A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
cserébe itt van a másik sikeres album tõlük a 666
a minõség csak a jó öreg empéjtré<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Aphrodite's Child - Best Of Aphrodite's Child (Original Holland LP 1975)
24bit / 96kHz !!!!
Download 1
Download 2
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
kaposi kolléga.
hagy ne fáradjak már vele 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Melyik album is ez pontosan?
A data linkbõl bizony ez nem derül ki.
Inkább megkeresem neked mint hogy jelszókkal veszõdjek.<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az sg.hu portálon keresztül nagy örömömre megtaláltam ifjúkorom egyik kedvenc zenekarának az Aphrodite’s Child-nek az albumát (ami nekem sajnos csak egy kopott kazettán van meg…😉 az alábbi helyen:
http://data.hu/get/1590078/aphrodite_by_mp.rar.html
azonban a rar-jelszó ismerete nélkül nem tudom kitömöríteni… Aki tud, segítsen már, és küldje el nekem a szükséges kódot e-mail címemre: [email protected]
Elõre is köszönöm a szívességet: R. I. A.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
AIMP 2 VAGY 3 ÉN EZEN HALLGATOM<#nyes>#nyes>
90s EURODANCE MINDÖRÖKKÉ!!! GO MAN UNITED!!! HALA MADRID ! 80s évek rock zenéi és napjaink rock-ja 80s stilusban
akkor cirka 3/4 óra múlva starting...
a tánc hullám beindul :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
.
** DANCE WAVE RÁDIÓ **
-----------------------------
MINDEN VASÁRNAP 18:00 ÓRÁTÓL
------------------------------
MUSICDREAMLAND HUB ÉS A RETRO 4 EVER HUBOK RÁDIÓJA
http://dancewaveradio.no-ip.info:8600/listen.pls
A '80-AS '90-ES ÉVEK ÉS NAPJAINK ZENÉIBÕL
ITALODISCO - EURODISCO - ITALODANCE - EURODANCE - SPACESYNTH - DANCEFLOOR
CLUB - HOUSE -LATIN
ÉS A TE KIVÁNSÁGAID!!
MÜSORVEZETÕ - MUSIC LADY -
VÁRUNK TÉGED IS SOK SZERETETTEL!
New Italo Vinyl
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Hogy teljes legyen a "kép":

Ha tudsz még verba DL ilyen áron akkor az engem is érdekelne.
10-es hengerben vannak?
Verba sima 4,7gb lemezek most nagyon ratyik föleg ha Chinait vesz az ember...
JVC az egy jobb minõség....
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
akik egy kicsit belefáradtak mostanra a sok disco mjúzikba, és esetleg valahol békés megye közelében vannak..
ma este 20.30.
deák "bill" gyula.
orosháza. fõtéri szabadszínpad.
árpád kert.
a koncert ingyenes!
további kellemes nyár esti hétvégét mindenkinek 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hot RS - The House Of The Rising Sun (1977) {1991 CDRPM-1120}
https://rapidshare.com/files/2678205644/Hot_RS_-_The_House_Of_The_Rising_Sun__1977___1991_CDRPM-1120___FLAC_.rar
<#integet2>#integet2>
Csak a WAV peregjen
Lacikám jövõhéten megy az utalás.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Fantasztikusan nagy zene.<#eljen>#eljen><#szeret>#szeret>
Milyen érdekes hogy pont ma ajánlod ezt a zenét.
Én tavaly egy Italo Disco fórum buliban hallottam elõször a 14:37-es verzióját Haluska Imi tálalásában.
Köpni nyelni nem tudtam ahogy ott szólt akkor.
rohadtul tetszett.
És micsoda véletlen MA szintén ennek a bulinak a következõ felvonására megyek, ahol ismét találkozok Imivel is.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Csak a WAV peregjen
Viszont ha sima egyrétegû Verbáról beszélsz, 70-75Ft a max.
Ennél drágábban évek óta nem vettem lemezt.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A TDK DVD-ket viszont nem ajánlom,azokba már találtam hibásat,a verbákat már évek óta használom ,de még egy hibásat sem találtam! 1300-1400ft/guriga áron veszem.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
imo :) science fiction is science fact
Egy igazi DISCO csemegéket ajánlanék a hétvégére, aki már a 70's években is járt diszkóba azok jól ismerhetik, aki meg most látja elõször az nyugodtan töltse mert nagyon jó legalábbis nekem.
VA - Peter Jacques Band - Revanche - Rudy - Macho - Album Collection (2011) (5CD)
https://rapidshare.com/files/1967611586/CD1---Fire-Night-Dance.rar
https://rapidshare.com/files/1891282253/CD2---Welcome-Back.rar
https://rapidshare.com/files/1563274632/CD3---Dancing-In-The-Street.rar
https://rapidshare.com/files/3262965032/CD4---Music-Man-Just-Take-My-Body.rar
https://rapidshare.com/files/2502401264/CD5---I-m-A-Man-Roll.rar
Artist: VA
Album: Peter Jacques Band – Revanche – Macho Album Collection (5CD)
Year: 2006 (release 2011)
Style: Funk/Disco
Country: Italy
Label: Fonte Records
Format: MP3 VBR 224 kbps
Size: 504 MB(+3%)
Track List:
CD1 - Fire Night Dance
01 Peter Jacques Band — Walking On Music 8:24
02 Peter Jacques Band — Devil's Run 8:27
03 Peter Jacques Band — Fire Night Dance 8:40
04 Peter Jacques Band — Fly With The Wind 8:43
Bonus Tracks
05 Peter Jacques Band — Walking On Music (Edit Version) 3:47
06 Peter Jacques Band — Fire Night Dance (Edit Version) 3:46
07 Peter Jacques Band — Walking On Music (Disco Edit) 5:24
08 Peter Jacques Band — Fire Night Dance (Disco Edit) 6:28
CD2 - Welcome Back
01 Peter Jacques Band — Counting On Love (One Two Three) 5:15
02 Peter Jacques Band — Welcome Back 6:23
03 Peter Jacques Band — The Louder 6:56
04 Peter Jacques Band — Is It It? 5:07
05 Peter Jacques Band — Exotical L.Y. 5:46
06 Peter Jacques Band — Mighty Fine 5:18
Bonus Tracks
07 Peter Jacques Band — Is It It? (Remix) 5:46
08 Peter Jacques Band — Counting On Love (One Two Three) (Extended Version) 6:12
09 Peter Jacques Band — Is It It? (Single Edit) 4:28
10 Peter Jacques Band — Exotical L.Y. (Single Edit) 4:23
CD3 - Dancing In The Street
01 Peter Jacques Band — All Right Let's Go 6:27
02 Peter Jacques Band — This Night 5:43
03 Peter Jacques Band — Mexico 4:35
04 Peter Jacques Band — Everybody Have A Party 4:00
05 Peter Jacques Band — Going Dancing Down The Street 5:49
06 Peter Jacques Band — Drives Me Crazy 4:16
07 Peter Jacques Band — Hightime 4:57
08 Peter Jacques Band — Don't Say You've Gotta Go 3:57
Bonus Tracks
09 Peter Jacques Band — Drives Me Crazy (Extended Version) 5:45
10 Peter Jacques Band — This Night (Single Edit) 4:20
CD4 - Music Man
01 Revanche — You Get High In N.Y.C. 8:32
02 Revanche — Revenge 8:51
03 Revanche — Music Man 8:13
04 Revanche — 1979 (It's Dancing Time) 8:39
Bonus Track
05 Revanche — You Get High In N.Y.C. (Edit) 5:19
CD4 - Just Take My Body
06 Rudy — White Room 6:58
07 Rudy — Just Take My Body 6:43
08 Rudy — Higher 4:49
09 Rudy — Thank You Baby 7:40
10 Rudy — Can You Stop Woman 6:15
Bonus Track
11 Rudy — Thank You Baby (Edit) 5:31
CD5 - I'm A Man
01 Macho — I'm A Man 17:37
02 Macho — Hear Me Calling 7:08
03 Macho — Cose There's Music In The Air 10:22
Bonus Track
04 Macho — I'm A Man (Edit) 5:15
CD5 - Roll
05 Macho — Mother Love "Mama Mia" 7:08
06 Macho — Roll 5:41
07 Macho — Not Tonight 5:30
08 Macho — Talk 4:24
09 Macho — Got To Make A Move 4:32
10 Macho — Montreal 4:42
11 Macho — You Got Me Running 5:13
<#wave>#wave>
Nekem nem kell más.
Ügyes kis progi szinte mindent tud.
De olyat nem hogy 7GB-ból 4,4-et csináljon minõségromlás nélkül.<#vigyor>#vigyor>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lemez meg már sokkal olcsóbb attól mint amit írtál, úgyhogy nem biztos hogy érdemes foglalkozni vele (én nem tenném)
<#wave>#wave>
Az a baj a dupla DVD,az elég drága...400 min... Nemrég maxcelre irtam4,7gb és jópár DVD már fél év után akadozik....Melyiket javasoljátok??
Vagy marad a dupla rétegû DVD-re kiírás , szintén a Shrink-el.
Samantha Fox-ot meg egyszerûen ( véletlenül) rosszul írtad le.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Samantha Fox??
Ti a 7 gigás letöltött fájlt hogy irtátok ki 4,5-ös DVD lemezre??
köszönöm