111590

xnl87ky5.jpg

free counters


  • kaposi1
    #87709
    Hát ha elküldöd nekem wav,Flac,Ape formátumba akkor szívesen.
  • matesa
    #87708
    A kedvemért valaki megnézné a Disco Service - Lucifer lánya is ilyen-e?
  • kaposi1
    #87707
    Előre szólok nem szeretnék vitát indítani ebből a témából,
    max kultúrált beszélgetést.
    De
    Jó lenne már egyszer és mindenkorra tiszta vizet önteni a pohárban, hogy mi is az igazság ezzel a Hargitay sorozattal kapcsolatban.
    A cool Edit Pro szerint ez bizony siralmas minőség.
    David Lyme Megamix-e volt a kísérlet tárgya, mert azon látszik a legjobban, legalább is a kép alapján, hogy itt valami nincs rendjén.
    Ezért megkérek valakit aki igazán ért ezekhez az analizálásokhoz ( Pl: Dióka, Mike, Wescone )hogy a feltöltött számot ami Oki lemezéről származik ami ugye eredeti, tesztelje már le nekünk.
    Mert ezen kép alapján én bizony nem rendelném meg tőlük a további lemezeket.
    Előre is köszi szépen!

    02-David Lyme _ Megamix.wav (57.45 MB)
    Download

  • matesa
    #87706
    Jó 2 részben is, majd összeillesztem.
  • cucurbia
    #87705
    Keresem.
    Mivel ugy tudtam a gigolo megvan csak most nem találom,igy vagy én vagyok már szenilis,és nincs is meg vagy csak turni kell a házat a számozatlan cd-k közt.Sajnos a másik számukat én nem is ismertem.
  • cucurbia
    #87704
    az a baj,hogy ez dupla a4-es nagyság és én csak két részletben tudnám,mivel a scannerünk max a4-as:((
  • matesa
    #87703
    Sziasztok!
    Egy képet kérnék: a Modern Hungária: Szív, zene, szerelem c. albumának első borítóját beszkennelve, jó minőségben, legalább 500x500-as felbontásban.
    Köszi!
  • Frenky70
    #87702
    Szívesen

    fr

  • Kelemen73
    #87701
    Köszönöm szépen!
  • Frenky70
    #87700
    Sziasztok!!

    Szerintem ez a keresett zene!!

    fr
  • kaposi1
    #87699
    Direkt azért töltöttem le ezt a lemez mert azt hittem ez a verzió lesz az.
    De sajna nem nyert.
    De attól függetlenül még nagyon jó ez a magyar csapatlemeze.
    INFÓ
  • Kelemen73
    #87698
    Még egy kérésem lehet?

    Nincs meg véletlenül jó minőségben valakinek?

    THX
  • bigivan
    #87697
    Szerintem a DUBLINERS nevű zenekar játszhatta ezt a verziót nagy valószínűséggel !
    Amúgy szívesen !
  • Kelemen73
    #87696
    Köszönöm, nagy segítség volt!
  • okiland
    #87695
    Az asszony kinyír!!

    Most jutott eszembe, hogy azért nem akadt a kezembe a többi rész, mivel azok nekem is csak a netről leszedett 320-as verziókban vannak meg.
    A 4-5-6-7-8-9-es részt most rendeltem meg.

    Egyébként mindig a Hargent Médiától közvetlenben rendelek.
  • bigivan
    #87694
    Szevasztok Tagok!

    Mikor jönnek ki a táncosok az ajtón. ott örök kedvencem, a jó, öreg Tom Waits egyik örökbecsűje szól. A fődal az kétségkívül a legismertebb, legpopulárisabb ÍR népdal, amit szerintem a világ összes zenésze életében legalább egyszer sicher, hogy eljátszott. Hogy ezt pont ki játszotta meg nem mondom, de nem lesz egyszerű kinyomozni, pont a népszerűsége miatt. Még olyen, teljesen más zenét játszó zenekarok is műsoron tartják, mint a Metallica, Thin Lizzy,Rory Gallagher stb. ( Egy részük csak tartotta. ) Címe: Whisky in the jar.
    Az utolsó pedig Red nex - cotton eye joe.
  • kaposi1
    #87693
    Szia Oki!

    Most nagyon kíváncsi leszek a te feltöltésedre.
    Ugyanis nekem is megvannak ezek a lemezek, csak annak ellenére hogy lemezboltból lettek elhozva, ezeken bizony jó pár mp3-as felvétel található!!!!
    Nem tudom neked mi a forrásod, de éppen ezért nagyon érdekel hogy mi lesz a teszt eredménye.
    Direkt végignéztem hogy mik a bibis felvételek nálam, hogy viszonyítani tudjak.
  • egyeki
    #87692
    Valahogy én sem tudom mít kezdjek a frenky702multply mpg-jével
    Mármint a Grant Miller - Best Of - The Maxi-Singles Hit Collection (2010).rar
  • okiland
    #87691
    Én ritkán hordok inget...
  • egyeki
    #87690
    Sziasztok.
  • mflex #87689
    Gyerekek! :))
    Tegyetek legyetek szívesek /főleg a több karaktert véső hozzászólók/, a mondataitokba vesszőt és utána szóközt rakni, mert egyszerűen olvashatatlan, amit írtok, nem igaz, hogy olyan nehéz lenne...

    Akinek nem inge....bla bla bla :)
  • okiland
    #87688
    Szia Gyurep!

    Nem felejtettelek el, csak az elmúlt napokban (szombat óta) nincs otthon netem.

    Három részt megtaláltam, (a többit a kedves feleslegem elásta valahova a lakásban) ezeket WAV-ban elkezdtem felnyomni.
    Az első rész teljesen felment, meg a második félig, de azóta nem tudtam intézni.
    Ma behoztam a melóhelyre, hogy feldobom, de itt sem megy.

    Adom az első rész linkjeit:

    001
    002
    003
    004
    crc

    MAXI DISCO Vol.1.

    1. ROCKY M – Fly with me to Wonderland (maxi)
    2. DAVID LYME – Megamix
    3. FACTS & FICTION – Melody D’Amour
    4. MAX HIM – Melanie (maxi)
    5. SILENT CIRCLE – Danger Danger (Racing –maxi-mix)
    6. CARRARA – S.O.S.Bandido
    7. BISQUIT – Zoo Zoo (maxi)
    8. VERONIQUE – Jungle Man (Afrikan man) (maxi)
    9. KAY FRANZES – Shadow in the Night (maxi)
    10. FANCY – Turbo Dancer Remix
    11. THE TWINS – Face to Face, Heart to Heart (maxi)
    12. MONTE KRISTO – The Girl of Lucifer (maxi)
    13. AZUL Y NEGRO – No tengo Tiempo (Remix maxi)

    Holnaptól eltűnök, egy hét szabi, de a ha kevés lehetőégem is lesz, azért megpróbálom feldobni a többit.

    Üdv!
  • kaposi1
    #87687
    Azt kellene kideríteni melyik Hétszínvirág óvodában készült ez a felvétel.

    Én próbálkoztam vele de sajnos elég gyakori név.
    Nézegettem a fényképeket az ovik udvaráról hátha felismerem a helyszínt de sajna nem megy.

    Amúgy példaértékű az olyan kollektíva ahol a szülőket ilyen produkcióra rá tudják venni!
  • Kelemen73
    #87686
    Sziasztok!

    Lenne egy újabb kérésem hozzátok!
    Az alábbi videó aláfestő zenéjének előadóját és címét meg tudná valaki mondani?


    A segítséget előre is köszönöm!
  • Kelemen73
    #87685
    Sziasztok!

    Újabb kéréssel fordulok hozzátok!

    Meg tudná valaki mondani a következő videó aláfestő zenéjének címét és előadóját?


    Köszi előre is a segítséget. Szép napot!
  • atiapuka
    #87684
    Na jó, visszafogom magam ...
  • atiapuka
    #87683
    Ez jópofa történet!

    Nekem 2 időszakom jutott eszembe az életemben, amihez 1-1 zenét tudok kötni.

    Az egyik egy általános iskolai kiránduláshoz kötődik. Volt egy osztálytársam, aki mindig Yazoo-t hallgatott. És akkor engem is nagyon megfogott Clarke zenéje és Moyet hangja.

    Aztán a szakközépben az egyik tornaóra elötti beöltözkedés közben egy srácnak Boytronic-ja volt. Akkor pedig a Luna square ragadott meg és a Red chips.
    Azóta is szeretem mindkét együttes muzsikáját...

    Ej a régi szép idők. Amikor a szünetekben a Bravo újságon éltünk. Mindig azt lapozgattam. Persze amikor már a Playboy uncsi volt. Mert hát ugye kellett adni a cooltúrára is.
  • atiapuka
    #87682
    Fülcsi örülök, hogy ilyen hamar sikerül kutyust szerezni!

    Legyen benne nagyon sok örömöd!!!!
  • atiapuka
    #87681
    Jó reggelt MIndenkinek!
  • fülcsimanó
    #87680

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek !!
    Köszönöm a vigasztaló szavakat kutyus ügyben.
    Vasárnap érkezik az új családtag, egy nyolc hetes német juhász kislány.

    Szia Wescone,
    köszönöm a felajánlást, ha le tudod szedni a 2 Super videóról a zenét, azt nagyon megköszönném, egyelőre ezzel is beérném, én ugyanis nem értek az ilyesmihez !! Nagyon köszönöm előre is !!
  • Szuszidi
    #87679
    Szép reggelt!
    Ha már nosztalgia akkor valamikor talán 1983-ban vagy 84 elvállaltam egy iskolai farsangi bált. Kompletten szőrüstöl - bőröstül. Ott esett meg a sztori nagyon új zene volt a laid back - elevator boy. Ugye 80 as éveket írunk egy farsang azé farsang volt jelmezzel meg seprű tánccal meg miegymással. Lényeg a lényeghez ez a zene többször forgott azon a napon ugye délelőtt az alsós délután a felsős farsangon. Szülök gyerekek vegyesen mint a jó fajta befőttben. Más vége fele járt a műsor volt keményen vagy 20:50 perc mikor is mondom a társaságnak van még fél óra vissza várom a kívánságokat kit szeretnétek hallani azt játszom amikor is oda jön egy 5 éves forma kisfiú és mondja ő a lisztes fiút szeretné hallani. Nézetem a haverra ö meg rám max lisztes zsemle volt nem fiú. Telt az idő s egyszer csak leesett mit is szeretne a csöppség hallani hát a Liftes fiút. Dőltünk a röhögéstől. Rég volt szép volt.
  • Trend Boy #87678
    Sziasztok!

    Keresnék egy anyagot, hátha valakinek meg lenne jó minőségben. Régóta üldözöm ezt a lemezt, de eddig nem sikerült fellelnem...

    Erről lenne szó...

    Egy másik változatot, mely nem ezen a bakeliten lett kiadva, viszont feltudok ajánlani:

    Charlie Calello Orchestra - Sing Sing Sing (Original 12'' Mix)

    Segítséget előre is köszönöm...

  • AlterEgo5561
    #87677
    Sziasztok! Fülcsi! Emlékül nézd meg a Kutyavilág (Fluke) c. filmet...
  • kaposi1
    #87676
    Erről a sajnálatos dologról ami Fülcsivel történt már beszéltünk priviben.
    Sajna az a boldogság amit a kutya szeretetben tud adni csak 10-15 évig tart.
    Nálam ez az idő még csak 12 hete kezdődött.
    Úgy tudom Fülcsi is egy kiskutya beszerzéséről döntött.
  • Wescone
    #87675
    Ha megfelel egyelőre, leszedhetem a videók hangját...
  • atiapuka
    #87674
    Nagyon sajnálom fülcsikém!

    De szerintem gyorsan szerezned kéne egy helyes kutyakölyköt. Ő biztos enyhíteni tudja bánatodat.
    Tudom, hogy a zene, a növényeid, a könyvek, filmek és a kutyus az igazi életörömöd. És ha ebből valami kiesik, az nagyon tud fájni, főleg ha olyan jólelkű az ember, mint Te vagy!

    bocs srácok az off-ért! De szerintem egy jó kis csapat vagyunk mi!
  • fülcsimanó
    #87673

    Ez jó !!!

    Atikám, ma nehéz napom volt, azért tűntem el.
    És megelőzőleg nehéz hétvégém.

    Szombaton meghalt az imádott német juhász kutyusom.
    Vigasztalhatatlan vagyok.
  • atiapuka
    #87672
    Fülcsi ma úgy eltüntél, mint süni a szögeskerítésben.
  • atiapuka
    #87671
    Ki keresi Grant Millert? Itt vasedény.
  • mflex #87670
    Ha ez most nekem jött, akkor szívesen, csak a VÁLASZ ERRE szarra kattints már. =)