A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#90567
Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!<#love12><#integet2>
#90566

Szia Donbig,
köszönet ezért a videóért, gyönyörû, szívhezszóló elõadás, a legszebb hangú férfiszínészünk tolmácsolásában.

Bárcsak valóra válhatna ez a sok szép gondolat !! <#worship>

#90565

Sziasztok !!<#wave>

Csatlakozom az ünnepi jókívánságokhoz, nagyon boldog karácsonyt, békés, meghitt hangulatot kívánok mindenki otthonába a mai szent napon.

Kívánom, hogy mindig legyen mellettünk, akit szerethetünk, és aki minket szeret, és akkor megküzdünk minden bajjal, minden nehézséggel.

Ezt kívánom minden kedves fórumtársamnak, BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK !!!


Szuszidi
#90564
Boldogságban, szeretetben gazdag karácsonyt kívánok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

AeroCool
#90563
Sziasztok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánok,Minden kedves Fórumozónak!

New Italo Vinyl

computerguru
#90562
Kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok én is szeretetben,békességben!
Továbbá köszönöm mindenkinek,aki segitett,a ritkaságok felkutatásában és megosztásában!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#90561
<#eljen><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#90560
Sziasztok!

Nem linkelek be képet, verset, zenét vagy bármi karácsonnyal kapcsolatos anyagot.
Remélem nem haragszotok meg emiatt rám, viszont bátran állíthatom, hogy örömmel teli szívvel gondolok a mögöttem lévõ évre, melyet veletek "töltöttem" (tölthettem)!

Köszönöm a rengeteg jobbnál-jobb zenét, videót és minden egyéb anyagot amit adtatok.
Nem szeretnék külön-külön név szerint megemlíteni senkit, így MINDENKINEK kívánok ( a családommal együtt) Kellemes Békés és Boldog, Szeretetben és Vidámságban Gazdag Karácsonyi Ünnepeket!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#90559
Szia Fülcsi!

Én letöltöttem az "la fülcsimanó" -t de hallgatni persze még nem értem rá.
De ahogy az ízlésedet ismerem rossz nem lehet.<#wink>

Köszönöm szépen.<#puszis>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

donbig
#90558

Boldog Karácsonyt Kívánok minden kedves fórumozónak !


wepapa
#90557
Klasszikus karácsonyi dalok


mp3 224Kb/s 95Mb

Tracklist:

1 J.S. Bach: In dulci jubilo BWW 729 (2´21")
2 Mennybol az angyal / An Angel from Heaven (3´10")
3 Pásztorok, pásztorok (2´42")
4 Ó gyönyöruszép, titokzatos éj / O Beautiful, Mysterious Night (4´20")
5 Karácsonyi bölcsodal / Christmas Lullaby (2´38"
6 J.S. Bach: Vom Himmel hoch, da komm' ich her BWV 700 (2´49")
7 Csordapásztorok / Shepherds of the Flocks (1´31")
8 A kis Jézus megszületett / The Little Jesus (1´00")
9 Kiskarácsony, nagykarácsony / Little Christmas, Big Christmas (1´14")
10 C-dúr pastorale (3´50")
11 J.S. Bach: Pastorale BWV 590 Tempójelzés nékül / Without tempo indication (2´05")
12 Csendes éj / Silent Hight (3´25")
13 O, Tannenbaum (Maros Rudolf feldolgozása) (2´32")
14 Kicsi gyermek / Little Child (4´39")
15 San Jousé m'a dit (2´16")
16 E-dúr pastorale Op. 16 (9´04")
17 Je suis l'archange de Dieu (9´04")
(Maros Rudolf feldolgozása
18 Aranyszárnyú angyal / Golden Wing Angel (2´41")
(Francia karácsonyi ének, Demény Dezso feldolgozása - Ismeretlen
magyar fordító / French Christmas carol, Hungarian lyrics by
Anonymous))
19 Áldott éj / Blessed Night (1´18")
20 J.S. Bach: F-dúr pastorale BWV 590 - IV. Allegro moderato (2´43")

http://data.hu/get/3296202/Csendes_ej.rar
Mégegyszer Békés karácsonyt és Boldog Új Évet minndenkinek.

wepapa
#90556
Jó estét.Boldog karácsonyt mindenkinek.

Tyia
#90555
Szép Estét!

Kedves Kollégák!

Mindenkinek Nagyon Boldog és Békés Karácsonyt Kivánok.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#90554
Békés karácsonyt kivánok mindenkinek.
#90553
Én is minden fórumozónak boldog karácsonyt kívánok!
Karácsonyi múzik!

1. London Festival Orchestra - Oh Little Town Of Bethlehem (2:35)
2. London Festival Orchestra - Silent Night (3:39)
3. London Festival Orchestra - Deck The Halls (2:15)
4. London Festival Orchestra - We Wish You A Merry Christmas (2:05)
5. London Festival Orchestra - Hark! The Herald Angels Sing (2:41)
6. London Festival Orchestra - O Come All Ye Faithful (2:22)
7. London Festival Orchestra - Angels We Have Heard On High (2:30)
8. London Festival Orchestra - Joy To The World (2:24)
9. London Festival Orchestra - The First Noel (2:35)
10. London Festival Orchestra - Good King Wenceslas (1:15)
11. London Festival Orchestra - Greensleeves (1:56)
12. London Festival Orchestra - We Three Kings (2:20)
13. London Festival Orchestra - O Tannenbaum (1:30)
14. London Festival Orchestra - Jingle Bells (2:02)
15. London Festival Orchestra - Away In A Manger (1:31)
16. London Festival Orchestra - It Came Upon A Midnight Clear (3:02)
17. London Festival Orchestra - God Rest Ye Merry Gentlemen (1:59)
18. London Festival Orchestra - Upon The Housetop (1:14)


<#wave><#wave>

lervi
#90552
ezt én is szeretném magamnak😊<#wave>

#90551
kaposi1
#90550
Sziasztok!

Ezen Karácsonyi album feltöltésével szeretnék

Kellemes, Boldog, és legalább olyan Gazdag Karácsonyi Ünnepeket kívánni
mint amilyen nekünk lesz.

És akkor már nagy baj nem lehet.<#wink>



01. Kis karácsony, nagy karácsony
02. Bethlehemi égen csillagok
03. Karácsony este
04. Száz csengõ, csingi-lingi-ling
05. Pásztorok, pásztorok
06. Csendes éj, álmodó éj
07. Csengettyû, csengettyû
08. Szent karácsony éjjelén
09. Megjött a Mikulás
10. Mennybõl az angyal
11. Ave Maria
12. Fehér hegyek közt
13. Beethoven: Örömóda
14. J. S. Bach: In dulci jubilo BWV 729
15. J. S. Bach: Pastorale BWV 590

Karácsonyi dalok Kiskarácsony, Nagykarácsony.(348.82 M😎<#awink>


Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#90549
Énis szoktam látni szép dolgokat abban a stilusban.Amúgy szeretem azt a féle zenét is.Küldök linket ha nem zavarna.Szia
Zephyr Retiring
#90548
kellemes délutánt minden retro zenét kedvelõ kollégának<#integet2>

elõbújt a napocska, megjött a szellõcske is<#nyes>
hoztam egy egyelõre nemigen publikált programot az év utolsó napjára..
azoknak, akik szeretnék egy kis retro feeling-el búcsúztatni az óévet.


ahogy egyik kedvenc elõadóm mondaná:
minden szónál többet ér egy..kép<#nevetes1>



akik úgy gondolják...
én úgy gondolom<#hehe>

és ha esetleg addig nem találkoznánk:
kellemes ünnepeket mindenkinek<#law>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#90547

Szia Szatti,
Donbig segítségével - akinek köszi az infót - itt van a 35. zene:

Rondo Venezia - La Giudecca (flac)

<#wave>

Wescone
#90546
Hello!
Nem szokásom 320-at kódolni, de mivel "közelõznek" az ünnepek Neked és mindazoknak akik az mp3-at részesítik elõnyben...

http://www.4shared.com/file/91R4_Shj/ABBA__mp3_-_320_part1.html
http://www.4shared.com/file/FKMISps0/ABBA__mp3_-_320_part2.html

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

In Lak\'ech Ala K\'in

donbig
#90545
Sziasztok!
35.

pomogacs2
#90544
Köszi szépen!
<#wave>

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#90543
Csillognak az ünnepi fények,
lelassul a rohanó élet.
Készül a sok finom étek,
melegszik a családi fészek.
Kívánok nektek, Szép Karácsonyt,
s Boldog Új Évet!
Musachy
#90542
Nem tudom, hogy a zenét keresed-e jobb minõségben vagy csak a cím érdekel-e, de a 33-as itt van veszettségmentesen 😄

The Twins - Love Can Change It All (flac)

imo :) science fiction is science fact

#90541

Sziasztok,
ezzel a csodaszép albummal kívánok mindenkinek kellemes ünnepi készülõdést !!



Country: United Kingdom
Genre: Christmas
Year: 2010
Tracks: 12
Format: mp3
Quality: 320 kbps
File size: 104 Mb

Tracklist:
01. Silver bells (feat. The London Symphony Orchestra)
02. The first Noël
03. (There's no place like) Home for the holidays (with Vince Gill feat. The London Symphony Orchestra)
04. Silent night
05. Christmas never felt like this before
06. Let it snow! Let it snow! Let it snow! (with Kenny Loggins & Clint Black)
07. What child is this (feat. The London Symphony Orchestra)
08. Have yourself a merry little Christmas (with Kenny Loggins)
09. O holy night (feat. The London Symphony Orchestra)
10. Away in a manger (with Vince Gill feat. The London Symphony Orchestra)
11. White Christmas (with Kenny Loggins & Clint Black)
12. Ave Maria (feat. The London Symphony Orchestra)

Olivia Newton John - Christmas Collection (2010) mp3 320 kbps

Ezen felül egy magam készítette karácsonyi válogatást is feltöltöttem, csak az töltse le, akit nem a magas bitráta, hanem a kellemes ünnepi hangulat érdekel elsõsorban. <#crazya>

Ha csak egyvalakinek tetszeni fog, már érdemes volt feltöltenem.<#vigyor2>

A tartalmat nem gépelem be - 50 zeneszám, 264 MB - ez legyen karácsonyi meglepetés.<#awink>

Karácsonyi válogatás ' a la fülcsimanó'


#90540
Köszi a segítséget:

Íme:

33

35

#90539
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!



Atti

#90538
Cimbi, nem tennéd fel csak azt a 2 számot, amit még keresel. Mert ha gondolod, este én is megkuksolom, de azért nem akarom letölteni mindet.

#90537
Kedeves Zenekeresõk!

Az "ismeretlen 2" lista is összeállt, köszönöm mindenkinek.

22 Goombay Dance Band - Golden Veil
23 Baby's Gang - Happy birthday
24 Teddy Pendergrass & Withney Houston - Hold me in your arms
25 Patrick Cowley - Megatron Man
26 Ronald and Donald - Kwek Kwek kwek
27 Ludy - The Island Of The Sun
28 Fun Fun - Give Me Your Love
29 Whistle - Just Buggin
30 Romano Bais - Dial my number
31 Pet Shpo Boys - Was That What It Was
32 Sarah - Tokyo town
33 ISMERETLEN
34 Napoleon Boulevard - No more walls
35 ISMERETLEN

... a hiányzó két zenében még várom a válaszokat

#90536
Kedves Wescone-VIP nagyon szivesen meghallgatnám az ABBA válogatást csak legyél már szives feltenni 320-ban 4sharedra is lehet vagy rapidra.elõre is köszönöm.
#90535
Köszi az ABBA-t, engem érdekel.
...és mi a jelszó???

mflex
#90534
Igen, miért?

What about the forests?

pomogacs2
#90533
Köszi! Szép a háttér!<#integet2>

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#90532
MFLEX kérdezném,hogy a Space oldalt bügykölöd még?
#90531
jóestét kollégák-
pomogacs2
#90530
Nekem is így jelenik meg.

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

mflex
#90529
Breki!

Ha tudsz, legalább egy 1920X1200-as képet rakj már be, mert ettõl kifolyik a szemem, mármint, hogy elvágva látom a képet, ami egyébként jó kép. Kösz!


What about the forests?

#90528
Sziasztok!

Most vettem meg a Muzsika mesterei cd-t.

1. Romeo et Juliette - Les rois du monde
Baquet Gregori
2. Victory
Bond
3. Time To Say Goodbye
Sarah Brightman
4. Barcelona
Russell Watson
5. Schindler listája
Illényi Katica
6. Che Sara
Patrizio Buanne
7. You
Havasi Balázs
8. The Eve Of War
Wild
9. Rómeó és Júlia (Zefirelli)
André Vásáry
10. Flight Of The Bumble Bee
Maksim
11. Memory
André Rieu
12. Badinerie (H-moll szvit)
Princess
13. Harem
Sarah Brightman
14. Riders On The Storm
Jaz Colemen Kennedy
15. Belle
Adagio
16. Va Pensiero
The Ten Tenors

Ha valakit érdekel, akkor szóljon és begrabbelem.

#90527
Köszönöm szépen!
<#worship>

#90526
köszönöm
Wescone
#90525

In Lak\'ech Ala K\'in

pomogacs2
#90524
Köszi szépen!<#wave>

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

akizu
#90523
Szia

Párat feltöttem az újabbaknól.

Andrea Bocelli - My Christmas (2009) - Classical .zip 75 532 400
Cascada - 3D Special Edition (2010) - Dance .zip 207 569 191
Jackson 5 - Ultimate Christmas Collection (2009) - Pop .zip 87 725 734
Mariah Carey - Merry Christmas II You (2010) - R&B .zip 68 392 075
New Kids On The Block - Merry Merry Christmas (2008) - Pop .zip 52 061 747
Olivia Newton-John - Christmas Collection (2010) - Easy Listening .zip 52 478 434
Ronan Keating - Duet (2010) - Pop .zip 67 729 204
Ronan Keating - Winter Songs (2009) - Pop .zip 55 054 611
Sarah Brightman - A Winter Symphony (2008) - Vocal .zip 75 160 144
Sheryl Crow - Home For Christmas (2010) - Pop .zip 61 143 652
Sting - If On A Winters Night (2009) - Pop .zip 115 205 028
VA - 101 Christmas Songs (2008) - Pop .zip 381 810 060
VA - Chartboxx Its Christmas Time (2009) - Pop .zip 201 177 492
VA - Christmas Classics Megamix 2010 (2009) - Pop .zip 195 058 282
VA - Christmas Dance Sensation (2008) - Dance .zip 141 497 636
VA - Christmas In The Country (2008) - Country .zip 48 771 841
VA - Now Thats What I Call Xmas (2009) - Pop .zip 281 474 705


Andrea Bocelli - My Christmas (2009) - Classical .zip (72.03 M😎 http://www.multiupload.com/JKACABTMBR
Cascada - 3D Special Edition (2010) - Dance .zip (197.95 M😎 http://www.multiupload.com/L91KMY4OV4
Jackson 5 - Ultimate Christmas Collection (2009) - Pop .zip (83.66 M😎 http://www.multiupload.com/41LK1L00KA
Mariah Carey - Merry Christmas II You (2010) - R&B .zip (65.22 M😎 http://www.multiupload.com/9PMDZWMEKH
New Kids On The Block - Merry Merry Christmas (2008) - Pop .zip (49.65 M😎 http://www.multiupload.com/WUSCQRN3JR
Ronan Keating - Duet (2010) - Pop .zip (64.59 M😎 http://www.multiupload.com/R734L9DQ3M
Ronan Keating - Winter Songs (2009) - Pop .zip (52.5 M😎 http://www.multiupload.com/KKS6QTBEQU
Sarah Brightman - A Winter Symphony (2008) - Vocal .zip (71.68 M😎 http://www.multiupload.com/X60NOAD8DW
Sheryl Crow - Home For Christmas (2010) - Pop .zip (58.31 M😎 http://www.multiupload.com/BPFKVMCAMT
Sting - If On A Winters Night (2009) - Pop .zip (109.87 M😎 http://www.multiupload.com/0F3EXDAX8C
VA - 101 Christmas Songs (2008) - Pop .zip (364.12 M😎 http://www.multiupload.com/DW58A2MG99
VA - Chartboxx Its Christmas Time (2009) - Pop .zip (191.86 M😎 http://www.multiupload.com/5RX4KWBTMG
VA - Christmas Classics Megamix 2010 (2009) - Pop .zip (186.02 M😎 http://www.multiupload.com/4MIRMUZIIM
VA - Christmas Dance Sensation (2008) - Dance .zip (134.94 M😎 http://www.multiupload.com/O9V3M2JUPT
VA - Christmas In The Country (2008) - Country .zip (46.51 M😎 http://www.multiupload.com/G791QW5P4K
VA - Now Thats What I Call Xmas (2009) - Pop .zip (268.44 M😎 http://www.multiupload.com/I87B06EJXQ

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok ezzel a kis csokorral.

Üdv: akizu<#wave>
#90522
Lervi kolléga köszi -a linkek jók ,csak bénáztam.
#90521
Talán kapóra jön valakinek- 271-album -http://freetorrentsmd.org/search2.php?search=ABC...Euro+-+Italo+-+Disco+
#90520

Szia Szatti,
köszönöm a bókot és a rózsát is - igazán stílusos !

Örülök, ha segíthettem ! <#wink>

A felismert zenékbõl még ezeket tudom adni Neked:

Megatron man (Patrick Cowley) wav

Give me your love (Fun Fun) wav

No more walls (Napoleon Boulevard) wav

Hold me (Withney Houston & Teddy Pendergrass) mp3 320 kbps

Climper Clan (Funny Fingers) mp3 320 kbps

<#wave>

#90519
Marika!

Te vagy a legaktívabb "zenesegítõm".

Köszönöm.




Atti

#90518
Donbig, köszi a címeket!