A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#580
megvan a számcim

Bad Boys Blue: Around The World
6 A Bridge Of HearTaches
Breki33
#579
én csak 22-ig látom magamnál bár lehet másik vinyón megvan
AlterEgo5561
#578
A Maxi Singles Collection-bõl a Silent Circle-nek is van egy 3 lemezese.
Igen, a Disco Diamonds sorozatból a 38-as a legutolsó...

Breki33
#577
I LOVE DISCO DIAMONDS COLLECTION -ból a 38-as az utolsó?
Breki33
#576
van ilyen sorozat, hogy

The Maxi Singless Collection
The Maxi Singless Collection
The Maxi Singless Collection
The Maxi Singless Collection

Breki33
#575
nem a mixalbumra írtam hogy az az

grrrrrrrrrrrr
IMYke2.0.0.0
#574
No, de ezek sem új számok... <#schmoll2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Breki33
#573
Sztem ez az album

2005 - "Dancing With The Bad Boys"



CD EDE167410, Edel Distribution GmbH, Coconut Records

1. Under The Boardwalk 3:32
2. Dancing With The Bad Boys 4:17
3. Lovers In The Sand 3:46
4. Dance The Night Away 4:20
5. L.O.V.E. In My Car 3:58
6. Kiss You All Over, Baby 4:25
7. Rhythm Of The Night 3:55
8. Deep In My Emotion 3:43
9. Hungry For Love 4:06
10. Love Is No Crime 3:35
11. No Regrets 4:45

Breki33
#572
igen ez az de inkább az aviban látható új szám kéne nekem
IMYke2.0.0.0
#571
Pontosan, sajnos.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

AlterEgo5561
#570
"Egyszerûen egy albumra összedobálták a korukbeli maxikat" Igen, ahogy azt C C Catch - The Ultimate Collection triplájával is tették...

IMYke2.0.0.0
#569
Ezeket külön is meg lehet találni. Egyik sem különleges verzió. Szerintem.
Egyszerûen egy albumra összedobálták a korukbeli maxikat.
Kivétel a Turbo Megamix. De abból is van 3 verzió.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

AlterEgo5561
#568
Track list:
Bad Boys Blue - A Train To Nowhere (Club Mix)
Bad Boys Blue - A World Without You (Michelle) (Dance Mix)
Bad Boys Blue - Come Back And Stay (Dance Mix)
Bad Boys Blue - Hungry For Love (Club Mix)
Bad Boys Blue - I Wanna Hear Your Heartbeat (Sunday Girl Maxi)
Bad Boys Blue - Kisses And Tears (Remix'94)
Bad Boys Blue - Lady In Black (Shakespearean Mix)
Bad Boys Blue - Pretty Young Girl (XTD)
Bad Boys Blue - The Turbo Megamix
Bad Boys Blue - You're A Woman

AlterEgo5561
#567
Üdv. Mindenkinek!
Breki! Ha jól emléxem nekem megvan az a BBB (In The Mix) album...

Breki33
#566
BBB
Breki33
#565
thanks a BB számról nincs infód?
#564
Squash Gang I want an illusion 4 változatban és a lentebb említett Moving your hips 2 verziója. Nálam is bõven benne van az elsõ tízben (akár csak a lenti Mirage) :
http://s65.yousendit.com/d.aspx?id=2TS4HSMDQOXW2360PD6A6MVKCU
Üdv az új fórumozóknak !

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

Breki33
#563
Úgy nézem van új BBB formáció

Az itt a koncerten hallható dal megvan valakinek?
klikk
Breki33
#562
Breki33
#561
Ez megvan valakinek?

Breki33
#560
Sandra - Midnight Man (12 Inch Version)
http://www.mytempdir.com/485996
Breki33
#559
Max Him - Danger Danger extd
http://www.mytempdir.com/490329
Breki33
#558
Breki33
#557
jó zenék köszi
#556
Jock Hattle - To be or not bemásik kedvenc

\" Ma mindent, holnap meg alszunk a Szajna partján! \"

#555
KÖSSSZ!
Mirage - No more, no war

kedvenc

\" Ma mindent, holnap meg alszunk a Szajna partján! \"

Breki33
#554
two_girls_-_another_boy_in_town_(dj_mix)
http://www.mytempdir.com/490221
Breki33
#553
akkor lesz mit letöltened
#552
italoból zsenge a gyüjteményem, kb. 5-6 válogatás, igazából most kezdtem
a gyüjtést.

\" Ma mindent, holnap meg alszunk a Szajna partján! \"

Breki33
#551
amíg meglesz mit töltesz fel? P
#550
EZ AZ!
Én tudtam rosszul, vmi "másik fiú a városban"

\" Ma mindent, holnap meg alszunk a Szajna partján! \"

Breki33
#549
Two girls
Another boy in town


Nem ez a rendes címe véletlen?
Breki33
#548
szia

megnézem de teis linkelj
#547
Hali Mindenki!
Régóta keresek 1 számot:
Two Girls - The Boy From Another City (81-82-83)
Ha vki ismeri, esetleg belinkelné, THX!
<#worship><#worship><#worship>

\" Ma mindent, holnap meg alszunk a Szajna partján! \"

Breki33
#546
ja ok de inkább a teljes dvd-k érdekelnek már
zakika
#545
nem, ezek albumok 😊
en is mar csak lista szerint tajekozodom (vagy mar ugy sem)

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#544
majd írhatnátok kinek melyik szám tetszik a letöltések közül

nekem most ez

Squash Gang - Moving Your Hips
Breki33
#543
a listát igen de ezek gondolom külön számok

nekem elég a komplett DVD

annyi zeném van hogy volt, hogy szedtem le valamit, hogy hûdejómix aztán felvilágositottak, hogy megvan nekem (tõlem kapta az illetõ)
zakika
#542
megnezted az e-mailt amit kultem?

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#541
nekünk Luis Amstrongot kellett

hátha valakit érdekel spanyolul P

Luis Amstrong
Veo arboles verdes y rosas rojas tambien
I see trees of green, red roses too

Los veo florecer para nosotros dos
I see them bloom for me and you

Y pienso para mi
And I think to myself

Que mundo mas maravilloso
What a wonderful world

Veo cielos azules y nuves blancas
I see skies of blues and clouds of white

El brillante dia bendito
The bright blessed day

La oscura noche sagrada
The dark sacred night.

Y pienso para mi
And I think to myself

Que mundo mas maravilloso
What a wonderful world

Los colores del arcoiris
The colors of the rainbow

Tan precioso en el cielo
So pretty in the sky

Tambien estan en el rostro de personas que pasan
Are also on the faces of people goin' by

Veo amigos saludandose
I see friends shakin' hands

Diciendo "Como estas?"
Sayin' "How do you do?"

Diciendo en serio "Te quiero"
They're reaqlly sayin', "I love you."

Oigo llorar a los bebes
I hear babies cry

Observo como crecen
I watch them grow

Aprenderan muchisimo mas de lo que yo jamas sabre
They'll learn much more than I'll ever know

Y pienso para mi
And I think to myself

Que mundo mas maravilloso
What a wonderful world

Si... pienso para mi
Yes, I think to myself

Que mundo mas maravilloso
What a wonderful world
zakika
#540
multkor angolon "enekeltuk"

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Breki33
#539
tudom

Words don't come easy to me
How can I find a way to make you see I love You?
IMYke2.0.0.0
#538

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Breki33
#537
oppá


500

Breki33
#536
Aham nemsemmi szám volt


sekisekin korea

mondjuk akkor még a don't can easy-t is donkamizinek mondtuk :-)
Breki33
#535
Szia

Üdv a korunkban

Izé körünkben :-)
#534
Az a Hand in hand volt ? mindjárt rákeresek. Régi szép idõk... '88 😊

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

#533
Igen - bár itt még új vagyok, úgy hogy sziasztok.
Koreana - Hand In Hand 1988
Breki33
#532
emlékeztek a Koreai olimpia zenéjére?
#531

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.