40
\"Nem érkezett meg csapata szerdai edzésére Kulcsár Anita, a Dunaferr női kézilabda-csapatának játékosa: a huszonnyolc éves válogatott beállós Dunaújváros felé halálos autóbalesetet szenvedett.\" (index.hu)
  • Nightrun
    #40
    Jogos...
  • Vlala #39
    Emlékét megőrizzük.
    Nem akarok kegyeletsértő lenni, ne így fogjátok fel a hsz-omat, de ez a szavazás... nemszeretem típusú. Csak azért, mert balesetben meghalt, nem szabad rá szavazni. Ha valaki, elvonatkoztatva a tragédiától, őt érzi a legjobbnak - szavazzon rá. Halottakról jót vagy semmit, de csakis az igazat.
    Nem mint sportoló halt meg, hanem mint autós. Szenteljünk egy mozdulatot, egy kattanást az emlékének minden elindulás előtt, akár vezetőként, akár utasként indulunk útnak.
  • TomY92
    #38
    Ő csinálta az oldalt?
  • TomY92
    #37
    Ő volt a kedvencem !! Szivunkben vagy Anita:)
  • csabawarchief
    #36
    Én személy szerint "ismertem", hiszen dunaújvárosi játékos volt, én pedig itt lakok.

    Részvétem!
  • Tmacy
    #35
    R.I.P. Kulcsár Anita..
  • Laffite
    #34
    ja, a felsorolásnál az othert kell választani, aztán alulra beírni, hogy kire szavazol, pl KULCSÁR ANITA (HUN)
    örök hála mindenkinek aki szavaz
  • Laffite
    #33
    Szavazzatok Kulcsár Anitára a 2004-es év legjobb játékosa címért!
  • vargam
    #32
    Nightrun! Azért picit durva amit mondasz.Igaz,van ahol igazad van,de van ahol nem igazán. Egyébként szörnyű ami Anitával történt. +legalább 10 évig nem találnak egy ilyen játékost.
  • Nightrun
    #31
    A temetés nagyon szép volt, csak az nem tetszett, hogy voltak ott olyan 15-16 éves gyerekek, akik csak azért jöttek, hogy lássák a kedvenceiket. (Ugyanis itt volt az egész ETO, és Dunaferr) Ez elég kellemetlenül érintett. De gondolom nem csak én vagyok így ezzel. A rettentö hideg ellenére nagyon sokan voltunk, de hát mindenki szerette öt, és még mindig szeretjük. Nem tetszett az sem, hogy a Dunaferr-es kapitány folyton csak azt hajtogatta, hogy hiányoznak majd a góljai, meg milyen nehéz lesz nélküle, meg a saját halottja. Ez nem így van. Öt mindeki szerette, nem csak a Dunújvárosiak. És a temetésén nem azzal kéne foglalkozni, hogy mi vár a csapatra, hanem azzal, hogy nem így kellett volna történnie, rohadjak meg!!! Nekem kellett volna ott feküdni. Talán meg is érdemelném.
  • Nightrun
    #30
    Most lesz a temetése 2 órakor, és én ott leszek, mert elkísérem az utolsó útjára is. Már csak másfél óra. Bárcsak egy meccsre kéne kísérnem...
  • mesor
    #29
    Sziasztok!!
    Fiúk, lányok mindenki menjen szavazni ide , hogy a mi Anitánk legyen a 2004-es év játékosa!!!!!
  • R9
    #28
    aham,köszi
  • St
    #27
    mielőtt kigyulladt a kocsi egy kamionsofőr kivette a kocsiból
  • zaki
    #26
    rosszul hallottad
  • R9
    #25
    azt hallottam
  • Breki33
    #24
    dehogy égett el
  • R9
    #23
    és ráadásul bennt égett el...
  • Cat #22
  • Cat #21
  • Cat #20
  • Unreal1942
    #19
  • Vaxi
    #18
    Minden ember nagy a maga nemében, mégis néhányan kiemelkednek a hétköznapok szürkeségéből, és miattuk a világ kis hazánkra figyel...
    Minden ember halála fáj, kiváltképp mégis azoké, akik fiatalon tehetségükkel emelték Magyarország büszkeségét.
    ---
    Nyugodjon békében...
  • aeris
    #17
    Nyugodjon békében
  • Bandee1987
    #16
    Szörnyű és felfoghatatlan tragédia...
  • zambrotta
    #15
    Nyugodj Békében Anita!
  • DONGUBA
    #14
    Reszvetem mindenkinek.
  • mesor
    #13
    A világ legjobb beállója volt!!! Nagyon nehéz lesz nélküle a válogatottnak.
    Nyugodj békében ANITA!!!!!!

    X MesoR
  • ugot2know
    #12
    Tavaly Hernandez,most meg Kulcsar!Sajnos ok mar az egiek csapatat erositik...bek veluk!
  • donpedro
    #11
    Nem hiszem el, hogy az idei évet is azzal kell kezdenem, hogy egy korán elment sportoló emlékének szentelem a PC-m háttérképét... Együtt zokogunk.

    Béke veled Anita.



    copyright by pankahugija
  • ShaiHulud
    #10
    :(
  • zaki
    #9
    NYUGODJ BÉKÉBEN ANITA
  • PLackó
    #8
    sajnálom..nagyon..
  • Taranov
    #7
    Itt nem kell X-et tenni!
  • Shadow_THH
    #6
    X
  • Taranov
    #5
    Sajnos az utóbbi időben sok sportolót (és más híres embert is vesztettünk), pl. Fehér Miklóst.
    Önző dolog lenne, ha úgy közelítenénk meg a dolgot, hogy a Duneferrnek milyen romlás lesz Kulcsár Anita hiánya, itt az a szomorú, hogy 28 éves korában hunyt el. Ez minden embernél nagyon szomorú, akár ismert, akár nem :(
  • Beers
    #4
    A legszimpatikusabb a kézis lányok közül!
    Nagyon elszomorított a hír!
    Részvétem a hozzátartozóknak!
  • Taranov
    #3
    ja, ez nem az a topik?
    Akkor részvétem a sportágnak és a családnak.
  • Taranov
    #2
    X
  • St
    #1
    Megdöbbentő és sokkoló hír. Nagyon nagy sportember veszítettünk.

    Kulcsár Anita honlapja
    Kulcsár Anita fóruma
    Részvétnyilvánító topic