A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#92026
Ez pont jól jön a szülinapi PARTY-mhoz 😊
#92025
Zephyr Retiring
#92024
#92020-ra:
természetesen 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92023
#92019-re:
..ugyanakkor a hozzájuk tartozó hi-fi zenelejátszó ketyerék xerelmese is 😊
..többek közt..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#92022
SCORPIONS - BÚCSÚTURNÉ 2011

+ vendég



2011. június 6., hétfõ (kapunyitás: 18 óra)

Papp László Budapest Sportaréna

Belépõ: állóhely 9.990 Ft, kiemelt állóhely 12.990 Ft. ülõhely: 8.990-12.990 Ft.



Egyik szemünk sír, a másik nevet.

Nevet, hiszen 2011-ben újra Budapesten is láthatjuk minden idõk egyik legnagyobb rockbandáját, a SCORPIONS-t június 6-án a Papp László Budapest Sportarénában.

Sír, mert jó rá az esély, hogy ezt az élményt magyar földön feltehetõen utoljára élhetjük át. Tavaly megjelent "Sting in the tail" címû bombasztikus új lemezüket a zenekar a sajtónak már mint az utolsó albumot mutatta be és sok millió rajongójuk nagy bánatára bejelentették, hogy 45 éves, egészen példátlan karrierjükre egy utolsó, 3 éves mega-búcsúturnéval pontot tesznek.
Howkeddlee
#92021
Sziasztok!

U2 - Blueberry albumát keresném jó minõségben,lehetõleg losslessben,vagy legalább 320kbps-ben.
Ha valakinek meglenne,vagy megtalálja,légyszi tegye fel ide nekem...
Elõre is köszönöm a segítõnek!

Üdv.Csaby

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Tyia
#92020
Nem nem.
Én csak a tényeket közöltem.

Az önéletrajzba remélem belevetted, hogy HIT(zenekar)-fan vagy...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

gyorgy74
#92019
Szia Zephyr az önéletrajzba mindenképpen fogalmazd bele, hogy nagy zenei ritkaság vinyl gyûjtõ vagy!<#vigyor2>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Zephyr Retiring
#92018
#92017-re:
tyia. ne legyél már illen qrva negatív.
így s qtya se akar nekem itt
benézni 😊
hogy fogok így kinézni :p

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Tyia
#92017
Sajnos ennél sokkal rosszabb sorsot szánt neki az élet.
Azt a kutyát - amirõl én beszélek - elütötte a vonat...<#rinya>

(biztos ismered azt hihhhhetetlen mélyrõl jövõ népi bölcselletet, mely a vonyító kutya sorsát volt szíves feleleveníteni, nagy-nagy tragikus formában)

Lehet, hogy marad a playback, a bocijelmezben meg mindegy ki van, úgy sem látszik...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#92016
hú de régen hallottam....<#eljen><#eljen><#eljen>

Zephyr Retiring
#92015
semmi baj, nyugi.
ha türelmes vagy, +tanítlak<#hehe>
de nem ma este. vár a párom.
vár a párnámon..
xedem már a lábom<#nyes><#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92014
Nem vAOk ezermester.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92013
mi nem vaunk hawerok<#nyes>
max kollégák<#vigyor>
bár..<#hehe>
talán mégse<#nevetes1>
vagy mégis<#fejvakaras><#law>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92012
ami késik...
az tán sosem jön el<#nyes>
mellesleg: igen tudom.
méghozzá a kutyák beszédébõl 😊 ***katt***<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92011
Tudod, ennyit mindig egy jó hawernak. Kszívesen (xívesen).

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92010
vesémbe látsz<#nyes>
tényleg segítettél<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92009
Tudod, amikor az ember jókor van jó helyen.<#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Wescone
#92008
Azt a... mekkora teljesítmény! <#nyes>

In Lak\'ech Ala K\'in

#92007
Szép estét mindenkinek!
Régen jártam erre. Látom, jól (el)van a csapat a boci bocival.Kicsit a fórum témájához talán jobban kötõdõen egy nem annyira ismert zenét tennék be. Akinek megvan a kislemez, az vigyázzon rá, mert viszonylag ritka darab! Amennyiben meg jó minõségben bedigizi és feltolja, megvívom egy sörre!

Musachy
#92006
Az ezermester az szakma? karom mondani xakma?... (ez az X-marhaság...)

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92005
lécci ne foglaljátok a helyet kaposi kolléga elõl 😊
így nem tud loszleszeket kérni 😊
+aztán most amúgy sincs idõm veletek jáccani.
xakmai önéletrajzot köll írjak hónapra :p
de segíthettek, ha van jó 5let,
xívesen fogadom..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92004
nocsak, én voltam a 92000-dik.

imo :) science fiction is science fact

Tyia
#92003
Hacsak nem valami közép-afrikai törzsi nyelvjárással nem próbálkozik, mert ebben az esetben a World Music témakörben arathat(na)😊

Elképzelem ahogy fûszoknyás bocijelmezben rettenetes önkifejezésbe kezd.

Persze mindezt csak azután, hogy varázsolt nekem, egy már említett nemzeti logógót...a megfelelõ helyre...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#92002
Inkább a szo-má-li-a-i zászlóra összpontosíts 😊

Tudod, hogy milyen nagy szükségem volna rá...
...erre Te leállná' vonyítani...szégyelld magad...

Na és elõtted ismert-e, hogy mi történt a vonyító kutyával?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

gyorgy74
#92001
A boci boci tarkát már felénekelték, egy kicsit lekéstél róla!<#taps>Ha megjelenik meg is veszem.<#nevetes1>



Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Musachy
#92000
Igaz, csak az senkit sem érdekel, akármilyen ritka (nagy baromság) lenne! <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#91999
No comment!<#wilting><#shakehead>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#91998
#91997-re:
hawer..ha feléneklem a boci boci tarkát datra, vagy md-re mikrofonnal, az is veszteségmentes 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#91997
Jaj,hagy már ezzel a szöveggel.<#duhos2>
Retronic Voice albuma nem jelent még meg.
Italo4Ever albuma sose volt még kiadva.
Természetesen hivatalos kiadott albumokról beszélek.
Vinyl, CD, vagyis veszteségmentes.
Nem innen onnan összelopkodott mp3 zenékrõl.<#ejnye1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#91996
#91995-re:
ezek nem ritkaságok, csak nektek..
italo4ever - let' the beat from space albuma.
na az már ritkaság 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#91995
Vagy egyenlõre a Retronic Voice albuma.<#falbav>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#91994

Ritkaság az, amit holnap fognak kiadni, vagy holnapután...se

Pl. a Neurotic ebbe a kategoriába tartozik...sajnos.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Zephyr Retiring
#91993
#91992-re:
vagy éppen a cd-k ...
a 70-es, 80-as évek legnagyobb zenéivel 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#91992
Na jóccakár, aztán álmaitokban pörögjenek ám a vinylek!

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#91991
De hawernak megvan vagy a szomidnak, nem? Nyugtass meg, mert akor még van remény. <#vigyor3>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#91990
bizonyítani annyit tudok jelenleg, hogy ezek a privát egymás-közti
ftp-s miegymás csereberék sem full tiszták.
avagy a disznók közé is keveredhet korpa<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91989
zephyr most (s)em ér rá<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#91988
Wescone
#91987
Az elmélet helytálló - a "ritkaság" túlnyomó részt másod-, ill. harmadosztályú zenét takar.

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#91986
kaposi1
#91985
<#vigyor>Arra aztán várhatok!<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#91984
Figyeld zefírt, majd õ!

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#91983
Persze nem mp3-ba,mert azt én is megtalálom.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#91982
Természetesen ismerem.
Hatalmas zene és megmondom õszintén még mp3-ba sincs meg nekem.<#wow1>
Pedig nagyon szeretnék ezen változtatni.<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#91981
Nekem ilyen pl. Bobby J. - Number One

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#91980
Nekem meg az az elméletem hogy pont ezek az egy elõadós csapatok csinálták a nagy zenéket.
Persze begyûjtöttünk minden Grant Miller, Brian Ace , Albert One zenéket.
Hogy a erõsen idézõjelben "Tucat" zenékrõl ne is beszéljek mint Radiorama B.B.B, Fancy, de mindig minden évben volt egy két olyan zene amitõl leesett az állunk, aztán azokról az elõadóktól szinte soha többé nem is hallottunk, vagy legalább is nem tudták megismételni azt a produkciót.
Csak pár példa:
G.G. Near – Living In A Rom ( 1986 )
Future Sense - People From Nowhere (1987)
Jean & Jill – Blue Blue Eyes ( 1988 )

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#91979
Az ilyesféle ritkaságokról nekem az az elmélet ugrott be, hogy általában manapság ezek ritkaságok - annak idején meg ezek a kutyát nem érdekelték, azért váltak ritkasággá. Ami befutott és a vízcsapból is folyt (schlager=sláger), az rengeteg embernek megvolt és így több példányban elõ is lehet még õket keríteni. Az egyzenés elõadók, meg azok, akiknek a melódiáit nem fedezték fel illetve nem kapott lehetõséget a széleskörû megismerésre, sajna elvesztek a süllyesztõben. Ma pedig minden alig ismert italo-hangzású zene, ami nem a közismert, mindenkinél fellelhetõ Ken Laszlo meg Modern Talking - az ritkaság és nagyon keresett lett. Akkoriban meg a kazettán esetleg az utolsó szám volt és a címe mellé odabiggyesztettél egy % jelet, mert lejárt a szalag a vége elõtt... amolyan helyfoglaló volt.

imo :) science fiction is science fact

#91978
Sziasztok! Egy kis Croatian muzsika '89 végérõl!
Nagy zenék voltak, meg még mindig nekem!

Hari Mata Hari - Strah Me Da Te Volim.wav
Hari Mata Hari - Otkud Ti Ko Sudbina.wav
#91977
Hali!

Ez egy szép mondat.<#eljen>

Az igazság az hogy egy páran fórumon kívül és belül évek óta erre várunk.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?