A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#130
hm úgynézem több DVD-s a sorozat
Breki33
#129


Breki33
#128
biztos sokan töltik PPPPPPPP
#127
úgy hogy a letöltés megállllllt... és csak állllllt csak álllllllllt .

<#rinya><#nemtudom><#wilting>

Breki33
#126
Félig, hogy jöhet le? P
#125
nekem csak félig jött le de lehet hogy a céges net miatt.... majd otthon megint megsasolom

IMYke2.0.0.0
#124
<#eljen>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Breki33
#123
majd várok véleményt
Breki33
#122
pedig egyik legnagyobb filemegoszto
#121
ja eztet nem tudtam <#taps>

Breki33
#120
dehogy a rapidshare

nem ismered? P

Alul a Free-re kell kattintani
És várni kicsit.

#119
Brrrrrrrr, erre a linkre nekem egy regisztációs oldal jön beeeee...

Breki33
#118
Na egy kis meglepi PSB rajongóknak

Ezeket nem hallani a rádióban

klikk
Breki33
#117
Grease-nak több része is volt
Jano
#115
'78

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

#114
a grease az a 70es években volt ??
Breki33
#113
sztem a torrenteken fen van
#112
Sziasztok !!
Ha tudnátok segíteni :
The Best Of Italo Disco vol.1 - The Best Of Italo Disco vol.16
keresem 1 tõl 16 ig plz
Breki33
#111
Black Blood A.I.E. (Mwana)

megvan valakinek?
Breki33
#110
énis ajánlom
#109
Sziasztok! Nézzétek meg légyszi a következõ oldalt, és segítsetek neki:

www.musichelp.atw.hu

Köszi!

#108
Khm, ajánlom magamat 😊

Mixecske a 80as és a 90es évek slágereibõl az AMATÕR MIXEREK topikban!

Breki33
#107
hát onnan P
marsu
#106
hy, ezeket hogyan lehet letölteni??
Breki33
#105
Track list 191 total

ez csak az összesítés P
Breki33
#104
Ressék

link
#103
Szia!

Szeretnék megszerezni egy 80as külföldi zenei válogatást, Tõled láttam a legklasszabbakat!

Barátnak szeretném, hogy kijöjjön a depibõl, ez az a zenehalmaz, ami felvidítaná😊

Era baba

era baba

#102
Adj belõle mielõtt kiunod a házból
#101
Akinek kell a listám írjon
zakika
#100
van egypar blackmorom (minden, amit be tudtam szerezni), enigmam meg clannadom (ezeket nem komalom anyira, de meghalgatom)

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#99
Hali!Olyan zenei izléssel vagyok megáldva hogy ilyeneket szeretek,de nagyon😞mp3ban)
Blackmore's Night,Clannad,Connie Dover,Delerium,Enigma,Heart,Heart Strings,Indians,Lisa Gerrard,Loreena McKennitt,Máire és Moya Brennan,Madredeus,Oliver Shanti,SHANTI.Egy rendesebb adag megvan tõlük,de sok hiányzik.(a hülye nyomulásaimmal már tele van a net,guglival fõleg magamat találom)
Ha valaki birtokol tõlük és még cserélni is akar akkor:[email protected] Egyebként jelenleg 700 Gb zeném van,sok a gagyi (cserélekmintaálat),de van azért mives anyag is.Akinek kell adok szivesen ha kapok is.Na csá!Zaklassatok bátran!

DEXTER92
#98
80-as évekbe is csak a rock volt jó <#ravasz1>

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#97
Sziasztok😊

Én nyolcvanas évek zenéit szeretnék szerezni, kizrólag külföldi elõadókkal;
láttam egy kb. 2005 májusi topicot egy Breki33 nevûtõl, aki felraktt egy "Track list 191 total" listát, az klassz-már ha meg tudnám szerezni, vagy vmi hasonlót...

Era baba

era baba

samuray
#96
mond mit keresel hátha tudok segíteni! elég sok 80' zeném van! eredeti nem hits!

#95
SIMPLE MINDS RELEASE PARTY + ELECTRO BASH 0.1
MARCO POLO CLUB (Bp. VII., Nyár u. 6.)
"Black&White 050505" Release Party
DJ's: Josh, Fabe, Szigi, LZed
Beugró: 500 HUF
Tombola is lesz! 😉
zakika
#94
egy DVDn elfer 😊
nekem is van egy valogatas a nyolcvanas evekbol - minden evbol 2 CD, de az kozel se nincs 1000, max 300 - 350

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#93
hát van benne valami

van nekem pl az 1000 legjobb szám a 80-as évekbõl, ha vmelyik nem tetszik ugrok a következõre, ha minden ötödiket hallgatom is meg azis 200 szám elég egy napig.
zakika
#92
csak az a gondom az ilyen valogatasokkal, hogy alatalaban az 50% ugyanaz a top 500 dal teszi ki, amit valaki vagy szeret vagy nem + meg egy nehany szubjektiv. tehat ha van egypar valogatasod akkor parszor hallod ugyanazokat a dalokat. de nem lehet rossz es azt mondom hogy nem lenne rosz vezetni ra. egyszer...

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#91
Description:
VA - DRIVING ROCK BALLADS, album released 2005.
Encoded 192Kbps mp3. Covers included.

Driving Rock Anthems has a cracking selection of monster dashboard-tapping tunes from the 70s, 80s and 90s . Dad-pleasers featured on this collection include Fleetwood Mac - "Don’t Stop", Genesis – "Follow You Follow Me", Toto – "Africa", The Steve Miller Band – "The Joker", Pink Floyd – "Wish You Were Here" and Crowded House – "Weather With You". There are also ace tracks from US stadium rockers such as Whitesnake, Boston, Chicago, The Cars, Yes, Nickelback, Foreigner and also the rather lovely "Walking In Memphis" by Marc Cohn. Add stormers from Meat Loaf, Black Sabbath, Oasis, Waterboys, The Verve, Roxette and many more, and you’ve got the perfect album to impress.

CD1
01 Queen - Its A Kind Of Magic
02 Fleetwood Mac - Dont Stop
03 Roy Orbison - I Drove All Night
04 The Waterboys - The Whole Of The Moon
05 Blue Oyster Cult - The Reaper
06 Genesis - Follow You Follow Me
07 Crowded House - Weather With You
08 Toto - Africa
09 R.E.M - Rockville
10 Steve Harley & Cockney Rebel - Make Me Smile
11 The Stranglers - Golden Brown
12 The Steve Miller Band - The Joker
13 The Faces - Ooh La La
14 Oasis - Half The World Away
15 Pink Floyd - Wish You Were Here
16 David Bowie - Life On Mars
17 Phil Collins - In The Air Tonight

CD2
01 Whitesnake - Is This Love
02 Boston - More Than A Feeling
03 Yes - Owner Of A Lonely Heart
04 Nickelback - How You Remind Me
05 Foreigner - I Want To Know What Love Is
06 The Cars - Drive
07 Roxy Music - Oh Yeah
08 Tina Turner - Private Dancer
09 Marc Cohn - Walking In Memphis
10 The Raspberries - Overnight Sensation
11 The Small Faces - Itchycoo Park
12 The Lightning Seeds - Pure
13 Ace - How Long
14 The Verve - Lucky Man
15 Python Lee Jackson Feat. Rod Stewart - In A Broken Dream
16 Prince - Purple Rain

CD3
01 T'pau - China In Your Hand
02 Cutting Crew - Died In Your Arms
03 Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart
04 The Pretenders - I'll Stand By You
05 Chicago - If You Leave Me Now
06 Chris Rea - Fool
07 Mr. Big - To Be With You
08 Mike And The Mechanics - Over My Shoulder
09 Stevie Nicks - Rooms On Fire
10 Belinda Carlisle - Summer Rain
11 Huey Lewis & The News - Stuck With You
12 Blondie - Picture This
13 Roxette - Fading Like A Flower
14 John Waite - Missing You
15 Meredith Brooks - Bitch
16 Meat Loaf - I'd Do Anything For Love
17 Black Sabbath - Changes
Breki33
#90
sztem ez nem szedett vedett

nagyon jó zenék
zakika
#89
nem szeretem az ilyen szedett vedett valogatasokat, de jo rajuk vezetni ez igaz

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#88
Nekem nagyban van, de a neten csak ezt találtam róla képben
zakika
#87
de jo szemed van
hol a masik?

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#86
Breki33
#85
Egy jó kis válogatás


Breki33
#84
??
#83
kell a bad habit boys akkor KIRÁLY
Breki33
#82
6-ik P
zakika
#81
na nem ma az ezer egyedik legyen...

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség