37
PlaneShift nyilt forraskodu MMORPG
  • Morpeus
    #37
    Hú de haladnak vele a srácok! Vicces, 2005 ben a verzió: 0.3.010 most: 0.3.018
    Nem sok. Ezt mind két év alatt. Gondolom engem nem vennének fel pedig 3d modellezőnek szivesen jelentkeznék mivel a blender az megy. Ja és ameddig nem érik el az 0.5-ös verziót addig le ne töltse senki!!!
  • viktor9999
    #36
    valaki nemtudna segiteni a játékban ugy a kezdetekről???
  • csgj
    #35
    kipróbáltam... nagyon nem jó xD
  • zoli65
    #34
    Sziasztok, na győzött a kiváncsiság !de hopp - indítanám ezt a planeshiftet de nem hajlandó semmillyen jelszót elfogadni.-na meg az uptade - lésnél is gond van! van valakinek ötlete ? egyáltalán él még ez a game ! KÖszi a választ VANDOR
  • dronkZero
    #33
    Ehehe... Mindig van, aki bedől PlaneShiftéknek... Ez több mint egy éve is ugyanígy állt, szvsz ebből soha nem lesz semmi.
  • Morpeus
    #32
    Kipróbáltam és a véleményem:
    Hát lehetne jobb is.
    Negatívum: Az mégis csak gáz, hogy nincs minden fajnak modell. Az nem jó ahogy mozognak a karakterek. Az durva hogy mekkora a gépigénye. Hülyén mozognak a karakterek.Mintha jégen csúszna minenki(diablo szindróma). A kurzor egy nagy rakás sz*r. Szinte használhatatlan az egész.
    Pozitívum: Ingyenes
  • Bakutyin
    #31
    jaj nemán.
    Pedig már reménykedtem. nembaj:P akkor is kipróbálom.
  • zeus
    #30
    Szevasztok! igaz mindez linux-on de hát mit jelent az :)))

    Tehát felpattintottam a gamet, felment hiba nélkül!
    update -autoupdate szépen tette a dolgát, hiba nékül!
    Update után a verzsön: 03010... asszem ez volt előtte is :)

    mind1... de login-nál kiírja, hogy nem megfelelő a verzióm :(((((

    Ötlet?

    thx
    [email protected]
  • STREEX
    #29
    Tudnátok képet berakni?
  • _Atti_
    #28
    Jó lesz ez a játék, csak kérdés hogy mikor?
    szerintem se foglalkoznak vele eleget..nem vesznek fel sajna 18 év alatt senkit a csapatba,pedig ott lennének olyan emberek akiknek talán idejük is lenne..alig fejlődött egy év alatt az egész..annyi hogy betettek valami halovány harcrendszert,meg már vannak itemek,de az egész továbbra is totálisan uninteraktivnak tünik...
  • Xwerson
    #27
    Én most töltöttem le.Kiváncsian várom milyen lesz, de amit itt olvastam elszomorító. Egyébként aki az ilyen játékokat szereti annak Runescape itt már 42-es szinten vagyok. vannak küldetések-angol tudás nem árt- ,lehetsz bányász ,kovács,szakács,halász,szabó, fazekas stb. na meg nagy harcos. Ha valakit ez érdekel annak tudok segíteni a fejlödésben. Keresd : hun-boy80 -at (ez én lennék). Ja még egy fontos infó ingyenes!!
    Jó játékot.
  • Goth
    #26
    áh , ez egy nagyon gagyi játék :DDDDDDD tegnap szedtem le , karaktergenerálás egy fos , karakterfejlődés egy mégnagyobb fos , nehéz pénzt szerezni és fejlődni , félóránként lefagy...miközben szedtem , és olvastam a player guide - ot , ott dicsekedtek benne hogy nagy mmorpg-sek álma a játék, pffff... Mondom hű de faca lesz ezek az infók és képek alapján!
    fél órába került csak az , amíg kitaláltam a városból , és mehettem patkányt vadászni... az Exp. szintet 3-szor felnyomtam 100% - ra, és semmi képességfejlődés, 3 óra volt amíg egy gagyi fegyverre patkányvadászatból elég pénzt összegyűjtöttem... összegezve ez egy nagy rakás fos, majd két év múlva megint updatelek , és csekkolom mire haladtak :D mert most tele van buggal... sazl nehogy valaki is leszedje ! :D inkább Knight Online vagy MU Online ha már ingyenes kell.
  • BBird
    #25
    maybe planeshift.it!? :-)
  • Braveheart
    #24
    Le lehet még szedni vhonnan a játékot? A lenti link nem megy.
  • BBird
    #23
    ...Te sem sokáig. ;-) Ha még mindig csak a városban lehet menni, meg a város alatti barlangrendszerben. :-))
  • _Neo
    #22
    Jó, account megoldódott. Játszik vele valaki?
  • _Neo
    #21
    Nem kapok accountot. Szerintetek ez miért lehet?
  • Tatyla
    #20
    visszaolvastam és meg is csinálltam amit kell mégse jó!
    na mindegy hagyjuk...
  • Lacc
    #19
    Az a pff hogy nem olvasol vissza 5 hozzászólást.
  • Tatyla
    #18
    na eltünt minden betü a menüböl!
    pfff!
  • Hmuda
    #17
    Meg ne a localhostra csatlakozz, ott van alatta az igazi szerver.
  • [Jakuza]
    #16
    Mert frissiteni kell az update programmal eloszor a megfelelo verziora.
  • Tatyla
    #15
    nem nem kapcsolódik a szerverhez!
  • [Jakuza]
    #14
    Azzal a filevel jo lesz, de olyan gagyi szegeny jatek, hogy inkabb jobb ki sem probalni. :PPP
  • [Jakuza]
    #13
    Had this problem myself, saw a lot of people had the same one (no text on updater nor game) so I made a little patch to fix it all for you, and it'll work from fresh install, or if your game's already messed up. This patch should also work for future updates!

    README
    ======
    To run, just extract all files into the same folder and run the "PlaneShift Updater" file. The rest is all onscreen! If the update was succesful you should see text, and 2 servers (local host and Laanx)



    http://www.geocities.com/irrationalexuberance2003/PlaneShiftUpdater.zip
  • Hmuda
    #12
    Nekem voltak betűk (passz miért), de én azt mondom, hogy ne sajnáljátok. Elég gyenge próbálkozás még free játénak is.

    Egy pár fajnak nincs saját modellje és más fajok karaktereivel lettek helyettesítve, abszolút nulla karakteralkotás (hiába vannak ott a helyszín, hajstílus, stb nyilak, semmit nem lehet változtatni). Lehet, hogy lehet részletes háttérinfókat csinálni, de igazából semmi értelme nincs. De azon nagyon nagyot borultam, hogy egyszerűen bizonyos fajoknak nincs saját karaktermodelljük (még ki is van írva, hogy bocsi, de érd be ezzel). Pl az első fajnak nincs is női modellje és szimplán átrakja a választást egy másik fajra, ahhol van (amit szintén egy másik faj női modelljét használja). Iszonyatos káosz és oda-nem-figyelés látszik a játékon. Kár érte, mert sokat ki lehetne hozni belőle, ha komolyan vennék.
  • Lacc
    #11
    Ja, arra mukodik tenyleg. De mindegy is, mert nekem is eltüntek a betűk az update után. Röhej.
  • Hmuda
    #10
    Nekem símán engedte e ctrl-alt-v kombora a @-ot. De elég gázos szegényke, még a runescape is mélyebb ennél.
  • Lacc
    #9
    Én nem tudok @-t irni az elején az emilhez :D Nektek nem volt ilyen gond? Bár gondolom csak át kéne váltani angol bill.-re amihez sok kedvem nincs.
  • dronkZero
    #8
    Gondolom azért azóta csak történt vmi vele... :)

    Csináltam újrainstallt, de az update megintcsak eltüntette a betűket...
    Részemről, majd ha esedékes lesz új XP, és eszembe jut a progi, akkor megnézem. Addig skip, és egy rossz pont a játéknak... :(
  • BBird
    #7
    Még kb. másfél éve próbáltam, s akkor arról szólt a játék, hogy kristályokat gyűjthettél az egyetlen városban, és a város alatt elterülő barlangban. Hogy azóta fejlesztettek-e rajta többet, Ti tudjátok, de nekem akkor az nagyon kevés volt. Semmi küzdelem nem volt, semmi cél. Csak mászkálhattál, és kristályt gyűjtöttél. :-)
  • Tatyla
    #6
    detto
  • dronkZero
    #5
    Jól megupdate-elte magát, azóta nem látok betűket... Így nehéz lesz vele játszani... :)
  • dronkZero
    #4
    Egész gyorsan lejött... Meg is nézem...
  • Lacc
    #3
    Lehúzom megnézem én is.
  • [Jakuza]
    #2
    Kiprobalasra kerul.
  • MuldR
    #1
    Jatszik valaki ezzel? En ma akadtam ra. http://www.planeshift.it/

    A kliens 220 mb, bar elso telepiteskor meg letolt par megat az update.

    Teljessen ingyenes, nyilt forraskodu, es egesz jol nez ki. Jobb kinezetre, mint a Rubies of eventide. GUI kifejezetten jo. Eltunik minden, es csak akkor lesz lathato, ha az ember aktivalja. Sajnos 5 perc utan server restart volt, szoval questekrol es harcrol nem tudok irni, de hamarossan kiprobalom.