83
Gods: Lands of Infinity - 2005 tavasz
  • vadasz90
    #83
    nem tod hogy lehet használni a fegyvert és még ilyeneket...?
  • vadasz90
    #82
    hello! tudja valaki hogyan kell elövenni a fegyvert és még egyéb ilyen dolgokat??
  • Esrohnoil
    #81
    800*600-ban próbáltam az előbb, minden minimumon, úgy még nem lépett ki és nem is fagyott...
    Feltettem a legújabb directX-et, na, most megnézem szebb graffal is, hátha... :)
  • Caine
    #80
    Nekem is rendszeresen fagyott, de csak kilépésnél. Kékhalál, újraindul.
    Játék közben egyetlen egyszer sem fagyott ki ...
  • Esrohnoil
    #79
    Én fix 3-at adtam meg neki, mert Gothic 3-nál írkálták páran h. gyorsabb ha fix a virt. memória.
    Nekem is a VITALITY féle van meg, és próbaképp felinstalláltam másik vinyóra újból, de ott is lefagy ugyanúgy.
    Lehet h. letöltöm a feldarabolt verziót, aztán összefűzöm magam...
  • zsotesz
    #78
    Nekem is ugyanez a verzió van, és eddig egyszer dobott ki win-be. Egyébként működik rendesen. Én virtuális memóriát 2-3 GB között adtam meg.
  • Montanosz
    #77
    nekem rendesen megy ez a verzióm van:
    Gods.Lands.of.Infinity.Special.Edition-ViTALiTY

    az igaz hogy a boiling point miatt 2 giga virtuális van beállítva

    egyszóval nálam semmi hiba nem jelentkezik.
  • Esrohnoil
    #76
    Hm, szerintetek lehet köze a virtuális memória méretének a fagyáshoz?
  • Esrohnoil
    #75
    Hát, én megnéztem az angol verziót, de nálam 4 elindításból 4-szer újraindította a gépet 1 percen belül, 5.-re tudtam benne kb. 3 percet nézelődni.
    Ha leveszek mindent minimumra, akkor is ez van.
    Külföldi fórumokon olvastam h. sok embernek van ilyen problémája. Ennyire instabil lenne?
    Azt is írták páran h. van vmi külön indító exe win98 alá az xp-s helyett. Vki tud róla? Esetleg tudja h. hol lehet beszerezni?
    Próbáltam win98 kompatibilis módban is indítani, de akkor is fagyott egy rövid idő után.
  • Caine
    #74
    Igen.
  • Methylisocloro
    #73
    Hol van a pókkirálynő? Azon a pókos pályán?
  • Cassell
    #72
    A pókkirálynőnél van Summon Giant Spider kristály lényegesen ütősebb kis dög mint a farkas:)
  • Caine
    #71
    Én kannibalizáltam varázslatokat az npc-ktől
  • Methylisocloro
    #70
    Köszi a választ, akkor nem keresgélem tovább :)
    Akkor az elfek városáig csak a Summon Wolf varázslatom lesz? Szegény farkast rögtön lecsapják :(
  • Caine
    #69
    Az elfek fővárosában, jó kis summáért.
  • Methylisocloro
    #68
    Tudja valaki hogy lehet mágus szintet lépni?
    A harcos és alkimista már megvan.
  • Montanosz
    #67
    ISHAR!
    ..na persze,persze, inkább arra hajaz mint az EOB2-re.
    ishar 1-et végig nyomtam. 95-ben vagy 96-ban? eh..
  • Dzsí Pí
    #66
    Nem lehet csatán kívül, majd kapsz ressurect-et, de a halottakat azzal is csak a csata közben tudod éleszteni...
    Kaszt?:)Mindenki elf v. elfnek tűnik(Vivien) aztán ami elsőnek a kezükbe került, az a kasztjuk(aka. diablo 1:))
  • Caine
    #65
    Nagyon gyorsan beszippantott a game, a grafika ugyan nem csilli-villi, de azt tudnám ondani rá, hogy hangulatos. Főleg a tavas-erdős részek.
    Dungeont látott már valaki?
    Amúgy nagyon az Isharra vagy a Might and Magicra elmlékeztet :)

    Kasztokat hogyan lehet fejleszteni?
    Lehet valahogy csatán kívül is varázsolni?
    Nekem még nem sikerült és ez elég fur így ...

    köszi
  • Esrohnoil
    #64
    Hi munkatárs! :D
    Az jó h. megjelent angolul, lehet h. én is belenézek majd h. milyen, én még régen vmi tech-demo-t láttam belőle utoljára...
  • Dzsí Pí
    #63
    Ha van vkinek ötlete, hogyan lehet átvinni a barbár arénás részt, kérem írja már le...
  • csgj
    #62
    na, a demot leszedtem, és ahhoz képest, hogy ilyen kis csapat készítette, nagyon klassz game... persze a grafikája okádék, de az annyira nem számít :) Mert hangulatos, szórakoztató és izgalmas játék
  • Dzsí Pí
    #61
    Két általam felfedezett(zárójelbe mosolygós, önelégült smiley) ''elhagyott'' cucc:
    - mocsárban, ahol azok a harapós tüskösfarkú szmötyik vannak, a terület túlsó végén(a jelzőtáblától számítva) eldobott pajzs és csizma...
    - a gonosz zsarnok vára mögött(a név nem jut eszembe, az első ütközetek pályája, mikor már 5en vagytok csapatban) eldobott pajzs és csizmák...
  • csgj
    #60
    ha otthon leszek én is kipróbálom... :) Szeretem az ilyen gameket
  • Montanosz
    #59
    ja én a EOB2 hangulatot éreztem ki belőle, nem csalódtam benne
  • Caine
    #58
    Köszi, akkor kipróbálom :)
  • Dzsí Pí
    #57
    Igen...
    Mivel én Might&Magic-on nöttem fel:) ezért nekem a játék a -főleg-grafikai hibák ellenére is nagyon bejön...
    -A világ, kidolgozás nekem nagyon bejön, ha hasonlítani kéne akkor úgy az Arx Fatalis és Morrowind közé raknám...
    - a harcrendszerről nem írnék semmit...1szerűen jó. Nincs túlbonyolítva,
    de vannak benne ötletes megoldások és sok fajta támadási/védekezése/varázslati lehetőség...
    -a hangok/zenék nekem spec. teccenek, bár azért érződik h nem Hans Zimmer komponálta őket; sokszor ki lehet venni a szintetizátort...
    -grafika..hát ez az a pont ahol megoszlik majdan a játékostársadalom;
    akinek a hangulat fontos, és csak utánna jön a grafika, az el fogja nézni... a többi biztos fog egy-két ''azanyád, hogy nézel ki''-t elereszteni...
    -irányítás elsőre érdekes, de semmi csuklóficamító; gyorsan megszokható...

    Összességében szerintem ez egy közepesen jó játék, egy életvidám 4-es az 5 pontból(nállam)... JAH, és ajánlom mindenkinek, régi/mai(de inkább a hc öreg) rpg-fanoknak pedig kötelező darab...

    UI: Ha segítség kell v. elakadtál a játékban, írj ide...:)
  • Caine
    #56
    Kipróbálta már valaki?
  • Montanosz
    #55
    VÉGRE!
    ékes angol nyelven kijött!!
    törve VITALITY jóvoltából.
    http://www.mininova.org/tor/802849
  • csgj
    #54
    ha jól látom kijött a game angolul...
  • Montanosz
    #53
    eh, lengyel(((
  • KH
    #52
    jah, szerintem sem, viszont némethez most jött ki patch
  • kHares
    #51
    Amit belinkeltél az nem a német verzió? Tudtommal angolul még nem jött ki.
  • Montanosz
    #50
    mivel EoB2-n és Ishar 3-mon nevelkedtem)) nekem nagyon beön ez a pogi

    ed2k://|file|GODS_-_Lands_of_Infinity(spriggan).mdf|608264832|72D893E4BB96F84BE95FC3A748088D9D|/
  • grebber
    #49
    GODS: Lands of Infinity GOLD!!!!!!!!

    Valamikor 2006 elején jön.
  • Methylisocloro
    #48
    Kipróbáltam a demót.
    FPS nézetben lehet mászkálni. De nem a megszokott WASD és mouselook irányitással. Kicsit furcsa az irányitás de meg lehet szokni. Nyilak + az egeret vagy teljesen kihuzod a képernyő szélére és akkor fordul vagy jobb egér gombot lenyomva tartva.
    A területek között Fallout módra a térképen lehet utazni.
    Adott területen belül szabadon lehet kószálni nincs az a konzolos kötött pálya.
    A harc-ot egyesek a Final Fantasyhoz hasonlitották. Körökre osztott, felállnak egymással szemben a csapatok és mindenki vár amig sorra kerül. Akkor választ egy akciót és egy ellenfelet. Mindenki a formációban a helyén marad a csata végéig.
    A grafika meg a zene nagyon klassz.
    Ugy néz ki hogy jó sokat kell kereskedni hogy legyen zsozso.
  • Montanosz
    #47
    na az(((
    ( én meg a Ishar III-mat nyomom mostanában, bár az őskövület((( )
  • Esrohnoil
    #46
    Én meg előszedtem a jó öreg Fallout-ot. :D
  • Methylisocloro
    #45
    mi az a csingcsung rpg? :)
    én is azt mondom hogy jó lenne valami rpg, mostanában néztem meg a Sudekit meg a Fablet de rettenetesen elszomorodtam :(
  • Esrohnoil
    #44
    Nem ronda, mondjuk pár dolgon még van mit fejleszteni, remélem a végleges nem ilyen lesz.
    Egy options menüt igazán beletehettek volna.