A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tudjuk például, hogy először is túl van vezérelve a felvétel. Valószínűleg amiatt, hogy elfedje a jutyubos tré hangminőséget, ahonnan származik<#falbav>#falbav>
Egy szóval sem állítom, hogy a te műved. Természetesen bárkié lehet, nagy a világháló.
Azt sem tudom, hogy magadnak megtartottad-e ezt a "wav"-et.
Ha igen, mindenképp töröld a merevlemezedről és inkább tartsd meg helyette ezt a változatot ha gondolod.
Két okból is jobban jársz:
1) a túlvezérlést lejjebb kalibráltam, emiatt sokkal szebben is szól,
2) ebben a formátumban garantáltan semmivel sem rosszabb, mint az amiben te feltöltötted.
Szívesen, máskor is ha kell<#vigyor>#vigyor><#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.23. 18:21:14
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ljubisa Samardzic - Surda Dal
Jolly Clarke's Hot Breeze - Police Car
Edoardo Bennato - Viva La Mama
Ha valaki tud többet a dalról,tessék súgni nekem.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.23. 16:49:54
ItaloDisco4Ever !
C.C. Motiff
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.23. 16:41:59
ItaloDisco4Ever !
Jó kis írás végigolvastam. <#eljen>#eljen>
És mikorra végeznék? Inkább bele sem vágok..
Témát illetően, hogy kicsit képben legyél, egy kiváló 3 éves jó cikk erről:
Fétis vagy minőség? - A vinyl lemez mint leggyengébb láncszem...
Érdemes átfutni, van benne pár hasznos észrevétel..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Én még a legnagyobb slágerekkel is bajban vagyok katalógus nélkül sajnos. <#sir>#sir>
az nincs könnyű helyzetben. Csak a rock lemezeim közül a jó múltkor 30 percig keresgéltem egy bizonyos lemezt.
Italo lemezek esetében (mivel csak stílus szerint van pakolva a polcokra) ugyanez a művelet 50 - 60 percig is eltarthat..<#vigyor5>#vigyor5>
Mi lenne, ha nem csak azokat venném meg amiket szeretek, hanem minden egyes lemezt minden stílusban?<#vigyor3>#vigyor3>
Egy Modern Talking vagy egy Boney M lemezt is hónapokig keresgélhetnék..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Gyors meglestem, ez csak 2 dolcsis lemez<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.23. 15:37:23
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Lehet az bármilyen drága ha nem tetszik akkor közömbös számomra.
Cyber People - Digital Signal Processor (1988)
Az árát nem néztem. A jó zene nálam nem pénz kérdése<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
INFÓ
A többi engem jelenleg nem érint, viszont megköszönném mindazok nevében,
akik a hálás szavakkal szűkmarkúan bánnak<#nevetes1>#nevetes1>
Oh, és majd elfelejtettem a lényeget..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Egy pillanatig bajban voltam, mert amit szívem szerint kitettem volna,
az már tutira megvan itt minden italo rajongónak, tehát ki kellett találnom valami extrát...
A legtöbben Sandra verzióját szeretik és ismerik '87-ből, de azt kevesebben tudják, hogy ez a dal eredetileg 1968-as..
Gondolom ebben a formában ez itt még nem szerepelt..
The Love Affair - Everlasting Love (1968)
Lemezfotó priviben igényelhető szükség esetén a feltöltőtől...azaz tőlem<#nyes>#nyes>
Mindenkinek aki vinné, kellemes vasárnapi koktélozást<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
lehet fülelni
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Most nem jut eszembe sajna. <#fejvakaras>#fejvakaras>
ItaloDisco4Ever !
Fred Ventura - Lost In Paris
Candi Station - Young Hearts Run Free
Laser - His Name Is Charly
Jayne Collins - Madonna's Eyes
Hot Line - Ready Or Not
Ezzel el is kezdem a "Vasárnapi koktélt", remélem a többiek folytatják! <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.04.23. 11:27:15
imo :) science fiction is science fact
De honnan szerzel manapság ennél is ritkább formátumokat?
Fotót spoilerezem, mert itt ott belelóg a 90-es évekbe is, arra meg van külön totyik..<#vigyor>#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Escalator is '93-as csak az eredeti Hernádi '82-es felvétel..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.22. 17:01:33
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nagyon tetszik nekem!
Ann Joy - Love Now, Hurt Later (Vocal) (1981)
Egy másik zenéje mellett sem mehetünk el szó nélkül..illetve kép nélkül,
mert hogy nemrég tettek mellé azokat is. Nem is akármilyeneket..<#vigyor>#vigyor>
Giorgio Moroder - Together in Electric Dreams (1984) / 80s-radiomusic New Year Mix
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.22. 12:27:45
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sajnos sok bakelit jár hasonló cipőben<#falbav>#falbav>
Kíváncsi leszek majd mfn kolléga ezen lemezének minőségére is..
Ezen a lemezen meg még néha ugrik is a tű..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.22. 12:14:55
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Lehet hogy a linkelt korongon,egy általam rég keresett zene van.
Ha netán valakinek ez meg van egy rövid részletet kérek, megelégszem 128kbps alatti minőséggel is,semmi belehallgatási lehetőséget nem találok.
Avenue – Say Say (Love Is A Mystery)
ItaloDisco4Ever !
