111594

xnl87ky5.jpg

free counters


  • Musachy
    #108195
    Inkább neked jár a köszönet az elmúlt közel 3 évnyi áldozatos munkádért!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazán nem kellett volna.
  • Musachy
    #108194
    El akartam olvasni, de inkább majd az eredetit...
  • ItaloMucsacso70
    #108193
    Csak hogy legyen jó példa is.

    Tegnap éjjel olyan történt a Facebook-on ami igen ritka!

    Tony Postigo teljesen önzetlenül ajándékba adott egy olyan GIGAMIX-et ami egyszerűen brilliáns munka!

    Mielőtt letöltitek álljon itt a google fordítás a jegyzetből!

    Mielőtt belépnék a tárgyba, szeretném mondani, hogy ezt a munkát NEM KERESKEDELMEN KÖZZÉTELEN. Úgy döntöttem, hogy kiadom és megosztom a megamix-követők közösségével olyan okok miatt, amelyeket később részletezek. Végtelen köszönetet fogok mondani, ha segítesz nekem a GIGAMIX terjesztésében, és megoszthatom barátaival és követőivel, arra az esetre, ha tetszett :)

    Azt mondta ... Amit hallani fog, egy hosszú és összetett kutatási folyamat eredménye, kéz a kézben együtt Mike Platinával, aki új módszereket fedez fel a keverési és a kreatív effektusok világának előmozdítására. Ez a munka tükrözi ezeket az új módszereket, amelyeket az évek során fejlesztettünk ki: a dalok elemeinek kivonása az X4-rel, a témák akkordjait és előrehaladását megváltoztató újraszervezések, a dalok közötti átmenet új módjai, az eszközök hangszeres átültetései anélkül, hogy befolyásolnák a ütőhangszerek és egy hosszú stb., amelyek lehetővé tették számunkra, hogy eddig lehetetlen keverékeket készítsünk. Ez a munka teljes egészében a 3, 4, 5 és *** elemeiből és elemeiből áll. Időnként akár 6 dalhoz is ***, amelyek teljes folyékonysággal és muzikalitással "csúsznak".

    Mindez most a kezét (és a fülét) eléri a GIGAMIX névvel.

    Mindig azt állítottam, hogy a kreatív keverés világának fejlesztenie kellett, és valahogy zenesebbé és harmonikusabbá kellett válnia, amíg össze nem illeszkedik a zenei produkció munkájához; bontsa ki az egyes dalok elemeit és kombinálja azokat egy "mindegyiké" (valami hasonló, mint egyfajta megamix remix, mint Mike Platinas maga határozta meg a napjaiban). Ha erre gondol, külön-külön a hangok, billentyűzetek, ütőhangszerek, arpeggiók stb., Az egyes témák minden megamixe alkotójának nagy nedves álma, aki fejleszteni és előrehaladni akar ... Bár ez csak a kezdete története, mert akkor mindent újra kell kombinálnia a zenével, és itt rejlik a GIGAMIX igazi kihívása. Ahelyett, hogy az egyik témával, majd a másikkal való „tradicionális keverés” szögéből vetném fel (ahogyan a DJ-k is), zenei produkcióként kezeltem, és a témák egyes részeit egymással átfedő rétegekbe szorítottam, amelyek megváltoznak és alakulnak ki a médiában. A bejövő, kimenő és visszajövő dalokkal az ének válaszol egymásra, és azok a dalok, amelyek skálája "nem adódik össze", de amelyek végül átalakulnak, hogy a "varázslat" megtörténjen. Ezen túlmenően, a dalok ilyen átalakulásainak eredményeként a megamixek egyik szokásos korlátját (a dalok tempója vagy BPM-je) itt teljesen legyőzzük. Talál néhány dalt, amelyek sebessége, skála, dallam stb. Sokkal megváltozott az eredeti dokumentumoktól, de mindig a teljes zenei harmóniát célozza.

    Ezen a ponton, és miután elolvastam a mellékelt dalok listáját, azt hiszem, sokan azt kérdezik magadtól: "Ismét mindig az Italo Disco? Ismét ugyanazok a dalok már ezer alkalommal használtak?". Igen, bár a magyarázat egyszerű ... Amikor a SUPERMIX-et készítettem, néhányan megjegyezték, hogy a műsorlista kevéssé ismert és ezért nehéz volt számukra bizonyos effektusok és kombinációk értékelése. Ezért, amikor elkezdtem kidolgozni ezt a projektet, Mike Platinas egyik javaslata az volt, hogy nagyon jól ismert témákat használjon, hogy az összes kreatív és technikai munka jobban észrevehető legyen. És ami a legfontosabb: ez egy jó módja annak is, hogy megmutassa, hogy még mindig ugyanazt a régi dolgot csinálhatod teljesen újként. Röviden: egy életen át tartó dalok, de ahogy még soha nem hallottad őket.

    Őszinte leszek veled: A GIGAMIX-nak "barátnője" volt a négy hónap alatt, amíg a gyártási folyamat tartott. Annak ellenére, hogy ez azért kezdődött, hogy a Mike-vel együtt az utóbbi években együtt vizsgált vizsgálatok jó részét gyakoroljuk (anélkül, hogy továbbmennénk a továbblépést), eljött az idő, amikor komolyan mérlegeltem annak marketingjét és valójában némi kapcsolatot a bélyegek léteztek. De a lemezkiadók működése (az engedélyek és a szétdarabolási engedélyek átruházásakor) valóságban uralkodott, és megértettem, hogy egy ilyen termékkel nagyon nehéz lenne dolgozni a jelenlegi piaci körülmények között. A GIGAMIX három részre osztható volna (az 1., 2. és 3. részre konvertálva), de egy ilyen mű lényege kéri, hogy hallgassa meg egyszerre, az elejétől a végéig, és egyértelmű volt, hogy ezt nem akarom megcsonkítani. munkát; Ezért inkább a megamix minden követőjének adtam, hogy élvezhesse a GIGAMIX és annak milliárd keverékének teljes pompáját, megszakítás nélkül és ahogy azt elképzelték.

    Nagyon köszönöm mindazoknak, akik valamilyen módon vagyok velem szembenézve ezzel az Odüsszea. Mike Platinasnak állandó tanácsaiért és technikai javaslatáért, Rafa Carmonának felbecsülhetetlen értékű segítségéért és néhány nekem nagyon hasznos mester megbízásáért, a szokásos béta tesztelőkhöz

    Tony Postigo presents: *GIGAMIX* (Italo Disco Edition)


    MEGA

    Szerintem és mások szerint is elképesztő munka!

    HATALMAS KÖSZÖNET ÉRTE!

  • italomanjoco
    #108192
    Nem, nincs itt veszekedés, csak beszélgetünk :-) Legalább is én nem veszem komolyan. A 100 eurós lemezt csak példaképpen hoztam fel, nyugodtan felkerülhet ide akár drágább lemez is, nincs azzal baj. Persze aki annyit ad egy lemezért, nem biztos hogy felteszi. Aki meg felteszi, az lehet hogy ingyen kapta a másolatot (vagy éppen letöltötte valahonnan), vagy annyi pénze van hogy nem foglalkozik az árral. Én sajnos nem tehetem meg hogy ilyen drága lemezeket vegyek.
  • Rozoga1
    #108191
    Üdv!

    Külön köszönetet szeretnék mondani Musachy és Chemtrail fórumtársaknak a mai napon a topik eredményességéért nyújtott kiemelkedő teljesítményéért.
  • Chemtrail
    #108190
    Arra azért vigyázzatok nehogy bekerüljön egy 100 eurós lemez-rip ide. Irgum burgum. Sima lemez képeket lehet berakni abból baj nem lehet. Remélem nem voltam ironikus. Zef kolléga mióta elhagyott bennünket nincs rend azt látom. Mindenkinek kívánok korona vírusmentes egészséget.
  • Musachy
    #108189
    Tök jó, hogy megint egymás b...gatásánál tartunk...
  • italomanjoco
    #108188
    "Tételezzen fel legalább annyi észt és pénzt a másikról mint ami neki van"

    Itt egy példa az észre:
    Tudod a helyesírásban vannak szavak, amiket hiába ejtünk hosszan, de rövid mássalhangzóval írjuk. Pl. egyik, utána, együtt, fent.
    Nálad ezt így olvastam: eggyik, utánna, eggyütt, fennt

    A másik dolog egy kérdés: Te adtál valaha is 50, vagy akár 100 eurónál több pénzt egy lemezért??

    Ha már arról beszéltél hogy kötekedek! Na most már igen, mondhatod!


  • DJ Lakatos
    #108187
  • mfn
    #108186
    Most te is terelsz.Miért akarsz most te is mindenkit megtéveszteni?Mondd csak hogyan kerültél te eggyik pillanatról a másikra ide?Nekem az az érzésem téged ide küldtek!Pontosan azért hogy kötekedjél.Mindenkinek olyan szép nagy lemez gyüjteménye volt a Discogson aztán te is eltüntél.Mindenki utánna nézhet!Csak azt kell beütni,hogy u:italomanjoco és rögtön látható hogy nincs már lemezed fennt a Discogson.Most ennyire megijedtél tőlem?Már ne haragudj de veled semmi bajom nem volt.Azt se tudtam ki vagy!A Dj Lakatosról nem is beszélve.Személy szerint egy összeesküvést szimatolok ellenem a feltöltő ellen!A legnagyobb bajom a fövezérrel van,és leginkább a stilusával ahogy az emberekről beszél.Küldök neki egy üzenetet.Tételezzen fel legalább annyi észt és pénzt a másikról mint ami neki van.Akkor talán nem fogja a jövőben meglepetés érni!Persze ha megváltozik és illedelmes lesz,akkor lehet szó róla,hogy leszálljak rólatok
  • mfn
    #108185
    Ne terelj,ne terelj!Jó beleléptél te is a rar download csapdámba!Valószinüleg annyira ideges voltál,hogy nem vetted észre,hogy rar a fájl mi?Mert másképp nem lehetett meghallgatni azt hiszem.Utánna meg a nagy fejtelenségben a jocó küldte a rip részletet te helyetted!Most felteszem a kérdést kié a lemez?Vagy megprobáltok csalni és mindenféle hamis fotóval megtéveszteni engem? (Meg mindenkit???) Nem elég,hogy többen támadtok rám még csaltok is?Mit szól most ehhez a fökolompos akinek a csatlosai vagytok?Mostantól aznapi ujság fotót követelek, a fotón a lemezzel eggyütt különben csalás az egész!
    Utoljára szerkesztette: mfn, 2020.03.13. 17:51:08
  • studiohits
    #108184
    A - The New York Models - Fashion

  • studiohits
    #108183
    A - Malibu (2) - Goin Cruisin (Remix)


  • DJ Lakatos
    #108182
  • italomanjoco
    #108181
    Hogy a nagy lemezgyűjők tőtikéznek-e? Ezt nem tudom megmondani, de szerintem azok is néha kíváncsiságból, amit aztán egy idő után törölnek.
    Hogy 10 eurónál drágább lemezt nem osztottam meg? Ez nem igaz, mert volt egy ami ha jól emlékszem 11 euro volt Amúgy szerintem az árnak nincs köze ahhoz hogy egy zene jó vagy rossz.
    Ezt a discogs-ról való eltakarodást meg gondolom poénnak szántad. Jó volt, tetszett
    Ja és nem volt szándékomban kötekedni
  • ItaloMucsacso70
    #108180
    Nem voltam rest végigolvasni.
    Nekem ebből az jött le hogy mindenféle írásjelet mellőzzünk az irományunk végén mert abból csak rosszul jöhetünk ki.
  • ItaloMucsacso70
    #108179
    Hm... ez igazán informatív volt.
    Én azt gondoltam hogy nagyjából egy ligában játszotok, de akkor tévedtem.
  • DJ Lakatos
    #108178
    Kérném Figyelmesen Elolvasni (végig)

    Katt
    Utoljára szerkesztette: DJ Lakatos, 2020.03.09. 23:07:36
  • mfn
    #108177
    Tehát tötikéznek a nagy lemezgyüjtők!!!!Bagoly mondja verébnek!!!Nem baj ez nem került semmibe.Ha érted mire gondolok!Amit te megosztasz azzal tele van a pince nálam!!!Mert 10 euronál drágább lemezt már nem engedhetsz meg magadnak megosztani és te jössz ide kötekedni???Nekem a legnagyobb megtiszteltetés az hogy eltakarodtatok miattam a discogsról!!! Vajon miért??? Ha nem félnétek tölem még mindig ott lennétek!!!
  • italomanjoco
    #108176
    Mivel említették hogy vinyl-ről osztottad meg, gondoltam lecsekkolom. Nem mondom azt hogy rosszul szól, de.....

    Valahogy így kellene:

    Mexico

    Bocs hogy kritizálok
  • mfn
    #108175

    Jók ezek az amcsi lemezek,de az erdeti maxik jobban szólnak!
  • mfn
    #108174

    Classic Disco (1980)
    The Whispers - And The Beat Goes On
  • mfn
    #108173

    Classic Disco Funk (1982)
    Captain Sensible - Wot (Maxi Version)
  • mfn
    #108172

    Bryvan Stage - Wayout!
  • mfn
    #108171
    Most már én is üldözöm Rossz helyen kerestétek!Az,hogy nincs fennt a Discogson még nem jelenti azt,hogy nincs belöle máshol!Talán lesz belöle egy olcsóóóóóón
  • Biatomi
    #108170
    letöltöttem,köszönöm a lehetőséget
  • Biatomi
    #108169
    ezen is így van
    (Green Line Records ‎– GLX 1003)
    mint az általad közzétett
    részemről törölt,de azért köszi mások nevében is
  • DJ Lakatos
    #108168
    Érdekes egyébként hogy szinte mindenki a Murder Mix-re teszi le a voksát. Természetesen a 12'' a legjobb általában (pár kivétellel).Sok szempont figyelembevételével szerintem ebből elég a kislemez is.Azért a másfél percnyi hókusz-pókuszért ami eltérés van a ''radio és a murder mix között felesleges annyival többet is adni a lemezért.A harmadik verzió a vocoder az adott mindkét kiadványon.
  • ItaloMucsacso70
    #108167
    Ez egy hatalmas zene .
    Belőle a (Murder Mix)-et évek óta üldözzük!
  • Musachy
    #108166
  • Musachy
    #108165
  • DJ Lakatos
    #108164


    katt
    Utoljára szerkesztette: DJ Lakatos, 2020.03.08. 16:21:27
  • ItaloMucsacso70
    #108163
    Hát a fene se tudja.
    Kinek ez kinek az .
    Mindig az a jobb ami éppen még nincs meg.
    Vagy lehet hogy csak amit feltettem az az évek alatt már annyira megszoktam hallgatás közben hogy fel sem tűnik hogy mekkora zene.
  • mfn
    #108162
    Szivesen!De a tied azért magasan jobb dal !!!
  • ItaloMucsacso70
    #108161
    Regina vitte sikerre de én ugyan úgy kedvelem ettől a hölgytől is.
    A rip egy 1987-es promo vinyl-ről készült.
    Mostanában adta ki újra egy másik kiadó.
    Kíváncsi leszek hogy az milyen lesz.

    Katt ( lehet így is)
    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2020.03.08. 09:25:12
  • ItaloMucsacso70
    #108160
    Köszönöm szépen hogy vinyl-ről osztottad meg!
  • mfn
    #108159

    Italo Disco (1985)
    John Arrow - Mexico
  • studiohits
    #108158
    egy nagy kedvenc !

  • studiohits
    #108157
  • studiohits
    #108156