A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
link
<#integet2>#integet2>
Amúgy üdv mindenkinek! Régen jártam erre. Breki talán még emlékszik rám...
Engem is érdekel jó minõségben.
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Három albumot ajánlanék 320-as minõségben.
Hot R.S. - the house of the rising sun.zip
Hot R.S. - heads or tails.zip
Hot R.S. - forbidden fruit.zip
http://rapidshare.com/files/442583012/Hot_R.S._-_heads_or_tails.zip
http://rapidshare.com/files/442583015/Hot_R.S._-_the_house_of_the_rising_sun.zip
http://rapidshare.com/files/442583022/Hot_R.S._-_forbidden_fruit.zip
<#wave>#wave>
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Ha valakinek megvan ez a jó kis zene hallgatható minõségben most találtam meg.
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
In Lak\'ech Ala K\'in
A minapi félresikerült feltöltéseket tolom ujra , remélem most sikres lesz!
Kinek - kinek kedvére:
BOYS TOWN GANG
ERUPTION
RICKY KING
És végezetül az említett javított 'Russian Disco Party':
BELVU
Én is szeretném kérni a nagyérdemû hallgatóságot abból kifolyólag, hogy töltöttem fel pár dalt aminek a címe és elõadója vagy ismeretlen vagy gyenge minõségû. Ha van olyan aki ismeri és jobb minõségben meg van neki az legyen szíves töltse fel vagy pontosítsa a címet.
Elõre is köszönöm
ismeretlenek.rar (542.58 M😎
http://www.multiupload.com/FDYK4SQR6J
Üdv: akizu<#wave>#wave>
Nekekem is tetszik igy én is lehuzom hatudom
köszi.
A soanyol címe El porompero kb.nem tudom melyik verzio, a másik Baccara The Devil Sent You To Loredo
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
KEY BISCAYNE-RHYTHM IS A DANCER
(12 Inch) wav (56.34 M😎
http://www.multiupload.com/Y241E0X71J
A keresõ alapján a #31751, #31748-as linken lévõ albumokon fent van a keresett zene.
Érdekes, hogy négy éves linkek, de úgy tûnik még mindig mûködnek. :-)
Ez a két album itt van jelenleg nálam APE-ban, csak még nincs szétvagdosva de ha kell megoldható, ha jól tudom ezen a 6.11-es változat van rajta.
A Maxi-hoz egy link
http://hotfile.com/dl/94749395/c45313f/koto-acknowledge-%28de-cds-1990%29.rar.html
Ez szerintem vbr-es lesz, de pont ma jön hozzám a Hi-Fis srác
(hozott amerikai nyomású Kraftwerk lemezeket, meg állítólag most 170 ft környékén leárazva lehet DL-es DVD-t rendelni) Szóval rákérdezhetek nála a maxira ha beugrik.
Megpróbálom még ma orvosolni a hibákat...
Hot Chocolate - Going Through The Motions
http://www.multiupload.com/GXIZDA79B3
Mivel elég rossz minõségben és monóban van meg ezért ha valakinek megvan jó minõségben megköszönném!
A spanyol: http://www.multiupload.com/JVJGHZFH1F
meg a "másik" : http://www.multiupload.com/HLRA4Q5GMV
Elõre is köszönöm!
nagyon ritka zenék közé tartozik!!!
discogs info : itt
egyelõre bármilyen minõség érdekel... 😛
üdv JOCI
Kértem segítséget a 90-es fórumon.
Ha esetleg megnéznétek, negyon megköszönném: #23485
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
#90824; #90825-as hsz.-eket ér-de-mes vol-na meg-te-kin-te-ni!
In Lak\'ech Ala K\'in
In Lak\'ech Ala K\'in
Azért köszönöm a fáradalmad!
In Lak\'ech Ala K\'in
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
http://www.multiupload.com/MX3MGVX8NG
http://www.multiupload.com/MX3MGVX8NG
In Lak\'ech Ala K\'in
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Egy videót ajánlanék a mai napra ami december 31.én volt az MDR német csatornán a Dschinghis Khan együttes megmaradt tagjaitól.
http://www.4shared.com/file/CTavEaSa/Dschinghis_Khan-Dschinghis_Kha.html
720x576 Pal Vob fájl
És aki akar szemezgetni van itt pár feltöltésem lehet töltögetni.Itt a link.
http://www.4shared.com/dir/30YSMWAj/sharing.html
<#wave>#wave>
MONOTONES
Sajnos a minõséget kétségbe kell vonnom, én WAW-ban kaptam , de most, hogy leellenõriztem a spektrumképet hát éppcsak 20kHz-ig mutat <#csodalk>#csodalk><#csodalk>#csodalk> !!!
Eldöntöd kell, vagy nem...
És még egyet mesterkedtem, mivel már régóta keresett dolog volt 'BELVU--Russian Disco...'-ja hát összeütöttem a SYNDICATE-cödö-verziót meg a saját állitólag 320-asMP3at--- A minõség olyan amilyen, de legalább nem ugrik, meg persze van eleje és vége...
Ki-ki eldönti leszedje-e..<#nemtudom>#nemtudom>:
BELVU
http://data.hu/get/3392762/reel2digit_02.rar