A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Érdekes ,hogy amikor Te hsz-t "produkálsz" az mindig valakivel szemben bántóan teszed.
Vajh miért?!
Én ugy gondolom -és itt egyet értek jó pár emberkével-,hogy ami nem tetszik az át kell ugorni nem pedig megjegyzéseket füzni egy héten egyszer vagy kétszer amikor hózzászólsz, bár én ezt nem nevezném hsz-nek.
Nem tudom,hogy mi a bajod(nem is érdekel),de szerintem a gumiszobában megtalálnád a "társaidat" akik vevõk lennének a bárgyú hsz-idre vagy jól "kiosztanának" ott is...
Igen én Pécsi vok (emlékszel?) és még mindig nem indokoltad meg ,hogy ezzel meg mi a franc bajod van,de már ez sem érdekel .
Mindenesetre várom a kontra hsz-ed(várjuk),hogy megmagyarázd mire jók ezek a "beszólásaid".(Ha normálisan megtudod indokolni fejet hajtok,ha nem akkor ne is próbálkozz...
További szép napot
cöhhh
What about the forests?
Kedves Mari! Miért kell azonnal nekiszaladni annak, akinek a hozzászólása nem tetszik Neked? Rögtön személyeskedsz!
"kezdem meg szokni ezt a szekás beszolásokat.sajna vannak ilyen emberek csak én gyülölöm az ilyet én békés ember vagyok"
Kit szekáltam én?
Mert te rögtön kijelented, hogy gyûlölsz!
Kérlek, reagálj már mindeféle indulat nélkül, egy hozzászólásra!
Mert...:
Nem bántottam én senkit azért...,
Nem szúrtam le senkit azért...
Nem bunkóztam le senkit azért...
Nem oktattm ki senkit azért....
....hogy, így vagy úgy írogat a fórumra.
Érdekes vki így reagált erre: "Mondjuk abban van igazság hogy mi a fórum neve"
Na és ezt a "van benne igazságot" mondtam ki, mint egy észrevételt. És abban talán van valami, hogy aki valóban a 80-as évek zenéiért jár ide, az elõbb utóbb elhagyja a fórumot, mert az felhígul. Tudom Téged ez a legkevésbé se érdekel. Ilyen vagy!
Engem viszont foglalkoztat. Mert a szájbergyerek és a bebe féle egyszoknyegynadrág bárhonnan- bármikor leszedhetõ. De egy rég elfeledett 80-as zene (pl. Mike Mareen remixalbum, vagy mix) már nem annyira. Én átugrom a nemidevalókat, és ha holnap kétszerannyi lesz belõlük, akkor azokat is át fogom ugrani (Nem kell ehhez a Te tanácsod)
DE, ha így haladunk elõbb utóbb itt a 80-as évek zenéi csak elvétve fognak szerepelni, sok egyébb között. És a fórum már nem az lesz, mint amit a címe sugall. Megjegyzem elég sokan kimaradták már azok közül, akik pl. tavasszal v. a nyár elején jártak ide. Tudom, téged ez se keserít el.
Engem igen, mert itt valóban minden 80-as évekre vadászó megtalálta azt a mit keresett.
Javaslom, nyissunk 70-es évek zenéi topicot is!
Mari! Neked még annyit, hogy a bármelyik jövõbeli megszólalásom címzettjei között Te nem vagy! Tehát, ugord át!
<-- OFF
Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!
Rod Stewart - The great American Song Book
Ezek az albumok vannak + külön néhány muzsika.
Rod Stewart régi dalai? Az örök slágerek Baby J...stb
Valaki tud feltenni, jó minõségben?
Thx & bye.
14. Steve Walsh - Let's get together tonite (320 Kbs)
Kösz Big valószínû ,hogy ez egy nagyon jó szám lehet, de mint írtad "fájni fog",nos engem ilyen "mínõséggel" ki lehet üldözni a világból...
Hát ez nem több 32kbps-nél és akkor jó indulatu voltam...
Azért köszi ,hogy megmutattad 3 percig bírtam...
Üdv<#smile>#smile>
What about the forests?
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Illetve Cool Notes - (Lets Make)The Night Remember vagy vmi ilyesmi.
Nagyon megköszönném.
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Jól felpörgettétek a fórumot! Graca!
Jó látni ennek a korszkaknak is a népes rajongótáborát!
Nagy kedvenceim közé tartoznak a 80's évek elõadói, nagyszerû és felejthetetlen zenéket alkottak! A Country miatt mostanában kevés idõm marad erre az '80- as idõszakra.
Nehéz lépést tartani mindkét oldallal, de hála nektek lassan de biztosan én is beleásom magam a forgatagba.
Elsõként egy eddig még nem említett együttes lemezét ajánlom nektek, igaz csak torrent, de szedjétek minél hamarabb, mert most vannak seed- erek. Ha nem megy, akkor szóljatok Tehát:
Jason and The Scorchers -Still Standing, (1986/VBR238)
1 Golden Ball and Chain (3:58)
2 Crashin' Down (4:04)
3 Shotgun Blues (2:17)
4 Good Things Come to Those Who Wait (5:03)
5 My Heart Still Stands With You (3:37)
6 19th Nervous Breakdown (3:48)
7 Ocean of Doubt (3:18)
8 Ghost Town (3:43)
9 Take Me to Your Promised Land (4:47)
Az általam kedvelt Contemporary Country- hoz is közel áll a feeling. Jó töltést!
Download
Contemporary Country Music
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
13. Sinitta - Cross my broken heart (12Remix) (320 Kbs)
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
http://www.silo.ru/dl/files/172324746
http://www.sendspace.com/file/w09t2g
Köszike elöre is..
-) Trend Boy hatás...
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Ez csak egy szerény magánvélemény volt. (Imyke után szabadon)
Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!
http://www.sendspace.com/file/wzkyt2
http://www.sendspace.com/file/q23n8p
rakd fel légyszi kiváncsi vok még nem hallottam másik ceciliát..
What about the forests?
most éppen ezt hallgatom zene (160kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/707219211/twilight__my_mine___remix_.mp3.html
Mike Mareen - Cecilia (Extended Version)6:49
http://www.silo.ru/dl/files/311078505