A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zephyr Retiring
#93386
ez a beszéd<#nevetes1>
cserébe itt van a másik sikeres album tõlük a 666
a minõség csak a jó öreg empéjtré<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#93385
Értettem!<#nyes>

Aphrodite's Child - Best Of Aphrodite's Child (Original Holland LP 1975)
24bit / 96kHz !!!!



Download 1
Download 2

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#93384
önnek 1 privát üzenete érkezett<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#93383
tedd már ki neki a best of-ját..
kaposi kolléga.
hagy ne fáradjak már vele 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#93382
Szia!

Melyik album is ez pontosan?

A data linkbõl bizony ez nem derül ki.

Inkább megkeresem neked mint hogy jelszókkal veszõdjek.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93381
Kérés az sg.hu fórumozóihoz:
Az sg.hu portálon keresztül nagy örömömre megtaláltam ifjúkorom egyik kedvenc zenekarának az Aphrodite’s Child-nek az albumát (ami nekem sajnos csak egy kopott kazettán van meg…😉 az alábbi helyen:
http://data.hu/get/1590078/aphrodite_by_mp.rar.html
azonban a rar-jelszó ismerete nélkül nem tudom kitömöríteni… Aki tud, segítsen már, és küldje el nekem a szükséges kódot e-mail címemre: [email protected]
Elõre is köszönöm a szívességet: R. I. A.
#93380
Dvd-be fenn vannak itt A classic project sorozatok?? A keresõ semmit nem dobott ki.. Nekem megvannak aviba,de az youtube minõség....
Musachy
#93379
<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#93378
VLC is viszi.
#93377
EZ AZ! Köszike! De régen keresem.<#worship>
computerguru
#93376
Privi ment!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#93375
Privi ment!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Kelemen73
#93374
A Winamp megoldotta, de köszönöm a segítséget.

zalrobto
#93373
szia
AIMP 2 VAGY 3 ÉN EZEN HALLGATOM<#nyes>

90s EURODANCE MINDÖRÖKKÉ!!! GO MAN UNITED!!! HALA MADRID ! 80s évek rock zenéi és napjaink rock-ja 80s stilusban

Kelemen73
#93372
Megoldódott

Kelemen73
#93371
Milyen lejátszóval lehet rádiózni?

Zephyr Retiring
#93370
ez kúl wazze 😊
akkor cirka 3/4 óra múlva starting...
a tánc hullám beindul :p

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#93369
üDVÖZLÖK MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓT!

.
** DANCE WAVE RÁDIÓ **
-----------------------------

MINDEN VASÁRNAP 18:00 ÓRÁTÓL
------------------------------

MUSICDREAMLAND HUB ÉS A RETRO 4 EVER HUBOK RÁDIÓJA

http://dancewaveradio.no-ip.info:8600/listen.pls

A '80-AS '90-ES ÉVEK ÉS NAPJAINK ZENÉIBÕL


ITALODISCO - EURODISCO - ITALODANCE - EURODANCE - SPACESYNTH - DANCEFLOOR

CLUB - HOUSE -LATIN

ÉS A TE KIVÁNSÁGAID!!


MÜSORVEZETÕ - MUSIC LADY -


VÁRUNK TÉGED IS SOK SZERETETTEL!

New Italo Vinyl

Musachy
#93368

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#93367
Egy kilenc perces verzió nekem is van, talán nem ez, de majd látod...

imo :) science fiction is science fact

#93366
Igaz nekem az õs kazin ez a verzió van meg.
#93365
Ó hálás köszönetem Neked! Valójában az elsõ számra gondoltam.<#worship>
Musachy
#93364
Ezen a yt videón két szám van, nem derül ki, hogy melyikre gondolsz (sztem az elsõre, a második nemrég volt errefelé), de a biztonság kedvéért mindkettõt kapod: L. McKane + Waterfront Home

imo :) science fiction is science fact

#93363
Nem egészen így akartam, bocsi, de így is mûködik a dolog.

#93362
Egy kis nyugis zenét ajánlanék, amit egy másik fórumon ismertem meg én is.
Könnyen emészthetõ, szép hangszeres zene.

Nem kell megijedni, nem arab zenérõl van szó! Akit bõvebben is érdekel, nézzen be ide[/URL,és olvassa végig a dolgokat!

#93361
Sziasztok!
Hogy teljes legyen a "kép":

#93360
Ok,köszi szépen.....Honnan tudnék ilyen olcsón venni?? Ha rendelni kell már nembiztos,hogy megéri,mert 1500ft körüli a postaköltség..
Dodi72
#93359
Hy!

Ha tudsz még verba DL ilyen áron akkor az engem is érdekelne.
10-es hengerben vannak?

Verba sima 4,7gb lemezek most nagyon ratyik föleg ha Chinait vesz az ember...
JVC az egy jobb minõség....

computerguru
#93358
Igen,a 8,5 GB-os,az 150ft,a sima verba dvd pedig 48-50ft.Én ennyiért veszem.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#93357
Szép estét! Egyik régi kazettámon találtam ezt a számot, és kérdezném hogy valakinek megvan-e, ill. megosztaná-e jó minõségben?
Zephyr Retiring
#93356
szewavsztok!
akik egy kicsit belefáradtak mostanra a sok disco mjúzikba, és esetleg valahol békés megye közelében vannak..
ma este 20.30.
deák "bill" gyula.
orosháza. fõtéri szabadszínpad.
árpád kert.
a koncert ingyenes!
további kellemes nyár esti hétvégét mindenkinek 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

akizu
#93355
Így igaz ez egy nagyszerû feldolgozás és akinek még tényleg nincs meg annak itt van veszteségmentesben. Fogadjátok szeretettel.<#wave>
Hot RS - The House Of The Rising Sun (1977) {1991 CDRPM-1120}
https://rapidshare.com/files/2678205644/Hot_RS_-_The_House_Of_The_Rising_Sun__1977___1991_CDRPM-1120___FLAC_.rar
<#integet2>
Wind 67
#93354
kaposi1
#93353
Igen, én is onnan tudom.<#wink>
Lacikám jövõhéten megy az utalás.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wind 67
#93352
igen a lemezen 14:30 as

Csak a WAV peregjen

kaposi1
#93351
Egyetértek.
Fantasztikusan nagy zene.<#eljen><#szeret>
Milyen érdekes hogy pont ma ajánlod ezt a zenét.
Én tavaly egy Italo Disco fórum buliban hallottam elõször a 14:37-es verzióját Haluska Imi tálalásában.
Köpni nyelni nem tudtam ahogy ott szólt akkor.
rohadtul tetszett.

És micsoda véletlen MA szintén ennek a bulinak a következõ felvonására megyek, ahol ismét találkozok Imivel is.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wind 67
#93350
Egyik nagy kedvencem ajánlom figyelmükbe azoknak akik még nem hallgattak zenét 1977 ben, és még azóta sem szerezték be e remek mjúzikot:

Csak a WAV peregjen

kaposi1
#93349
Ha DL-rõl beszélsz 150Ft nagyon olcsó.<#eljen>
Viszont ha sima egyrétegû Verbáról beszélsz, 70-75Ft a max.
Ennél drágábban évek óta nem vettem lemezt.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#93348
Nem tudom te hol veszed ilyen drágán? De én 150ft -ért veszem és természetesen a Verbatimot,úgy hogy nem érdemes a konvertálásokkal és tömöritésekkel bajlódni,mert ugyanis kb.:7-8 gigát betömöriteni 4,38-ba,az egy kicsit durva,és nem biztos hogy jó lesz,vagy lehet hogy némelyik lejátszónál elakad.Max az 5,esetleg 6 gigát betömöriteni,az még elmegy,leszeded a menüt,extrákat,stb,csak a film maradjon,akkor az még jó lesz,ajánlom a vision express 4-et,vagy a Shrinket!
A TDK DVD-ket viszont nem ajánlom,azokba már találtam hibásat,a verbákat már évek óta használom ,de még egy hibásat sem találtam! 1300-1400ft/guriga áron veszem.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Musachy
#93347
Természetesen nem lesz a minõség ugyanaz, dehát tudod van, akinek az mp3 is ugyanolyan minõség, mint a wav, mert a füle nem hallja a különbséget.

imo :) science fiction is science fact

akizu
#93346
Sziasztok!

Egy igazi DISCO csemegéket ajánlanék a hétvégére, aki már a 70's években is járt diszkóba azok jól ismerhetik, aki meg most látja elõször az nyugodtan töltse mert nagyon jó legalábbis nekem.

VA - Peter Jacques Band - Revanche - Rudy - Macho - Album Collection (2011) (5CD)

https://rapidshare.com/files/1967611586/CD1---Fire-Night-Dance.rar
https://rapidshare.com/files/1891282253/CD2---Welcome-Back.rar
https://rapidshare.com/files/1563274632/CD3---Dancing-In-The-Street.rar
https://rapidshare.com/files/3262965032/CD4---Music-Man-Just-Take-My-Body.rar
https://rapidshare.com/files/2502401264/CD5---I-m-A-Man-Roll.rar

Artist: VA
Album: Peter Jacques Band – Revanche – Macho Album Collection (5CD)
Year: 2006 (release 2011)
Style: Funk/Disco
Country: Italy
Label: Fonte Records
Format: MP3 VBR 224 kbps
Size: 504 MB(+3%)

Track List:
CD1 - Fire Night Dance
01 Peter Jacques Band — Walking On Music 8:24
02 Peter Jacques Band — Devil's Run 8:27
03 Peter Jacques Band — Fire Night Dance 8:40
04 Peter Jacques Band — Fly With The Wind 8:43
Bonus Tracks
05 Peter Jacques Band — Walking On Music (Edit Version) 3:47
06 Peter Jacques Band — Fire Night Dance (Edit Version) 3:46
07 Peter Jacques Band — Walking On Music (Disco Edit) 5:24
08 Peter Jacques Band — Fire Night Dance (Disco Edit) 6:28

CD2 - Welcome Back
01 Peter Jacques Band — Counting On Love (One Two Three) 5:15
02 Peter Jacques Band — Welcome Back 6:23
03 Peter Jacques Band — The Louder 6:56
04 Peter Jacques Band — Is It It? 5:07
05 Peter Jacques Band — Exotical L.Y. 5:46
06 Peter Jacques Band — Mighty Fine 5:18
Bonus Tracks
07 Peter Jacques Band — Is It It? (Remix) 5:46
08 Peter Jacques Band — Counting On Love (One Two Three) (Extended Version) 6:12
09 Peter Jacques Band — Is It It? (Single Edit) 4:28
10 Peter Jacques Band — Exotical L.Y. (Single Edit) 4:23

CD3 - Dancing In The Street
01 Peter Jacques Band — All Right Let's Go 6:27
02 Peter Jacques Band — This Night 5:43
03 Peter Jacques Band — Mexico 4:35
04 Peter Jacques Band — Everybody Have A Party 4:00
05 Peter Jacques Band — Going Dancing Down The Street 5:49
06 Peter Jacques Band — Drives Me Crazy 4:16
07 Peter Jacques Band — Hightime 4:57
08 Peter Jacques Band — Don't Say You've Gotta Go 3:57
Bonus Tracks
09 Peter Jacques Band — Drives Me Crazy (Extended Version) 5:45
10 Peter Jacques Band — This Night (Single Edit) 4:20

CD4 - Music Man
01 Revanche — You Get High In N.Y.C. 8:32
02 Revanche — Revenge 8:51
03 Revanche — Music Man 8:13
04 Revanche — 1979 (It's Dancing Time) 8:39
Bonus Track
05 Revanche — You Get High In N.Y.C. (Edit) 5:19

CD4 - Just Take My Body
06 Rudy — White Room 6:58
07 Rudy — Just Take My Body 6:43
08 Rudy — Higher 4:49
09 Rudy — Thank You Baby 7:40
10 Rudy — Can You Stop Woman 6:15
Bonus Track
11 Rudy — Thank You Baby (Edit) 5:31

CD5 - I'm A Man
01 Macho — I'm A Man 17:37
02 Macho — Hear Me Calling 7:08
03 Macho — Cose There's Music In The Air 10:22
Bonus Track
04 Macho — I'm A Man (Edit) 5:15

CD5 - Roll
05 Macho — Mother Love "Mama Mia" 7:08
06 Macho — Roll 5:41
07 Macho — Not Tonight 5:30
08 Macho — Talk 4:24
09 Macho — Got To Make A Move 4:32
10 Macho — Montreal 4:42
11 Macho — You Got Me Running 5:13
<#wave>
kaposi1
#93345
Én csak Verbatim lemezre írok, és igen pont azt a progit használom amit linkeltél.
Nekem nem kell más.
Ügyes kis progi szinte mindent tud.
De olyat nem hogy 7GB-ból 4,4-et csináljon minõségromlás nélkül.<#vigyor>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

akizu
#93344
Próbáld meg a RatDVD-ét ingyenes, én azt használom de jóval tovább dolgozik (két lépésben) mint a többi és szerintem szebb képet is produkál.
Lemez meg már sokkal olcsóbb attól mint amit írtál, úgyhogy nem biztos hogy érdemes foglalkozni vele (én nem tenném)
<#wave>
#93343
Elvilegitt azt irják,hogy minõségromlás nélkül...
#93342
Ilyen kis apróságokra nem mindig figyelek oda..😄
Az a baj a dupla DVD,az elég drága...400 min... Nemrég maxcelre irtam4,7gb és jópár DVD már fél év után akadozik....Melyiket javasoljátok??
kaposi1
#93341
Természetesen veszíteni fog a minõségébõl, hiszen tömörítve lesz.
Vagy marad a dupla rétegû DVD-re kiírás , szintén a Shrink-el.
Samantha Fox-ot meg egyszerûen ( véletlenül) rosszul írtad le.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93340
Köszi,remélem nem veszit a minõségébõl,mindenesetre kipróbálom....
Samantha Fox??
Musachy
#93339
akár dvdshrink-kel, valamint Samantha Fox

imo :) science fiction is science fact

#93338
Olyan DVD-t tudtok,melyben Samanta fox 3 ismert száma van és Afric Simone Ramaya is... külön külön is jó...
Ti a 7 gigás letöltött fájlt hogy irtátok ki 4,5-ös DVD lemezre??
köszönöm
#93337
köszönet érte!<#eljen>