A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

carterx
#13938
carterx
#13937
carterx
#13936
Dead Or Alive - You Spin Me Right Round

#13935
ALAN COOK - Do you wanna stay with me /320kbit

http://www.sendspace.com/file/4uxlui
#13934
Nincsennek meg véletlenül valakinek 320kbit-be ezek a zenék:
Ryvon DJ-I'm gonna dance
Lisa G-Call my name
Peppermint-Light a light
Fake-F.F
Gazulu-Go go gorilla
Mono Band-Mr. Crusoe
GHERY M & OCEAN D - Love's Emotion
Ventura-Another time
PAUL PAUL - Burn On The Flames
GIUSY RAVIZZA - Save The Fire
ROBERT BRAVO - Keep On Driving
SAVOIRE FAIRE - Talkin` To The Stars
PROXIMA - Living In Another World
FABER DJ - For Your Love
SHE MALE - I Wanna Discover You
JIM FORSEY'S BAND - Keepon Dancing
carterx
#13933
carterx
#13932
#13931
Jól tetted, hogy feltetted! Remélem másnak is tetszett!
Köszi!
#13930
ALAN BARRY - Tell me the reason /320kbit

http://www.sendspace.com/file/sa9s8s
carterx
#13929
carterx
#13928
carterx
#13927
carterx
#13926
Garbo - Perestroika ( 12" Gorbi Dance Mix )

carterx
#13925
na? jó lesz?

carterx
#13924

Fancy - I Don't want to go

#13923
Az elõzõ NAGYON jól sikerült.

http://www.silo.ru/dl/files/658823532
#13922
THE FASHION - Future girl /320kbit

Claud
#13921
dee d. jackson - red flight (256 kbps)

http://www.silo.ru/dl/files/1041393067

carterx
#13920
ok,a következõnél megprobálom.

carterx
#13919
Creative Connection - Scratch My Name <12''>.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1463216334

Breki33
#13918


ezt látod ugye

akkor katt az url-re bemásolod a linket majd megint a linket és kész

elõszõr maga a link másodszor, hogy mi legyen kiírva
carterx
#13917
Scala - The Perfume Of Love (12'').mp3

http://www.silo.ru/dl/files/144347396

#13916
BARRY LANE - Journey to the moon /320kbit

http://www.silo.ru/dl/files/1378843605
#13915
ATRIUM - Dr. Jekyll /320kbit

http://www.sendspace.com/file/puisq0
carterx
#13914
Tony Caso - Love Attack <12''>.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1017391396

carterx
#13913
Albert One - Hopes & Dreams (-12'').mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1495280337

carterx
#13912
Laserdance - In The Mix <12''>.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1755038943

carterx
#13911
Laser Cowboys - Ultra Warp <12'' US Remix>.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1647787697

carterx
#13910
nem értem mit másoljak hova és mit nevezzek át,mind1,csinálom így ha érdekel valakit.

carterx
#13909
Dirty Boyz - Spaghetti.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/662250621

#13908
Indul a tech fórum <#wink>.

A hozzászólás írásnál a mehet gomb alatt vannak ilyen feliratok, hogy , találsz egy olyat, hogy . Ide kattintva elõször beilleszted a linket (http://www...)aztán enter, majd megadod a nevét enter és már kész is.
mflex
#13907
Na majd késöbb töltöm tovább a BBB-t.
Üdv

What about the forests?

mflex
#13906
ja müxik

What about the forests?

mflex
#13905
Egyébként a send nagyon lassu le is fel is én már rühellem, valószínû már mindenki azt használja
ellenben a többi elég gyors a silo nyomába sem érhet(magánvélemény)

ppista anthony-ja 28-35 jön lefelé!
nevetséges

What about the forests?

carterx
#13904
mennek? probáltad ? mflex

carterx
#13903
Ceyx - Malavita (12'').mp3

http://www.silo.ru/dl/files/22259579

mflex
#13902
Ha megva a link kattins az URL-re és másold be, majd ok és utánna mégegyszer vagy átnevezed...

What about the forests?

carterx
#13901
CCCP - Made In Russia.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/107595200

carterx
#13900
Aleph - Fly To Me (12'').mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1942039536

carterx
#13899
hogy kell úgy bemásolni a linket ahogy mflexék?
csak ráklikkelnek és indul,nem kell másolgatni.?

carterx
#13898
Azul Y Negro - No Tengo Tiempo <12''>.mp3

http://www.silo.ru/dl/files/1569428895

probáljátok már ki.ez az elsõ amit feltöltöttem.<#beka2>

carterx
#13897
van sok jó zeném,csak az a baj velük hogy 128-asak és rádióból vannak,ezért nem igazán fasza az eleje és a vége.

carterx
#13896
ok,köszi,már a silora nyomok fel cuccot,az megy asszem anélkül is,elindult.ha felment aztán a linket honnan tudom,ahonnan letölthetik?

mandm
#13895
ingyenesen regisztrálod magad

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

carterx
#13894
Helo.
probálnék feltölteni a SendSpace-re.elég ha csak a keresõ sávba berakom a zenét? vagy email is kell,vagy mi kell?regisztrálni kell hozzá?
légyszi segíccsetek.
thx

#13893
BUELO ARRIS - Mr. Pilot /320kbit

http://www.sendspace.com/file/5p8kpy
#13892
Szívesen, remélem mûködik.
#13891
Köszönöm.<#wave>

#13890
ANTHONY -Africa /320kbit

http://www.sendspace.com/file/jmfncs
#13889
Rákattintasz a linkre (becsukod a pop-up ablakokat, ha nincs killered:-))
Beütöd a kódot a Please enter the code... melletti helyre, amit a feltte levõ négyzetben látsz. Klikk download gomb. A következõ oldal aljának közepén ismét a download gomb és már töltöd is.