A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Milli Vanilli - Take It As It Comes
Egy haveromtól másoltam kazettáról kazettára még a nyolcvanas években, amikor együtt karatéztunk. Ő azt állította, hogy rádióból vette fel.
Később volt egy időszak, amikor nem jártam el edzésekre (hosszabb időszak, ami a katonasággal kezdődött), aztán úgy gondoltam, hogy ez már nem is érdekel és töröltem is. Később már az internetes időkben jutott eszembe és meg is szereztem valahonnan, de közben volt egy-két adatvesztésem, talán ezért nem találom már azt, amire emlékeztem. De szerintem lossless formátumban soha nem is volt meg. Most is csak mp3-ban szereztem be ismét...
imo :) science fiction is science fact
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
egy kedvenc!
Először is hagy kívánjak kellemes őszölést (a nyár már elmúlt a naptár szerint)
bár igaz, a csillagászati őszig még van hátra pont két hét..
Másodszor a lustaságot is odacsaphatod nyugodtan a Zephyr tulajdonságai listádhoz<#nevetes1>#nevetes1>
Ha ez nem így lenne, akkor a csojszban már a nyár közepe óta készülő hangfalaim is szólnának rég..
Ami az Espionage nótát illeti, egész biztos, hogy mucsácsó kolléga feltette (vagy valaki más) mert láttam itt.
Tehát ez kilőve. (vagyis valakinek biztosan megvan itt)
Ami a kyokushinkai indulót illeti, ennyi infóval én még sötétben tapogatózom. Egyrészt nem is hallottam még ezt a verziót (amit keresel) másrészt még ha utána is tudnék nézni, hogy megvan e valamelyik lemezen a közelemben, akkor is kellene legalább egy előadó hozzá.
De semmi vész, tudod jól, hogy rám mindig számíthatsz.
Természetesen most is kitaláltam, hogy miként lehetne az otthonodba varázsolni hibátlan (egyedi) és természetesen veszteségmentes formátumban eme nagyszerű remekbe szabott zenét.
1) kerítsd elő a föld alól is régi kedvencemet Jamel Debbouze-t..
2) fogd a laptopodat és az egyéb kellékeket, majd kövesd JD utasításait.
3) ennyi<#vigyor>#vigyor>
részletek a spoiler alatt!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na? Ugye hogy megmondtam?<#taps>#taps>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.08. 10:33:39
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szerintem az Espionage - Good Things Don't Go On Forever c. nótája lehetett amit emlékeid szerint anno nem köszöntem meg.
Most nincs kedvem pár hónapot visszaböngészni (erre én is "lusta vagyok"...<#boxer>#boxer>), ha mégis elmúlna a lustasáogod, azért nagyon nagy örömet szereznél, ha szétnéznél a zenetáradban. Márcsak a régi szép időkre tekintettel is, amikor én sosem voltam lusta, ha valaki valamit kért.
Ezúttal előre köszönöm meg. ...<#boxer>#boxer><#worship>#worship>
Főleg hogy holnaptól két hétre nyaralni megyek.
Úgyhogy a dolog részemről ráér, és ha nem is lesz meg, akkor se dőlök kardomba.
Ha mégsem győz le a lustaság, akkor már csak Zephyr-ben bízhatom, ő sok minden csak nem lusta...<#taps>#taps>
<#wave>#wave>
imo :) science fiction is science fact
Kim Lamour - Love Maker maxi "B" oldaláról szeretnék infót,vagy akár kis mp3 mintát,hogy az single,vagy instrumental
verzió lehet-e, mert a discogs info, elég szűk szavú. Köszönet előre is.
https://www.discogs.com/Kim-Lamour-Love-Maker/release/1123852
Lehet hogy nem tudsz róla.
Sajnos ez így Delete. <#sir>#sir>
A Hot Volcano-t köszönettel elvittem a csomagból! <#worship>#worship>
A nyárnak és a heverészésnek vége,irány a lemezgyűjtemény és kotord elő Fülcsinek a kért dalt!
P.S. : Én ma hifiztem,többek közt hangfalkábelt cseréltem.
ItaloDisco4Ever !
imo :) science fiction is science fact
Keresném ezt a zenét valami jóféle kazetta ripp vagy esetleg nem youtube-os hallgatható, jó minőségű mp3 formájában.
Lossless is jöhet persze, de nem fűzök hozzá sok reményt....
<#worship>#worship> előre is!!!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Akárcsak az öreg Freddy-t, aki a 85-ös slágerét még manapság is fújja..
Fred Ventura - The Years <1985>1985>
(Live In Buenos Aires) N-Vidia Bar Show 08/06/2017
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Lilac - Jump To The Music (Laurent Version) 1988
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.06. 08:42:36
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Digital Ram - Do It (Maxi Version)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Sabrina - Hot Girl (Remix)
Dobjuk ezt a témát,mert rém kellemetlen ekézni egy olyan tagot aki segítő szándékkal dobta fel a fájlt,bár én nem kértem rá.
ItaloDisco4Ever !
De az meg ugyebár nem csak lossless lehet, hanem mondjuk cd minőség (44,1 kHz/16 bit sztereó) helyett esetleg
6 kHz/8 bit monó-tól akár 192 kHz/32 bit 7.1 surround-ig is bármi..
Amúgy meg szívesen, bármikor beleugatok bármibe, amihez semmi közöm sincs<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.03. 21:30:19
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Elkerülte a figyelmed hogy az úriember állítása szerint ez vinyl rip,azaz a gyári CD opció kilőve!
Ma az én Righeira lemezemen található rövid verzió spektrumképét csekkoltam,az OK.
De részemről a történet itt zárva,a tag csak segíteni akart,ez mindenképpen pozitív.
Neked pedig külön köszönöm hogy hozzászóltál a témához,néhányan akik buzgón csekkolják a fájlok minőségét,lapítanak és sunnyognak ezúttal!
ItaloDisco4Ever !
Goombay Dance Band - Eldorado (1980)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Vagy az "eredeti rip-et töltöttem fel", vagy az "eredeti lemezt rip-eltem be" lenne a helyes.
Persze ott van még a "neten találtam egy warez oldalon a 'lossless letöltések' mappák közt" opció is,
de az meg megint szinte ellenőrizhetetlen forrás..
Részemről ugyan ez most érdektelen, mert ez is meg van egy ismerősöm ismerősének az ismerősének eredeti vinylen természetesen<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.03. 20:04:34
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
de mivel romantikus és szerelmes is vagyok..<#szeret>#szeret>...én mindenképp köszönöm ezt a kellemes kis zenét<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ami a VM kérdést illeti, ember legyen a talpán aki ezt így ennyi infóból el tudja dönteni, hogy akkor most ez a wav akkor most lossless is, vagy sem (már úgy értem rajtam kívül természetesen<#hehe>#hehe>)
És még az sem mellékes, hogy (bár ezt is már többször ecseteltem itt) kismillió gyári! audio cd létezik, ami meg sem közelíti a losslesst sajnos még minőségre sem!<#wow3>#wow3>
Hogy studiohits kollégának vannak lossless-ei az is tény. Kaptam már tőle priviben jópárat..<#vigyor>#vigyor>
Ami ezt a Righeira zenét illeti, ha minden zeném amit szeretek csak ennyire szólna jól, egyetlen mukkot sem szólnék többé..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.03. 19:27:04
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Közben elmerültem magam is a listázásban, csak ezek most nem maxik, hanem albumok...
Azt sem tudom, hogy sírja e vagy nevessek, ugyanis ez a teljes állománynak még az 1/3-a sincs<#falbav>#falbav><#hehe>#hehe>
Ilyen ez a bicikli..<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Biztosan úgy van ha te mondod.
Nem kértem sem tőled sem mástól a dalt,csak megemlítettem hogy ha jól emlékszem a maxi verzióban még nincs meg nekem!
Nem kutatok,vásárolni szoktam lemezeket,persze mindent én sem tudok beszerezni,illetve egy-egy plusz verzióért nem startolok rá egy ilyen kiadványra .
Nero-val csekkoltam ami nem a legjobb program erre a célra,de én ezt mp3 minőségnek látom,és ha ez vinylről van akkor pláne.
Remélem van itt valaki aki egy jobb programmal meg tudja nézni,és megerősít vagy cáfol engem,ha a Nero spektrogram rosszul jelzi,elnézést fogok kérni tőled.
Addig is nyugodj le,számomra nem probléma,majd megveszem a lemezt.
ItaloDisco4Ever !
Tapps - My Forbidden Lover
Tapps - Runaway
Tapps - Burnin' With Fire
Righeira - L'Estate Sta Finendo ,Vinyl 12 (1985)
A-L'Estate Sta Finendo (Maxi)
B1-Prima Dell'Estate
B2-L'Estate Sta Finendo
ennyi! aztan maskor videokat rakok fel azz biztos hogy WAV !
A jó szándékot köszönöm!
ItaloDisco4Ever !
Ez most aktuális minden szempontból,és ha jól emlékszem ez a maxi verzió nekem még mindig nincs meg.
Righeira
ItaloDisco4Ever !
úgyhogy lehet szedni losslessben
Aksuli - Heinäkuu lossless
a dalszöveg is tök jó lett, egy kellemes romantikus nyári szerelmes dal.