A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mflex
#13638
Kedves mandm!
Érdekes ,hogy amikor Te hsz-t "produkálsz" az mindig valakivel szemben bántóan teszed.
Vajh miért?!
Én ugy gondolom -és itt egyet értek jó pár emberkével-,hogy ami nem tetszik az át kell ugorni nem pedig megjegyzéseket füzni egy héten egyszer vagy kétszer amikor hózzászólsz, bár én ezt nem nevezném hsz-nek.
Nem tudom,hogy mi a bajod(nem is érdekel),de szerintem a gumiszobában megtalálnád a "társaidat" akik vevõk lennének a bárgyú hsz-idre vagy jól "kiosztanának" ott is...
Igen én Pécsi vok (emlékszel?) és még mindig nem indokoltad meg ,hogy ezzel meg mi a franc bajod van,de már ez sem érdekel .
Mindenesetre várom a kontra hsz-ed(várjuk),hogy megmagyarázd mire jók ezek a "beszólásaid".(Ha normálisan megtudod indokolni fejet hajtok,ha nem akkor ne is próbálkozz...
További szép napot
cöhhh

What about the forests?

mandm
#13637
OFF -->
Kedves Mari! Miért kell azonnal nekiszaladni annak, akinek a hozzászólása nem tetszik Neked? Rögtön személyeskedsz!

"kezdem meg szokni ezt a szekás beszolásokat.sajna vannak ilyen emberek csak én gyülölöm az ilyet én békés ember vagyok"


Kit szekáltam én?
Mert te rögtön kijelented, hogy gyûlölsz!
Kérlek, reagálj már mindeféle indulat nélkül, egy hozzászólásra!

Mert...:

Nem bántottam én senkit azért...,

Nem szúrtam le senkit azért...

Nem bunkóztam le senkit azért...

Nem oktattm ki senkit azért....

....hogy, így vagy úgy írogat a fórumra.

Érdekes vki így reagált erre: "Mondjuk abban van igazság hogy mi a fórum neve"
Na és ezt a "van benne igazságot" mondtam ki, mint egy észrevételt. És abban talán van valami, hogy aki valóban a 80-as évek zenéiért jár ide, az elõbb utóbb elhagyja a fórumot, mert az felhígul. Tudom Téged ez a legkevésbé se érdekel. Ilyen vagy!
Engem viszont foglalkoztat. Mert a szájbergyerek és a bebe féle egyszoknyegynadrág bárhonnan- bármikor leszedhetõ. De egy rég elfeledett 80-as zene (pl. Mike Mareen remixalbum, vagy mix) már nem annyira. Én átugrom a nemidevalókat, és ha holnap kétszerannyi lesz belõlük, akkor azokat is át fogom ugrani (Nem kell ehhez a Te tanácsod)
DE, ha így haladunk elõbb utóbb itt a 80-as évek zenéi csak elvétve fognak szerepelni, sok egyébb között. És a fórum már nem az lesz, mint amit a címe sugall. Megjegyzem elég sokan kimaradták már azok közül, akik pl. tavasszal v. a nyár elején jártak ide. Tudom, téged ez se keserít el.
Engem igen, mert itt valóban minden 80-as évekre vadászó megtalálta azt a mit keresett.
Javaslom, nyissunk 70-es évek zenéi topicot is!

Mari! Neked még annyit, hogy a bármelyik jövõbeli megszólalásom címzettjei között Te nem vagy! Tehát, ugord át!
<-- OFF

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

sanyaaa
#13636
Rod Stewart - My favorite songs
Rod Stewart - The great American Song Book
Ezek az albumok vannak + külön néhány muzsika.

#13635
Hi!

Rod Stewart régi dalai? Az örök slágerek Baby J...stb
Valaki tud feltenni, jó minõségben?
Thx & bye.

sanyaaa
#13634
Paris Red - Aint no body (Club Mix) 1994

Ezzel tudok szolgálni

sanyaaa
#13633
mflex
#13632
Sziasztok!
Kösz Big valószínû ,hogy ez egy nagyon jó szám lehet, de mint írtad "fájni fog",nos engem ilyen "mínõséggel" ki lehet üldözni a világból...
Hát ez nem több 32kbps-nél és akkor jó indulatu voltam...
Azért köszi ,hogy megmutattad 3 percig bírtam...
Üdv<#smile>

What about the forests?

Szuszidi
#13631
Na csak megvan! Bocs a bénáért ide még nem raktam fel sóha! 1977. Magyar slágerek

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#13630
Sziasztok! Olyan vkinek esetleg hogy Paris Red - Aint No Body 1994?
Illetve Cool Notes - (Lets Make)The Night Remember vagy vmi ilyesmi.
Nagyon megköszönném.
Szuszidi
#13629
Felment de hol a link a letöltéshez?? Azt nem találom segitsetek! A rapidra raktam!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Nashville
#13628
Hellotok!

Jól felpörgettétek a fórumot! Graca!
Jó látni ennek a korszkaknak is a népes rajongótáborát!
Nagy kedvenceim közé tartoznak a 80's évek elõadói, nagyszerû és felejthetetlen zenéket alkottak! A Country miatt mostanában kevés idõm marad erre az '80- as idõszakra.
Nehéz lépést tartani mindkét oldallal, de hála nektek lassan de biztosan én is beleásom magam a forgatagba.
Elsõként egy eddig még nem említett együttes lemezét ajánlom nektek, igaz csak torrent, de szedjétek minél hamarabb, mert most vannak seed- erek. Ha nem megy, akkor szóljatok Tehát:
Jason and The Scorchers -Still Standing, (1986/VBR238)



1 Golden Ball and Chain (3:58)
2 Crashin' Down (4:04)
3 Shotgun Blues (2:17)
4 Good Things Come to Those Who Wait (5:03)
5 My Heart Still Stands With You (3:37)
6 19th Nervous Breakdown (3:48)
7 Ocean of Doubt (3:18)
8 Ghost Town (3:43)
9 Take Me to Your Promised Land (4:47)

Az általam kedvelt Contemporary Country- hoz is közel áll a feeling. Jó töltést!


Download

Contemporary Country Music

Szuszidi
#13627
Na talán a rapid azt mondja 97 perc!!<#rolleyes>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#13626
A sendem servizelnek nem lehet feltölteni!!!<#violent><#gun>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#13625
A silo lefagyott 28 % nál <#falbav><#boxer>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

mari68
#13624
én meg 1 albumot amit mflex rakott fel nem tudom letölteni már vagy 30x prob. nem adom fel tegnap pl. 92%-nál meg állt igy jártam

zakika
#13623
hol van?

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

mari68
#13622
jo munkához idö kell tartja a közmondás ne csügedj majd felér!!!!!!!!

mari68
#13621
amugy nekem sincs söt nagyon jo csapatnak tartom a forumot és igazán jó fej mindenki tudjuk be annak mindenkinek van rossz napja és minden zavarja

Szuszidi
#13620
1977 Legnagyobb Magyar Slagerei. Ez menne fe de 1 órája megy és csak 28% nál jár<#falbav>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

mari68
#13619
jo csak rajta kivül ezt senki nem jegyezte meg

Claud
#13618
Bár egy-két más "évjáratú" JÓ zene még beleférhet.

Claud
#13617
Semmi bajom senkivel, engem csak a JÓ zene érdekel. Mondjuk abban van igazság hogy mi a fórum neve.<#integet2>

sanyaaa
#13616
Na sziasztok folytatódjon az SAW best of:
13. Sinitta - Cross my broken heart (12Remix) (320 Kbs)

Szuszidi
#13615
hmm ez nekem szól? Csak kérdem mert az anyag megy fel a SILOra!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

mari68
#13614
és tudod mit az a gáz hogy csak beszol és aztán el is tünik nézd vissza hsz-eket!!!!

mari68
#13613
tudom de amugy én mendenre ami jo zene vevö vagyok és letöltöm !!!!!!!!!!!! de már sajnos kezdem meg szokni ezt a szekás beszolásokat.sajna vannak ilyen emberek csak én gyülölöm az ilyet én békés ember vagyok

Claud
#13612
Én is tettem fel, bevallom<#wave>

mari68
#13611
engem nem zavar!!

Szuszidi
#13610
Esetleg a 60-70 évek zenéi is elférnek az oldalon??<#conf>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

mari68
#13608
nekem meg az a magán véleményem :ugord át ,ne töltsd le,hagyd figyelmen kivül!!!!!!!!!!!én is ezt szoktam tenni ha valami nem tetszik ,különben is szerintem nem csak Zsókuci tett fel olyan zenét ami nem 80-as évekböl való!!!bocs mindenkitõl ha hosszú voltam!kivéve töled!!!!!!!!!!!

bigalexander
#13607
megy fel de fájni fog a hallgatása

Claud
#13606
Mauro - Buena sera ciao ciao (3:55, 256kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/172324746

#13605
Azul Y Negro-The night 192kbit
http://www.sendspace.com/file/w09t2g
#13604
Sziasztok! Tdja valaki hol lehet a forumot "autó" frisitésre tenni ?
Köszike elöre is..

-) Trend Boy hatás...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

Claud
#13603
Nem úgy értettem, csak sok helyen ha nagy betûvel hozza a kódot, akkor nagy betûvel kell beírni<#wink>

mandm
#13602
Nem akarok ünneprontó lenni, de jónéhány zenében igencsak elkanyarodtunk a 80-as évektõl (lásd: Szájber gyerek, amit senki se kért). Hiába az elsõ hely a toplistán, ha közben felhígulunk.

Ez csak egy szerény magánvélemény volt. (Imyke után szabadon)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

#13601
Disco Connection-Easy to say/1986/ 320kbit
http://www.sendspace.com/file/wzkyt2
#13600
Tomcat-Blackjack/1987/ 320kbit
http://www.sendspace.com/file/q23n8p
mflex
#13599
Nem baj !
rakd fel légyszi kiváncsi vok még nem hallottam másik ceciliát..

What about the forests?

bigalexander
#13598
Vazze mekkora zene ez Hmmmmmmmm Joccakát mindjárt reggel 1/2 8.

bigalexander
#13597
kiproszáltam a silo t egész hamar felment ez a :

most éppen ezt hallgatom zene (160kbps)
http://www.silo.ru/dl/files/707219211/twilight__my_mine___remix_.mp3.html

bigalexander
#13596
Van egy ilyenem de sajna nagyon hulladék minöség 192es de még a 128 se közeliti meg.
Mike Mareen - Cecilia (Extended Version)6:49

mari68
#13595
szia!

#13594
Sziasztok, én is elköszönök. Aludjatok jól.

#13593
Claud!Ne használjak nagybetût? <#conf>

Oroszlán Szonja-Bebe - Egy szoknya és egy nadrág

Claud
#13592
Na mostmár megyek ! Jóccakát Mindenkinek!

Claud
#13591
The Tremeloes - I Will See You There
http://www.silo.ru/dl/files/311078505

mari68
#13589
KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM Mflex,Claud,Zsókuci!!!!!!!!!!!!!!!