A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Maxi Disco vol.10
http://www.eurodisco.hu/kep/cd/1599.jpg
http://www.eurodisco.hu/kep/cd/1599_2.jpg
CD1
CD2
Érintetlenül!<#vigyor>#vigyor>
..ugyanakkor a hozzájuk tartozó hi-fi zenelejátszó ketyerék xerelmese is 😊
..többek közt..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
+ vendég
2011. június 6., hétfõ (kapunyitás: 18 óra)
Papp László Budapest Sportaréna
Belépõ: állóhely 9.990 Ft, kiemelt állóhely 12.990 Ft. ülõhely: 8.990-12.990 Ft.
Egyik szemünk sír, a másik nevet.
Nevet, hiszen 2011-ben újra Budapesten is láthatjuk minden idõk egyik legnagyobb rockbandáját, a SCORPIONS-t június 6-án a Papp László Budapest Sportarénában.
Sír, mert jó rá az esély, hogy ezt az élményt magyar földön feltehetõen utoljára élhetjük át. Tavaly megjelent "Sting in the tail" címû bombasztikus új lemezüket a zenekar a sajtónak már mint az utolsó albumot mutatta be és sok millió rajongójuk nagy bánatára bejelentették, hogy 45 éves, egészen példátlan karrierjükre egy utolsó, 3 éves mega-búcsúturnéval pontot tesznek.
U2 - Blueberry albumát keresném jó minõségben,lehetõleg losslessben,vagy legalább 320kbps-ben.
Ha valakinek meglenne,vagy megtalálja,légyszi tegye fel ide nekem...
Elõre is köszönöm a segítõnek!
Üdv.Csaby
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Én csak a tényeket közöltem.
Az önéletrajzba remélem belevetted, hogy HIT(zenekar)-fan vagy...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
tyia. ne legyél már illen qrva negatív.
így s qtya se akar nekem itt
benézni 😊
hogy fogok így kinézni :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azt a kutyát - amirõl én beszélek - elütötte a vonat...<#rinya>#rinya>
(biztos ismered azt hihhhhetetlen mélyrõl jövõ népi bölcselletet, mely a vonyító kutya sorsát volt szíves feleleveníteni, nagy-nagy tragikus formában)
Lehet, hogy marad a playback, a bocijelmezben meg mindegy ki van, úgy sem látszik...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
ha türelmes vagy, +tanítlak<#hehe>#hehe>
de nem ma este. vár a párom.
vár a párnámon..
xedem már a lábom<#nyes>#nyes><#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
max kollégák<#vigyor>#vigyor>
bár..<#hehe>#hehe>
talán mégse<#nevetes1>#nevetes1>
vagy mégis<#fejvakaras>#fejvakaras><#law>#law>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
az tán sosem jön el<#nyes>#nyes>
mellesleg: igen tudom.
méghozzá a kutyák beszédébõl 😊 ***katt***<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
tényleg segítettél<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Régen jártam erre. Látom, jól (el)van a csapat a boci bocival.Kicsit a fórum témájához talán jobban kötõdõen egy nem annyira ismert zenét tennék be. Akinek megvan a kislemez, az vigyázzon rá, mert viszonylag ritka darab! Amennyiben meg jó minõségben bedigizi és feltolja, megvívom egy sörre!
imo :) science fiction is science fact
így nem tud loszleszeket kérni 😊
+aztán most amúgy sincs idõm veletek jáccani.
xakmai önéletrajzot köll írjak hónapra :p
de segíthettek, ha van jó 5let,
xívesen fogadom..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Elképzelem ahogy fûszoknyás bocijelmezben rettenetes önkifejezésbe kezd.
Persze mindezt csak azután, hogy varázsolt nekem, egy már említett nemzeti logógót...a megfelelõ helyre...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Tudod, hogy milyen nagy szükségem volna rá...
...erre Te leállná' vonyítani...szégyelld magad...
Na és elõtted ismert-e, hogy mi történt a vonyító kutyával?
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
imo :) science fiction is science fact
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
hawer..ha feléneklem a boci boci tarkát datra, vagy md-re mikrofonnal, az is veszteségmentes 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Retronic Voice albuma nem jelent még meg.
Italo4Ever albuma sose volt még kiadva.
Természetesen hivatalos kiadott albumokról beszélek.
Vinyl, CD, vagyis veszteségmentes.
Nem innen onnan összelopkodott mp3 zenékrõl.<#ejnye1>#ejnye1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ezek nem ritkaságok, csak nektek..
italo4ever - let' the beat from space albuma.
na az már ritkaság 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ritkaság az, amit holnap fognak kiadni, vagy holnapután...se
Pl. a Neurotic ebbe a kategoriába tartozik...sajnos.
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
vagy éppen a cd-k ...
a 70-es, 80-as évek legnagyobb zenéivel 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
ftp-s miegymás csereberék sem full tiszták.
avagy a disznók közé is keveredhet korpa<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
In Lak\'ech Ala K\'in
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hatalmas zene és megmondom õszintén még mp3-ba sincs meg nekem.<#wow1>#wow1>
Pedig nagyon szeretnék ezen változtatni.<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Persze begyûjtöttünk minden Grant Miller, Brian Ace , Albert One zenéket.
Hogy a erõsen idézõjelben "Tucat" zenékrõl ne is beszéljek mint Radiorama B.B.B, Fancy, de mindig minden évben volt egy két olyan zene amitõl leesett az állunk, aztán azokról az elõadóktól szinte soha többé nem is hallottunk, vagy legalább is nem tudták megismételni azt a produkciót.
Csak pár példa:
G.G. Near – Living In A Rom ( 1986 )
Future Sense - People From Nowhere (1987)
Jean & Jill – Blue Blue Eyes ( 1988 )
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
Nagy zenék voltak, meg még mindig nekem!
Hari Mata Hari - Strah Me Da Te Volim.wav
Hari Mata Hari - Otkud Ti Ko Sudbina.wav
Ez egy szép mondat.<#eljen>#eljen>
Az igazság az hogy egy páran fórumon kívül és belül évek óta erre várunk.<#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?