A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyben kivánok neked boldog nõnapot!!!<#integet2>#integet2>
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Egy problémám van vele.
Az a bizonyos 11-es track.<#wow1>#wow1>
Félre értés ne essék semmi gondom az orosz dalokkal ,
sõt még a szöveget is elvisel.
De annak a nõnek ( na õt nem köszöntöm a mai nap alkalmából)
Valami iszonyú a vartyogása benne.<#violent>#violent><#boxer>#boxer><#gun>#gun><#duhos2>#duhos2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Elõször is köszöntelek téged, és esetleg más ide látogat hölgyet Nõnap alkalmából.<#puszis>#puszis>
Egyre több helyrõl bukkannak fel azok a dalok amik Codigoro barátom gyártott nekem, és bizony ezek mind az én topikomban voltak elérhetõek elõször.
Vagyis külföldrõl is be be benéznek hozzám.
Ez pozitív.<#taps>#taps>
Viszont az már kevésbé tetszik ha egy a szintén Codi által gyártott dal felkerül egy albumra csak átnevezve a cím, esetleg az elõadó is.<#duhos2>#duhos2>
Pl:<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hát Lacikám, ez a 7. track pestiesen szólva nem semmi !
Innen már csak egy lépés Neked a világhír.
Ilyenkor látszik, hogy milyen kicsi a világ(háló)...<#awink>#awink>
Fõleg a 7-es track verziója!<#nyes>#nyes>
Tudtam hogy elõbb utóbb viszont látom, na de hogy Mexico-bol.<#nevetes2>#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mp3 320kb/s 1:10p High Energy
http://data.hu/get/3589554/Hands_Magic_-_Enero_2011_Welcome_2011.mp3
Majdnem elfelejtettem.Boldog Nõnapot minden kedves hõlgynek !
ez egy fórum, nem pedig partycsevej 😊
kipakolod amit hoztál, oszt nem zavargatod felesleges köszönömökkel a vidám tötikézgetõk társaságát. wili?
amúgy szasz tesó. mi a pálya cimbi? 😊)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
de a szakembereim már dolgoznak a probléma megoldásán 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a digitalizált keverést analógban rögzítették..
hacsak nem dat kazettán volt meg neked ez az album.
mert arra már lehet digitálisan rögzíteni. compact cassette-ra pedig továbbra sem 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Köszi szépen a feltöltésed.
Boldog Nõnapot Kívánok Neked És Minden Nõnek!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
eljött a szép nap, midõn a legjobb pi-
ros bor mellett köszöntünk és a boros kan-
nát két kézre fogva hangos rivalgással
kívántunk neked sok szépet, s örülünk, hogy
élvezed életed boldog órait, de a kis fa-
kadó rózsa is csak egyszer virít és a te tava-
szod is elhervad egyszer, s a régi jó du-
daszó hangja is ködbe vész, és a nagy csavar-
gások boldog emléke már a múlté lesz.
Valamennyien õszintén mondhatjuk, hogy sza-
porodó éveid bölcs nõvé tettek, s még sokáig
aka-
runk a te dicsõ napokat látott öreg fa-
ludban borozgatni és emlékezni elmúlt tava-
szodra.
(névnapi köszöntõként is használható, hiszen ma zoltán nap is van!
ebben az esetben minden második sort kell csak elolvasni 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tavasz hajnalán Róluk emlékezünk,
A nõkrõl, kiknek Életünk köszönhetjük.
Ki mindent Megtesz értünk, a nõ,
Dajkál, ápol, És felnevel õ.
Hálánk szálljon Lányra, anyára,
Ki a családot Összetartja.
Szépséges nõk, Jó asszonyok,
Kívánunk boldog, Víg nõnapot.
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Szia Szuszidi,
örülök, ha másnak is örömet szerezhettem az Azul Y Negro-val.
Ez a lemez egyébként ékes bizonyíték arra, hogy CD és CD között is mennyi minõségbeli különbség lehet megszólalásban. Valami hihetetlen jól szól ez a lemez ugyanis.
Gondoltam, ha már Computerguru kedvéért feltöltöttem, közzéteszem a linkeket, hogy necsak egy ember kedvére dolgozzam a feltöltéssel...
Nagy zenét toltál fel nagyon nagyot! Nekem a 80 as évek derekán megvolt az egyik kazijuk gyári változatban nagyot szólt mert mint úttörõk digitálisan rögzítették.De ki tudta akkor még hogy az micsoda. Sajnos egy disco alkalmával kinyúlták a kazit a tartóból. S nem tudtam abban az idõben pótolni. Nagyon nagy köszönet a lemezé! <#taps>#taps>
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Minden kedves nõ tagunknak Boldog Nõ Napot Kívánok!
<#puszis>#puszis><#puszis>#puszis><#puszis>#puszis><#puszis>#puszis>
Szia Donbig,
köszi a remek zenét, eltettem a gyûjteményembe.
A Hnyp helyzete év végéig biztos, úgyhogy addig még van munkahelyem.
A jövõ még kérdéses, attól függ, hogy mennyire tud az önkéntes ágazat önállóan talpon maradni, ha megszûnik a magánpénztár.
Én azért optimista vagyok.
Sziasztok,
jó reggelt mindenkinek !
Örömmel jelenthetem, hogy a múltkori számítógépes gondom, amihez itt tanácsot kértem tõletek, megoldódott. Végül nem a tápegységet, hanem az alaplapot kellett kicserélni, meg persze egy alapos takarítást elvégezni. Ahol mi lakunk, az egy meglehetõsen "homokos hely" - nem nevetni !!! - száll a homok a szélben - hogy a Korált idézzem - és tele volt a gép apró finom homokszemcsékkel.
Computerguru,
ígértem Neked az alábbi lemezborítót, és megosztom a többiekkel is a privátban elküldött zenét, hátha más is örül neki.
Egyébként szerintem REMEK LEMEZ !!! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
part1
part2
part3
part4
part5
Formatum: wav (lossless)
Rutrackeren van ez a lemez is többek között lossless-ben.<#wink>#wink>
01. Vamos a la Playa <0:03:38.19>0:03:38.19>
02. No Tengo Dinero <0:04:04.05>0:04:04.05>
03. L'Estate sta Finendo <0:03:45.33>0:03:45.33>
04. Innamoratissimo <0:05:34.41>0:05:34.41>
05. Italians A Go-Go <0:03:38.46>0:03:38.46>
06. 3D <0:03:49.67>0:03:49.67>
07. Luciano serra Pilota <0:03:23.45>0:03:23.45>
08. Dimmi di No <0:04:30.73>0:04:30.73>
09. Gli parlero' di Te <0:04:17.38>0:04:17.38>
10. Hey Mama <0:04:20.32>0:04:20.32>
11. Oasi in Citta' <0:04:49.18>0:04:49.18>
12. Vivo al 139 <0:03:44.06>0:03:44.06>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
EAC Rip | 12 tracks | APE - Log - Cue | Covers | Release: 2002 | 336 MB
Genre: Disco, SynthPop | HF +FS
Tracklist:
<01>01> Vamos a la Playa
<02>02> No Tengo Dinero
<03>03> L'Estate sta Finendo
<04>04> Innamoratissimo
<05>05> Italians A Go-Go
<06>06> 3D
<07>07> Luciano serra Pilota
<08>08> Dimmi di No
<09>09> Gli parlero' di Te
<10>10> Hey Mama
<11>11> Oasi in Citta'
<12>12> Vivo al 139
http://www.filesonic.com/file/54573214/Righeira-The.Best.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/54573300/Righeira-The.Best.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/54573616/Righeira-The.Best.part3.rar

sziasztok.esetleg valakinek van már????????
A Righeira-tól keresem az elsõ lemezüket, vagy best of lemezt lossless-ben (flac vagy ape). Az ismertebb slágereiket szeretném megszerezni (Vamos a la playa, No tengo dinero, Hey Mama, L'estate sta finendo). Keresgélek, de meglepõen kevés dolgot találni tõlük.
Ha valaki tudna egy kicsit segíteni, megköszönném!
http://www.filesonic.com/file/87825805/17.Olivia.Newton-John.-.Hopelessly.Devoted.To.You__Vip-Files.Net__.vob
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Sziasztok!
Az "Olivia N J" klipp nincs meg senkinek, vagy csak elsiklottatok felette.
Légyszi nézzetek rá!
Köszi.
"91415 - 91416"
Remélem az Õ helyzete rendezõdött HNyP-nál. <#nemtudom>#nemtudom><#integet2>#integet2>
De búslakodás helyett egy kis Farina produkció:
DOCTOR LOVE - ROMANCE
Dr. Love - Romance (Piano Edit).mp3
Kínaiba mikor megyünk Fülcsi?
Errõl volna szó a tracklista mindent elárul
<#wave>#wave>
Szia Atiapuka !
Köszi a mixet és fel a fejjel !!<#worship>#worship><#wave>#wave>
Big 2 Fun:discomix
Még Komjáthy Gyuri bácsi mûsorában hallottam.
(Annyira emlékszem,hogy benne van a Shorts--Comment Ca Va-ja is
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Mostanában elég magam alatt vagyok. Szerintem már csak pár hétig lesz állásom...<#nemtudom>#nemtudom>
Segítség kellene:
Ennek keresném a magyar feldolgozását:
Jean Francois Maurice Monaco, 28 fok árnyékban
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Érdekes párosítás.<#wow1>#wow1>
Amúgy rég "láttalak".<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Két kedvencem:
Pioneer®Studio 33,5 - Silent Circle vs Secret Service In The Mix
Bitrate: 320Kbps mp3
Tracklist:
01 Silent Circle - Stop The Rain In The Night
02 Secret Service - Flash In The Night
03 Secret Service - Different
04 Silent Circle - Touch In The Night
05 Silent Circle - Hide Away - Man Is Coming
06 Secret Service - Dont You Know Dont You Know
07 Silent Circle - Take a chance
08 Secret Service - Do it
09 Secret Service - How I Want You
10 Silent Circle - What A Shame
11 Silent Circle - Oh, Don't Lose Your Heart Tonight
12 Secret Service - Aux Deux Magots
13 Silent Circle - Hide in your shell
14 Silent Circle - Egyptian eyes
15 Secret Service - Night City
16 Secret Service - Im So, Im So, Im So
17 Silent Circle - Shy Girl
18 Silent Circle - Anywhere tonight
19 Silent Circle - 2 night
20 Silent Circle - Night train
21 Secret Service - If I Try
22 Silent Circle - Mini Megamix
http://www.multiupload.com/TRFL1AYLDY