A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

johnlennon
#94590
Sziasztok! <#integet2>

Egy kis ízelítõ a francia diszkó világából 1986-ból.



http://youtu.be/sFCk-zxezkg

#94589
Nekem bejön<#vigyor4>



Click - Click

Label : Trebol
Format : MP3 VBR kBit/s 44kHz. Stereo
Country : Mexico
Released: 1987
Genre : Electronic
Style : HI-Nrg, Disco

Tracklist

01 - Duri Duri 5:01
02 - No Lo Dejes 4:27
03 - Alto Y Peligroso 5:17
04 - Chica Distinta 4:58
05 - Distinto A Todos 4:38
06 - Voy A Consequir Tu Amor 4:02
07 - Atras Del Christal 4:45
08 - Americano 5:03
http://hotfile.com/dl/133797594/1be8a80/Click_-_1987_Click_(VBR).rar.html
#94588
srácok!
valaki...?
légyszi...! segítsetek...
http://www.multiupload.com/0NDV09BZ80

AeroCool
#94587
Nagyon Szivesen!:-)

New Italo Vinyl

#94586
kösziiii Aerocool!
AeroCool
#94585
<#eljen><#law>

New Italo Vinyl

#94584
Már hallgatom is..
<#eljen>

AeroCool
#94583
Sziasztok! Szép estét kivánok!

Halgassátok velünk!

Theo Kamann The Big Eurodance Show (Dance Wave Radio) << (0% of 00:00 - 04:11 - 128kbps -44kHz >>😉http://dancewaveradio.no-ip.info:8600/listen.pls

New Italo Vinyl

AeroCool
#94582
Szia hopihe66!

Privát ment!

New Italo Vinyl

#94581
Sziasztok, csak szeretném megkérdezni tõletek hogy a nemrég felrakott két minta zene közül valamelyik ismerõs-e nektek? köszi elõre is ha tudtok segíteni. a két linket ismét iderakom:

http://www.4shared.com/audio/2fJH_gYI/Cuba_Libre-minta-2.html

http://www.4shared.com/audio/uQM9cmTZ/party-minta.html
kaposi1
#94580
Én nem akartam ennyire képesíteni.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#94579

[/url][/img]

Mark Ashley - Cinderella's Heart (CDS -2011)

Style: Eurodisco, Country: Europe, Year:2011
Codec: MP3 Type: tracks Size: 43mb

lista:
01. Cinderella's Heart (Edit Dancefloor Remix)
02. Cinderella's Heart (Special Dancefloor Remix)
03. Cinderella's Heart (Instrumental Remix)
04. Cinderella's Heart (Original Version)
05. Cinderella's Heart (Acapella Mix)
http://www.multiupload.com/DVKSLAUP9Y
musicmaniac
akizu
#94578
Szia!

Nem tudom hogy Te jól írtad-e az elõadót de ha erre gondolsz
"Mixed Emotions" akkor a Rutrackeren fent van.
<#wave>
#94577
#94576
computerguru
#94573
Sziasztok!
Valamikor a 87286-os hozzászólásban felraktak egy Szikora Robi albumot,Igy jácctok ti cimmel,próbáltam letölteni,de sajnos jelszót kér,az meg nincs! Ha esetleg megvan valakinek jó minõségben,vagy ha tudjátok,honnan lehet letölteni,megköszönném! Ezenkivûl keresek Mixed and Motion lemezeket,és van még valami:Volt régebben a tv-ben egy olyan mûsor,hogy segit a dal cimmel,ezt leadták a tv-ben,benne volt:Hungária,Dolly Roll,R-Gó,Neoton, ha ez megvan valakinek akár zenében,vagy csak cd megköszönném,ha megosztaná!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#94572
2008 Dec 12.
Antilles - Something New

01.Antilles - Longing For The Spring.

Nagyon jó album.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#94571
Sziasztok !

Ez olyan 80 körüli szám lehet, de nem ismerem a címét !
Segítsetek lécci !
Köszi !

http://tukorgravirozas.hu/miez.mp3

#94570
Kedves © allada67!
Szívesen.
Örülök h ezzel örömöt szereztem.<#vigyor4>
#94569
Ez nekem is nagyon tetszett, amikor elõször hallottam.<#eljen>

#94568
#94564
Sztakiba !
Köszönöm ! A Magazin 60 album mp3-ban volt meg eddig.
kaposi1
#94567
Az új albuma a Tango In The Night is nagyon jó szerintem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#94566
Nekem nagyon, naon nagyon voltak.
Most h hallgatom "BORSÓZIK" a hátamon a sz*r ezektõl a jó zenéktõl!!!!!!
1 perc alatt lejön.

[/url][/img]

Style: EuroDisco Year: 2011 Country: Germany Codek: MP3
Type: tracks Quality: VBR kbps Covers : back , front , cd
pass:musicmaniac

Tracklist:
01.Touch By Touch (4:35)
02.I Need You Tonight (3:10)
03.You're My Heart, You're My Soul (3:42)
04.It's All Over (4:20)
05.You And Me (The Power Of Love) (3:56)
06.Noche De Fiesta (Feat. J. Martinez) (3:45)
07.One, Two, Three, Four (Feat. Rakel) (3:17)
08.Vienna By Night (New Version) (3:49)
09.Marilyn's Dream (New Version) (3:35)
10.I've Never Been So Lonely (New Version) (3:45)
11.Mareen (New Version) (3:56)
12.To The Moon And Back (New Version) (3:56)
13.Give A Little Sweet Love (New Version) (3:16)
14.Play The Music (4:05)
BONUS TRACKS:
15.Cheek To Cheek (Brazilian Version) (3:50)
16.Cheek To Cheek (80's Classic Brazilian Version) (4:06)
17.Mark Ashley Megamix (Radio Version) (6:09)

http://w50.wrzuta.pl/sr/f/85uLDlLzVUs










musicmaniac
kaposi1
#94565
Ez nem az a Mata Hari, de amúgy ez sem rossz 1987-bõl.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#94564
Szép jó reggelt, skacok.<#wave>

Akkor hozom a formám.<#falbav>
Azért nem árt letöltögetni is.
Nekem a beszélgetés sohasem volt nagy erényem.
Hiszen mindenki tudja h az akkori ITALO zenék még
ma is hatalmasnak számítanak. Nekünk "korosaknak" '58 éveseknek
viszont maradandó, szép emlékek is füznek hozzájuk. <#worship>
Nincs mit ragozni, beszélgetni róla. Csak a füllel fogható téma érdekel.
Én teszek is róla!!<#crazya>
Akkor "lássátok", s fõleg hallgassátok: 1-ik kedvencem.

[/url][/img]

Magazine 60 Title Of Album: Reference 80 Year Of Release: 2011

Label:: LM Music Genre: Italo-Disco, Synth-pop
Quality: lossless Bitrate: APE image+.cue+log
Total Time: 75:54 Total Size: 545 MB

Lista:
01. Don Quichotte
02. Rendez-vous Sur La Costa Del Sol
03. Pancho Villa
04. Playa Del Amor
05. Hasta Luego Trinidad
06. Florida Mix
07. Traffic — Vos papiers
08. Seasonkonancluzo
09. Sigmund Freundschaft
10. 36 15, Top' Connexion
11. Sir Walter Gimmick
12. Pancho Villa (Instrumental Version)
13. Don Quichotte (Instrumental Version)
14. Top' Connexion (Maxi)
15. Traffic — Vos Papiers (Maxi)
16. Don Quichotte (Maxi)
17. Rendez-vous Sur La Costa Del Sol (Maxi)
18. Pancho Villa (Maxi)
http://www.fileserve.com/file/ER7ajCS
#94563
A Dschinghis Khan - féle Mata Hari dal lesz az, csak angol nyelvû változatban, az angol nyelvû változatnak az elõadóját kellene kideríteni.
(Lehet, hogy annak is a Dschinghis Khan az elõadója, nem tudom eldönteni, a kb 30 éves felvételbõl azért enyhén szólva nem igazán tisztán lehet már hallani az énekhangot, abból a minõségbõl szerintem elég nehéz lenne kitalálni az elõadót.)

kaposi1
#94562
Gondolom annak a szallagos magnónak van hangja is.
Vedd fel mobillal és tedd be ide mintának.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#94561
Már megtaláltam Youtubeon , a Dschinghis Khan az elõadó, annyi különbséggel, hogy ami youtubeon van a Dschinghis Khan-tól, abban németül énekelnek, ami a szalagon van, abban pedig angolul.
A Dschinghis Khan énekelte az angol nyelvû változatot is, vagy annak más az elõadója, az angolnak?
Egyébként ez a Mata Hari dal is egy filmzene volt?

computerguru
#94560
Az az igazság,hogy sokan feldolgozták,csak néhány a nevekbõl:
Sezairi Sezali
Ofra Haza
Lagu
Snada
stb...
Hogy vajon melyik lehet???

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94559
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tõletek.
Nemrég kaptam egyik ismerõsömtõl egy régi szalagos magnót, és néhány szalagot. Az egyik szalagon van egy dal, aminek szeretném az elõadóját megtudni: a dal címe valószínûleg Mata Hari, stílusban talán a Saragossa Band zenéjéhez tudnám hasonlítani, annyit tudok még mondani, hogy a Sandokan címû filmsorozat zenéje is rajta van a szalagon, úgyhogy nagy valószínûséggel abból a korból való ez a Mata Hari dal is, mint a Sandokan zenéje.
Van esetleg tippje valakinek, hogy ki lehet a keresett dal elõadója?

computerguru
#94558
Errõl nem tud senki semmit? A Thália már megvan!
Az árva angyal sorozatnak adtak e ki cd-t,amin a dalok vannak?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#94557
Azzal szoktam csinálni! Mégegyszer köszi!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94556
nincs mit!
Nero Cover Designer-re méretre szabhatod 😊

computerguru
#94555
Szuper,köszi szépen!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94554
itt is van:
Letöltés

#94553
na azért várd meg az enyémet is 😉

computerguru
#94552
Közben találtam egy olyan hátsó boritónak valót,amit egy kicsit átalakitva egész jól sikerült.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94551
már csinálom is!

computerguru
#94550
Köszi! Ha gondolod? Én is szoktam boritókat tervezni,kiváncsi vagyok,hogy milyent csinálnál?Mikorra lesz kész,mert nekem holnap reggel már kell!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94549
azzal ne fáradj, szívesen megcsinálom!

computerguru
#94548
Igen,de sajnos ez a bakelt lemez boritója,de valyon cd boritó van e? Ugye az egy kicsit más!De azért köszi,ha nem találunk,akkor valahogy átszerkesztem cd boritóvá.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94547
köszi a segítségeket! 😄
leginkább azt a lassú rap-számot keresem (REC0001) 1988-93 közti lehet

Saragossa Band borítók:


computerguru
#94546
Sziasztok!
Nincs meg valakinek a Saragossa Band - Matchless cimû lemezének a hátsó boritója?Ez az a lemez,amin egy tigris van az elején,az megvan,de a hátsó boritót nem találom,amit belehetne illeszteni a boritótervezõbe.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#94545
A 3-as track engem is érdekelne, ha sikerülne kideríteni, hogy mi az!

#94544
Тettem fel egy pár számból álló listát, van benne új,régi,disco,italo zene. remélem elnyeri tetszéseteket.íme a lista:

2 Plus 1 - Lady Runaway.mp3
Agneta Faltskog - I Won't Let You Go
Andy Anderson - Sally
AVANTI - Daj Dari Daj
Bam Boo - Foreign East Love
Barbie - Prima Ballerina
BLOODY MARY - SUPER BLOODSUCKER
Bravado - Harmonica Man
Chocolats - Senorita por favor
Colonia - C'est la vie
Control Band - Someday
Danovak & Co - Let Me Go
De Marlets - Ali Babba
Duffo - Take walk on the wild side
El Loco Willy - El lobo y la paloma
Five Letters - Crazy man-(Aliluiya)
Ivana Banfic & I Bee - Funky lady
KOKKA - AMORE, AMORE
Lady Lili - Non e vero
Luv - I.M.U.R
Marjan Smode - Adrijana v tvojih oeeh
Midway feat. The Millionaires - Oh Mama, Oh Papa
Hot Blood - Soul Dracula

http://www.4shared.com/file/yAz1-2JI/zene.html
#94543
Na erre biztos nem gondoltam. Mármint a Moltocarinára.

#94542
Egyetértünk fülcsikém.<#eljen>

Fülcsi, tudom, hogy nehéz lesz most neked ez a pár nap, de sok erõt és meghitt emlékezést kívánok!

pusz Atiapu

#94541

Szia Lacikám,
na ez a Squash Gang hangzás tökéletesen az én ízlésem szerinti !! Szuper muzsika !<#eljen><#finom>

kaposi1
#94540
Szia Fülcsikém!

Ifjú barátunk megírhatta volna hogy a
2.Molto Carina - Voice of the night
7.felvétel CULTURE BEAT - Crying In The Rain

Már meg volt fejtve.

Szóval annak ellenére hogy ki nem állhatod mégis ismered.<#eljen><#nevetes1>

Kárpótlásul hallgasd meg az új Squash Gang nótát ami ízig vérig 80-as évek stílusában íródott.<#finom><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#94539

Szia,
meghallgattam a mintákat, a 4. nagyon ismerõs, de nem bírok rájönni, hogy mi lehet. Orosz "peresztrojka" ihletésû mixekben szokott elõfordulni szerintem.

A 7. viszont minden bizonnyal ez, bár ki nem állhatom ezt a stílust: