A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zephyr Retiring
#93134
nyugi. hallasz te még különbeket is majd errefelé<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#93133

Szívesen.

Találtam még pár számot Harangozó Teritõl,ahogy körülnéztem a számítógépemen:

Dal a szerelemrõl
Álmodj velem
Az nem lehet
Örök várakozás
Szégyelled a szíved

Harangozó Teri számok (mp3 192 kpbs)

Breki33
#93132
ejha

de ugye nem DVDrip?
#93131

Köszi, de a reggeli fogmosás alatt lejött !!

Musachy
#93130
Akkoriban mennyit utánoztam ezt a szöveget...<#nyes>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#93129
Hát igen, "hymy"-nek meg kellene legyen rendesen, ha foglalkozna egyáltalán a dologgal. Kaposi Laci majd elkéri tõle talán. Annak idején a Disco Infóhoz kapott kazin legalábbis Imre mutatta be, én meg a kaziról kimásolt darabot szoktam mutogatni, íme:

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#93128
(egy "l" lemaradt a lábaimat-ból, mert ez a lemez hiányzik a polcomról 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#93127
#93126:
ne szomorkodj 😊
nem vagy egyedül..
nem ez az egyetlen nóta, amit haluska imre bátyánk annakidején bemutatott a rádióban, de úgy látszik telitalálat lett.
lehet, hogy valahonnét mégiscsak elõkerítem majd vinylrõl..
(persze csak azért, hogy kényelmesen feltegyem a ábaimat a puffomra, és elégedett mosollyal az arcomon, lehunyt szemekkel hallgathassam 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

akizu
#93126
Sajnos nekem csak ebben a minõségben van meg egy régi hanghordozóról.<#rinya>
http://www.4shared.com/audio/DkrHVj6r/BOBBY_J_-_NUMBER_ONE.html<#wave>
Breki33
#93125
Szívesen ha kell viszonylag gyors torrent csak szólj.

Csak azt nem értem ez mikor volt mert a DVD-n nem találtam

akizu
#93124
Mert a feltöltõ leállította a feltöltést.<#csodalk><#rinya>
De azért még reménykedek.
üdv:akizu
#93123

Szia Zephyr!
Hát sajnálom,hogy nem valós 320-as, ilyenek a talált anyagok...
De azért szívesen, örülök ha segíthettem.

A Scorpionst nagyon szeretem, de leginkább a lassú számaikat.
Már el is kezdtem letölteni ezt a filharmónikus DVD-t, amit Breki ajánlott, a youtube videók alapján nagyon jónak tûnik.

Köszönöm a figyelemfelkeltést Neked is és Brekinek is !

computerguru
#93122
Neked is köszönöm szépen,nagyon jó!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Breki33
#93121
Scorpions egyértelmû <#eljen><#taps>

Ajánlom megtekintésre a Berlini filharmonikusokkal közös DVD-jük szerintem fantasztikuslett



http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1308399841


Zephyr Retiring
#93120
#93119-re:
szia fülcsi!
igaz, a szerelembõl szerelembe nem valós 320 (amit kicsit sajnálok) de mindenképpen jobb minõség, mint ami eddig volt..mégegyszer köszi 😉
látom tart még a szentimentális hangulatod..
scorpions balladákal hogy állsz?
én azokat is nagyon imádom..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#93119

Szia Computerguru !

Akizu feltöltését kiegészíteném én is egy dallal.

Nekem ez a kedvencem tõle:



Harangozó Teri - Egyetlen szív (mp3 192 kbps)

Musachy
#93118
Akkor O.K.!

imo :) science fiction is science fact

computerguru
#93117
Neked is köszönöm szépem,kicsit serceg,de attól még jó!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#93116
Nagyon szuper,köszi szépen! Miért nem jött össze a második lemez?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Zephyr Retiring
#93115
#93114-re:
és ha már úgy is keresgélsz,
a kollégáknak is megkereshetnéd bobby j. - number one-ját is :p
..hátha..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

tgolyo
#93114
Hali!
holnapra én is átnézem a lemezeimet.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Musachy
#93113
Átnéztem a régi kislemezeket és három számot találtam tõle, sajnos a lemezek nagyon használt és karcos állapotúak. Elég sok zaj van emiatt a felvételen, de azért talán érdemes meghallgatni.

A számok:
Jaj, de morcos vagy
Szegény Joe
Minden ember boldog akar lenni

innen jön

imo :) science fiction is science fact

akizu
#93112
Sajnos csak az 1cd lett jó kettes egyenlõre nem jött össze.<#falbav>
akizu
#93111
Mégis csak kerítettem egy Dupla Cd-ét amit fel is töltöttem.

HARANGOZO TERI - Sose fájjon a fejed 1-2 CD
https://rapidshare.com/files/3457323987/HARANGOZO_TERI_-_Sose_fájjon_a_fejed_1-2_CD.rar

- 01 - Azok a szép napok
- 02 - Szívtelen teremtés
- 03 - Hidd el
- 04 - Nekünk találkozni kellett
- 05 - Mindenkinek van egy álma
- 06 - Jó lenne
- 07 - Szállj, régi dallam
- 08 - Kiváncsi lennék rá
- 09 - Minden nap
- 10 - Ördögtánc
- 11 - Még hazakisér
- 12 - Álmodj velem
- 13 - A zápor
- 14 - Nehéz dolog a szerelem
- 15 - Töröm a fejemet
- 16 - Szegény Joe
- 17 - Minden ember boldog akar lenni
- 18 - Ma valakinek hiányzom
- 19 - Szeretném bejárni a földet
- 20 - Mámor
- 21 - Nincs olyan szerencsém
- 22 - Sose fájjon a fejed
- 23 - Óriáspénz
- 24 - Üzent ma a hajnal
<#wave>
akizu
#93110
Én tíz számot találtam tõle de 128 és 192kbs -ban van sajnos.
computerguru
#93109
Sziasztok! Egy kis segitséget kérek! Van egyáltalán Harangozó Terinek CD-je,amit le is lehet tölteni?Mert én nen találok!
Minden ember boldog akar lenni,
Mindenkinek van egy álma,stb....
(Valami jó minõségben?)

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#93108
Imádom ezt a számot, de az a baj ezzel a maxival hogy a hat verzióból igazándiból kettõ jó.<#szomoru1>
A többi számomra nem nyert.
Ezért nem is veszem meg a lemezt.
Majd csak rajta lesz valami válogatáson a jó verzió.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

akizu
#93107
Sziasztok!

Tálán még így ebben a formában nem volt ITT.
Gazebo - 2011 - Queen of Burlesque (320kbs) 67MB
https://rapidshare.com/files/1241884202/Gazebo_-_2011_-_Queen_of_Burlesque__EP___320kbs_.rar
<#wave>
kaposi1
#93106
Köszi,müxik már.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#93105
rákattintasz és ha megkérdezi mi futassa hozzáadod a Firefox-ot
Zephyr Retiring
#93104
milyen ezer éves fájlkezelõket használsz te meg<#nyes>
uc, tc, jóhogy már nem nc <#nevetes1>
tc up hawer.
hivatalos oldal itt 😊 **katt**

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#93103
Az elsõt hová kell bemásolni?<#fejvakaras>
Vagy mi a teendõ vele?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#93102
" bizonyára mindenki ismeri "
a zenét, a filmet, vagy a fej nélküli lovast személyesen<#kerdes><#nevetes1>
hogy a viharba ne ismerné mindenki<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#93101
ja de így már igen
http://www.mediafire.com/?7bcn4d6v1n2ugmc

És van ilyen is

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/text-link/

kaposi1
#93100
Bizony, ez volt az elsõ ami negatívumot észrevettem az új gép telepítése után.( Idáig Firefox 3.6 volt telepítve XP alatt.)
A második meg hogy Win 7 alatt egy könyvtárba ha kijelölök több számo tmondjuk a Total Commanderben, és jobb gombot nyomok rajta szarik elõjönni az Aimp ikonja.
Vagyis hiába jelölök ki több számot csak egyet tesz be a lejátszóba.
Azt hittem hogy ez a TC beállításban orvosolható, de az Unreal Commanderben szintén ez a helyzet.<#violent><#boxer><#falbav>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#93099
frankó a link készítõ nem mûködik az 5-ös firefox alatt
Breki33
#93098
akkor mondok egy másikat

http://sprend.se/
kaposi1
#93097
Én meg nem ismertem.<#eljen>
Vészmegoldásnak jó lesz ez is.<#taps>
Ki is próbáltam, küldtem magamnak egy remek zenét.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#93096
közben megkaptam köszi mindenkinek !
Breki33
#93095
csak ezt ismerem

https://www.wetransfer.com/

de jó torrent is



kaposi1
#93094

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#93093
Közben lejött 40% már beletudtam nézni.
A hang MAGYAR!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#93092
Hát régen a távoli múltban még én is láttam.
De megmondom õszintén nem ugrott be hogy azt kellene keresnem.
Sokkal egyszerûbb lett volna.<#nevetes2>
Így már természetesen meg is találtam ott, ahol általában minden megvan.<#taps>
1MB/s -al jön lefelé.
Ha segítesz olyan feltöltõt találni amire fel tudok tornázni 1.4GB-t akkor feltöltöm neked.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#93091
Köszi, de akkor ez oroszul van?

Azt hittem mindenki ismeri a Fej nélküli lovas címû klasszikust.
kaposi1
#93090
Nem mondanám hogy könnyû volt megtalálni.<#nyes>
Mert bizony belefutottam pár törölt linkbe mire meglett.<#szomoru1>
De végül is ráleltem.
Aztán hogy magyar hangot,vagy feliratot tudsz-e majd rávarázsolni az már a te feladatod lesz.<#wink>


Download (1973) DVDRip - 1.37GB

Sok sikert hozzá!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#93089
Igen! Ez elég érdekes,mert ennek a lemeznek semmi köze ahoz a Captain Jack-hez,Õ ugyanis agyvérzésben meghalt,már több mint hat éve,úgy hogy ez nem az a Captain Jack!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#93088
De sajnos nincs mit tenni, ez van, a mai elõadók 80- 90% -ban a 80-as, 90-es évek zenéinek remixeibõl, feldolgozásaiból élnek meg(:

#93087
Az is elég szomorú, hogy ez a dal, és a többi dal is, ami a 2008-as albumon szerepel megjelenhetett Captain Jack néven!



Ez a dal, és a 2008-as album dalai, meg ez az új 2011 album új dalai is, és a remixek is szerintem egyáltalán nem méltóak a Captain Jack névhez, a régi dalok színvonalát ezek még messzirõl sem közelítik meg!
Nagyon utálom azt, amikor ilyeneket csinálnak, hogy egy régebben befutott ismert együttes nevével teljesen ismeretlen, sehonnan jött emberek csinálnak valami kotyvalék, semmitmondó zenét, és máris azt hiszik, hogy õk azok, akik régebben ezen a néven az együttes tagjai voltak!
Csináltak ilyet a Captain Jack néven kívül már a 2 Unlimited, Fun Factory, Culture Beat, és a Twenty 4 Seven nevével is.
Áhh... inkább nem is mondok semmit rá...

#93086
Meghallgattam az új Captain Jack albumot (illetve inkább csak belehallgattam a dalokba, nem tudtam egyiket sem végighallgatni).
Hát... szerintem elég szomorú, hogy a régi nagy Captain Jack slágereket is lebutították a manapság menõ tucc-tucc-os trance, illetve electro house stílusokba(:

Szerintem ezek az új verziók egyáltalán nem adják vissza az eredeti dalok hangulatát!

Breki33
#93085
Keresném a következõ filmet, bizonyára mindenki ismeri