111590

xnl87ky5.jpg

free counters


  • imre07
    #87909
    Hát akkor örüljünk együtt! Köszönöm szépen!
  • wepapa
    #87908
    Nem tudom miért bántja mindenki a Hargitai Gábort szerintem ő jót akart csak hát manapság minden pénz kérdése értem ezt az eredeti maxi lerövidítése. Egyébként a gyári kiadott Hargitai lemezek szerintem nem szólnak rosszul jól szólnak.Nem tudom ki min hallgatja de ugye zenét nem számítógépen hallgatunk !
  • Tyia
    #87907
    És mégis mennyi "ilyen tipusú remekmű" született, születik és fog születni...ami biztosítja a megélhetési zenész mindennapi kenyerét... és kaviárját...
  • wepapa
    #87906
    Szép napot,egy jó kis mix.




    http://turbobit.net/aho4ubqrxq33.html
    mp3, 256 kbps 97 mB
  • Tyia
    #87905
    Szép Napot Mindenkinek!

    Mivel régen jártam erre, kicsit visszaolvastam.
    Ez a Hargittay Gábor nevű ember és áldásos tevékenysége(i) felháborított.
    Mondjuk én semmilyen formában nem ismerem őkelmét, valszeg az eltérőbb érdeklődés miatt sem.
    Viszont láthatóan több zenebarátot lóvá tett az illető.
    Egy fura párhuzam tódult az újvégeimre:
    Az amerikai, a nyugat-európai és a távol-keleti számítógép gyártók-forgalmazók a számítástechnika megismertetése címén rengeteg használt, ócska, szemétre való PC-t szállítanak Fekete-Afrikába és egyéb más fejlődő országba. A gépek 80%-a gyakorlatilag használhatatlan, veszélyes hulladék.
    Össze toldozzák a szemétre való gépeket és eladják a lakosságnak, hogy nesze számítógépezz te barom. Hatalmas pc hulladék telepek vannak ezeken a területeken.
    Kb igy viszonyúlhat ez a Hargittay nevű lény a vásárlóihoz is...nesze zene...
  • Wescone
    #87904
    Itt került szóba.
    Köszöntem Kaposi kolléga!
  • Musachy
    #87903
    Na, ennek örömére tekntsd meg EZT a linket, mert szerintem ez lesz az (lossless)! Amíg még él...
  • imre07
    #87902
    Teljes mértékben egyetértek!
  • kaposi1
    #87901
    Hát ha ide kéred akkor legyen ide, bár....

    Simply Red - Greatest Hits (East West Records) 1996



    01 Holding Back The Years
    02 Money's Too Tight To Mention
    03 The Right Thing
    04 It's Only Love
    05 A New Flame
    06 You've Got It
    07 If You Don't Know Me By Now
    08 Stars
    09 Something Got Me Started
    10 Thrill Me
    11 Your Mirror
    12 For Your Babies
    13 So Beautiful
    14 Angel
    15 Fairground

    Download1
    [URL=http://lossless-galaxy.ifolder.ru/15416346]Download2
    Download3
    Download4
    Download5
  • Musachy
    #87900
    Az az igazi, ha ihlet van és nem erőlködés. A kényszerből szült dolgok nem jók.
  • fülcsimanó
    #87899

    A Simply Red-től ezeket tudom adni wav-ban a felsoroltakból, hamarosan feltöltöm:

    Stars
    Holding back the years
    If you don't know me by now

    A Perfect love és a Sunrise nincs meg sajnos. Pedig nekem is jól jönnének !!

  • Wescone
    #87898
    Az együttes a 80-as években élte virágkorát, naná, hogy helye van itt - még akkor is ha a szóban forgó szám 2005-ben jelent meg.
    Jut is eszembe, a "Holding Back The Years", "Stars", "If You Don't Know Me By Now" és a "Sunrise" jöhetne "jóban" ide mert elfér.
  • kaposi1
    #87897
    Jó, akkor rosszul fogalmaztam.
    Megunhatatlan, és pont.
  • imre07
    #87896
    Breki "szavaival" a stb. kategóriába belefér, zenének zebe, de ha jól láttam 2005-ös a szám.Az együttes már talán létezett a nyolcvanas években is.("Founded in the early 80's as a band." -by discogs)
  • imre07
    #87895
    Erről jut eszembe egy riport, amit régebben hallottam az együttes énekesével.
    A riporter azt kérdezte, miért ilyen ritkán, miért ilyen kevés lemezük jelenik meg. A válasz lényege a következő volt: így is eléldegélnek valahogyan a zenélésből. Amennyiben úgy érzik, sikerült valami jobb albumnyi új számot összehozni (meglátogatta őket az ihlet vagy a múzsa), akkor stúdióba vonulnak. Ha ez öt évenként, vagy még annál is ritkábban következik be, hát akkor jelenik meg új album.

    Nekem szimpatikus ez a gondolat, megfogadhatta volna néhány masik (magyar)zenekar és előadó is ezt, mielőtt aláírt egy olyan szerződést egy kiadóval, hogy évente (vagy annál is gyakrabban) összehoznak egy lemeznyi - mondjuk úgy - anyagot, mondjuk öt éven keresztül. És akkor elővették a kaptafát...
    Gondoljon mindenki azokra a "művészekre", akikre akar!
  • Wescone
    #87894
    Miért gondolod, hogy "off" a kérésed?
  • imre07
    #87893
    Sziasztok!
    Lenne egy off kérésem a tagok felé: keresném a következő zenét tűrhető minőségben:

    Megjegyzés: a Simly Red-et úgy-ahogy ismertem, de a stílus alapján nem ismertem fel, amikor a dal először hallottam, hogy ők az előadók.

  • Wescone
    #87892
    Sláger?! Ugye most viccelsz.
  • Wescone
    #87891
    Az "előszoba" amolyan információs pult ha tudod használni - nagyon nem szívesen nélkülözném. Amúgy minek 1000 hivatkozás egyetlen fórumhoz?!
  • kaposi1
    #87890
    Megunhatatlan sláger.
  • Wescone
    #87889
    Ez tényleg nem semmi, voltak akkoriban is "lenyűgöző" produkciók.
  • Breki33
    #87888
    Az orosz dalokhoz: Dorogoi dlinnoyu

    Demis Roussos: Dorogoy Dlinnoyu (feat. Sergey Penkin)



    Ima féle francia változat

  • kaposi1
    #87887
    De látom az előszobát is, csak nem mindig érdekel.
  • Musachy
    #87886
    Ettől be lehet halni!



  • Wescone
    #87885
    "Ők" nem a bejáraton keresztül jutnak az "épületbe" és onnan a különböző "szobákba", hanem ablakokon mászkálnak ki-be - naná, hogy soha nem látják az "előszobát"!
  • fülcsimanó
    #87884

    Szia Codigoro,
    köszönöm a Babe lemezt !
  • matesa
    #87883
    Köszi!
  • musichunter
    #87882
    Íme a link

    http://www.multiupload.com/Z5YAC9JA84
  • musichunter
    #87881
    ment PM
  • fülcsimanó
    #87880

    Szia Atikám,
    ja végül is a Marx & Spencer is egy duett, ha így nézzük, erre nem is gondoltam !!

    Jó hétvégét kívánok nektek Visegrádon, nem akarlak elkeseríteni, de itt most söpört át egy vihar és szombat-vasárnapra is elég mozgalmas időt jósolnak...
  • atiapuka
    #87879
    Érdekes, nekem a CC Catch száma ugrott be egyből, és ez a duett. Azért említettem a duettet is.
  • atiapuka
    #87878
    Szia Fülcsi!

    Nem, hanem én is a Marx&Spencer-re gondoltam. Nekem egy eredeti italodisco válogatáson (dupla cd) van rajta.
    De ez biztos a tök eredeti, és az bizti másnak is megvan.

    Fülcsi, tök jó hétvégém lesz. Holnap megyünk Visegrádra Ildivel, hétfőig ott leszünk!
  • atiapuka
    #87877
    Szép estét!
  • musichunter
    #87876
    Hamarosan megy fel !
    Ha a net is úgy akarja!
  • musichunter
    #87875
    Köszönöm mindenkinek a segítséget A Marx&Spencer témakörben akinek van esetleg ne fogja magát viszza!
  • fülcsimanó
    #87874

    Lacikám, nagyon szívesen Neked is !!!
  • matesa
    #87873
    Sziasztok
    Kérném szépen Kim Wilde-tól a Take Me Tonight-ot
    Köszi!
  • fülcsimanó
    #87872

    Atikám, a Stay c duettről esetleg Pierre Cosso és Bonnie Bianco közös dala ugrik be nekem. Talán Neked is ez rémlet...

    De kiderült időközben, hogy Musichunter barátunk nem erre a szentimentális zenére gondolt.
  • kaposi1
    #87871
    Fülcsi ezt én is viszem.
    Köszi!
  • fülcsimanó
    #87870

    Szia Musichunter,
    itt a gyűjteményedbe egy különleges verzió:

    Stay (Matiz Remix) - Marx & Spencer (wav)