A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy kis ízelítõ a francia diszkó világából 1986-ból.
http://youtu.be/sFCk-zxezkg
Click - Click
Label : Trebol
Format : MP3 VBR kBit/s 44kHz. Stereo
Country : Mexico
Released: 1987
Genre : Electronic
Style : HI-Nrg, Disco
Tracklist
01 - Duri Duri 5:01
02 - No Lo Dejes 4:27
03 - Alto Y Peligroso 5:17
04 - Chica Distinta 4:58
05 - Distinto A Todos 4:38
06 - Voy A Consequir Tu Amor 4:02
07 - Atras Del Christal 4:45
08 - Americano 5:03
http://hotfile.com/dl/133797594/1be8a80/Click_-_1987_Click_(VBR).rar.html
valaki...?
légyszi...! segítsetek...
http://www.multiupload.com/0NDV09BZ80
<#eljen>#eljen>
Halgassátok velünk!
Theo Kamann The Big Eurodance Show (Dance Wave Radio) << (0% of 00:00 - 04:11 - 128kbps -44kHz >>😉http://dancewaveradio.no-ip.info:8600/listen.pls
New Italo Vinyl
http://www.4shared.com/audio/2fJH_gYI/Cuba_Libre-minta-2.html
http://www.4shared.com/audio/uQM9cmTZ/party-minta.html
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
[/url][/img]
Mark Ashley - Cinderella's Heart (CDS -2011)
Style: Eurodisco, Country: Europe, Year:2011
Codec: MP3 Type: tracks Size: 43mb
lista:
01. Cinderella's Heart (Edit Dancefloor Remix)
02. Cinderella's Heart (Special Dancefloor Remix)
03. Cinderella's Heart (Instrumental Remix)
04. Cinderella's Heart (Original Version)
05. Cinderella's Heart (Acapella Mix)
http://www.multiupload.com/DVKSLAUP9Y
musicmaniac
Nem tudom hogy Te jól írtad-e az elõadót de ha erre gondolsz
"Mixed Emotions" akkor a Rutrackeren fent van.
<#wave>#wave>
Valamikor a 87286-os hozzászólásban felraktak egy Szikora Robi albumot,Igy jácctok ti cimmel,próbáltam letölteni,de sajnos jelszót kér,az meg nincs! Ha esetleg megvan valakinek jó minõségben,vagy ha tudjátok,honnan lehet letölteni,megköszönném! Ezenkivûl keresek Mixed and Motion lemezeket,és van még valami:Volt régebben a tv-ben egy olyan mûsor,hogy segit a dal cimmel,ezt leadták a tv-ben,benne volt:Hungária,Dolly Roll,R-Gó,Neoton, ha ez megvan valakinek akár zenében,vagy csak cd megköszönném,ha megosztaná!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Antilles - Something New
01.Antilles - Longing For The Spring.
Nagyon jó album.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ez olyan 80 körüli szám lehet, de nem ismerem a címét !
Segítsetek lécci !
Köszi !
http://tukorgravirozas.hu/miez.mp3
Szívesen.
Örülök h ezzel örömöt szereztem.<#vigyor4>#vigyor4>
Sztakiba !
Köszönöm ! A Magazin 60 album mp3-ban volt meg eddig.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Most h hallgatom "BORSÓZIK" a hátamon a sz*r ezektõl a jó zenéktõl!!!!!!
1 perc alatt lejön.
[/url][/img]
Style: EuroDisco Year: 2011 Country: Germany Codek: MP3
Type: tracks Quality: VBR kbps Covers : back , front , cd
pass:musicmaniac
Tracklist:
01.Touch By Touch (4:35)
02.I Need You Tonight (3:10)
03.You're My Heart, You're My Soul (3:42)
04.It's All Over (4:20)
05.You And Me (The Power Of Love) (3:56)
06.Noche De Fiesta (Feat. J. Martinez) (3:45)
07.One, Two, Three, Four (Feat. Rakel) (3:17)
08.Vienna By Night (New Version) (3:49)
09.Marilyn's Dream (New Version) (3:35)
10.I've Never Been So Lonely (New Version) (3:45)
11.Mareen (New Version) (3:56)
12.To The Moon And Back (New Version) (3:56)
13.Give A Little Sweet Love (New Version) (3:16)
14.Play The Music (4:05)
BONUS TRACKS:
15.Cheek To Cheek (Brazilian Version) (3:50)
16.Cheek To Cheek (80's Classic Brazilian Version) (4:06)
17.Mark Ashley Megamix (Radio Version) (6:09)
http://w50.wrzuta.pl/sr/f/85uLDlLzVUs
musicmaniac
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akkor hozom a formám.<#falbav>#falbav>
Azért nem árt letöltögetni is.
Nekem a beszélgetés sohasem volt nagy erényem.
Hiszen mindenki tudja h az akkori ITALO zenék még
ma is hatalmasnak számítanak. Nekünk "korosaknak" '58 éveseknek
viszont maradandó, szép emlékek is füznek hozzájuk. <#worship>#worship>
Nincs mit ragozni, beszélgetni róla. Csak a füllel fogható téma érdekel.
Én teszek is róla!!<#crazya>#crazya>
Akkor "lássátok", s fõleg hallgassátok: 1-ik kedvencem.
[/url][/img]
Magazine 60 Title Of Album: Reference 80 Year Of Release: 2011
Label:: LM Music Genre: Italo-Disco, Synth-pop
Quality: lossless Bitrate: APE image+.cue+log
Total Time: 75:54 Total Size: 545 MB
Lista:
01. Don Quichotte
02. Rendez-vous Sur La Costa Del Sol
03. Pancho Villa
04. Playa Del Amor
05. Hasta Luego Trinidad
06. Florida Mix
07. Traffic — Vos papiers
08. Seasonkonancluzo
09. Sigmund Freundschaft
10. 36 15, Top' Connexion
11. Sir Walter Gimmick
12. Pancho Villa (Instrumental Version)
13. Don Quichotte (Instrumental Version)
14. Top' Connexion (Maxi)
15. Traffic — Vos Papiers (Maxi)
16. Don Quichotte (Maxi)
17. Rendez-vous Sur La Costa Del Sol (Maxi)
18. Pancho Villa (Maxi)
http://www.fileserve.com/file/ER7ajCS
(Lehet, hogy annak is a Dschinghis Khan az elõadója, nem tudom eldönteni, a kb 30 éves felvételbõl azért enyhén szólva nem igazán tisztán lehet már hallani az énekhangot, abból a minõségbõl szerintem elég nehéz lenne kitalálni az elõadót.)
Vedd fel mobillal és tedd be ide mintának.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A Dschinghis Khan énekelte az angol nyelvû változatot is, vagy annak más az elõadója, az angolnak?
Egyébként ez a Mata Hari dal is egy filmzene volt?
Sezairi Sezali
Ofra Haza
Lagu
Snada
stb...
Hogy vajon melyik lehet???
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Egy kis segítséget szeretnék kérni tõletek.
Nemrég kaptam egyik ismerõsömtõl egy régi szalagos magnót, és néhány szalagot. Az egyik szalagon van egy dal, aminek szeretném az elõadóját megtudni: a dal címe valószínûleg Mata Hari, stílusban talán a Saragossa Band zenéjéhez tudnám hasonlítani, annyit tudok még mondani, hogy a Sandokan címû filmsorozat zenéje is rajta van a szalagon, úgyhogy nagy valószínûséggel abból a korból való ez a Mata Hari dal is, mint a Sandokan zenéje.
Van esetleg tippje valakinek, hogy ki lehet a keresett dal elõadója?
Az árva angyal sorozatnak adtak e ki cd-t,amin a dalok vannak?
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Nero Cover Designer-re méretre szabhatod 😊
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Letöltés
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
leginkább azt a lassú rap-számot keresem (REC0001) 1988-93 közti lehet
Saragossa Band borítók:
Nincs meg valakinek a Saragossa Band - Matchless cimû lemezének a hátsó boritója?Ez az a lemez,amin egy tigris van az elején,az megvan,de a hátsó boritót nem találom,amit belehetne illeszteni a boritótervezõbe.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
2 Plus 1 - Lady Runaway.mp3
Agneta Faltskog - I Won't Let You Go
Andy Anderson - Sally
AVANTI - Daj Dari Daj
Bam Boo - Foreign East Love
Barbie - Prima Ballerina
BLOODY MARY - SUPER BLOODSUCKER
Bravado - Harmonica Man
Chocolats - Senorita por favor
Colonia - C'est la vie
Control Band - Someday
Danovak & Co - Let Me Go
De Marlets - Ali Babba
Duffo - Take walk on the wild side
El Loco Willy - El lobo y la paloma
Five Letters - Crazy man-(Aliluiya)
Ivana Banfic & I Bee - Funky lady
KOKKA - AMORE, AMORE
Lady Lili - Non e vero
Luv - I.M.U.R
Marjan Smode - Adrijana v tvojih oeeh
Midway feat. The Millionaires - Oh Mama, Oh Papa
Hot Blood - Soul Dracula
http://www.4shared.com/file/yAz1-2JI/zene.html
Fülcsi, tudom, hogy nehéz lesz most neked ez a pár nap, de sok erõt és meghitt emlékezést kívánok!
pusz Atiapu
Szia Lacikám,
na ez a Squash Gang hangzás tökéletesen az én ízlésem szerinti !! Szuper muzsika !<#eljen>#eljen><#finom>#finom>
Ifjú barátunk megírhatta volna hogy a
2.Molto Carina - Voice of the night
7.felvétel CULTURE BEAT - Crying In The Rain
Már meg volt fejtve.
Szóval annak ellenére hogy ki nem állhatod mégis ismered.<#eljen>#eljen><#nevetes1>#nevetes1>
Kárpótlásul hallgasd meg az új Squash Gang nótát ami ízig vérig 80-as évek stílusában íródott.<#finom>#finom><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia,
meghallgattam a mintákat, a 4. nagyon ismerõs, de nem bírok rájönni, hogy mi lehet. Orosz "peresztrojka" ihletésû mixekben szokott elõfordulni szerintem.
A 7. viszont minden bizonnyal ez, bár ki nem állhatom ezt a stílust: