A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szia!<#integet2>#integet2>
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Örömmel látlak újra!<#integet2>#integet2>
Már aggódtam, mert egyetlen egy levelemre sem válaszoltál!!!<#conf>#conf>
Éppen egy nagyon kellemes kirándulás után ültem a gép elé amikor megkaptam Fülcsi privát levelét.
Hát elhiheted én is csak pislogtam.
Percekig csak bámultam magam elé, hogy ilyen nincs.
Én tudtam Marika távolmaradásának az okát,és távolról nagyon együtt éreztem( együtt érzek vele).
Tudom ez nem sok, de azóta változott meg a nick nevem színe is.
Itt kevesek a szavak, és saját tapasztalatomból tudom hogy csak az idõ ami segít feldolgozni egy ilyen fájdalmat.
Felejteni soha , csak tompítani fogja az idõ ezt a tragikus eseményt.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
õszinte részvétem.
hiszem, hogy megtaláljátok egymást egy új életetekben majd..
a mi életünkben pedig számodra õ örökké veled van,
örül ha mosolyogsz, nevet ha nevetsz, és szomorú ha szomorkodsz. úgyhogy mutasd meg neki és mindenkinek, milyen erõs is vagy. tessék mosolyogni, és csak a szép, vidám közös dolgokra gondolni!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Percekig pislogtam azt néztem értetlenül. Fogadd részvétemet. S had kívánjam neked találj támaszt s vigaszt. Még egyszer részvétem.
Legyen szép napod!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Formatum: wav
Tracklist:
01 Happy radio 6:24
02 Undercover lover 6:14
03 Count on me 6:33
04 How old are you 6:40
05 Move it 4:32
06 Undercover lover (Remixed by Mike Mareen) 5:37
07 Count on me (Remixed by K.B. Caps) 5:09
08 Undercover lover (Radio version) 3:44
09 Count on me (Radio version) 4:00
10 Happy radio (Instrumental version) 3:41
11 Carry me (Maxi version) 5:09
12 Peace, grace and serious bass 3:27
part1
part2
part3
part4
part5
Igen, lassan visszatérek a fórumra, a régi megszokott aktivitásommal.
Az élet elvégre megy tovább, legalábbis az én életem.
A privi jöhet, mindig nagyon örülök neki !
Bizonyára többen észrevettétek, hogy több hónapja eltûntem.
Természetesen nem váltam egycsapásra közömbössé, vagy érdektelenné sem a zene, sem az itteni társaság irányában.
Olyasvalami történt, egy súlyos tragédia, ami kizökkentett a korábbi békés életembõl, kellett egy kis idõ, hogy magamhoz térjek.
Március közepén váratlanul, mindenféle elõjel nélkül meghalt a férjem,
hirtelen szívhalál, így mondják ezt a halálokot, fiatal és középkorú férfiak között gyakran szedi áldozatait.
Nos, az én 43 éves férjem is egyik pillanatról a másikra kiszállt az életünkbõl. Csak az idõ és a lassú megszokás segíthet, fölfogni és feldolgozni ezt életem végéig nem fogom tudni.
Eltelt most már több mint három hónap, és lassan kezdek visszatérni a megszokott életembe, melynek része volt napi szinten ez a fórum is.
Tudom, hogy nem feltétlen tartozunk egymásnak magyarázattal, különösen nem a magánéletünk eseményei vonatkozásában, ezt mégis fontosnak tartottam elmondani nektek.
Hamarosan zenét is hozok, nemcsak szomorú híreket...
De jó ismét látni a neved!<#wave>#wave>
Holnap privi megy ,ha nem gond.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
mellesleg a t.ark valós 320<#eljen>#eljen>
ritka ez manapság..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
figyelik minden lépésemet.
tudod titkosügynök vagyok<#lookaround>#lookaround>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ha már a múltkor úgy megszólítottál, hogy túl újakat töltök fel bakker.
Egyébként ha megnézed ezt még én is feltöltöttem tavaly annó.<#wave>#wave>
párom épp hallgatja, azt mondja:
"tiszta 70-es évek!"<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a kellemes zenék mellé hoztam egy pár képet a retró korszakból..
a nosztalgia utazás ***innen tölthetõ***
ha valakinek gondja lenne a pps fájlokkal,
az egyik legjobb free pps viewer innen 😊 **katt** szedhetõ!
további kellemes estét mindenkinek<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ha az alábbi minõségben megfelel, akkor máris kipipálhatod a keresett zenét:
First Option - Let's dance (mp3 192 kbps)
És egy bónusz, ami még jobb, mint az elõzõ:
First Option - Boys boys boys (mp3 192 kbps)
És két kiegészítés:
Én ritkaságokat úgy szoktam keresni, hogy beírom a google-ba a szám elõadóját, címét és közvetlenül utána azt hogy "rapidshare", ez elég gyakran azonnal eredményre vezet. Például mindjárt a második link, ami bejön erre a keresésre, ennek a fórumnak az egyik oldala, tehát az Általad keresett zene már járt itt, nem is olyan rég.
Akizunak köszönhetjük, a 89619-es hozzászólást keresd vissza, 2010. október 25-i feltöltés volt.
Érdemes letöltened az egész pakkot, (ha a linkek még jók), mert eszméletlen jó hetvenes évekbeli ritkaságok vannak benne.
Én a Nouvi Angeli-tõl a "Non piange Ringo Star" azaz "Ne sírj Ringo Star" c. zenét szeretném kipipálni, ha valahol esetleg "belefutsz", gondolj rám !
Keresek egy baromi régi zenét (83-as), amit egyszer, réges régen, egy messzi-messzi galaxisban hallottam: First Option - Let's Dance.
Tud-e valaki nekem segíteni. Ez lenne az utolsó szám, amit ki akarok pipálni, aztán végre hátradõlhetek.
Don Omar - Taboo (2011)
http://www.youtube.com/watch?v=lRWqYR3e7xE
Egy kis segítéget kérnék!
Keresem Sherey Champagne számait!
Köszönettel Goodmans!<#wave>#wave>
http://www.4shared.com/audio/JLnq_rbw/TArk_-_Undercover_Lover.html
<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
na nem mintha neked gondot okozna venni egy másikat 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nálam is volt már hogy ágyból akartam elküldeni egy igen hosszan és mívesen megfogalmazott üzenetet.
És nekem is sikerült eltüntetnem az egészet.
Majdnem a falon landolt szegény wave.<#hehe>#hehe>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
igen arról.
nem, nem mûxik. illetve néha mûxik, néha nem. valszeg nem a teló, hanem az opera mini böngészõ hibája. az a legprofibb, mikor egy oldalnyit bepötyögök, nyomok egy "válasz errét" majd minden eltûnik amit írtam. persze el sem küldi..
eleinte bosszantott, mamár mobilról inkább így válaszolok..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ne mondj már ilyeneket mert elpirulok.<#wow1>#wow1>
Nyugodtan gyere hozzám is, szívesen látlak.<#wave>#wave>
Azt nem mondom hogy az utóbbi napokban családias a hangulat<#nyes>#nyes>, de azért szerintem aki az olyan zenéket szereti mint amit az én topikom képvisel
(mellesleg nem tudok még egy ilyet a neten<#csodalk>#csodalk>)az igazán remek zenékkel gazdagodhat.<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ilyenkor gondolom Telórol írsz.
Nem elérhetõ a te telefonodon ilyenkor a "válasz erre" gomb.<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
akkor kedves barátom megvan az elsõ (és talán nem egyetlen) közös érdeklõdési körünk.. 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nem hasonlítgatok semmit semmihez. mint mondtam fütyülök a mai zenékre.
lehet, hogy számodra ez meglepõ, de én ilyesmiket már le sem töltök..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
De bármikor össze hasonlíthatod a TE és és feltöltéseimet.
Csak ennyi, legyen neked is szép estéd.<#wave>#wave>
Arra meg hogy újabb Italó zenéket szívesen látsz a topikodban , talán egyszer veszem a bátorságot és feltöltök valami odaillõt, bár eddig azért nem tettem mert számomra túl magas az a mérce és nem tudnák megfelelni neki. Feltölteni meg azért vállalkoztam itt, mert azt szeretném hogy menjen rendesen a topik és ne csak az ellenségeskedés.<#wave>#wave>
látod hawer, hát épp ez a gond. ez egy fórum. nem pedig fájlmegosztó site..
a dumám olyan, amilyen.
van, aki azért olvassa a hsz-eimet, mert kíváncsi mit hordok össze megint, bár ki nem állhat 😊
van, aki meg azért, mert kíváncsi mit hord már megint össze ez a mr. smile 😊
a fórumnak inkább az információcsere lenne az értelme, mintsem a linkcsere.
persze, persze valóban van egy "stb" a címbe, de hidd el a legtöbben eredetileg a 80-as évek feelingje miatt néztek be..
egy kicsit elrugaszkodtunk mamár az eredeti témától..
mellesleg nem kell személyes sértésnek venni a reakcióimat, mert nem a személyed ellen irányul. mindössze csak engem rohadtul nem érdekelnek a mai zenék. ennyi. bánom is én, ha mai zenéket csereberélgettek, mindössze az lenne a jó, ha néha bedobnátok valami témát a retró korszakból is...
mellesleg, kívánhatsz nekem akár jót, akár rosszat, nem számít. én a magam sorsa kovácsa vagyok. csakis az jut el az elmémhez, amit én engedek. minden más lepereg rólam.
és hogy egy pillantást vethess az igazi énemre is, én így köszönök el tõled:
legyen szép, és kellemes estéd! ha te is úgy akarod..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nagyon szívesen fogadok ilyen zenéket be a topikba.
Ismétlem ilyeneket!!!!!
A VA - Best Of Black Summer Party Vol.8 (2011) féle albumokból én se kérek.
Csak New Italo zenék!
Mindent a maga helyére címszóval.<#wave>#wave><#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
További jó szórakozást ...... legyen olyan napod amilyet gondolok.<#nyes>#nyes>
akkor ajánlhatnál végre valamit a 70-es, vagy 80-as évekbõl is..
én ugyanis ezért járok ide.
ha ezekre az idióta mai zenékre lennék kíváncsi, valszeg nem itt keresném. ezeket nem inkább kaposi kolléga totyikjába kellene linkelni cimbikém?
még 1-2 ilyen hsz, oszt mindenkit szkájpra hívok wazze :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Három albumot szeretnék ajánlani.
Mark Ashley - Heartbreak Boulevard (2008)
Mark Ashley - Play The Music
Mark Ashley - Tango In The Night (2011)
https://rapidshare.com/files/9038800/Mark_Ashley_-_Heartbreak_Boulevard__2008_.rar
https://rapidshare.com/files/521081613/Mark_Ashley_-_Play_The_Music__Brazilian_Special_Edition__2011.rar
https://rapidshare.com/files/3170294282/Mark_Ashley_-_Tango_In_The_Night__2011_.rar
Jó letöltést hozzá.<#wave>#wave>
Anders | Fahrenkrog - Two (2011) FLAC
http://letitbit.net/download/79714.7e88b92311181fc48723a0db4776/AF-T_2011FLAC.rar.html
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ez is ütõs kis dal lett.<#finom>#finom>
Csak azt nem értem ha már ilyen szépen felvezetted, miért nem a zenérõl készült klippel illusztráltad?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Meg tudnád mondani kivitte nagy sikerre pár éve ezt a számot a rádiókban.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Szeretném megszerezni a számot.<#help>#help>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
