A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jano
#30
Ha nem hiszed, akkor keresd meg a térképen Molvániát. No nem a www.molvania.com-on lévõ térképen! 😄 Nem fogod megtalálni, mert nem létezik.

Bizony, egy marhanagy átverés, profi munka, Zlad! meg a legnagyobb VOSD ÁP SZUPERSZTÁR! 😄 <#worship>

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

#29
ezt nem hiszem el...

(lehet h én is megszoptam a nagy-nagy méretes kékerest...)

http://www.kaukazus.hu >> olajkutakat, szabad légutat.

Jano
#28
Hát most nemtom, hogy egyesek viccelõdtek-e, vagy sem, de Zlad! egy kitalált ország (!!!) kitalált szupersztárja, minden sallanggal egyetemben. Szerintem profi az egész, a körítéssel együtt (még útikönyvet is csináltak a fiktív, Molvánia nevezetû országnak 😄), a szám pedig frenetikus, Zlad! figurájáról nem is beszélve. 😊))
Szóval nem igazán '80-as évek, de hogy gyöngyszem, az tény. 😊

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

Jano
#27
Mikor még ment, az Audiogalaxy-ról nagyon sok számát lehúztam, de igazából válógatós vagyok, csak azokat hagytam meg, amik számomra is slágerek. 😊

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

uv
#26
ott az igazság<#eljen>

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

nemcsakfeel
#25
most nézem a klipjüket.<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
😄😄😄
Zlad! posztere nincs vkinek ?

*hihi ** *

zakika
#24
nem reg talaltam meg fancyt egy orosz oldalon + ami nekem megvolt es komplett a diszkografiam (persze csak majdnem, mert mindig akad egyket darab, amit csak elvetve lehet talalni)

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Jano
#23
Remélem a végén a szmájli az iróniát jelzi. 😊


Amúgy Modern Talking <#worship>, Erste Allgemeine Verunsicherung, Modern Hungária, Joey B. Ellis, Big Fun <#idiota>, C.C. Catch, az akkor Kylie Minogue, Jason Donovan, Fancy <#worship>, New Kids on the Block , aztán Snap, Technotronic (ez már a legvége), de persze van még sok-sok kiváló elõadó ebbõl a remek érából.

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

seAke
#22
Igazad van!

[allstars&#8482;] www.subaruklub.hu Az itt megjelenő vélemény regisztrált látogató magánvéleménye,

artschi
#21
Bros, Tanita Tikaram, A-ha... régi nagy nevek 😊

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

artschi
#20
<#worship><#worship><#worship>

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

#19
Ez a zenekar létezik 😊 Kb egy számuk volt és nyolcvanas évek szintén 😛

So cry me a fuckin river, bitch!

TITA 2004
#18
hello
Óh a 80-as évek.
Fiatalságom eggyüttesei : Radiorama, London boys, Bad boys blue, és a Lime:Unexpected lovers.

#17
my mine - hypnotic tango <#worship>

#16
Valos dolgokat kene irni nem ? <#ejnye1><#vigyor3>

Itthagytam a forumot! Ne irj privatot!

#15
európa kiadó
URH
kontroll csoport
f.o. system


és persze: neurotic!

http://www.kaukazus.hu >> olajkutakat, szabad légutat.

#14
Zlad! - Elektronik Supersonik

So cry me a fuckin river, bitch!

#13
Rick Astley:
Never gona give you up
She wants to dance with me
Together forever

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ<#eljen>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

JackDaniels
#12
Nagyon jók ezek a zenék, én is ezeken nõttem fel. Akkor voltam 16-17-18 amikor ezek voltak nagy slágerek!
Trio Rio - New York, Rio, Tokio
Boomtown Rats - Dave
Den Harrow - Catch the Fox
Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams
Ken Laszlo - 1,2,3,4,5,6,7,8
Joy - Touch by Touch
Paul Hardcastle - Nineteen
Silent Circle - Stop the Rain
Survivor - The Eye of the Tiger
The Twins - Not the Lovin Kind
Baltimora - Pull the Wires

\"Never say never!\" W Churchill

Taranov
#11
Cutting Crew - I just died in your arms tonight
Toto - Africa
Jacko - Billie Jean

most több nem jut eszembe :-/

A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.

Laffite
#10
hja, az még mindig ütõs...
egyébként az akkori slágerek közül 10 számból 9-et meg lehetett hallgatni, ma 10-bõl ha 1-et, akkor sokat mondok

A F-1 csak addig tartott amíg a XX. század... Nézz igazi autóversenyt: WTCC

nemcsakfeel
#9
közbe lehagytam az elsõ hozzászólást, de a lényegre rájöttetek 😮

vice city zés közbe volt meg az a jó megnyugtató retro érzés, a hangulatos zenékkel, ezeket elevenítsük fel !4

*hihi ** *

#8
Egyértelmû. Legjobb zenéket a jó öreg '80-asban csináltak. VIVA '80!!!
#7
Ezaaaaaaaz csucsszuper. Orok klasszikusok. 😊

Baltimora - Tarzan boy
Joy - Valerie
Sabrina - Boys
Harold Faltermeyer - Axel F
Kool And The Gang - Cherish (Nagyonimadtam/dom, kiismeri) 😊
Space - Magic Fly
Samanta Fox - Touch Me (touch me, touch me i wanna feel your body) 😊
Europe - Final Countdown

Itthagytam a forumot! Ne irj privatot!

seAke
#6
legjobb anno a 90-es években mindig az szólt nagybátyám 1200-esében😊

[allstars&#8482;] www.subaruklub.hu Az itt megjelenő vélemény regisztrált látogató magánvéleménye,

#5
M.A.R.R.S.: Pump up the volume

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

trz
#4
Punks Not Dead.

Narcotic Syntax
#3
most hallgattam classic csatornán. bobbi mcferrin - don't worry,be happy 😄DD

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

seAke
#2
Relaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxx

[allstars&#8482;] www.subaruklub.hu Az itt megjelenő vélemény regisztrált látogató magánvéleménye,

seAke
#1
Frankie Goes To Hollywood

[allstars&#8482;] www.subaruklub.hu Az itt megjelenő vélemény regisztrált látogató magánvéleménye,