagy titeket hivnak mi a szart csináltok vele, mert szerintem semmit. Csak a sok hölye magyar megvesz minden szart ami csicsás meg drága. Egyébként nekem már 3 éve van egy M45-ösöm aminek az égvilágon semmi baja sőt ettől strapabirobb teló csak a Nokia 5110 volt a többi Nokia meg egy kalap szar. Most pl. egy Motorola v525-öt nyúzok 1 éve aminek szintén nincsen baja. Igaz hogy mostanában szar telkókat csinál a Siemens de azért voltak igen jó telkóik.
  • Demon Eyes Kyo
    #33
    tévedsz
  • SinClaiR
    #32
    Ericssonnal, motorolaval, panasoniccal amúgy nincs gondom.. ha megszűnne a siemens elvileg, bár ma már cáfolják, ezekből tudnék választani bőven. Samsungot sosem vennék, buta (e300 és e800 kézközelben) csúnya, és még csak nem is kommunikál egyes beépített lehetőségeken. Viszont a képe az gyönyörű, de ez nem elég.
    Nokiából épp elég van a környezetemben, hasonlóan jó, de szebb teló pedig van dögivel.. akár siemens, akár bármi más.
  • SinClaiR
    #31
    Talán mert felületes vagy, vagy süket, vagy nem verik nagydobra.. de hidd, hogy azok a legjobb telók:).. mint egy igahuzó..
  • s1lkforrent
    #30
    Nem igaz, mert az én apukámé akkor is hosszabb...
  • maszatomi
    #29
    Nekem C35 vót, kb 1 évig de éppen elég vót belőle.
    A kijelző elött nincs semmi védelem, fólia vagy valami vagy bármi. Ha megsérült akkor kijelző csere 1ből.
    Az akku 1 év és sanyi.
    A menüje eléggé birka.
  • pemga
    #28
    Hö, a Samsung már a második a teló-eladási listán, nem tudom mit szenvedtek a lista aljával :).
  •  DeathMatch
    #27
    tévedés én csak a tényeket közlöm...
  • HuAn82
    #26
    vita. "Az én telefonom szebb és jobb mint a tiéd bi-bi!" Gratula!
  •  DeathMatch
    #25
    A Tuborg nem egy sörmárka??LOL amugy a kérdésemre nem kaptam választ...
  • s1lkforrent
    #24
    Szerintem te egy gonosz Tuborg vagy, aki a Földre menekült idegen üldözői elől, majd itt klónozta magát. Elfoglaltatok mindenféle stratégiai állásokat és letelepedtetek, azért, hogy az idegen fejvadászok ne találjanak a Földön értelmes életet és továbbálljanak.
  •  DeathMatch
    #23
    A tény akkor is tény marad a noki 10-szer annyi telefont ad el mint a Siemens és minden telefon annyiba kerül amennyit ér.. a siemnes olcsó és
    xar
  • s1lkforrent
    #22
    Uhh, bocs Sliders, az előbbi inkább DeathMatch kollégának szólna...
  •  DeathMatch
    #21
    És ki előzte le, mondj egy példát???
  • s1lkforrent
    #20
    Szerinted szar a Siemens? Te vagy a szar b*meg! Meg a Nokiád a néptelefonjaival, de mostanában már azok is szarok, de legalább jó drágák. Felső kategóriában pedig keményen le lett előzve a drága kis Nokiácskád.

    Hülyeségeket én is tudok írni. Talán kicsit több, ühm, értelmiségiességet.
    Nekem több mint két éve megy már egy C55 megbízhatóan.
  •  DeathMatch
    #19
    Ez igaz mobilokat csak a NOKIA gyárt a többi olcsó utánzat...
  • Sliders
    #18
    a nokia egyáltalán nem gyárt szarokat, szerintem ezt vond vissza. S persze nem az alsókategóriás telókról hires a Nokia. Asszem ez a mini 7650 klón a siemenstQl kisit sem volt feltünQ, kicsit szebb külsQvel, de amugy egy szar másolatot készítettek.
    Nokia az telefon, s nekem ne mond h a 6630 egy csicsa teelfon. Mert az egy kettQ gusztustalan szinezésq Siemens az tényleg szar
  • Sliders
    #17
    remélem meg is fog,Siemens elég gagyi számomra.
  • dduma
    #16
    Hát. A Nokia agyoncsicsázott 2 napos szarokat gyárt. Tudom a Siemens mindenki szerint szarabb minőségben, de nekem már 2 éve semmi bajom a saját telómmal (MT50), és qvára rendesen műkködik. AQ-ja bírja 1 hétig, nem fagyogat, tehát télleg tuti teló. Én sajnálnám a Siemens mobilokat. Részemről 100% siemens párti vagyok
  • MuldR
    #15
    Nem ertem a cikket. Mobiltelefont a Nokia gyart. Akkor a siemens hogy es mit akar eladni?:))))))
  • Demon Eyes Kyo
    #14
    Én a nokiánál, motorollánál, samsungnál, panánál nem hallottam ilyen hireket, talán azért, mert nem is volt :>
  • BubaMester
    #13
    Nekem is cx65 van és tök jó. De ha tényleg LG lesz... Remélem nem.
  • SinClaiR
    #12
    Nekem cx65 van, semmi gondom vele, menyasszonyomnak sl65 van, előtte volt egy me45 m is, anyámnak c45 van,egyikkel sincs semmi gond, nem értem mi a problémétok. Nagynénémnek anno mikor siemens behozta a 4 vagy hány szinű kijelzőt vett egyet belőle, azóta is él.
    Ilyen híreket (#1) nokiáról, ericssonról, lg ről, panasonicról, motorolaról, meg mindenféle más mobilról is hallottam már.
    Én személy szerint sajnálnám, bár ha tényleg LG lesz, visszatérek majd az ericssonhoz.
  • Jimmyke
    #11
    Nekem még él a C35-ösöm (1,5 éves), de nem tudom meddig, már van amikor a pinkérésnél lefagy
  • Athlon64
    #10
    Nekem C62 -esem van és tökéletesen meg vagyok elégedve vele!
    Hosszan birja az akku is (fél használat után)kb. 4-5 nap!
    Jók a szinei.
    Nekem bejött!

    Egyébként miért nem fuzionálnak?
    Amúgy is létezik olyan hogy Fujitsu-Simens!

  • Shadow_THH
    #9
    az sx1 tényleg jó de akkor már 6600 vagy 7610

    vége az olcsó nép telefonoknak bee bee bee előfizetéssel :D
  • juhand
    #8
    Nem vesztünk sokat
  • AS
    #7
    s65 legroszabb nagytudásu telcsi!
  • Ginoo
    #6
    C sorozatból én sem vennék telcsit, de az Siemens S sorozatából nagyon jó kis telcsik kerülnek ki. Az S sorozat tagjai nagy tudásu telcsik (minden technikai újdonság bele van építve ezekbe a telefonokban) kategóriájukban baráti ár mellett és tapasztalatom szerint elég strapabíróak is. Ha az olcsóbb árkategóriáju telefonokra is jobban odafigyeltek volna, nem lettek volna veszteségesek.
  • pemga
    #5
    Ismét felröppent ez a hír :). Talán most már vevőt is találnak...
  • p00h
    #4
    Drágával nincs tapasztalatom
  • MrTressy
    #3
    sx1
  • aDannyBoy
    #2
    ha meg drágát, akkor főleg ne. Van drága siemens? :D
  • p00h
    #1
    Én nemsajnálnám a siemens mobilokat, sőt örülök neki, ha nemlátok több ilyen fost. Emléxem a c35ösömre, h mennyit szenvedtem vele. fél év használat után 1 nap alatt lemerült, és jelzés nélkül álatlában. Haveromnak meg olyan szintet ért el az m35öse h be se lehetett kapcsolni, ha nem volt rádugva a töltőre. Na ez a lol. És az csak 1 dolog h szar az akku, szar a menü és a kép. Ha vki olcsó telefont vesz akkorse vegyen siemenset! Siemens