111590

xnl87ky5.jpg

free counters


  • Howkeddlee #87629
    Sziasztok!

    computerguru: Privi ment,benne a Down Low - Greatest Hits (320k) lemezzel...
    Akit még érdekel,dobjon rám egy privit,s küldöm neki is a linket!

    Üdv.Csaby
  • mflex #87628
    Jah, ELVIN, igen ugyanaz, csak én még hozzáírtam egy E betűt, de miért...

  • atiapuka
    #87627
    Ez az Elvin ugyanaz, aki a You set my heart on fire-t énekli?

    Én itt sajna nem tudom megnézni, hogy mit tettél be.:(
  • mflex #87626
    Több, mint három éve regisztrált vagy itt, akkor igazán használhatnád ezt , és akkor lehetne tudni, hogy kinek írogatsz...
  • laco64
    #87625
    én a másikat,mert arra amit te mondasz arra azt írja,hogy invalid link.Mi lehet ott a jelszó?
  • mflex #87624
    Érdekes dolgot találtam, a lenti videóban látható úriember neve, Alfons Weindorf, alias ELVINE, Fancy egyik jobb keze volt anno. Jó szar minőség, de azért megnézni elmegy...







  • computerguru
    #87623
    Fiúk! Ez a ritkaság nincs meg valakinek?Ahol csak eddig felleltem,mindenhol 128-192-es gagyi van fent,vagy 320mp3,vagy esetleg Flac kellene,bár kétlem,hogy igy fent van.

    Down Low - Greatest Hits 2005
  • mflex #87622
    A Radiorama, soha nem tartozott a kedvenceim közé, sőt nem is szerettem azt a stílust, amit Farina ott kitalált, majd egyre több Italodisco együttes elkezdte majmolni, nyilván azért, mert így benyaltak ennek az ökörnek, ami nem volt nehéz, hiszen az italodisco előadók többsége mind buzi volt.
    Persze ez nem azt jelenti, hogy melegek rosszabb zenét csináltak, sok buzi lett a kedvencem ezek közül! :D

    Csak akkoriban az volt a baj, hogy legtöbb embernél ezek voltak az irányadó italo zenék, a ritkábbakért külföldre kellett utazni, vagy megfelelő ismeretség esetében tudta az ember beszerezni, amit itthon a rádiók, vagy éppen a diszkók sem játszottak.

  • kaposi1
    #87621
    Milyen jelszót?
    Én a wav-os verziót töltöttem le de az nem kért Pass-t.
  • computerguru
    #87620
    Töltsd le a Megauploadról,ott nem kell jelszó,meg gyorsabb is!
  • atiapuka
    #87619
    Nem is tudtam, hogy ez is Farina.

    'Farinás' a Radiarama is, nem flexi? Vagy nézzek utána?
  • laco64
    #87618
    jobb napot mindenkinek. A Grant Miller mix 2010-hez kérnék jelszót,KÖSZÖNÖM
  • mflex #87617
    Átlagos Mauro Farina zene, 1984-ben, amikor szinte csúcsra ért az italodisco, sokkal jobb zenék láttak napvilágot, mint a "Keep on music".
  • atiapuka
    #87616
    Bizony is, hogy itt a helye!!!

    Hátha valakinek még nincs meg.

    Nekem még egy nagyon régi kedvencem van, Danny Keith - Keep On Music!
    Szerintem ez is valami csúcs zene volt és van! Nem?
  • medix
    #87615
    a két magyar dal videóját az MTV videótárában magyar zene,magyar pop 2010 május 4.menüpontok alatt érhetők el.a két dal egymás után megy,bele kell húzni a "csúszkával" kb.a 24-ik percig.sajna onnan én nem tudtam letölteni,ám ha ez valakinek sikerülne megköszönném.de várok egyéb forrásra is.
  • Szuszidi
    #87614
    Akkor a dal maga is legyen itt. Itt!
  • medix
    #87613
    sziasztok!keresek két magyar dalt,egy Exotic és egy NO. a címeket nem tudom,de itt vannak a dalszövegek:
    EXOTIC (1988)

    tegnap még arcomból sírt a szél
    csókjaim közt párát lehelt az éj
    közelít a tél,felkapott a szél
    színes alagút visz kelet felé

    élj boldogan,élj más oldalán
    félelemből ne maradj tovább
    ha érdekel hogy értem el
    a szó tudod kevés már, egy vágy
    amit akarnál elmúlt,legjobb ha újat vársz.

    levelet ne írj hisz nincs miért
    válasz nélkül hidegen elmentél
    éjszakákon át,giccses álmokon
    csontig égett gyertya a tegnapon

    élj boldogan,élj más oldalán
    félelemből ne maradj tovább
    ha érdekel hogy értem el
    a szó tudod kevés már, egy vágy
    amit akarnál elmúlt,legjobb ha újat vársz.

    élj boldogan,élj más oldalán
    félelemből ne maradj tovább
    ha érdekel hogy értem el
    a szó tudod kevés már, egy vágy
    amit akarnál elmúlt,legjobb ha újat vársz.

    NO (1988)

    sorsom út,hosszú út éjszaka és bánat
    csillagfény,ó és eső zuhog rám
    csillagom fényesen ragyog harmatcsepp egy ágon
    álmos fény a szemedből,én indulok

    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai
    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai

    sorsom út hosszú hosszú út
    éjszaka és bárhol,csillagfény ó és eső várnak rám

    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai
    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai

    hangok hívnak engem
    hangok hívnak engem
    hangok hívnak engem
    hangok hívnak engem

    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai
    hajnalok és hangok,ó hangok hívnak engem oh.hooo
    hangok hínak engem

    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai
    hajnalok és hangok,hangok hívnak engem
    a fény és a szív hangjai


  • Biatomi
    #87612
    Köszi Marika!Valahogy ez idáig kimaradt.
  • atiapuka
    #87611
    Cimbi a Fantasy-ról jutott mégegy kedvenc az eszembe, ez is akkor ment.
    Terry Jacks - Seasons in the Sun. Na azt is imádom a mai napig.
  • atiapuka
    #87610
    Szevasztok srácok! Puszi Fülcsi!

    Én is szeretek nosztalgiázni. És jó olvasni, hogy ebben a csapatban elég egyforma emberkék gyűltek össze. Legalábbis mindenkinek az életében döntő szerepet játszik, játszott a zene.

    Fülcsi, aranyos lehettél, ahogy másztál fel a konyhaasztalra.

    Közben eszembejutott a Happy World előadója, Ranko.

    Nekem beugrott egy kép. Hétfőn mindig siettem haza, hogy halljam a kívánságműsort. És akkor két kedvencem volt, amit állandóan nyomattak. Az egyik a Trans-X Living on video-ja, a másik a Dzsingisz Khan Moskau-ja volt. Meg még a Spiderman a Peter Griffin-től.
    Meg még a ... a francba, beindultam.
  • kaposi1
    #87609
    Én az utóbbit választottam.
    Köszi szépen nagyon jók.
  • computerguru
    #87608
    Szép jó reggelt mindenkinek! Az én visszaemlékezéseim szerint,úgy a hetvenes évek végétől követem a disco,eurodisco zene fejlődését.
    Tulajdonképpen a Boney M,vagy az Eruption megalakulása óta csapott meg a disco zene szeretete.A mai napig a nagy kedvencem az Eruption:One Way Ticket,nem volt olyan kivánságműsor,amibe ne lett volna.
    Aztán jöttek az úgy nevezett egy számos felvételek,az úgynevezett "fantom zenekarok",amiknek a slágerei pár évig voltak halhatóak,és aki nem rögzitette akkor valamilyen módon,nem igen tudta meghalgatni,mert utána eltüntek a sűlyesztőben.Ilyen kedvencem volt,(és a mai napig is halgatom,hála a technikának,most már azért cd minőségben)
    Fantasy:The Singer Man,vagy Easy Connection - Besame Mucho Senora 1976,vagy Coconuts-Dont_Take_My_Coconuts,vagy,Resonance:Ok Chicago,vagy Hot Blood - soul dracula,hogy csak egy párat emlitsek.Emlékszem ezeket a felvételeket az első magnómon,ami egy mono Panasonic volt,Congress,vagy Forward,vagy Polimer kazettákon rögzitettem,és ezeket nyúztam.Aztán kaptam egy sztereo Hitachi magnót ajándékba,na abban már nem úgy szóltak,ahogy kellene,úgy hogy felkellett vennem mégegyszer őket.Sokat tudnák még én is mesélni,a régi szép időkröl,de egyenlőre ennyi,további szép napot mindenkinek!
  • Szuszidi
    #87607
    Köszi szépen!
  • computerguru
    #87606
    Töltsd le az Aimp2 lejátszót,egyszerüen belehúzod a zenéket és már játsza is.
  • Szuszidi
    #87605
    Szép reggelt 80 as évek!
    A Benkő Laci flacot hogy lehet hallgathatóvá tenni? Nekem nem sikerül.
    Legyen szép napotok!
  • fülcsimanó
    #87604

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek !

    A zenei visszaemlékezések egészen magával ragadtak.
    Annyira jó dolog régmúlt időkön, zenéken merengeni !!

    Én már óvodás koromban megfertőződtem, emlékszem, az óvónénik egész nap a Pop Tops-tól a Mamy Blue-t hallgatták, ez az első zenei emlékem.
    Aztán már csak az Abbára és a Boney. M-re emlékszem jó tíz évvel később.

    Apámnak volt egy néprádiója, egy magas polcon tartotta a konyhaszekrény felett. Amikor hazaértem az iskolából, a falhoz toltam a konyhaasztalt, felmásztam rá, és bekapcsoltam, jó kis tánczenei koktélokat, meg melódiakoktélokat adtak kora délután, aztán ott volt a hétfői kívánságműsor, az Ötödik sebesség, mind tele jó zenével.

    Akkoriban még csak egy rádióújság volt, nem százféle mint most, de benne volt a részletes tartalom a tánczenei műsorokhoz, akkoriban még nem volt magnóm, ezért kijegyzeteltem a nekem tetsző, később megszerzendő zenéket. Több notesz is megtelt az évek alatt, jó érzés ma is forgatni a szétesett lapjaikat.

    A Sweet-ről pedig egy kunbajai építőtábor jutott az eszembe tizenöt éves koromban. A Ballroom Blitz c. számuk volt minden reggel az ébresztő zene, hát ettől még a holtak is felébredtek volna !!!
    Anyuci finom puszijához meg édes kakaójához szokott gyerekek infarktusközeli állapotban tértek magukhoz reggelente.

    Azóta is megunhatatlan kedvencem ez a zene, bár nem vagyok rock rajongó de ezt imádom:



  • musichunter
    #87603
    Jó éjszakát mindenkinek!
    Várom a többiek első zenei visszaemlékezéseit.....csak bátran!
  • musichunter
    #87602
    Mára az utolsó..a cím is jó!!


  • musichunter
    #87601
  • atiapuka
    #87600
    Sziasztok srácok!

    Ha már az első zenéknél tartunk, nekem Patrick Cowley Mind Warp albuma volt az első olyan album, ami elvarázsolt. Emlékszem, a szomszédomban egy kamoinos srác lakott, s ő szerezte valahonnét kazin. Nem győztem átmásolni.:) Aztán még nála hallottam először a Happy World-ot, ami most nem ugrik be, hogy kinek is a száma, de azóta is nagyon szeretem.
  • musichunter
    #87599



    Ez sem rossz?!
  • musichunter
    #87598




  • musichunter
    #87597
    Emlékszik valaki az 1977-78-as szilveszterre???MTV-ben discó discó műsorában volt benne több nagyszerű slággerrel egyetemben.





  • musichunter
    #87596
    Na és ez is sokáig nagy kedvenc volt és most is azok közé tartozik....


    http://www.youtube.com/watch?v=bTFCwKvlKZo&feature=related
  • musichunter
    #87595
    a másik örök kedvenc!


  • musichunter
    #87594
    Nálam meg volt az első kazettán....mennyit kerestem ezt az albumot mire meglett



  • Wescone
    #87593
    Az első zene melyre felfigyeltem:



    ...meg a:



    Amúgy az egész album lenyűgözött. Szerintem "tőlük" ered a fény és VU méter mániám is.
  • musichunter
    #87592
    "Bouzouki Disco Band - Disco Bouzouki és Dee Dee Jackson - Meteor Man számát, azóta megszállott vagyok "

    Nálam is hasonló a helyzet.
    Nem is tudom mi volt az első kedvencem 1977-ben kaptam az 1 magnót.Sanyó + 1 kazettát is akazetta 130FT volt arra bisztosan emlékszem.
  • Wind 67
    #87591
    Tessék, most kedvet kaptam és jönnek az emlékek 1000-rel :

    Copains, Catapult, Supermax, Ryes on fire, Lokice, Mirzino Jato
    mekkorákat buliztunk

    Kíváncsi lennék, kinek melyik zene volt az első amire emlékszik, azóta is nagy kedvence és ugrott be az isteni szikra, hogy most már zenét kell gyűjtenie.

    Én talán 78 nyarán iskolatáborban voltam a balcsin ahol hallottam a Bouzouki Disco Band - Disco Bouzouki és Dee Dee Jackson - Meteor Man számát, azóta megszállott vagyok
  • kaposi1
    #87590
    Peter-Sue & Marc esetleg nincs meg veszteségmentesbe?
    Mert azzal aztán igazán nagy örömet okoznál Fülcsinek!